ACS; Mili i Bociek i Wojtekreal i CRACOVIA KRAKOW [3 X], zasiadacz [-] vs BornToDie i Gabbana i MaLy GLoDeK [RoA], obserwator [BOSS] - 168587,96% top2 OGAME.PL

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • sęk w tym że Born legalnie nie może pokryć ich strat w całości a Obs ma dostać wszystko co do śrubki :) i tu się zaczyna ambarans 8-)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Masz sporo racji HIGH CONTRAST, dopięli swego, kolorowo do końca pewnie i nie jest ale nikt nie mówił, że będzie ^^
    Myślę, że czas pokaże czy się opłacało. Starając się zerknąć z drugiej strony medalu na to, u Obserwatora też nie jest kolorowo, bo zysku z RW nie było i nie będzie. Są tylko plecy. A jak zapewne wiesz, jedynie zysk może zbierający podzielić wedle własnego uznania, natomiast owe "plecy" , które zebrał jedynie proporcjonalnie do poniesionych strat. Więc zgodnie z zasadami gry olbrzymią ilość surowca BornToDie będzie musiał zostawić dla siebie, albo kombinować jak to do nich przesłać co już będzie śliską sprawą.
    Więc na tą chwilę obie strony są jak to powiedziałeś w tył o rok gry ^^. Jak będzie dalej to już tylko czas pokaże.
  • to zalezy na co sie zgodzi operator gry a smiem zalozyc ze pozwolenie na 100% odbudowe dla np. obserwatora jest realne, w przeciwnym razie obroncy zalatwia sprawe handlem, surowca maja wystarczajaco duzo a jak bedzie za malo to mozna np. stopic reszte bornowej floty, z cala pewnoscia obrona ma duzo wieksze mozliwosci regeneracji

    po drugie, co sie stanie jesli caly deuter i nadwyzki z borna powedruja po minimalu na konto scorpiona ktory i bez tego ma podobno ogromne zapasy do wydania? ^^ , prawdopodobnie powstalby potwor ktory spokojnie spakuje 1v1 z zyskiem kazda flote na uni (moze z wyjatkiem dwoch) a wiadomo ze solo lata sie sprawniej, dla niektorych to moze byc gorsza sytuacja niz ta przed bitwa
    Ciernik - u 32 / 68

    COMA rzondzi

    www.leukemia.pl
  • Witam
    Na wstępie należy pogratulować pięknego starcia :brawo:
    Dla mnie osobiscie kto w tym zamieszaniu jest wygrany nie podlega dyskusji cyferki mówią za siebie :top1:

    Bilans agresora (M: -16.345.466.000, K: -7.364.027.000, D: -1.236.041.000, P: -24.945.534).
    Bilans obrońcy (M: -9.605.582.200, K: -6.022.116.400, D: -3.232.559.000, P: -18.860.258).
    *Przy założeniu że obrońca zebrał cały złom.



    Odnośnie mojego bana to połowa uni wie że konto Max909 należy do 3X i raczej wykluczone jest aby ktokolwiek z RoA sie tam puszował ,oczywiście poza mną w tym jednym przypadku a tłumaczyć sie nie mam zamiaru bo już to robiłem a i tak na pręgierzu wylądowałem wiec dla wiekszości jestem winien co akurat mi wisi

    Thrall^ napisał(a):

    ale jazda :D
    Pandix rozkminił jednak plany Borna! Będzie odbudowa! Bo przeca max999 to pushówka RoA jak wynika z pręgierza! Graty Born! Tak trzymaj! Odpal coś S K O L A S O W
    I



