Ogłoszenie Przywitaj się!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Witam, jestem Bartek moja gre w ogame zaczalem wiele lat temu ale w pewnym momencie po prostu wypadla z glowy ;p dzisiaj zaczalem od nowa na serwie Vega

      Pozdrawiam
      Bartek
    • Witam + Pytanie

      Witam wszystkich. Jestem Krystian, moja przygoda z ogame rozpoczynała się od początku tej gry w pierwszych Uni, lecz teraz widzę strasznie duże rozwinięcie gry. Mógł by mi ktos napisać które Uni/świat, jest najmłodszy i czy będzię w najbliższym czasie jakie nowe? Pozdrawiam
    • Dzień dobry!
      Najmlodsze jest uniwersum Xalynth.
      O nowszych światach nic na razie nie słyszałem :P
      Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


      "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
      Marek Edelman

    • Witam jestem VanGrass moja przygoda z OGame trwa już 6 lat odwiedziłem praktycznie każde uni zawsze korzystałem z forum sojuszu a tutaj jest mój pierwszy post :D zamierzam grać kolejne parę ładnych lat pozdrawiam może niedługo wstawię coś w ST :D


      Prośba o zapoznanie się z regualminem forum ;) Nie piszemy całych postów kolorkiem, nie trzeba znacząco edytować swojej czcionki/wypowiedzi.
      /Superman
    • Witam jestem VanGrass moja przygoda z OGame trwa już 6 lat odwiedziłem praktycznie każde uni zawsze korzystałem z forum sojuszu a tutaj jest mój pierwszy post :D zamierzam grać kolejne parę ładnych lat pozdrawiam może niedługo wstawię coś w ST :D


      6 lat z ogame, a brakło czasu, żeby regulamin przeczytać :quasi:

      Jako dobry użytkownik, można wysłać PW z pomocą i informacją o takim problemie ;) Spam w tym temacie jest niepotrzebny!
      /Superman
    • Witam wszystkich ;)
      Moja przygoda z OGame rozpoczęła się w 2007r, miałem dwuletnią przerwę, ale jak pojawiła się możliwość ponownego zagrania to powróciłem do nałogu. Jakieś doświadczenie mam, ale nigdy nie dowiedziałem się, czym jest ten cały FS..
      Odnośnie najnowszego uni, to za jakiś czas się pojawi: klik

      Emerytowany lotnik - 856.607,43%

      " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
    • Hej,

      Jestem dość młodym jak i nowym graczem OGame. Mam lat 14 i nazywam się Piotrek. Od zawsze interesowałem się grami MMO i tak pozostało. Do tej gry przyciągnął mnie filmik użytkownika YouTube "KolegaIgnacy". Jak na swój wiek jestem ogarnięty i mam na koncie pewnien sukces. Otóż jestem naczelnym redaktorem RoyalNews - gazetki w grze RoyalQuest. Poza tym uwielbiam pisać opowiadania, na pewno będę wrzucał je tutaj. Jak już wcześniej wspomniałem, uwielbiam gry MMO.
    • Sorrcia!
      Musiałem i chyba wiesz dlaczego.
      Głodny byłem i zżarłem 8-/
      Twoje posty zawsze były tłuste i smakowite.
      Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


      "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
      Marek Edelman

    • Cześć Wam Maniacy Ogamowi Jestem Andrzej I Jestem Zadowolony Że Ogame Już Jest Tyle Lat I Gra Tyle Osób W Tą Grę
      Taka Nutka Dla Was Rozgrzewająca Uszy Poco Loco youtube.com/watch?v=-C0xX5g_RCI&list=RDkrRkst7iiYA
      Kurde Takie Małe Marzenie Ogamowe Mam Żeby GF Zrobił 1 Unie W Starej Wersy Ogame Tak Jak Jest Na Ogame.de Na Uni 20 oO
      Żeby była Speed x4 albo x5 oO Pewnie By Grało Więcej Maniaków Starej Wersji Gry
      No I Życzę Powodzenia Całemu Teamowi W Waszej Pracy Gry I Forum Na Pewno Czasem Macie Mnóstwo Roboty
      Gracze I Powodzenia :xgraty: :xclosed: :top1:
      Jeszcze 1 Teledysk Z Pięknymi Paniami W Połowie Tele Ładnie Śpiewają oO youtube.com/watch?v=k4Ge2BkaieI



      /Superman

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Naruto Super Saiyan ().

    • Czemu kolega wyżej pisze wszystkie słowa z wielkiej litery?
      Czy ma świadomość gwałtu na języku polskim jakiego dokonuje?


      Jedyny, prawdziwy zwycięzca ostatniej Wojny Spamowej.

