Ogłoszenie Przywitaj się!

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Przywitaj się!



      Jesteś nowy na naszym forum? Chciałbyś powiedzieć "Cześć"?
      Teraz masz okazję, bo trafiłeś do idealnego tematu.

      Jedyne, co musisz zrobić, to napisać post, który będzie:


      - zgodny z Regulaminem Forum oraz działu Prezentacje użytkowników,
      - zawierał treść Twojego powitania.


      Pamiętaj, aby Twoja wypowiedź była nieco dłuższa i nie ograniczała się do pojedynczego słówka!

      Nie bądź sztywny, użyj głowy, z powitaniem bądź gotowy!


      Twój Własny Temat



      Zachęcamy Was, również, do zakładania własnych tematów,

      w których możecie opowiedzieć nam o sobie znacznie więcej!

      Inne osoby będą miały możliwość z zainteresowaniem śledzić Wasze poczynania,

      zadawać ciekawe pytania i konstruktywnie oceniać Waszą prezentację.

      Również i Wy możecie zaglądać do tematów już istniejących,

      które znajdują się tutaj -> Prezentacje Użytkowników.



      Pamiętajcie



      Ważne, aby tematy pisane były zgodne z wymogami podanymi w Regulaminie działu Prezentacje użytkowników.




      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Witam, jestem Marcin.
      Swoją barwną przygodę z Ogame zapoczątkowałam na uni 1, za namową sąsiada.
      Więcej na mój temat możecie znaleźć na moim profilu -> Klik, a na każde Wasze pytanie odpowiem w swoim CT -> Klik.
      Gryzę tylko, kiedy zajdzie taka potrzeba :>
    • Witam, jestem Darek.
      Swoją barwną przygodę z Ogame zapoczątkowałem na uni 18, za namową sąsiada.
      Więcej na mój temat możecie znaleźć na moim profilu -> Klik, a na każde Wasze pytanie odpowiem w swoim CT -> Klik.
      Gryzę tylko, kiedy zajdzie taka potrzeba :>

      Mordimer Madderdin, uniżony sługa, licencjonowany inkwizytor biskupa Hez-Hezronu.

      Solo: 2837% ACS: 6058%
      ST: 25

      #superniebo

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mordimer Madderdin ().

    • Dzień dobry!
      Miło Was widzieć, Madziu, Marcinie, Darku! :)
      /me wita chlebem i solą!
      Albo nie,zbyt oficjalnie!
      Lepiej kawą i ciasteczkami!

      Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


      "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
      Marek Edelman

    • Witam, jestem Krzysiek.
      Swoją barwną przygodę z Ogame zapoczątkowałem na pewno w podstawówce, nie pamiętam na którym uni, za namową kumpli :E
      Więcej na mój temat możecie znaleźć na moim profilu -> Klik, a na każde Wasze pytanie nie odpowiem w swoim CT - bo nie mam.
      Gryzę tylko, kiedy zajdzie taka potrzeba :E
      eeeyyyy.... Zeżarło mi sygne :v
    • Ech... Nie rozumiem czemu każdy z Was kopiuje moje przywitanie...
      Pod nim widocznie zaznaczone jest:

      Madzia napisał(a):

      Przykład jest typowo dydaktyczny, nie trzeba się nim sugerować!

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Cześć, Krzysiek! :)
      Kawa i ciasteczka także dla CIebie!

      @ Madzia

      Może dlatego, że byłaś pierwsza, a Twoje przywitanie jest wyjątkowo zgrabne?
      A może każda z powyższych osób marzy o założeniu własnego tematu w CT? :D
      Złożyli już podania? ;P
      Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


      "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
      Marek Edelman

    • sisko napisał(a):

      Cześć, Krzysiek! :)
      Kawa i ciasteczka także dla CIebie!

      @ Madzia

      Może dlatego, że byłaś pierwsza, a Twoje przywitanie jest wyjątkowo zgrabne?
      A może każda z powyższych osób marzy o założeniu własnego tematu w CT? :D
      Złożyli już podania? ;P


      Witajcie w naszych skromnych, wiekowych progach.