    A dokładnie z tego co wiem konto Max909 należy do właśnie wojtekreal [3 X] więc kolego nie pisz bzdur
    Wnioskuję że przyznałeś się teraz do posiadania drugiego konta na uni o nicku GET. Ciernik masz nas za idiotów? To co się działo na 3g było bacznie monitorowane. Widzę najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy nic o tej akcji nie wiedzą, i nigdy takiej nie zrobią, no ale że 3 X są złe to trzeba wykorzystać okazję i dopiec. Owszem jesteśmy mocno stratni, tylko komu zostały silniejsze floty??? Układ sił na uni się zmienił? Powątpiewam, wszystko zależy od punktu siedzenia i patrzenia :P Mili nie jedną flotę z topki składa na solo. Obs mylisz się w swoich 3 teoriach, napiszę Ci tylko tyle że bilans taki jaki jest, mieliśmy wysimowany jako drugi wariant, co do składu w obronie to też trafiliśmy w 100%, polecieliśmy dla zasady, z historykiem była inna bajka, tam rzeczywiście zlekceważyliśmy sytuację i musieliśmy się cofnąć. Tutaj floty borna już niema, surki starczy na Twoją odbudowę i część floty rocco. Pijecie do nas u pusze i tak dalej, ale jak wiadomo to na pręgierzu wisiał ostatnio S K O L A S a nie 3 X wisiał Pandix nie 3 X, wisiało obecne konto Rocco I WTEDY TO JUŻ TEŻ NIE BYŁO 3 X, ale to IKSY są złe...


    kto tam jeszcze zasiada to nie wiadomo pewnie każdy z 3X po trochu ,
    jestem ogólnie zadowolony z tego że udało mi sie je wyczyśćić i nie żałuje tego mimo bana bo 3X nie maja z tego nic poza nerwówką

    Na koniec pozdrawiam wszystkich znajomych a przede wszystkim RoA bo jak widać od jakiegoś czasu jestem na urlopie i zapewne juz to sie nie zmieni więc konto wkrótce zapewne sie skasuje

    EMERYTURKA :czytam:
  • Czasami zwycięstwo wymaga ofiar......

    Widzisz setki, a może tysiące okrętów wojennych. Drobne kanonierki, fregaty i pancerniki, różnej budowy i wielkości. Krążowniki gwiezdne , do których widoku przez lata zdążono już przywyknąć, otoczone przez chmary drobniuteńkich punkcików, które, jak dobrze wiesz, są myśliwcami. Masywne niszczyciele , każdy długi na piętnaście kilometrów i wręcz najeżony potężnymi bateriami turbolaserów. I Gwiazdy Śmierci, niosące spustoszenie potwory, w ułamku sekundy zdolne obrócić w proch całe miasta...


    Bo Wojtek, którego poznałem, to nie figura na planszy warcabów. Nie trybik w ogromnej ogamowej machinie. Nie jeden z wielu dowódców floty, nawet nie jeden z największych geniuszy wojskowości w historii ogame.
    Wojtek, którego poznałem, to symbol nieuchronnego zwycięstwa. Lider, w którego wierzą wszyscy lojalni członkowi Sojuszu. Bohater, który z całego serca walczy o to, by przywrócić w galaktyce porządek i naprawdę dba o dobro podległych mu żołnierzy....

