Miss i Mister Ogame 2015 - dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Legionistka - Bresia napisał(a):


    Myślę, że avatar nic nie da:) Owszem mięsień dwugłowy ramienny robi wrażenie, piersiowy też niczego sobie, jednak nie sądzę, aby chciało się komuś zmieniać teraz swoje głosy:) Jakbym ja rozwaliła się na jakimś DYWANIE , bądź pokazała BIUST i wrzuciła w avatar też raczej by nic nie zmieniło. Trzeba to było zrobić na początku;) A swoją drogą niektóre laski to dopiero mają wysokie mniemanie o sobie, głosując na siebie:D


    Bresiu serio...?
    Czy naprwdę zawsze musi chodzić tylko o wygraną, zwyciezców i pokonanych...? :fbue:
    A czemu by chociaz raz zwyczajnie nie mysleć o tym i poprostu się bawic bez zadnych oczekiwań ? :fsmile:

    Bresiu jestes piękną kobieta :fsmile: Sztorm jestes bardzo przystojnym męzczyzną :fsmile: Czy naprawde musicie wygrac aby w to uwierzyć ? :fsmile:

    Przepraszam, za to pytanie, nie mam zamiaru niko urazic, ani tez prowokowac tym do wymiany zdan. To nie o to chodzi. Tak mi się tylko nasunęło kilka przemyslen odnosnie konkursu, jako ze i ja sama owe pytania zadałam sobie :fsmile:
  • Maxol - popieram Twoją wypowiedź w stu procentach :) Nie szukam tutaj żadnego dowartościowania się gdyż jestem osobą mega spełniona w realu :) mam piękną żonę , super pracę i nie muszę marudzić na byt życia codziennego jak 90 % polaków :) Nikomu niczego nie zazdroszczę .... i nikomu źle nie życzę . A konkurs to tak dla beki :D
  • ciap napisał(a):

    who i am
    Wpisujesz się w temat "Miss OGame". ;)

    Bo jakby nie patrzeć temat ten aktualnie jest "na czasie" i dosyć często przeglądamy przez wielu użytkowników forum należących do płci pięknej, i to chyba dobry pomysł niż jeżeli zakładanie tematu w did na danym uni, a zresztą co ja Ci mogę tłumaczyć, powinnaś zrozumieć, bo wiek masz na to odpowiedni. No chyba że mogę się mylić.
    Łączny % w st:468638,79%
    ilość zniszczonych GS- 2652
    PB SOLO: 53105,18%
    PB ACS: 40700,68%%
  • Maxol napisał(a):

    Bresiu serio...?
    Czy naprwdę zawsze musi chodzić tylko o wygraną, zwyciezców i pokonanych...?
    A czemu by chociaz raz zwyczajnie nie mysleć o tym i poprostu się bawic bez zadnych oczekiwań ?
    Maxol nie bardzo rozumiem, co serio? Gdzie masz napisane coś o wygranej, bądź chęci dążenia do zwycięstwa? Ja po prostu piszę prawdę i w żaden sposób nie chce nikogo prowokować.

    sztorm22 napisał(a):

    Nikomu niczego nie zazdroszczę .... i nikomu źle nie życzę . A konkurs to tak dla beki
    A ja zazdroszczę... tego Dywanu :ocb:
    Legionistka
    Caryca Marcysia I





    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Legionistka - Bresia ().

  • sztorm22 napisał(a):

    Nikomu niczego nie zazdroszczę .... i nikomu źle nie życzę . A konkurs to tak dla beki
    A ja zazdroszczę... tego Dywanu :ocb:


    Dywan jak dywan, chciala to zrobila, ludzie glosuja znaczy zdalo rezultat.
    Mnie osobiscie bardziej zadziwia to, ze owa kandydatka na 1 zdjeciu nie wyglada wcale jak na drugim i trzecim, ale skoro team uznal zgloszenie, to znaczy ze nie mam racji, a jedynie nie wszystkie zdjecia sa tak samo korzystne. W zadnym wypadku o nic nie posadzam, ale mam problem przy glosowaniu.
    Czy ktos ma podobne odczucia? A moze to jedynie moje fanaberie?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez LifeCoach ().

  • hahahahahahaha... ze co... :fshocked:
    nie nooo..
    nie bede tego komentowac :fgrin:



    :kwiat: :fkiss: A dziś święto naszych wspaniałych Panów. :fkiss: :kwiat:
    Emotikon smile mimo tego że, nie jesteście perfekcyjnymi paniami domu ( wasza bielizna i odzież jest wszędzie), i nie gotujecie zbyt dobrze, a gdy wypijecie za dużo to wyłącza się wam nieśmiertelność, zbytnia i niezrozumiała przez nas kobiety Kreatywność
    - TO I TAK WAS KOCHAMY :E

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ^Whisky^ ().

  • Troszkę mi smutno, że moi faworyci nie zostali docenieni, ale najwyraźniej mam inny gust.
    Ania26 gratki za ilość głosów, jak widać delikatne typy urody są zawsze w cenie, ja nie narzekam, bo sama mam podobny, ale zawsze zazdrościłam dziewczynom o wyraźniejszych kolorach i rysach, bardziej charakterystycznym. Z tegoż powodu... ogejmowa Amy, czyli Klunton <3 jesteś boska!
    U panów Losiu_kozak, męska klasyka z pięknymi oczami, 2 głosy, kobiety, serio? :P Albo kitaj...
    W ogóle jakieś kobiety głosowały, czy to męski konkurs popularności? :D
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Chocolate ().