      @ sisko

      No właśnie jeszcze nie złożyli :( a ja tak czekam na nowego przybysza do działu NT.
      Niemniej jednak zapraszam i zachęcam do składania podań :D

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Witam, jestem Darek
      Swoją barwną przygodę z Ogame zapoczątkowałam na uni 25, za namową sąsiada.
      Więcej na mój temat możecie znaleźć na moim profilu -> Klik, a na każde Wasze pytanie odpowiem w swoim CT -> Klik.
      Gryzę tylko, kiedy zajdzie taka potrzeba

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DUCHOWNY 2 ().

    • No zobacz! Nie wiedziałem, że masz na imię Darek! :D
      Zawsze człowiek dowie się czegoś ważnego, czytając spam :)
      A po co Ci temat w CT, skoro masz prezentację użytkownika?
      A gryziesz, gryziesz, jak Ci modek temat zamknie albo usunie. Aż strach czasami !
      Ale na kawkę i ciasteczka się załapałeś :P
      Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


      "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
      Marek Edelman

    • Adam!
      23 wiosny.
      Zabrze!

      w ogame gram od 8 lat z większymi i mniejszymi przerwami.
      uwielbiam/moim hobby jest wszelkiego rodzaju palenie,zwijanie,kręcenie,ubijanie,kopanie,ściąganie.

      o roślinach tak jak o ogame wiem wszystko :E

      p.s Czy dla takich jak jo , ślunskich byków , tyż jest ten temat i czy tu można godoć po naszemu?
    • Witajcie, mam na imię Paweł, mam 22 lata, a od około 8 lat gram w ogame, jak każdy z większymi i mniejszymi przerwami.
      Kolega wyżej częstował ciastkami i kawą, a ja bym postawił wam piwko, ale w regulaminie forum wyczytałem, że propagowanie alkoholu jest zabronione ?( no cóż bywa i tak, pozdrawiam =)
    • Witajcie!
      Myślę, że piwko na powitanie to jeszcze nie propagowanie,tym bardziej że wirtualne :piwko: :beer:

      Ale skosztujcie też wyśmienitej kawy i ciasteczek! :)

      Zgubiłem Mamusie napisał(a):

      Czy dla takich jak jo , ślunskich byków , tyż jest ten temat i czy tu można godoć po naszemu?

      Jak najbardziej -to temat także dla Ciebie. Jeśli chodzi o mnie, to możesz godoć po śląsku, bo podoba mi się ten dialekt naszego języka. Tylko będziesz musiał przetłumaczyć, bo chyba nie wszyscy zrozumieją :D
      Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


      "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
      Marek Edelman

    • Witam

      Mam na imię Jacek. 29 lat na karku. O pracy nie chcę mówić bo sam jej nie lubię (handel).
      Zainteresowania mam różne:
      - bilard,
      - astronomia (amatorska - wzorków nie ogarniałem jeszcze),
      - japoński metal :p, tajna broń nazistów,
      - pochodzenie człowieka (nie darwinowskie),
      - grafika komputerowa.

      Nie trawię chamskiego słowa pisanego (dlatego olewam komentarze na Łonecie). Cenię natomiast wyszukaną ironię.
      Nie znoszę polityków (polityka ok ale ci co w niej siedzą , są najczęściej umoczeni w kale).
      Nie ogarniam obecnych trendów w modzie jak i w telewizji. Dobrze, że nieliczne stacje puszczą czasem Klosa i Pancernych.






    • Dzień dobry, Jo Mason! :)
      Masz bardzo ciekawe zainteresowania.
      I chyba lubisz seriale SF tak jak ja :P
      (Choś Stargate atlantis nie widziałem.)
      @Duch
      Nic więcej po śląsku nie umiem :P
      Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


      "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
      Marek Edelman

    • Mordimer Madderdin napisał(a):

      Witam, jestem Darek.
      Swoją barwną przygodę z Ogame zapoczątkowałem na uni 18, za namową sąsiada.
      Więcej na mój temat możecie znaleźć na moim profilu -> Klik, a na każde Wasze pytanie odpowiem w swoim CT -> Klik.
      Gryzę tylko, kiedy zajdzie taka potrzeba :>

      Cześć Darek! \o/ :* jejku, gdzie jesteś jak Cię nie ma?