    Gratulacje panowie. Wszystko pięknie, tylko ten Woś z parszywym Nickiem...jego nie pozdrawiam XD
  • Gabbana, czy mógłbyś choć starać się prezentować jako taki poziom wypowiedzi?
    Widzę, że nie orientujesz się jaki nick z forum jest odpowiednikiem w grze, więc nie poganiaj mnie z uni, na którym gram od prawie roku.
    I choć daleko mi do 3 X, a mówiąc wprost nie przepadam za nimi jako sojuszem, to tak samo daleko mi do RoA i dlatego staram się patrzeć na to trzeźwym okiem.
    Komiczne wręcz są posty Twojego kolegi SKOLASA z bilansem wypisanym ogromną czcionką, który jak widać nie rozumie jaka jest różnica między deuterem a metalem, i że wbrew pozorom różnica w stratach nie jest specjalnie wielka ^^
    SKOLAS - skoro Tobie nie robi to żadnej różnicy to ja z chęcią kupię od Ciebie 200mln deuteru za 200mln metalu i jeszcze dorzucę gratisa.
    Będzie Pan zadowolony ^^, pozdrawiam
  • Rozpisywać się nie ma co, wyraziłem zdanie w temacie TOP1 SOLO w wykonaniu Borna :P
    Tutaj po prostu gratuluję obronie za przeciwstawienie się agresorom ]:-D Nikt się tak nie spina jak agresorzy, którzy są (jak twierdzą) "wygrani" :P
    Tutaj można przypisać słowa: "mowa jest srebrem, a milczenie złotem" - mam nadzieję, że agresorzy zrozumieją aluzje :D
  • Gratulacje dla Obrońców za postawe , dla atakierów za lot do końco co mnie cieszy :P
    Jak widać 3 X nie chce uznać tego starcia jako starcie przegrane 0_o
    Na tym ta gra polega , raz się wygrywa , raz przegrywa nie wiem po co te Wasze spinki ...........
    To jest gra Panowie i Panie , to nie real ........... :P
    Jeszcze raz chce pogratulować obrońcom tego starcia , ale i także agresorom za lot do końca ( miłe przetasowanie )
    Born BsZo
    COMA rzondzi


    Sejmowe Wiezienie
  • Prawd

    ^obserwator^ napisał(a):

    w takim temacie nie wypada sie nie wypowiedziec, tym bardziej ze mam informacje z pierwszej reki ;)

    zaznacze od razu ze moj post, absolutnie nie bedzie mial charakteru prowokacji, bo nie o to tu chodzi, tylko o konstruktywna ocene akcji, a ci mniej trzezwo myslacy dadza sobie na wstrzymanie ze swoimi wypowiedziami bo wyszumieli sie juz w poprzednim temacie ;P

    mozna powiedziec ze ogolna ocena tego stracia wynikajaca z postow to: odwazni agresorzy którzy lecieli do konca i bohaterscy obroncy którzy wytrwali, dzieki czemu mamy takie potezne starcie. wszystko ladnie i pieknie wyglada, jednak pojawia sie jedno małe "ale", ktore zmienia "nieco" postac rzeczy :D

    agresorzy NIE WIEDZIELI, albo NIE WIERZYLI do samego konca ze podstawka bedzie. obstawiam druga opcje, ze nie wierzyli w to aby ktos sie podstawial narazajac sie na tak potezne straty. przemawia za tym kilka argumentow:
    - gdyby spodziewali sie podstawki wyslaliby wieksze floty(wytłumaczeniem mogły byc tuproblemy z dexem, dlatego okrojony skład)
    - gdyby spodziewali sie podstawki wyslaliby recki, wiedzac jaka góra zlomu bedzie lezala i nie tak latwo wcale to szybko zebrac(znowu mogly tu byc problemy z dexem, no ale kto planuje akcje na mega procenty nie majac dexu na recyklery zeby pozbierac choc czesc zlomu)
    - gdyby spodziewali sie podstawki wiedzac ze nie zbiora zlomu przy takich stratach własnych, zapewne zawrociliby tak jak to juz mialo miejsce w przypadku akcji z historykiem . analogiczna sytuacja mozna powiedziec, a jednak zawrocili mimo tego ze tam na pewno by cos zebrali bo mieli dograne recki, ale swiadomosc strat ich ostudziła

    tak wiec , wedlug mojej oceny, agresorzy dolecieli bo byli pewni ze złomna recki borna i na czysto przejma 2kkk surki, podejrzewajac, ale nie wierzac w podstawke, a nie dlatego ze chcieli zadac wrogim flotom jak najwieksze straty tak jak to było w przypadku obronców, co zreszta Nam sie udalo ;] mimo tego ze My wiedzielismy dokladnie na co sie decydujemy a oni nie :D

    jeszcze raz zaznacze ze to nie jest zadna prowokacja w strone 3 x ktora ma pokazac ze lecieli dlatego ze nie wiedzieli, a nie dlatego ze nie licza sie ze stratami, to jest moja subiektywna ocena jako uczestnika tej akcji, aczkolwiek w której nie jestem odosobniony ^^

    p.s. jedyne czego szkoda jak dla mnie to brak 1 flotki u obronców bo wszyscy mielibysmy top1 world :D (kwestie kto mial wiecej strat pomijam :D )
    obu stronom gratulacje % bo potezny ;]


