gbiorczyk i Lightman [K K K] vs kotl3t [MIT] - 75726,8%

  • Andromeda [2]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • gbiorczyk i Lightman [K K K] vs kotl3t [MIT] - 75726,8%

    Nad Kotletem miecz damoklesa widzial od dluzszego czasu, ale wczoraj spadajac przybral niezbyt fortunny tor lotu.

    Plan byl prosty i zostal zrealizowany. Natomiast jego wynik wprawil nas w lekkie oslupienie :) Gram w ta gre juz kilka ladnych lat i mialem stycznosc z wiekszoscia bugow ( z wiekszoscia osobiscie) jednakze takiej sytuacji, wydawaloby sie niemozliwej z punktu widzenia zasad rzadzacych ta gra, jak dzisiaj, nie mialem jeszcze "przyjemnosci" ujrzec. Otoz spokojnie sobie wracajaca z pz flota minela nasz atak i pozniej wyladowala jak gdyby nigdy nic. Zostaje pytanie, skoro najprostsze motywy koncza sie w nieprzewidywalny sposob, to co z tymi bardziej zlozonymi.

    Po "nieudanym" wlocie obroncy wciaz nie bylo na koncie, tak wiec bez przekonania wyslalismy drugi raz nasze flotki, tym razem Gbior polecial bez niszczarek i lmow. Wynik kilka linijek nizej.

    Kotlet zachowal sie dosc przewidywalnie. Zrobil to co sam nieraz negowal w swoich st: brak gratulacji i goraczkowe szuflowanie zlomu. W krotkim czasie zrobil ok. 20k reckow i zebral wszystko oprocz jednej fali moich smieciarek, te Gbiora nawet nie zdazyly doleciec.

    Dzieki Adam za akcje no i milo, ze wreszcie nam sie udalo w trojke (razem z obronca) zebrac.

    Gbiorczyk

    "Lajt dziekuje za zaproszenie i odwalenie calej akcji, przekladana nie raz, nie dwa, w sumie planowana od dawna, ale nawal pracy spowodowal to ze nie zawsze moglem pomoc.
    Do Kotleta - zaakceptuj zlom i nie szufluj na drugi raz o ile bedzie, kazdy z flociarzy narzeka ze mu sie zlom podkrada, uzywa anty itp, a jak przychodzi co do czego to gracie tak samo. Jak stracilem u riddiego Pancki wzialem to na klate, ale widac sa gracze i "gracze".
    Pozdro dla sojusznikow, znajomych, wracam na u znow na jakis czas :)
    Podziekowania dla kochanej Martuni, ze znosi telefony i ogame w srodku nocy :)



    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor gbiorczyk [K K K] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 100.000
    O.wojenny. 10.001
    Panc. 31.100

    Agresor Lightman [K K K] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 76.948
    L.myśliw. 1.692.242
    C.mysliw. 932
    Krazownik 236.085
    O.wojenny. 504
    Bombowiec 158
    Panc. 100.042
    Niszcz. 14.954

    Obrońca kotl3t [MIT] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 140.776
    D.transp. 4.144
    L.myśliw. 1.006.614
    C.mysliw. 3.003
    Krazownik 145.243
    O.wojenny. 19.961
    Recykler 122.373
    So.szpieg. 2.642
    St.kolon. 31
    Bombowiec 1.035
    Panc. 75.025
    Niszcz. 14.995
    G.Smierci 40
    Obrona:
    Wyrz.rak 85
    L.laser 1.128
    M.powloka 1

    ...po 6 rundach:

    Agresor gbiorczyk [K K K] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 83.267 -16.733
    O.wojenny. 9.623 -378
    Panc. 30.595 -505

    Agresor Lightman [K K K] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 26.562 -50.386
    L.myśliw. 577.135 -1.115.107
    C.mysliw. 440 -492
    Krazownik 192.038 -44.047
    O.wojenny. 479 -25
    Bombowiec 158
    Panc. 98.178 -1.864
    Niszcz. 14.814 -140

    Obrońca kotl3t [MIT] (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 40

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 6.672.557.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 20.632.717.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 4.900.761.300 metalu i 2.671.918.500 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 75726,8%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -2.756.710.000, K: 254.428.000, D: -159.195.000, P: -2.661.477).
    Bilans obrońcy (M: -11.574.182.600, K: -7.155.455.200, D: -1.901.367.000, P: -20.631.005).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    200.554 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 4.011.080.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 4.870.551.300 jednostek metalu i 2.641.725.300 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 2.005.540.000 jednostek metalu i 2.005.540.000 jednostek kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.3.2.1 - Adam Woźniak[/center]


    Bilans zamiast planowanego ok. +1,5kkk jest taki jaki jest, coz, piatek trzynastego.
  • Wpisać się w takim starciu to czysta przyjemność. Lać na zysk :) Procent miazga :) Gratulacje panowie. Zapisaliście się na stałe w historii andromedy. Nie ma możliwości, aby kiedykolwiek was z tej historii wykreślono, bo ogame zbliża się nieubłaganie do końca. Im dłużej w tą grę gramy tym mniej nam jej pozostaje. GF na siłę próbuje robić eventy, aby zachęcać ludzi, ale niestety bez skutku. Dobra dość off topa :)

