Top 1 ACS uni Electra; Zima i Skipa [BlackSun], ZostanMoimPztem aka Candy i terry [300], blitz aka typhoon vs stefanek i STIMO [--S--S--], Wolverine i aggressive i NaZz aka Syberius [DREAMS] - 936675,22% + zbiórka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Takie zakończenie przygody z ogame to ja rozumie ,graty dla WSZYSTKICH uczestników małego zamieszania ,dla tych którzy kończą z nałogiem definitywnie -wytrwałości
  • Zawsze jest chwila ciszy przed uderzeniem burzy , ogame nalezy do odwaznych nikt nie pamieta tchorzy:)

    gratki dla wszystkich uczestnikow ,wstrzymania reki przed zawrotka flot wiedzac jaki bedzie rezultat starcia .

    Pozdro Inc
    Hominis est errare, insipientis in errore perseverare




    Powrót Eridanus : Top 26 Flota On
    Eridanus : Top 25, Flota Top 8 Off
    Yakini : Top 59, Flota Top 16 Off
    Electra: Top 51 Eko 32 Off
    Fornax: Top 90, Flota TOP 18 Off

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Incepcja ().

  • Nie znam nikogo, ale szacun za grę do końca. Wielu niby-kozaków by się wycofało, a niektórzy nawet nie pomyśleliby o przyłączeniu się do takiej walki, no bo straty. Ale epickie starcia robią tylko świetni ludzie. I mimo niektórych głosów, to jest jedyny słuszny sposób na zakończenie jeśli ktoś tego właśnie chce.
  • Procent naprawdę powala, ale...
    Według mnie dlatego taki wielki procent i dlatego to starcie doszło do skutku, ponieważ wielu pisze że chce zakończyć grę, więc postanowili że na koniec wykręcą jakiś DUŻY numer i procent :D :D :D
    AVE Asgard & CShopSc


    "Nie patrz na innych, czyń co do ciebie należy" - Józef Piłsudski
  • Graty dla sojuszników z Dreams :)
    Macie Panowie jaja :D Szybkiej odbudowy i kolejnego takiego ST bo o to chodzi w tej grze :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez hotrod ().

  • Powiem tak:
    [ciach] %%% O_O tego rekordu długo nikt nie pobije.
    Macie Panie i Panowie jaja że stanęliście do takiej akcji i nikt się nie dał ciała . Graty dla wszystkich.
    Szkoda że co niektórzy kończą przygodę z Ele :-/
    Ale mam nadzieję że, może zmienicie zdanie...
    Mimo tego to było STARCIE TYTANÓW

    Super Moderator Dziuba:
    Uzywanie wulgaryzmow, również w formie ocenzurowanej, na forum OGame.pl jest zabronione
  • To jest Prawdziwe starcie tytanów. Staneli naprzeciw siebie najwięksi z największych. Teraz polski oGame zapisał się na kartach historii jako największe starcie ASC. długo będzie to wspominane. Gratuluje Wszystkim którzy brali w tym udział.
    Dla wszystkich Gratki i Szo.
    Obrazki zostały tylko liczba mniejsza :)
  • starcie robi ogromne wrażenie- gratulacje i życzenia odbudowy dla obydwu stron ;)
    ale jak dla mnie dwa minusy:
    1) szkoda, że nie pękła magiczna granica jednego miliona
    2) szkoda, że teraz po uf (jeśli do niego dojdzie) to już nie widzę konkurencji dla ZSów a byłem ciekawy jakby to się potoczyło z dużo większą opozycją niż na forku

    tak czy inaczej jeszcze raz ogromne gratulacje, jeśli to koniec dla niektórych to ciężko sobie lepszy wymarzyć ;) :brawo: :graty: :bdb:
    Mes que un club