    Prawda jest taka, że my zawsze kalkulujemy.... W każdej dowolnej akcji prawdopodobnie o ile czas nie przeszkadza, jesteśmy w stanie zaktwyizować taką siłę, którą przeszkodzi reszcie uni w jakimkolwiek logicznym posunięciu. Dodam, ze wiele razy tak robiliśmy... problemem jest jednak deuter i olbrzymie koszty takich akcji. Niektóre z nich sięgały 4-5kkk pkt flot po podliczeniu.

    W tym przypadku chłopaki przeliczyli swoje szanse i podjeli decyzję jaką widać w RW. Moja flota nie brała udziału w rozgrywce... bo nie :) Jedyne na co mnie było stać to log na konto, co i tak było ryzykowne, bo każdy mnie mógł przyfarmić :P

    Jednak tak naprawdę... dla nas, mimo strat to czysty zysk. Wrogie floty które były ogromnym zagrożeniem dla naszej dominacji, chwilowo zostały skasowane. My tak naprawdę nie odnieślimy większych strat, któych by nie szło szybko odrobić, nad czym już sojusz pracuje. Doceniam wasze zaangażowanie i tą zagrywkę, problem w tym, że chyba ( przynajmniej w mojej ocenie) jako sojusz stoimy nieco wyżej. Organizacyjnie jesteśmy w stanie nadrobić takie straty, co więcej, możemy sobie na nie pozwolić. Defacto... poprzez to starcie uzyskaliśmy taktyczną korzyść, przynajmniej chwilowo - inna sprawa czy ją wykorzystamy :P Wakacje się końcą i zobaczymy co będzie dalej :)

    Podsumowując, Szacun dla Borna, Szacun dla Obrońców, i szacun dla Agresorów. Co nie zmienia faktu, ze w ten sposób z 3 X nie wygracie, próbujcie, mega to nas motywuje, i jest to chyba jedyny jeszcze czynnik sprawiający że czasem chce się odpalić te cyferki.

    EDIT : wszelkie posty idotów i marionetek, które nie mają zielonego pojęcia o co chodzi proponuje po prostu pokasować :) tylko mi to utrudnia wyłapywanie ważnych postów. Kiedy tłum krzyczy szukaj tego, który stoi cicho, będziesz wiedział z kim rozmawiać.

    || Rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem alkoholu ||

    >80RW, >120 000% - już nie liczę...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Z4K4T4K ().

  • 3x go go go
    jak to było pisane na u41 tak i tu
    chłopaki daliście ostro do pieca od kąt sięgam pamięcią to zawszę wymiataliście i puki gracie razem liczę że będziecie wymiatać dalej
    i tak jak pisał alkoholizujący się zak mogliście sobie pozwolić na straty i tak tez się stało graty fantastycznego starcia bo rzadkie się takie trafiają :)
    Shadow Company


    Atakujemy nie dla tego że jesteśmy silni tylko że przeciwnik prowokuje swą słabością
  • Z4K4T4K napisał(a):

    Jednak tak naprawdę... dla nas, mimo strat to czysty zysk. Wrogie floty które były ogromnym zagrożeniem dla naszej dominacji, chwilowo zostały skasowane. My tak naprawdę nie odnieślimy większych strat, któych by nie szło szybko odrobić, nad czym już sojusz pracuje.
    Zbyszku mam wrażenie że sam sobie zaprzeczasz. Jakbyście zebrali złom lub żadna z stron to ok możesz tak pisać. Na Wasze nieszczęście złom cały trafił do obrońców. Straty są 24.945.534 do 18.860.258. Nawet przeliczając all na metal (m:k -> 1,7:1, m:k:d -> 2,6:1,7:1) straty dalej są większe po Waszej stronie 32.257.244.445 do 28.716.554.535. Osłabiliście wroga? Super tylko tak samo siebie osłabiliście ponieważ proporcjonalnie tyle samo floty straciliście. Praktycznie nic na uni się nie zmieniło oprócz tego że wszyscy jesteście łatwiejszymi celami dla ludzi na uni.