    Lajt gdzie drugie ST? Zawsze dajesz dublety, a tym razem jedno marne starcie ? Wstyd :)
    Gbior... To Twoja Martusia jest bardziej wyrozumiała od mojej Kasi. Moja Kasia to jakby usłyszała telefon na temat ogame np o 2 w nocy to by mnie zezłomowała jednym gestem ;) :) Chociaż i tak poszła mi na wiele ustępstw, bo jak wszyscy wiedzą przy setce miałem skończyć, setka była, a nie kończę: Czemu? To jak z fajkami. Nałóg, który ciężko rzucić :) Ale w przeciwieństwie do fajek, gdzie skutkiem jest rak płuc, na ogame skutek to takie właśnie starcia, jakie widzimy u góry.
    Rewelacja.

    Pozdrawiam.

    83 Starcia Tytanów na łącznie 129 378%, co daje średnio 1507,68% na starcie!
    Top1 solo 2089,72%
    Top1 ACS 15 558,77%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZrRyQuS ().

  • Moje gratulacje chlopaki. Mialem kotleta za bardziej ogarnietego goscia, ale dzis przekonalem sie ze ta gra mu pod kopula rowno poprzestawiala klocki.. Dlatego zycze dobicia tej zarazy i niech odpocznie bidulek od tej gry, pospaceruje troche po swiezym powietrzu, moze jeszcze nie jest za pozno... 2 duze banie mety odrobic - to moment dla Ciebie Szymku, wiec farm do oporu i wracaj na topke, a z czasem wytep reszte tych blaznow. W sierpniu postaram sie wiecej pomoc.

    ];-)
  • Co jak co , ale muszę pogratulować. Coś takiego oglądać można tutaj rzadko . Szkoda że to na nim bo spoko z niego gość. Kotl3t mam nadziej że zobaczę jeszcze nie jedno ST w twoim wykonaniu.
  • eRWu powala % masakryczny ale najbardziej podoba mi sie ze spotkaly sie floty galaktyczne i nie byle jakich graczy, kotlet na obiad.....mmmhh pycha;)
    a tak na serio to zycze mu szo bo gracz to naprawde z górnej półki. atakujacym juz gratulowalem z jednej strony szkoda pezecika bo gigantyczny byl;) ale z drugiej strony moze i lepiej ze go zabral przynajmniej ma sie z czego odbudowac. a bez kotleta jak sami wiecie andro juz nie byla by taka sama;)
    pokazaliscie kawal dobrej gry;) ciesze sie ze mam sie jeszcze od kogo uczyc;)
    pozdrawiam do naSTepnego
    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
  • Uaaa,

    Piękny % z takiej flotki ;) Dzięki Adaś za linka, żal byłoby przegapić tak zacny raporcik w waszym wykonaniu. Życzę więcej takich raportów i mniej podbieraczy złomu :D

    Graty Adaś, graty Lightman zacznijcie grać na Wasacie bo nudzi mi się samemu :D
  • pobić ten procent może tylko i wyłącznie złom z mojej albo patyka floty... Może dojdzie kiedyś do tej bitwy ^^

    Capella dała wreszcie o sobie znać i to od razu z grubej rury.

    Kotlet zbierał złom bo planował odbudowę - nie widzę w tym nic sprośnego :E

    paczka krysztalu już poszła na odbudowę... GSy są i miejsce w ACSie też

    sojusz mam nadzieję, że też pomoże


    Mi zostało na chwilę pocieszyć się top 1 flot :E i pogratulować atakierom zwłaszcza Patykowi za dowodzenie, koordynację i pewnie wymyślenie calej akcji z kolonkiem ;)
  • no gratki się należą jak by nie patrzeć % fakt powala ale każdy procent jest robiony po to aby go pobić nieprawdaż :P
    kotl3t tak to już jest z dziećmi cóż poradzisz pociechy niesamowite (ale wszystko można odbudować potrzeba czasu jednym więcej a kotl3towi mniej :D)
    SzO w bardzo krótkim czasie
    pozdrawiam XD
  • agresorom graty %

    padła flota, którą budował nie tylko kotlet, ale jeszcze Nastrro, dlatego troszkę przykro mi coś takiego oglądać
    niemniej, jest się czym pocieszyć - jeszcze raz gratuluję córki, kotlet i życzę jak najszybszej odbudowy :*
    u68 [COMA] Ursa -> Wasat [GEN]

