Problem z historią

  • Problem z historią

    Witam. Bardzo zależy mi na sygnaturze która jest rozwinięciem mojego avataru. Była ona zrobiona przez pewnego użytkownika tego forum w dziale avki i sygnatury. Próbowałem znaleźć, bez skutku. Głównym powodem jest fakt zmiany nicku, która co prawda miała miejsce lata temu ( temat z sygnaturą był jeszcze starszy). Uzywając wyszukiwarki dotarłem że mój poprzedni nick to Szkodnik123321, jednak próbując wyświetlić tematy zawierające tą frazę wyświetla się raptem kilka tematów, żaden nie jest blisko mojej prośby o zrobienie zestawu avek&sygnatur, mimo że moja aktywność z tamtą nazwą była dużo szersza. Czy jest jakiś sposób aby znaleźc 'zgubę'?
    You shoot me in a dream, you better wake up and apologize.

  • Widziałem te tematy, znam tę opcję, uzyłem jej do szukania. Niestety właśnie nie są to tematy których poszukuję, a jako że było to w 2006/7 roku zastanawiam się [pamięc zawodzi] czy przypadkiem forum nie było przenoszone na inny serwer? :) Jeśli nie, to faktycznie temat mógł zostać usunięty, choć bardziej snułbym teorię że po określonym czasie tematy znikają, bo z nicku Szkodnik123321 mam 4 posty, mimo że pamiętam iż było ich trochę więcej :)
    You shoot me in a dream, you better wake up and apologize.

  • Ostatni temat w podforum Avatary, sygnatury, loga jest z (19.04.2009, 20:45).
    Przy zmianie silnika forum z wbb2 na wbb3 zostało skasowane część tematów ze względu na ogrom bazy danych. Jak widać z tego działu została skasowana pokaźna część historii. Tematów tych nie da rady odzyskać/ani przeglądać.
    Więc niestety nie da się dojść do tego co tam się znajdowało. Istnieje jednak też duże prawdopodobieństwo, że linki do tych grafik już by wygasły.
    Jestem i mnie nie ma ^^