    This... is... Jackass!! :E
  • "Nie zawracamy" - co za dziecinada, w trakcie lotu podjeliscie decyzje o zakonczniu? liczylem ze bede mogl poobserwowac wasza walke z ZS po polaczeniu a tak to sami sie wykonczyliscie.
  • No to i ja chciałbym wszystkim z tego miejsca podziekować za to starcie super ekipie jak i obrońcom:P
    Było fajnie rozkminianie liczenie gadki haha fajnie było i warto przedewszystkim mysle że strata floty tu sie nie liczy starcie mega myśle że długo nie do pobićia :D
    Nie sadziłem że ta moja marna flotka wykręce taki % z ekipa i sądze że jakoś sie zapisaliśmy na kartach ogame a co poniektórzy przeszli ta gre :P
    Dzieki jeszcze raz za ten zaszczyt i do zobaczyska 8-)
  • Lesny Bober napisał(a):

    "Nie zawracamy" - co za dziecinada, w trakcie lotu podjeliscie decyzje o zakonczniu? liczylem ze bede mogl poobserwowac wasza walke z ZS po polaczeniu a tak to sami sie wykonczyliscie.


    Nikt nikogo nie wykończył to po pierwsze, wszystko było przemyślane i w miarę policzone, o wyniku starcia mieliśmy pojecie jak i my tak i obrońcy, po drugie dziecinada jest twój post jak masz zamiar pisać takie bzdury to zapraszam do dida załóż sobie swój temat i wylewaj tam swoje żale, temat trzyma poziom co nie często się zdarza w takich st i myślę ze każdy z uczestników chce żeby tak pozostało
  • Sorry Terrry, akurat Ciebie z całej paczki tutaj lubię najbardziej, ale po prostu liczyłem, że to uni jednak coś pokaże, a tak zostaje tylko Nazz na polu bitwy. Jeśli Ty też kończysz, to życzę powodzenia we wszelkich Twoich przedsięwzięciach :)
  • to jest tak konkretny procent że wyższego to chyba nigdy nie ujrzę O_O
    Gratulacje STarcia Panowie i Pani oczywiście ;) (przepraszam, ze nie uwzględniłem wcześniej 0_0 ). Robota konkretna. ;]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MustafaIII ().

  • kilka słów ode mnie, jak już Terry napomniał, bez spinki napiszę i będę trzymał poziom
    starcie beze mnie, gdyż dwóch obrońców miałem w buddy lub też z nimi handlowałem i od razu z samego rana zastrzegłem że nie lecę
    trudno byłoby leciec na kogoś z kimś się zna dłuższy czas i m.in. rozmawia na skype , etc etc

    Lesny Bober napisał(a):


    "Nie zawracamy" - co za dziecinada, w trakcie lotu podjeliscie decyzje o zakonczniu? liczylem ze bede mogl poobserwowac wasza walke z ZS po polaczeniu a tak to sami sie wykonczyliscie.
    obserwować sobie możesz gwiazdki na niebie, to jest tylko gra, a jak walki chcesz oglądać wykup KSW pay-per-view

    suma sumarum co do starcia , to na długo zapisze sie w annałach ogame
    więc wypada mi tylko pogratulować zwycięzcom: Terry, Skipa, Zima,typhoon i Aga wielkie gratki procentu oraz obrońcom stefankowi i Stimo

    tyle ode mnie , "słodką" prawdę pozostawię tylko i wyłącznie dla siebie
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • jakis tam ufs napisał ze nikt nie pamięta tchórzy :) czyli was też nie beda pamiętać tani ufsowi gracze
    których floty powstały w większości za pln :) no nic pogratuluje ekipie broniącej bo myślę ze lepsi z nich zawodnicy są ogólnie =)

    PS: a co do zs to nawet się nie starajcie porównywać, bo różnica jest ogromna
    a idę o zakład ze zaden z was pro elo elo ufsow z elektry nawet dnia bez ufs nie pogra po uf
    jak miedzy takimi słabymi graczami jak na ele gracie ufs to raczej nie ma się co łudzić :)

    szo!
    10.05.2015 END!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szpryc. ().