    Sygnatura by Indestructible

    "z nikim się nie ścigam, dlatego prowadzę..."
  • ho ho ho...ale historia teraz kotlet jesteś już chyba na wieki w TOP1 i nie do pobicia zawsze to jakaś historia zostanie zapisana na serwerach Ogame .No cóż stek cieszy tylko dla tego że doszło do walki równego z równym co bardzo rzadko tu się zdarza .....Wlatującym trzeba pogratulować" gratuluje" bo się należy a Tobie życzę duże SZO ...!!!..
  • Kotl3cik-gratulacje córy =) !!!!
    Oczywiście gratki i szacun za starcie! ]:-D miło popatrzeć na walczące RÓWNE floty,a nie kasacje słabszych... % przepiękny ,więc zysk schodzi na dalszy plan :D
    Przetapiajcie na co tam chcecie Panowie(pewnie eko ;] )
    Obrońcy :gszo:
    ps: niestety,należę do tych,co uważają że obrońca może szuflować pz :) wkurza tylko podbieranie czyjegoś pz.
    nie ważne,ile lat żyjesz :> ....Ważne ,ile życia masz w tych latach ;>
    Polan go bragh!!!! ;>
  • pięknie :D od połączenia wiedziałem, że etap kiedy Lajt zacznie eliminować skutecznie konkurencję w końcu się zacznie- co prawda obstawiałem innego lotnika na początek ale koniec końców wyrok się zaczął :E bilans nieważny, szybko do odrobienia- ogromne gratulacje.. kotletowi odbudowy żeby nudno na uni nie było ;)
    Mes que un club




    This... is... Jackass!! :E
  • Wróciłem wczoraj po całym dniu wojaży dość późno do domu, wbijam na ogame i co widzę? :)
    Gratulacje chłopaki pięknie przeprowadzonej akcji. Szkoda trochę złomu, szkoda, że Gbior nie mógł dać całej floty niemniej jednak końcowy wynik i tak jest piękny ;)
    Szkoda mi nadal mojej wtopy jednakże teraz z tym większym zapałem będę spawał na nowo każdy stateczek ;)
    Kotlet SzO - masz na początek za co więc bez marudzenia i do roboty.
    I amar prestar aen.
  • Gratuluje % i dobrego timingu

    czy tam był bug czy lameriada nie wnikam ale tyle miałem na pocieszenie

    trafiony zostałem ale nigdzie sie nie wybieram
    do zobaczenia niedługo ;} tak łatwo sie mnie nie pozbedziecie ;}
  • Szkoda schabowy tej wtopy. Nie łam się jednak - znając Twoje zacięcie szybko się odbudujesz.
    Atakującym gratuluję, bo jest czego.
    Rekord trudny do pobicia.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Szybki rewanż ze strony KKK , nawet gdzieś pisałem że teraz kotl3t się musi pilnować ;P Cóż schabowemu oczywiście należą się gratulacje - córeczka niech się wam dobrze chowa ;) no i szybkiego powrotu z miejmy nadzieję udanym rewanżem o co raczej jestem spokojny ;]

    Atakującym oczywiście gratulacje
    Ave Racovia !!
  • Czekałem na ten raport i doczekałem sie... co mozna napisac zostalo napisane! Najbardziej cieszy to ze spotkały sie zacne floty i co najwazniejsze równi siebie przeciwnicy. Dzieki temu ST gra na Andro nabierze wiecej kolorów... Atakujacy powiększa flote, a Obronca bedzie chciał odbic to co stracił. Graty należa sie wszystkim!!!!
  • Dwukrotnie dzwoni telefon - patrzę Marcin się dobija - myślę sobie - Pewnie jedzie na weekend do Koln czy też do Dusseldorfu.
    Oddzwaniam jak najszybciej mogę, bo może chociaż ciekawe towarzystwo się zapowiada na weekend.
    Ale nie Marcin mówi, że Szymek dzwonił, że kotlet padł. ( Marcin tak nie rób więcej :P )...

    No ale gratulacje patyczku, niby Marcin Ci wjeżdża na ambicje starając się motywować Cię do gry - oby bardziej wjeżdżał.
    co do wyliczania - starzejesz się albo wypadasz z rutyny :p ... praca robi swoje.

    Sierpień w pamięci - trzeba wziąć pod uwagę zjazd jakiś zapoznawczy u Marcina na podwórzu skoro ma mieć wolne.

    Jak z Marcinem w Kolonii będziemy na jakiś weekend to chyba na Holandie zrobimy wjazd. ;]

    oby tak dalej -dla gbiorczyka za przyczepne gratulacje ;]...
    koltet sz.o na start masz - sporo jako tako jest więc dalej z górki.
  • No i piękna bitwa wkońcu !!!
    Gratulacje takie raporty z przyjemnością się czyta nawet wszystkie komenty przerobiłem :D
    A kotlet no cóż tym razem klops zwykły a nie kotlet no ale fajnie że nie marudzi że miał odejść czy inne takie tam no i GRATULACJE Córki teraz będziesz miał poważny powód do zarwania nocy :P
    Tak na marginesie jak mi się synek rodził to na kilka miechów zniknąłem z OG na urlopik