  • Ania delikatna to prawda, ale jak dla mnie charakterystyczna, bardzo ładna uroda:) Ja to się od razu w niej " zakochałam" hehe

    Chocolate napisał(a):

    Klunton jesteś boska!
    Też mi się podoba:) I powinna być dużo wyżej!:)
    A co do Panów... zdjęcie w gaciach Calvina - mogłeś już nam darować tych widoków:D haha
    Wodzirej - za ten uśmiech;)) Super sympatyczny!:)
    Jinxu, Jarczes, Rand al Thor - kolejność losowa - Najbardziej mi pasują na podium:)
    Legionistka
    Caryca Marcysia I





  • Dzięki Bresia ;) ja bez bicia się przyznam ,że rozdałam całe 3 głosy na panów ;) pierwszy poleciał do Sztorm22 , drugi do Rand al Thor a trzeci do Kitaj .
    Trzeba było to jakoś rozdzielić ;) gdybym miała 4 poleciałby do cziki :D
    :kwiat: HellGirl :kwiat:
    :top1: AFERA - Nekkar :top1:
    :fkiss: /CNP - Betelgeuse :fkiss:
    Miss Ogame publiczności 2015

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ania26 ().

  • Etap głosowania jest już zakończony. Oficjalne wyniki zostaną podane prawdopodobnie dziś wieczorem :)

    OGame.pl
    Z Życia Uniwersów
    Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

    Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
  • Na początku chciałabym serdecznie pogratulować wygranym i równie mocno podziękować za współudział wszystkim uczestnikom :fgrin:

    Bardzo dziękuję głosującym, szczerze jestem zaskoczona, że aż tyle osób zdecydowało się oddać na mnie głos i dla Was buziaki :fkiss: :fkiss: :fkiss:

    To było całkiem ciekawe i pouczające doświadczenie, które przynajmniej mi pozwoliło sprawdzić swój dystans do siebie i charkter. Podsumowująć nie było tak źle choć jest też nad czym popracować (tu pozdrowienia dla Modków, będą wiedzieć o co chodzi) hahaha :fgrin:

    Co do samego głosowania - Maxi jak zwykle musiała inaczej ^^ :fgrin:

    Podeszłam do konkursu ocenijąc przede wszystki osobowść. Wygląd to wygląd, a co komu po opakowaniu... ? :P
    Tak jak ktoś gdzieś wspominał był to konkurs na Miss/Mistera gry strategicznej, tak więc głosy powedrowały do :

    U Pań:
    Pierwszy głos powędrował do Migotki za to, ze potrafi grać lepiej niż nie jeden facet i nie jednego faceta udało się jej rozkręcić na śrubki. Mnie zreszta też raz zapakowała w recki, dając mi bolesnego łupnia i pokazujac swoj jak to sama okresliła "wredny" charakter, ale z oczu jednak dobrze Jej patrzy i stąd mój głos :fgrin:
    Drugi powędrował do Ani za to, że jest ciepłą i symaptyczna osóbką :fgrin:
    Trzeci głos poleciał do Rudej, cóż tu tłumaczć - "Orły latają samotnie" i to jest to ! :fgrin:

    U Panów:

    Pierwszy trafił do super sojusznika Wojtka za MEGA poczucie humoru i za pozbawione złośliwosci, ale bezlitośnie trafne riposty :super:
    Drugi do miłośnika Sabatonu z zamiłowaniem do podróży :fgrin:
    Trzeci poszedł za determinację :fgrin:

    Jeszcze raz dzięki za zabawę 8-)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maxol ().

  • Co prawda nie głosowałem i szczerze żałuje bo bym mógł mieć problem z przyznaniem głosów :P Ofc top 1 i 2 (chyba) na swoim miejscu a co do reszty jeżeli mogę się wypowiedzieć to panie z nr: 3, 11 i 18 tez są spoko ;)

    [ciach]
    Moderator Indestructible:
    Upominam za flame.
  • Jak można zobaczyć, w tematach do głosowania pojawiły się oficjalne wyniki naszych konkursów :)

    Pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim osobom, które zgłosiły się do udziału w naszej zabawie oraz tym, którzy wzięli udział w głosowaniach :) Jest dla mnie czymś wspaniałym fakt, iż zgłosiło się aż tyle kandydatek i kandydatów :) Było mi niezmiernie miło z Wami współpracować :)

    Myślę, że w najbliższych dniach powinno dojść do przekazania nagród i ustawienia rang graficznych.

    W imieniu wszystkich opiekunów, jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w zabawę :)

    Pozdrawiamy
    Opiekunowie konkursu: Indestructible, Mati, Toadie.
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • SeboSky. napisał(a):

    Przecież wiadomo było od zawsze, że to nie są wybory Miss i Mistera, tylko tego kto ma więcej znajomych lub gra na większej liczbie uniwersów w różnych sojuszach
    ...czyli ma więcej znajomych tak czy owak
    Czyli rozumiem że 32 głosy Twojej żony są ustawione? ;)

    Wybory miss
    Nie dziwię się że wygrała ania26. Była dyskusja wyżej o tym dlaczego nie będę powielać.
    ^Whisky^? Faceci to lubią. Fotka nr 2 była chyba najczęściej wklejaną fotką na IRCu. "Chciałbym dostawać takie fotki ale tylko od mojej dziewczyny i tylko dla mnie". x_x
    Top3 - Maxol podobnie jak Pani która wygrała.

    O ile panów głosujących na panie jest dużo. To...

    Wybory mistera
    Post "who i am" w którym wypisuje że proszenie o głosy nie jest zabronione znikł. Szkoda. Myślę że ma taki wygląd że by sobie poradził bez tej szopki. Kto mieczem..


    Maxol
    Umiesz się złościć? :fgrin:

    aVastPL
    Gratki przyczłapie :fkiss:

    Team:
    Dlaczego wybory miss są jawne a wybory mistera nie?
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().