Przyklejony ACS; Szprycu, artek, Wrog u bram vs REMAKE[DOBRY SEN]- 96542,52%

  • Quantum [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS; Szprycu, artek, Wrog u bram vs REMAKE[DOBRY SEN]- 96542,52%

    [center]Starcie z 2014-08-24 14:47:31 następujących flot:

    Agresor Szprycu (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 1.473.184
    O.wojenny. 124.199
    Panc. 102.284
    Niszcz. 30.001

    Agresor artek (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 1.672.140
    Krazownik 153.538
    O.wojenny. 92.242
    So.szpieg. 1
    Panc. 214.023

    Agresor Wrog u bram (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 166.209

    Obrońca REMAKE (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 1
    O.wojenny. 60.000
    Recykler 10.000
    Panc. 133.000

    ...po 2 rundach:

    Agresor Szprycu (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 1.391.517 -81.667
    O.wojenny. 124.199
    Panc. 102.284
    Niszcz. 30.001

    Agresor artek (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 1.579.220 -92.920
    Krazownik 152.670 -868
    O.wojenny. 92.242
    So.szpieg. 1
    Panc. 214.023

    Agresor Wrog u bram (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 166.209

    Obrońca REMAKE (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 0 metalu, 0 kryształu, 4.999 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 723.520.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 15.085.004.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 5.131.786.100 metalu i 4.522.465.500 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 96542,52%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 4.590.665.100, K: 4.341.802.500, D: -1.731.001, P: 8.930.737).
    Bilans obrońcy (M: -6.790.002.000, K: -6.280.002.000, D: -2.015.004.999, P: -15.085.009).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.3.2.2 - Adam Woźniak[/center]
    10.05.2015 END!
  • Graty jeszcze raz trochę mniej nudne to niedzielne popołudnie było dzięki wam ;)

    na pocieszenie, na odbudowę czy coś takiego zostało mi troche grosiwa , niestety więcej recków akurat nie miałem... latały pusto :E


    (170121) recyklerów ma całkowitą ładowność równą 3.402.320.000. Na polu zniszczeń [x:x:x] znajduje się 4.031.786.100 jednostek metalu i 3.422.671.300 jednostek kryształu. Flota odzyskała 1.701.160.000 jednostek metalu i 1.701.160.000 jednostek kryształu.


    edit. kordow ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez To81Mi ().

  • ciap napisał(a):

    Latający tylko w układzie dostał złoma?
    Urlopu zapomniał włączyć? ;)

    :E


    "*Przy założeniu że agresor zebrał cały złom."
    Eh te zyski teoretyczne... kogo to obchodzi?


    trochę sie zmieniło w grze ale ty i tak pewnie nie zrozumiesz wiec tłumaczyć nie mam zamiaru :D
    bo wiesz my gramy dla punktów ty dla postów na forum

    a po co ja z pismakiem dyskutuje

    Rumak pogratulował reszta zlomu nasza :)
    10.05.2015 END!
  • Szpryc. napisał(a):

    trochę sie zmieniło w grze ale ty i tak pewnie nie zrozumiesz wiec tłumaczyć nie mam zamiaru
    I po co obrażasz?
    Nie gram na uQ więc nie wiem co się dzieje w grze. Widzę za to że obrońca chwali się zebranym złomem czyli rozumiem że jest u niego i jest bezpieczny.

    edit do niżej;
    Dodawać, odejmować umiem. A jak nie umiem to mam taki fajny kalkulator.
    Moim zdaniem agresorzy powinni dawać zyski rzeczywiste a nie teoretyczne, niezależnie od tego że ST dalej jest na duży plus. Ostatnio sporo takich ST... To że ktoś gra eko nie znaczy że nie ma prawa do własnego zdania, wyrażania swojej opinii. ;)
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • jak cie czytam to mi slabo
    naucz sie czytac
    potem liczyc a potem dodawac
    a na poczatku najlepiej myslec , bo z tym widze najwiekszy problem