      29. stycznia 2009 - 29 stycznia 2013
      Jak ten czas szybko leci...
    • Siemanko wszystkim :) Jestem Mimi z uni 69 a wcześniej grałam jako Migotka na 64,a z życia realnego Iwona ;) Mój staż to ponad 2 lata gry eko ale powoli będzie flotka bo czas już poczuć tą adrenalinkę podczas lotu na duży % ;P
    • Witam nazywam się Marcin 25 sylwestrów za mną pamietam maks 18 :D
      zaczynałem na uni 15 może pamietacie królika ; > heh pochodzę z
      Gliwic

      Moje zainteresowania to ogame hehe :D poker texas holdem,bilard,pilka nozna,motoryzacja ..pracuje niestety póki co dla kogoś nie prowadzę nic własną ręke :( pozdrawiam : P
    • Witam Was :)

      Przeżyłam dziś SZOK O_O Moje konto po kilku latach nadal ISTNIEJE na forum!

      Kilka lat mnie tu nie było! Dużo się zmieniło :)

      Dziś po długiej przerwie zalogował się pierwszy raz :)


      Kiedyś grałam na Unii 5, ale eh przekroczyłam o parę dni urlop i tak moja gra się skończyła.
      Obecnie gram na Unii Xalynth - przyszedł email i... Nie mogłam się powstrzymać :)
      Gram pod nickiem Sayuri05 :)

      Nadal tak jak kiedyś uczę się gry od Komornika - w końcu to mój tata :)

      No a co u mnie?
      Sposób gry się nie zmienił. Nadal eko i eko :) Ale może kiedyś zaszaleję :)

      POZDRAWIAM!


      "Życie grozi śmiercią, Miłość nienawiścią, a OGame bezsennością"


    • Siemka all :)

      Mam na imię Sławek, pochodzę z Chełma. Kiedyś grałem w Universum ale to było spory szmat temu i trochę wywietrzało mi z głowy co i jak w tej grze. Zapewniam jednak że szybko się ucze i wkrótce poznam wszystkie tajniki tej gierki :) Jestem aktywnym graczem, prawie codziennie zasiadam do kompa. Licze że wkrótce znajde jakiś sojusz bo samemu to smutno :( i niebezpiecznie. Nastawiam się raczej na ekonomię chodź nie mówię że flota to be :D Gram na Vega. Pozdrawiam wszystkich graczy którzy przeczytali mojego posta oraz całą administracje.

      GEMBORYS


      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Gemborys ().

    • Witam wszystkich...
      Na imię mam Grzesiek, 27 lat już się męczę :E Z okolic Zielonej Góry.
      W Ogame gram od sierpnia 2013, tylko i wyłącznie, ciągle i nieprzerwanie na u119 zwanym Sirius.
      Tych którzy chcą zacząć grę na uni x1, 0,3 zapraszam właśnie na Siriusa ---> klik i miłej zabawy!
      A tym którzy już latają, udanych łowów!
      Pozdrawiam, West Fighter-Nowa Armia.

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
      Jeśli pomogłem, daj lajka :thumbup:
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    • Trzeci raz podchodzę do OGame, tym razem z zamiarem pozostania dłużej. Dwukrotnie wyjazd zmuszał mnie do likwidacji konta :?

      Mam na imię Artur i jestem z Łodzi. Chwilowo trochę więcej czasu mogę poświęcić grze, bo dopiero na etapie szkolenia do nowej pracy - tak się kończą ponowne początki w Polsce :XP: .
      Swojego czasu bawiłem się w założyciela sojuszu na Dracko; może z czasem znowu przyjdzie mi do głowy stworzyć sojusz i stronkę dla niego.

      Ogólnie interesuję się bankowością - szczególnie inwestycjami - choć tutaj jestem na etapie uzupełniania wiedzy. W wolnej chwili dobra książka, film (jakiś z fabułą, choć o takie ciężko) i kibicowanie polskiej siatkówce ^^
    • Witam wszystkich nazywam się Przemek mam 38 wiosen (myślałem że jestem najstarszym graczem w Ogame oj bardzo się myliłem) i jestem z Tychów lub z Tych jak kto woli :)
      Gram od ponad roku, i to przez czysty przypadek :) wszedłem bo chciałem pograć w coś na sieci i tak zostałem po dziś dzień :) To może być przestroga dla nowicjuszy. Uwaga bo wciąga ! :) .Na początku było ciężko żadnej pomocy od nikogo ale z czasem to się zmienia poznałem ciekawych ludzi, wstąpiłem do sojuszu i tak powoli do przodu, raz na dole a raz na górze :)