      Witam, jestem Eva.
      Nie pamiętam już kiedy swoją barwną przygodę zapoczątkowałam, ważniejsze jest, że już ją skończyłam.
      Jak klikniecie w mój profil to może uda się Wam być 10 000 odwiedzającym, a na pytania w CT nie odpowiem, bo mi zamknęli.
      Gryzę kiedy chcę.
      Multikonto megalomania 1/2 z b4el
      Multikonto 2/2 z Denior


      [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
    • Witam, jestem Piotrek.
      Z zawodu jestem kucharzem małej gastronomii, uczę się w zaocznym technikum gastronomicznym na pełnoprawnego kucharza.
      Moja przygoda z Ogame zaczęła się w 1 klasie gimnazjum na lekcji informatyki, gdy mój dobry kolega chodził po stronach internetowych aż w końcu "wyłapał fajną gierkę sieciową :E ", w domu postanowiłem sprawdzić czym dokładnie jest ogame.
      Mój pierwszy nick w tej grze był PREDATOROWO i z tego co pamiętam rozwinąłem się do pozycji 1200, przestałem grać a później gdy próbowałem wrócić do gry niemogłem się zalogować :(
      Założyłem konto Saur0n100 - i jestem top 800 na andromedzie :E
      Jestem spokojnym chłopakiem lubiącym dużo rozmawiać, nie boje się dużo pytać, gdy mam jakąś sprawę wale prosto z mostu.
      Nie jestem chamski, zawsze dotrzymuje słowa, a w przypadku ogame'a oddaje pożyczone surowce ZAWSZE (prędzej czy później) ;]
    • Łukasz.
      30 lat.
      Rzeszów.
      W Ogame gram od początku u47, czyli już ho ho i jeszcze więcej.

      Zainteresowania:
      - wszystko co związane z komputerami, w tym grzebanie w nich itp.
      - dobry serial typu - CSI, Arrow, Revenge, Buffy itp.
      - Cosplay.

      'Chocolate napisał(a):

      Gryzę kiedy chcę

      Hahhahaha
      Padłem ]:-D


      Ave ^^

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gootek ().

    • Mordimer Madderdin napisał(a):

      Witam, jestem Darek.

      DUCHOWNY 2 napisał(a):

      Witam, jestem Darek

      Myślałem, że mam niezbyt często spotykane imię a tu na 10 przywitań dwóch Darków :) Witam więc imienników (nie imienników też) :D


      Jo Mason napisał(a):

      Seriale SF jak najbardziej.

      SGA to nr. 1
      BSG na drugim miejscu
      STtNG na 3
      SGU na 4
      i jak ktoś pamięta to Gwiezdna Eskadra na 5 (szkoda że przerwali)

      A gdzie SG-1?

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • Witam.
      Darków się narobiło - dołożę kolejnego :P

      Ogame - kumpel kiedyś namówił, ale nie powiedział na którym Uni, także założyłem konto bodajże na 10 on grał na 11 lub odwrotnie XD

      Mimo takiego błędu, pograłem sobie trochę w doborowym towarzystwie (nick-ów nie będę wymieniał, bo mogę się pomylić - ja wszakże gram pod tym samym XD )
      Ehh... to były czasy ^^

      A w chwili obecnej - Uni 69, sojusz Formoza - latam sobie troszeczkę :xntongue: ...
      to chyba wszycho
      Pozdrawiam wszystkich, a dla Darków życzę wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących imienin :beer: :piwko:

      UNI 69 - OFF
      UNI NEKKAR, UNI ERIDANUS - ON
      PB: 2212,36%
    • Witam was wszystkich zapaleni forumowicze i gryzaki! :E

      Na imię mam Łukasz. Obecnoe mieszkam w NL i uczę się w szkole międzynarodowej UWC Maastricht. Co za tym idzie, umiem gadać i pisać po ingliszu niemalże na równi jak z polskim. ;) Ale kto chce o tym słuchać? :D