    Wiadomo ST jest Wasze ponieważ macie mniejsze straty, Wy mieliście większe floty, Wy wygraliście. Złom to rzecz losowa więc dobrze że nie decyduje o sile ataku (choć na początku jak to wprowadzali pewnie więcej głosów było na nie).

    Pozdrawiam. :E

    No i kupię deuter -> 2,9:1,9:1.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • Z4K4T4K napisał(a):

    ...dla naszej dominacji...

    z ta dominacja to Cie poniosło :D no chyba ze chodziło Ci o denominacje ;]

    realna dominacje to maja AMD z u67, Wy mozecie co najwyzej o niej sobie pogadac ^^

    p.s. no skoro ciap juz napisala kto mial wieksze straty temat uwazam za zamkniety ;P :D
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...
  • ^obserwator^ napisał(a):

    Z4K4T4K napisał(a):

    ...dla naszej dominacji...

    z ta dominacja to Cie poniosło :D no chyba ze chodziło Ci o denominacje ;]

    realna dominacje to maja AMD z u67, Wy mozecie co najwyzej o niej sobie pogadac ^^

    p.s. no skoro ciap juz napisala kto mial wieksze straty temat uwazam za zamkniety ;P :D


    Widzisz My możemy sobie o niej pogadać :E , a Wy tylko pomarzyć ot cała różnica :D
    TOP 2/3/5 ACS ogame.pl ;)

    Sojusz 3 X u68
  • wojtekreal2 napisał(a):





    Cytat za "^obserwator^"






    Cytat za "Z4K4T4K"



    ...dla naszej dominacji...

    z ta dominacja to Cie poniosło no chyba ze chodziło Ci o denominacje

    realna dominacje to maja AMD z u67, Wy mozecie co najwyzej o niej sobie pogadac

    p.s. no skoro ciap juz napisala kto mial wieksze straty temat uwazam za zamkniety


    Widzisz My możemy sobie o niej pogadać , a Wy tylko pomarzyć ot cała różnica


    mowa jest srebrem a milczenie złotem jak to mowia mądrzy ludzie ;]
    poza tym, jesli chodzi o marzenia, to mam troche bardziej gornolotne niz dominacja w internetowej grze :D
    PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


    *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

    NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

    I SEE YOU MAN...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^obserwator^ ().

  • gratulacje starcia.

    nawet jeśli agresorzy się przeliczyli to teraz i tak nikt nie przyzna się do tego.

    born skasowany, straty ogromne, reszta unii się cieszy bo sporo flot ubyło.

    w dyskusji nad wygranymi i przegranymi pozostaje kwestia nie kto ile staracił ale ile komu zostało. kto się szybciej pozbiera - wiadomo że nie własnymi siłami.
    wzszystko się okaże już nie długo.

    gratulacje jeszcze raz obu stronom i pozdrawiam
    Uni 32 top 16 ON
  • ^obserwator^ napisał(a):

    wojtekreal2 napisał(a):





    Cytat za "^obserwator^"






    Cytat za "Z4K4T4K"



    ...dla naszej dominacji...

    z ta dominacja to Cie poniosło no chyba ze chodziło Ci o denominacje

    realna dominacje to maja AMD z u67, Wy mozecie co najwyzej o niej sobie pogadac

    p.s. no skoro ciap juz napisala kto mial wieksze straty temat uwazam za zamkniety


    Widzisz My możemy sobie o niej pogadać , a Wy tylko pomarzyć ot cała różnica


    mowa jest srebrem a milczenie złotem jak to mowia mądrzy ludzie ;]
    poza tym, jesli chodzi o marzenia, to mam troche bardziej gornolotne niz dominacja w internetowej grze :D

    Props :D Dobry post. :D no w sumie... każdy marzy o czymś innym :E
    co do całej jałowej dyskusji... zakończcie ją... albo po proście moderatora.. bo aż żal to czytać... niestety to zrobiłem :<...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Marys ().

