Nowe uni - nowe możliwe opcje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • xaero32 napisał(a):

      No już widzę lekki poślizg jest ze startem więc pewnie będzie gorąco i ostro :E

      Poślizg to będzie jak otworzą po 16, a co do ostrości to przypominam sobie swoje czasy, kiedy to już wieczorem rejestracja zamknięta a uni tak zamulało od ilości graczy, że były problemy z klikaniem kopalni :]. A teraz lipa.........
    • jaki poślizg ?
      zaplanowali na 15-16 :) Wychodzi na to, że o 16;00 otworzą uni, jeśli zakładasz poślizg to uni będzie po 16;00.

      Uni powinno mieć poślizg i być otwarte o 19-20, kumulacja graczy - każdy czeka, czeka i wypaliło, wtedy na raz mogłoby być chociaż z 2k graczy...
    • Temat ze spamu wyczyszczony, a część rozmów przeniesiona tutaj -> Pierwsze godziny otwarcia Uni

      Z tej też okazji, do dalszej rozmowy na temat uni Xalynth zapraszam do podforum DiD.

      Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
      Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
      Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
      Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
    • Nie wiem co się uczepiliście tak tego wyglądu.
      Moim zdaniem on ma jedną dużą przewagę nad starym => nie trzeba nic przewijać. Klikam "Budynki" i wsio widzę.
      Internet? Większość z Was pewnie ma 40-120 Mb.
      Komórka? Mój pierwszy komputer z którego grałam w ogame był słabszy od dzisiejszych komórek.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • Brak tych najnowszych udziwnień =) , handlarz ,oficerowie jak napisał Rzeźnik drzew mogą też być dopalacze lecz nie muszą , a co do samej konfiguracji :

      - dodatkowe pola
      - brak acs
      - co do szybkości niech zadecyduje ogól ( osobiście coś w stylu 1/3 ,1/4, 2/4, 2/5 flota do eko )
      - a % z floty mógłby być np.100% tak oryginalnie ( zawsze w razie złoma a przy odrobinie szczęścia jeśli uda się posprzątać bałagan pokonany jest praktycznie stratny swój czas poświęcony na klikanie , i może na nowo decydować czy cyferki czy eko i klika dalej a nie jak w większości teraz przypadków konto na urlop lub na moonówkę-pushówkę idzie).

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez xaero32 ().

    • Stary wygląd i masz 10k ludzi na start? Hahaha, co za naiwność. Stary wygląd jest kompletnie nie użyteczny biorąc pod uwagę to co mamy dzisiaj, nie pisząc już o błędach które miał i o podatności na różne manewry typu falangowanie księżyców albo przyspieszanie lotu statków.
    • x5 , 70% debris
      i jak chcesz nowosc to ja tu mam mega pomysla : )

      - BRAK MOZLIWOSCI GRY URLOPEM - calkowita kasacja tej opcji , badz uzycie powiedzmy 2 razy w miesiacu , albo przynajmniej rozne warianty typu:
      - kazde kolejne wlaczenie urlopu wydluza czas wylaczenia .
      - odstep pomiedzy urlopami conajmniej pare dni .


      uni zyskalo by niesamowita grywalnosc - hardkor by byl i piekne akcje a nie taka sytuacja jak obecnie na spid uniwersach gdzie urlop wykorzystywany jest jako fs. ( no nie takie bylo chyba zamierzenie tworcow ).
      -granie na uniwersum gdzie 99.9% graczy gra urlopem to lipa a nie gra.

      i na takim uni to moze i bysmy jeszcze raz zaczeli .

      edit;
      prosze sie nie spinac - kazdy moze sobie jakas propozycja rzucic - taka jest propozycja ZS ; )

      edit2:
      a tu dla ludzikow z GF opodatkujcie sobie opcje urlop niech Ci co wlanczaja placa po 50k anty i bedzie si ( przychod sie znacznie zwiekszy )

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .pl1 ().

    • ja widzę to tak że Ira vel pl1 ma rację wg mnie taka konfiguracja jest najlepsza od siebie dodam że jeśli uni ma być hardcorem
      to zmienić prędkość gs na x2 bo inaczej znowu będą królowały basie i inne takie konta , prawda Adaś ?
      ew. więcej % ze złomu no i ważne by było więcej pól
      na takim uni zagram , i przeboleje to że na starcie top 100 będzie miała taką przewagę od anty że grać się znowu odechcę
    • To z płatnym urlopem to akurat głupi pomysł, bo czasami są sytuacje losowe + wyjazdy na wakacje, wtedy nie myślisz się o grze tylko o czym innym. Ewentualnie zgodzę się z ograniczeniem włączania urlopu.
      Moja propozycja konfiguracji to standardowe x1 bez udziwnień ale wiem, że takiego uni pewnie nie zrobią, dlatego nie liczę na zbyt wiele.
    • ciap napisał(a):

      Internet? Większość z Was pewnie ma 40-120 Mb.

