Miss i Mister Ogame 2015 - dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ania26 napisał(a):

    gonzo57 napisał(a):

    Niestety, część zgłoszeń , jak widać jest nieuczciwa .

    Nie trzeba specjalisty by zobaczyć, że kartka w ręce jest wklejona nieudolnie.

    Coś mi się wydaje ,że te oskarżenia są w moją stronę , faktycznie kiepskie światło i mała karteczka ale zapewniam Cię ,że nie jest wklejona .

    Jak widać kartka jest zagięta i trzymam ją między palcami ... Następnym razem wystarczy napisać priv bez zbędnego zamieszania ...

    ^Whisky^ napisał(a):

    O_O lol... faktycznie ... :E



    Wygląda na to że ktoś tu próbuje wyeliminować główna kandydatkę do korony ... nieładnie :juzpotobie:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PAINKILLERR ().

  • ciap napisał(a):

    MoonDragoon
    Co za makijaż hoho ^^
    Tylko coś piersi małe a tutaj lubią je x;


    Lubią, czy nie lubia...? Po ostatniej Eurowizji my z krwi i kości nie mamy szans z taka egzotyką, Kolega pozamiał konkurencje :P


    Ale za to:

    "Teza o tym, że mężczyźni są brakującym ogniwem w ewolucji pomiędzy nami, a małpami da się udowodnić."

    Jednak nadal zastanawiam sie no

    "Co się dzieje? No o co chodzi? Przecież miało być tak pięknie. Wywiady miały być..." autografy, "ochy", "achy" i zachwyty,

    a tu

    "Kobieta z brodą mnie bije! Poddaję się! Dajcie mi wszyscy święty spokój!"

    - składam rezygnację
    :E
  • No ładnie się tu dzieje :) jak zwykle nie brakuje "schapanych" małolatów napalających się tylko na cycki..... żal.pl
    No ale cóż , życzę powodzenia wszystkim uczestniczkom a w szczególności Ani :) powodzenia również dla Misterów heh - powalczymy :P
  • sztorm22 napisał(a):

    No ładnie się tu dzieje :) jak zwykle nie brakuje "schapanych" małolatów napalających się tylko na cycki..... żal.pl
    No ale cóż , życzę powodzenia wszystkim uczestniczkom a w szczególności Ani :) powodzenia również dla Misterów heh - powalczymy :P


    Standard, desperatow nigdzie nie brakuje. Osobiscie wole ladna buzie z niewielkim biustem, niz odwrotnie.
    Przez takich polglowkow utrwalaja sie stereotypy i potem ladne dziewczyny maja kompleksy.

    (Prosze, by zadna z pan nie brala tego do siebie. Bardzo tutaj generalizuje.)
  • Stare prawidło mówi, iż o gustach się nie dyskutuję każdemu co innego się podoba, jedni wolą blondynki z obfitymi kształtami inni zgrabne wysokie brunetki ]:-D Wiadomo, że nie ma jednego rodzaju kobiety która każdemu by się podobała bo w każdym można znaleźć jakąś słabostkę jesteśmy tylko ludźmi ;P W każdym razie życzę wszystkim powodzenia, szczególnie pięknym panią, które tak licznie biorą udział w konkursie :xkiss: Jak dla mnie każda pani, która znalazła w sobie tyle odwagi aby się zgłosić już jest wygrana :xbiggrin:
    PASIPHAE Paragwajski TOP 10 OFF

    :fa: Emerytura :fa:
  • Dziękuję Almera :fgrin:
    Powtórzę się, ale jeszcze raz jest mi bardzo miło :fsmile:

    Jeśli chodzi o wyjaśnienia, to w telgraficznym skrócie jeden z Panów postanowił tropem posłanki Anny Grodzkiej odsłonić swoje kobiece oblicze, czym uczynił nam kobietom z krwi i kosci konkurencję zgłaszając swój udział o tytuł miss. Zgłoszenie zawierało głęboko skrywane zakamarki duszy owego Pana (które jedank przed ukazaniem sie powinny byc otagowane: wchodzisz na własne ryzyko :E ) oraz załączony został szereg niezwykle malowniczych zdjęć (ci co widzieli makeup, pewnie domyślają się czemu były malownicze ;P )
    Dowiedzielismy się również, ze Kolega lubi banany i chyba właśnie przez jednego posiadanego jego zgłoszenie nie zostało wzięte na poważnie pod uwagę, co całkiem trafnie wyjasniła Indestructible ;P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maxol ().