    zglos se post do swoich [ciach] ziomkow
    jeszcze raz gratki artek za caloksztal szprycowi tez graty
    i remejkowi za luzna postawe
    a i edit:
    zajmij sie lepiej wciskaniem przyciskow ULEPSZ w kopalniach bo tylko to potrafisz
    innymi slowy rob to na czym sie znasz - czyli badz dalej ekonooboka zycze ci zebysmy kiedys sie spotkali na serwie gdzie grasz zeby caly zs mogl cie orac do zera : ) dzien w dzien
    przerzuc sie wtedy calkowicie na forum i troluj dalej .
    Moderator owen10:
    Apeluję o poprawę kultury! Zdecydowanie lepiej czyta się wypowiedzi, gdy są pozbawione wulgaryzmów i obelg w stronę innych użytkowników. Upominam!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .pl1 ().

  • Wielkie graty Panowie.
    Dawno nie było, tak soczystego starcia :D
    Przetapiajcie na coś bardziej pożytecznego i bawimy się dalej :)
    Remakowi jak najbardziej odbudowy...
    Ale też nie ma się gdzie spieszyć ;)



    "Enemies to the east. Enemies to the west. Enemies to the south. Enemies to the north"

    WINTER
  • .pl1 napisał(a):

    jak cie czytam to mi slabo
    naucz sie czytac
    potem liczyc a potem dodawac
    a na poczatku najlepiej myslec , bo z tym widze najwiekszy problem

    czyli badz dalej ekonooboka zycze ci zebysmy kiedys sie spotkali na serwie gdzie grasz zeby caly zs mogl cie orac do zera : ) dzien w dzien

    Wyobraź sobie, że czytanie Twojego bełkotu, też nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Ja popełniłem ten błąd, bo myślałem, że coś wartościowego napisałeś, jednak się pomyliłem.

    Co do umiejętności liczenia, Ciap raczej nie ma z tym problemu ;) Ty natomiast masz jakąś bajeczną obsesję na temat orania, w dodatku w dzień, dzień. Nie wiem, może się mylę, jak siedziałeś, to też Cię tak orali, że teraz ogrywasz się tym samym, tylko że w Og ? ech... Post pójdzie do śmietnika, ale czekam na Twoją super, ekstra, ciętą ripostę.

    Gratuluję starcia, procent fajny, zysk chyba też, bo Szpryc mówi, że coś tam zebrali.
    Fajnie jest coś zobaczyć innego niż zwykły bfs.
  • Na początek muszą iść gratulacje, żeby nie było , że piszę nie na temat.. Także Gratulejszyn, bo nie znam obrońcy, a atakiera owszem, tylko ze skanów;P Jak to się tam mówi przetapiajcie, przepijajcie, albo co tam chcecie...

    No i teraz mogę napisać...Hahah zawsze gdzie mój ulubiony "Misio" się odezwie musi być jakaś zadyma forumowa:D Strasznie mnie to zaczęło ostatnio kręcić:D "
    "Bajeczna obsesja na temat orania..." haha no padłam ze śmiechu Mario i nie dam rady postawić kolejnej kopalni, bo mi paliczki zdrętwiały.

    Buziaczki dla pl1 trzymaj się cieplutko ;)


    edit:
    "Moderator owen10:
    Apeluję o poprawę kultury! Zdecydowanie lepiej czyta się wypowiedzi, gdy są pozbawione wulgaryzmów i obelg w stronę innych użytkowników. Upominam!"




    No nareszcie:)


    Ciesz się z rzeczy małych, bo te wielkie mogą nie przyjść wcale...




    Na forum Bresia, Legionistka w grze - Zapamiętaj psie!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bresia ().

  • fajne starcie, fajny procent, graty obu stronom, bo trochę złomu zebrane, ale jakoś tak nudno oglądać cały czas pojedynki złego snu...

    to tak jakby wszystkie filmy były z braćmi Mroczkami, Borysem Szycem i Mateuszem Damięckim...zero świeżości, ale co zrobić :)

    Prawo niesie ze sobą obowiązek, a ci którzy nie wypełniają swoich obowiązków, nie zasługują na żadne prawa

    Quantum - top 13 - Off