  • hehe szpryc powiedzial co wiedzial ;d ]:-D ]:-D caly szpryc

    a ja powiem tak % O_O O_O mega gratki dla obu ekip , szo dla wszystkich

    sry za brak pl znakow nie nasz windows ;P
  • Czyli koniec ?

    z jednej strony szkoda, z drugiej "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym" ;)

    Ogromne gratulacje atakującym bo % po prostu powala :)
    Macie jaja nie ma co ;) Latanie na plus jest dla frajerów - nie raz juz to Wam mówiłem :D

    Jedyna kwestia, która mnie bawi (?)...

    Aggresiv wydałes ładnych kilka tysięcy złotych na konta po to żeby w ostatecznej bitwie, takim jakby podsumowaniu tego uni przegrać, jak się z tym czujesz ?:D Bo przegrałes, remis jest ogromny ale wygranymi są agresorzy...


    Szpryc - ale ty jestes idiotą ... ?(

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jakub89 ().

  • Ehh co tu dużo pisać piekny % który zostanie na długo zapamiętany:) Gratuluje atakującym jaj ze lecieli do konca mimo ze wiedzieli co sie święci:)

    NaZz napisał(a):

    kilka słów ode mnie, jak już Terry napomniał, bez spinki napiszę i będę trzymał poziom
    starcie beze mnie, gdyż dwóch obrońców miałem w buddy lub też z nimi handlowałem i od razu z samego rana zastrzegłem że nie lecę
    trudno byłoby leciec na kogoś z kimś się zna dłuższy czas i m.in. rozmawia na skype , etc etc

    Lesny Bober napisał(a):


    "Nie zawracamy" - co za dziecinada, w trakcie lotu podjeliscie decyzje o zakonczniu? liczylem ze bede mogl poobserwowac wasza walke z ZS po polaczeniu a tak to sami sie wykonczyliscie.
    obserwować sobie możesz gwiazdki na niebie, to jest tylko gra, a jak walki chcesz oglądać wykup KSW pay-per-view

    suma sumarum co do starcia , to na długo zapisze sie w annałach ogame
    więc wypada mi tylko pogratulować zwycięzcom: Terry, Skipa, Zima,typhoon i Aga wielkie gratki procentu oraz obrońcom stefankowi i Stimo

    tyle ode mnie , "słodką" prawdę pozostawię tylko i wyłącznie dla siebie


    Nazz jak możesz pisac cos takiego skoro stales z boku wiedzac o wszystkim? nie zrobiles nic, nie poleciales bo wolales kupowac dex zamiast pomóc sojusznikom. Ja rozumiem buddy skype wszystko elegancko ale w moim odczuciu sojusz ponad wszystko.... (ale moze to tylko moje zdanie)

    No i hit tego starcia:

    aggressiveee napisał(a):

    wyszło całkiem nieźle, starcie można uznać za dobry remis.

    Zabrakło Louva z naszej strony. Chciałbym podziękować,
    wolverinowi,
    trzyonowi,
    Magdzie,
    lechowi,
    stefankowi
    i
    owadowi za super współpracę.Podziękowania i dedykacja dla całego sojuszu DREAMS.


    Owad jak to jest byc z kims w sojuszu i organizowac podstawke z najwieksyzm wrogiem pod własnych sojuszników!?:D Da sie upaść niżej w tej grze:o?

    Ale juz nie robiąc afery bo i tak wszyscy powiecie ze mieliście swoje powody i ok wasza sprawa ale nie róbcie z siebie świętych:) Mnie sie RW nie tyczy nie tyczy sie nawet to uni bo za słąby jestem na gre tutaj ale jak to widze to naprawde az sie prosi zeby sie wpisac.!
    Personal best: 2660%
    ACS:17122,97%
  • Widać że sam zainteresowany najmniej ucierpiał w tym starciu a reszta sie dla niego poświęciła :)
    Ta bitwa odbyła sie na moonie czy na planecie że wyżej wyczytuje że pół uni recki słało, a to ten i ten brał udział w obronie ?
    Graty wszystkim wypasionego procenciku, raczej nie do pobicia chyba że połączą unie i walniecie tego nolife'a to będzie z 2melony% :}