      Ty chyba w zachodniej Europie mieszkasz? Ja mieszkam w granicach administracyjnych polskiego, 300-tysięcznego miasta i maksymalnie co mogą mi zaoferować dostępni ISP to 4 Mb/s, he he he.

      .pl1 napisał(a):

      BRAK MOZLIWOSCI GRY URLOPEM - calkowita kasacja tej opcji

      Już raz Cię wyśmiano z tym Twoim pomysłem.

      Zaś jak widzę, pomysły na "upragnioną" konfigurację zmierzają do Ugamelowania OGame. Jak bym chciał zagrać w grę zręcznościową to nie wybierałbym OGame.
    • nie bardzo rozumiem co brak urlopu ma wspolnego z jakas ugalmela , w naszym odczuciu znacznie ulepszylo by to rozgrywke z wielu roznych powodow
      propozycja nie jest do Ciebie ale do Arta , zeby ja przedstawil komu tam trzeba skoro moze

      plusy:
      -dynamiczniejsza rozgrywa
      -wiecej starc
      -zyskuja gornicy ktorzy nie staja sie celem , a flociarze walcza przeciwko flociarzom
      -wiecej mozliwosci bo wiecej graczy z flota ( ogolnie duzo ciekawiej )
      minusy:
      -trudniejsza gra flota?

      pokaz mi minus tego ze opcja urlop bedzie limitowna np do 2 razy w ciagu miesiaca?


      wiele dobrych pomyslow bylo wysmiewanych wielokrtonie , z roznych przyczyn .

      edit:
      pozatym wiadome jest ze nasza "konfiguracja" bedzie sie roznila od Twojej ale to raczej nie powod zeby od razu ja negowac i wysmiewac a moze czas sie nad tym zastanowic?
      jakies konstruktywne argumenty przedstawic
      ogolnie podyskutowac na poziomie wyzszym niz dzieci z podstawkowki -BEE I KONIEC. - stac Cie na to? bo z tego co widze jak narazie to kiepscizna :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .pl1 ().

    • zdecydowanie popieram ire. opcja urlop to nie fs i ograniczenie tej funkcji jak najbardziej wplynelaby pozytywnie na gre. nie umisz robic fsa? to po 2-3 zlomie sie nauczysz :) nie masz czasu... wlanczasz urlop? jakos na forum i siedzenie na koncie czas sie znajdzie... wiec wymowka slabych...

      naduzywaniu urlopu stanowczo mowimy NIE! :)



      mi osobiscie quantum odpowiada, ograniczyc urlop i bedzie dobrze :) mozna by pomysles nad wieksza szybkoscia badan badz eko coby gornicy tez byli zadowoleni i ewentualenie delikatnym spowolnieniem gs dla tych ktorzy lubia czasem poplakac :)
    • Ira,

      urlop sluzy wiekszosci flociarza do fsa - zgoda.
      jednak poza ta gra istnieje tez cos takiego co nazywa sie ŻYCIE
      nie chce tutaj byc hejterem bynajmniej
      ale zabierajac taka opcje zmuszasz kogos do wchodzenia na konto codziennie i odswiezania,
      nie wyobrazam sobie tej gry bez urlopu z dwoch przyczyn:
      a. kazdy ma swoje zycie a jak czasem chce pograc flota to ok
      b. wyjezdzam na wakacje, w delegacje, na sylwestra to tez mam odswiezac konto bo boje sie ze strace co budowalem przez kilka miesiecy?
      c. mowisz tak bo powoli brakuje wam kogo zlomowac na forku, a powoli z twoja przewaga na q zaczynasz miec to samo co wszyscy, odechciewa ci sie otwierac galie bo tam niebiesko; niestety Ira bad news.. bedzie coraz gorzej.
    • przeciez mielibyscie opcje urlop dalej - tylko znacznie okrojna
      np raz w tygodniu dostepna - to juz sa szczegoly techniczne
      albo dostepna za anty : )

      ale na chwile obecna sytuacja jest absurdalna gosc wchodzi na konto pogra sobie 2 godzinki i zalancza urlop i tyle .(i po 24 godzinach znowu moze grac ...)
      zmienicie nazwe urlop po prostu na FS i bedzie po problemie - nazywajmy rzeczy po imieniu
      i owszem odbiera to checi i przyjemnosc z gry - gdy widzisz ze 99% ludzi gra urlopem

      jesli sadzisz ze gracze ktorzy graja bez urlopu nie maja zycia to grubo sie mylisz .

      edit:
      uwazam ze urlop w obecnej postaci na speed uni to kpina i cos z ta kwestia powinno zostac zrobione .
      na forku nie gram od przeszlo 2ch lat bardziej chodzi mi o quantum gdzie urlopow jest znacznie wiecej , chodz moge sie mylic

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez .pl1 ().