      Grę (barwną przygodę Hah) w ogame zacząłem... Hmm, ciężko podać czas gry, gdyż grałem trzy razy w sporych odstępach czasu. Każde konto ma własną, smutną historię. :E
      Pierwsze - chyba do 1000 miejsca się dorobiłem, po czym distałem w 4 litery od 500 :E
      Drugie - Bodajże 1500, jednak po tym jak kumplom się grać odechciało wytrzymałem sam około pół roku, po czym zdezaktywowałem konto. :(
      Trzecie - założone we wrześniu tego roku. Gram na Uni 69 i jestem obecnie na 1671 miejscu. :E
      Głównie bawię się w gnębienie równych sobie sąsiadów. XD Tak, jestem złym flociarzem, nie bijcie. :c Poptrostu nie wiem, co za frajdę daje patrzenie w numerki wydobycia z kopalni jak to robią kreciki. (bez urazy tunelowce :E )

      Teraz odrobinkę o mnie. :>
      Mam dość obszerne zainteresowania, hehe. A co dokładnie? Już wymieniam!
      - Programowanie stron www
      - Animacja na CS Flash
      - Rysowanie (tradycyjnie i cyfrowo) - uwielbiam fantasy; smoki i taki tam, ostatnio bardzo mnie wciągnęło tzw. Anthro, jak ktoś wie co to. XD
      - Matma, bez logiki dla mnie nie ma życia 8-)
      - Fizyka
      - Lubię od czasu do czasu napisać opowiadanko :E
      - żyję w swoim własnym świecie, zwanym Cyrathilią, może kiedyś was wprowadzę. ]:-D Projekt rozwijam od roku i muszę powiedzieć, że jestem z niego zadowolony :3
      - Z muzyki słucham głównie: techno, electro, electrohouse, dancehall, bit techno, czasem jakiś rock, rzadziej coś z radia.
      - Uwielbiam historię, oczywiście jak wszyscy IIWŚ, głównie o tyk jak to było z tą Trzecią Rzeszą Niemiecką, ale także fascynuje mnie starożytność.

      To chyba na tyle. :P
      Do zobaczenia na Uni 69,
      ~Feldmarszałek
    • Przywitać o/
      Mam na imię Arek.
      Przygoda z ogame, hym, codziennie coś nowego a konkretniej od początku u54
      Interesują się głównie akwarystyką i wszystkim co się z tym wiąże. Nie pogardzę również dobry filmem tudzież serialem. W wolnych chwilach klikam na ikonki w przeglądarce bodź zabijam stworki w jakiejś grze. Ogólnie zajmuje się pracą -_- ale czasu wystarcza na wszystko :}


      Pozdrawiam wszystkich i życzę Wesołych nadchodzących świąt spędzonych w gronie najbliższych.

    • Wiktor, 16 lat
      Niestety nie pamiętam kiedy zacząłem z OGame, ale było to 8-9 lat temu, z długimi przerwami :) Kończyłem przy 5 tys. kiedy atakowały mnie osoby z top 500 (raz top 5 kiedy raz osiągnąłem 30 tys... :( ) oraz raz z powodu niesłusznego bana (zalogowałem się z kompa kolegi i nie doczekałem się zdjęcia z listy pręgierza) Aktualnie gram na 69 uni od kilku dni i mam 142 punkty+ lekka farma, może teraz uda się chociaż 100 tys. W końcu doświadczenie swoje robi ^^
      Po wczorajszym odnalezionym poście mam plan 7 grawitonów ]:-D Ale nie wiem czy podołam.

      Jestem uczniem ale część moich zainteresowań jest nietypowa. Mianowicie ćwiczę szermierkę oraz interesuje się chemią, z którą wiążę przyszłość (startuję w Olimpiadzie w przyszłym roku)
      Lubię F1, skoki narciarskie i piłkę nożną.
      Z muzyki słucham tego co mi się podoba od rocku po folk, ważne żeby było dobre.

      Życzę wszystkim Wesołych, pogodnych świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego oraz udanego Nowego Roku :)