  • Gratuluje udanej kontry ]:-D

    Widzę po tylu stronach kłótni - że ta gierka wciąż żyje :P Prawie jak za dawnych lat :)

    Dla mnie sprawa jest prosta- agresorzy wygrali bitwę, a obrońcy zebrali cały złom. Po co mieszać te dwie rzeczy i się przegadywać :>
  • . Samael napisał(a):

    Dla mnie sprawa jest prosta- agresorzy wygrali bitwę


    Jednak to jest bardziej skomplikowane,to był remis:)
    Gratki kontry na racuszki a obrońcom pięknej, heroicznej obrony,mam nadzieje że złom zostanie dobrze przehandlowany co by było jeszcze ciekawiej:D

    BSZO dla wszystkich

    edit:
    Krwawy; albo nie nic!
    KU CHWALE CShopSc

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez okut13 ().

  • okut13 napisał(a):

    . Samael napisał(a):

    Dla mnie sprawa jest prosta- agresorzy wygrali bitwę


    Jednak to jest bardziej skomplikowane,to był remis:)


    Nie gram już sporo w ogame, ale nie przypominam sobie żeby w regulaminie tej gierki znajdowało się sformułowanie "remis" :E
    Z koniem się jednak kopał nie będę - a zwłaszcza z całym stadem :>

    Myśl/myślcie sobie więc że to był "remis" a jak będzie trzeba to Wam nawet owsa nasypie dla Waszego samozadowolenia ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez . Samael ().

  • . Samael napisał(a):

    Cytat za "okut13"

    Cytat za ". Samael"
    Dla mnie sprawa jest prosta- agresorzy wygrali bitwę



    Jednak to jest bardziej skomplikowane,to był remis:)



    Nie gram już sporo w ogame, ale nie przypominam sobie żeby w regulaminie tej gierki znajdowało się sformułowanie "remis" :E
    Z koniem się jednak kopał nie będę - a zwłaszcza z całym stadem :>

    Myśl/myślcie sobie więc że to był "remis" a jak będzie trzeba to Wam nawet owsa nasypie dla Waszego samozadowolenia ;)

    :)

    było tak

    bocieek napisał(a):

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.


    Jak dla Ciebie to oznacza wygraną agresorów,to dla mnie może remis :E
    KU CHWALE CShopSc
  • okut13 napisał(a):

    było tak

    bocieek napisał(a):


    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.



    Jak dla Ciebie to oznacza wygraną agresorów,to dla mnie może remis :E



    szkoda Okut, że nie wpisałeś tego gdy Twoi znajomi gratulowali Obrońcom "zwycięstwa" :E
    cóż za obiektywizm ;P
    gratulacje dla wszystkich!
    "Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię..."

    ___________________
    % łączny 801.771,07%
    więcej już nie będzie - koniec przygody ;)


    E.F.A. zawsze w sercu!
  • Ładnie sobie brudy czyścicie. Wielu ciekawych rzeczy się można dowiedzieć.. .Lata temu najbrudniejsza była Nemezis, ale teraz widzę, ze większość się w ogóle nie myje.

    I ku sprawiedliwości powtórzcie bitwę bo nic z niej nie wynika skoro główny i najważniejszy warunek nie został spełniony a z dalszych warunków regulaminowych wysuwane są nieadekwatne wnioski które przecież nie są pryncypialnie obowiązujące i deprecjonują tak regulamin jak i same starcia tutaj zamieszczane.