Międzynarodowe uni w starym interfejsie

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Powiem Ci Fox, że masz dużo racji, z tym, że jeżeli to prawda to zupełnie nie rozumiem po co GF miałby to uni tworzyć.
      Jak wiadomo od dawna GF'u nie interesują gracze, muszą mieć jakiś interes w całym tym uni. Jedyny interes jaki widzę to wzmocnienie marki, gdyż będzie większa popularność ogame co za tym idzie większy hajs bo być może część graczy przyjdzie na płatnego(mam na myśli z anty) ogame. Ty jednak mówisz, że gracze będą rezygnowali z ogame z anty na rzecz darmowego co daje zupełnie odmienny skutek, a tego GF z pewnością by nie chciał.
    • Mari napisał(a):

      Powiem Ci Fox, że masz dużo racji, z tym, że jeżeli to prawda to zupełnie nie rozumiem po co GF miałby to uni tworzyć.
      Czy oby na pewno? ;)

      Fox napisał(a):

      I mylicie się, płatne serwery zaczełyby się wyludniać a GF zaczełoby tracić kasę, ludzie są głupi ale nie aż tak żeby siedzieć na płatnym serwie gdzie obok mają darmowy.
      Każdy serwer jest darmowy... Przy ilościach promocji na antymaterie jakie obecnie robi GF, przy rozsądnym wydawaniu antymaterii gra może niewiele się różnić dla starego uni. Przyspieszenie stoczni? Mam gotowe 69h z dodatków import/export. Komandor? Wszystkie fajne opcje są darmowe już. Geolog/przyspieszenie badania? Można zebrać z darmowej. Bum jest na nowym uni ale czas weryfikuje potem takie osoby. Nigdy się nie przejmowałam że jakiś top1 ma 100k punktów gdy inni mają tylko 1k.
      Stary serwer nie wyludnia się z powodu antymaterii (bo jak już wiemy małe to ma znaczenie). Wyludnia się ponieważ ludzie kończą grę po złomie/z nudów a nowe osoby nie przychodzą ponieważ nie mają szans na czołówkę.

      Jeżeli stare uni zacznie się wyludniać z powodu serwera bez anty to będę bardzo zaskoczona. Na starym uni już są znajomości, jest sojusz, są wrogowie. Nowe uni to zaczynanie wszystkiego od zera, zaczynamy od 1 planety z zerowymi poziomami. Mi, i pewnie wielu innym osobom, nie będzie chciało się zaczynać od początku.

      Fox napisał(a):

      To samo może być też z epicblue i jedynym powodem dla którego ktoś wolałby grać na płatnych niż na darmowym epicblue to fakt że bardziej podobałby mu się gameplay/wygląd nowego interfejsu aniżeli starego, ale także po mojemu wyludnienie na płatnych by zaczeło następować.
      Od pierwszego postu uważam że to uni jest bardzo przereklamowane. Internet bardzo się zmienił i taki wehikuł czasu wcale nie musi być fajny.
      Stary wygląd chociaż przyjemniejszy dla komórek (główny powód dla którego lubiłam stary) miał wiele swoich wad. Najgorsza to przewijanie, przewijanie w dół... ;)
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • Antymateria nie jest bolączką ogame i to nie ona spowodowała wyludnianie się uniwersów. Tak jak wyżej pisze Ciap.

      Problem ogame to masa bugów i lagów na speed uniwersach, brak prawdziwych nowości w rozgrywce i dozwolony push handlem.
      I najważniejszy, nic tak nie zniechęca jak puste galaktyki i urlopowe konta, i spajająca populacja graczy na uniwersum.
      Uniwersa szybko się wyludniają bo już nie ma takiej cieczki na gry tego typu. A do tego dochodzi niechęć do gry po wtopie, która czasem zaprzepaszczała ponad rok gry. Myślę złom to przyczyna większości przypadków zaprzestania gry. I o ironio dopiero po 11 latach GF próbuje coś z tym zrobić, gdy społeczność zmniejszyła się do małego ułamka z czasów świetności gry.
      offline
    • Ciap z całym szacunkiem ale... nie ośmieszaj się bejbe :P "Każdy serwer jest darmowy" no fejspalm.

      Mówisz o jakichś tam boostach które dostałaś z jakichś tam promocji(cóż ja nic takiego nie dostawałem) na antymaterie, wszystko fajnie tyle, że teraz można sobie dosłownie kupować nieskończoną ilość surowców za real kasę, więc jak to się ma chociażby do tych naszych "darmowych" paczek z import/export czy z aukcji...

