Interlinia i dzielone linki

  • Interlinia i dzielone linki

    Witam.

    1. Otóż kopiując jakieś teksty z innych tematów, czy z innych stron często tworzy mi się w poście interlinia, której za Chiny nie mogę usunąć żadnym z dostępnych przycisków. Ani nie działa zmiana rozmiaru, pogrubienia, nic.

    2. Czasem przy robieniu linku z tekstu w kilku linijkach, tekst dzieli się na dwa, trzy linki. Również próbowałem usunąć przez ustalenie takiego samego stylu w tekście i potem usunięcie linków i wstawienie nowego, ale to nic nie dało.

    Oba te problemu pojawiły się tutaj (KLIK) . Może ktoś pomóc? Byłbym wdzięczny. :)
    imperator xyz
    Emeryt: u16, u66, u7 [US], Hydra, Jupiter, Nekkar, Orion, Rigel
    , Zagadra,
    Obecnie
    Eridanus
  • :rumieniec:

    Problem polega na tym że... nie masz tam żadnej interlinii. Wysokość tekstu zależy od tego jaka największa ustawiona jest czcionka.
    Przy top10 solo masz ten problem. Klikamy w kod i mamy:

    Kod źródłowy

    1. [size=10][b]10. [url='http://board.pl.ogame.gameforge.com/board790-z-ycia-uniwers-w/board801-starcia-tytan-w-raporty-wojenne/board1245-starcia-zagadra/1330044-top-3-solo-inarius-kupie-metdeu-h-s-vs-oddalem-388-27/']Inarius Kupie MetDeu [color=#00ff00][H S][/color] [color=#ff6600]vs[/color] oddalem [color=#ff0000][-][/color] - [color=#9999ff]388,27%[/color][/url] [/b][/size]
    2. [color=#ffff00][size=14][size=10]A: 19.494.000 [/size][/size][/color]
    3. [color=#ffff00][size=14][size=10]O: 120.502.000[/size][/size][/color]
    Jak widzisz ustawiasz rozmiar czcionki na 14 a potem zmieniasz na 10. Tekst jest 10 ale największa wielkość w linii jest 14.

    Masz bałagan w kodzie dlatego robią Ci się takie kwiatki. Nie pisz tematu przez Edytor.

    Rzuciłeś linkiem i niech te głąby szukają gdzie mam problem. Następnym razem rzucaj linkiem i napisz "przy top10 solo" -_-
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().