  • Drodzy Moderatorzy, a w szczególności Ty Mati nie rozumiem czemu utrudniacie mi udział w konkursie ? :>

    Rozumie, że macie watpliwości co do wymaganego zdjecia, ale skoro wystosowaliście już do mnie podejrzenie o "uzycie komputera" w stworzeniu napisu, to moze chociaz łaskawie przeczytalibyscie co mam do powiedzenia na ten temat i ewentualnie odniesli się do tego ? No chyba, że juz wszystko jest z góry przesądzone i moje wiadomosci na prv, nawet nie sa brane pod uwagę ?
  • kasai napisał(a):

    Fajnie, że co raz więcej osób zdecydowało się wziąć udział w konkursie.
    Przypominamy o dołączeniu zdjęcia z karteczką. Bez tego Wasza kandydatura będzie zdyskwalifikowana ;)

    Czas operacyjny- do końca jutrzejszego dnia.

    kurczę musiałam edytować :) i coś nie tak mi wyszło , zresztą sama nie wiem, głupi komputer ;p
  • Maxol napisał(a):

    Drodzy Moderatorzy, a w szczególności Ty Mati nie rozumiem czemu utrudniacie mi udział w konkursie ? :>

    Rozumie, że macie watpliwości co do wymaganego zdjecia, ale skoro wystosowaliście już do mnie podejrzenie o "uzycie komputera" w stworzeniu napisu, to moze chociaz łaskawie przeczytalibyscie co mam do powiedzenia na ten temat i ewentualnie odniesli się do tego ? No chyba, że juz wszystko jest z góry przesądzone i moje wiadomosci na prv, nawet nie sa brane pod uwagę ?

    Moim zdaniem zdjęcie jest oryginalne, ale napis został dodany w jakimś programie do tej białej karteczki, którą trzyma osoba na zdjęciu. Zwykłą czcionką wydrukowany napis "na skos". Rzuca się w oczy, że amatorska przeróbka w paintcie ;P. Widać choćby po zbliżeniu w różnicach pixeli. Jak dla mnie to moderatorzy powinni narzucić Ci jakąś konkretną wersję zdjęcia, którą musisz wykonać, aby potwierdzić, że to Ty. Z resztą, skoro były zarzuty, że to przeróbka to jaki problem był w zrobieniu innego zdjęcia?
  • Powodzenia Wszystkim Paniom i Panom :fsmile:
    Do mojego zgłoszenia też były zastrzeżenia ( nie ze strony teamu ) ale od użytkowników więc by uciąć wszelkie spekulację zrobiłam szybko nowe i po krzyku .Myślę ,że jeśli dziś podeślesz odpowiednie foto to Mati nie będzie robił problemu i z pewnością edytuję twoje zgłoszenie .
    :kwiat: HellGirl :kwiat:
    :top1: AFERA - Nekkar :top1:
    :fkiss: /CNP - Betelgeuse :fkiss:
    Miss Ogame publiczności 2015

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ania26 ().

  • Czy ja gdzieś w poprzedniej wypowiedzi napisałam, że mam problem ze zrobieniem dodatkowego zdjęcia? :>
    Chyba raczej wyraźnie napisałam ze miałam problem z kontaktem z kims z teamu. Wiec daruj sobie te przepychanki i może pobaw się w agenta CSI gdzie indziej ;)

    Tak Aniu, dokładnie tak to ustaliłam wczoraj z Matim.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Maxol ().

  • Ja wnoszę o możliwość jakiegoś wielokrotnego wyboru, bo ja tu Misterów widzę trzech, i na któregokolwiek nie zagłosuję, poszkodowanych zawsze będzie 2. :E
    U pań też widzę potencjał, niestety czasem zmarnowany brakiem dobrych fot, wstydliwe kobiety mamy ^^
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!