      Wiem, że teraz jesteś z teamu i musisz stać po ich stronie ale uwierz mi tą kwestię lepiej przemilczeć :P

      Mari napisał(a):

      Powiem Ci Fox, że masz dużo racji, z tym, że jeżeli to prawda to zupełnie nie rozumiem po co GF miałby to uni tworzyć.


      Jak nas uprzejmie poinformowano jest to projekt hobbistyczny prowadzony przez bodaj jedną osobę, także nawet bym tego specjalnie z GF nie łączył ;)

      Inna sprawa, że gdyby zrobili to dobrze to mogliby zarobić równie dużo co i na płatnych serwerach, płatne komandory (nie żadne boosty do kopalni), możliwość wgrywania swoich skórek czy wiele innych płatnych ficzerów co przy dużej ilości ludzi jaką osiągnąłby epicblue można by na tym z pewnością wyjść na swoje, ale trzeba niestety przy tym trochę pogłówkować a w obecnej formie wystarczy tylko dać boosty do kopalń za real hajs, surowce za real hajs i to tyle z główkowania.
    • Ten statek nie jest na poważnie, to pewnie jakaś pozostałość z testów.

      "The Gammaglider was a ship class to trump them all... sadly, it was one of the most failed projects in the universe. Due to a misunderstanding they are about as fast as a Death Star and have the firepower of an Espionage Probe... someone should have checked the specifications more thoroughly..."

      BTW: Można ustawić skin na Evolution zmieniając ręcznie ścieżkę dostępu w opcjach.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MaD_U27 ().

    • NoName napisał(a):

      MaD U27 napisał(a):

      BTW: Można ustawić skin na Evolution zmieniając ręcznie ścieżkę dostępu w opcjach.

      a masz link do jakiegos nie wygaslego ?
      w google wszystkie linki off


      Zmien "epicblue" na "evolution" w opcjach w linku do skina. Voila ;)

      PS. Czy to, ze widze tylko 10 ostatnich wiadomosci a wszystkie inne znikaja to celowy zabieg? :E zeby przejsc do starszych musze usunac nowsze, grubo. Czlowiek pozapominal jak pieknie bylo ;)

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez = Dhol = ().

    • mlody188 napisał(a):

      Długi, a już kolonizujesz? :E :E przecież to dopiero za miesiąc :P

      By trzeba było odgrzebać jakiś stary link z forum o ile nie uległ edycji czy cuś :D


      Hehe ja wiem :P Po prostu ledwo co pamiętam z Epic Blue :E
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Ta wersja epic blue to druga wersja ogame, i teraz sobie przypomnialem, ze po wprowadzeniu aktualnego wygladu ogame( na ktorym gramy) nie potrafilem zrozumiec, dlaczego wyrzucili obrazki z tego epic blue(aktualnego), które duzo lepiej wygladaja od tych "nowoczesnych" i jedynie kolor szaty graficznej jest "stary", a te obrazki wygladaja lepiej od tego co jest teraz........
      Gamma cos placz?
      Przeciez ciagle chcieliscie nowy state, a ten
      Gammaglider
      Shipyard(level 14)
      Hyperspace Drive(level 10)
      to cudo, poniewaz
      Structural Integrity 1.000
      Shield Strength 20
      Attack Strength 1
      Cargo Capacity 1.000.000 units
      Base speed 100
      Fuel usage (Deuterium) 1
      1k punktow struktularnych sprawi, ze w walkach bedzie padal czesciej niz LM, co przy tej ilosci ladownosci pokaze, ze co chwile bez transporterow sie znajdziesz,
      100 base speed, ze tylko do gsów sie nadaje, z tym ze walce z gsami wszystkie padną.
      a reszta statystyk pokazuje, ze ten transporter jest dosyc kiepski i DT nie zastapi(bo jak ktos poleci pod stacje, która bedzie tania mocno to powrót zajmie tygodnie przy fsach), a nikt nie bedzie budowac DT, wiec latwiej bedzie w poznym etapie gry surowce lupic, bo ekowcy majac same duze nowe transportowce nigdy nie doleca do konca stacjonuj bo zawsze sie komus bedzie oplacalo weciec pod nie, a 1 planety nie zabuduja bo beda musieli coraz wieksze ilosci surowcow odkladac przy zawracaniu non stop misjii "stacjonuj"

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez u66juras ().