Porozmawiajmy na temat UniFusion

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • powyginany drucik napisał(a):

      speed floty
      dlatego że ten parametr najbardziej wp
      Dla niektórych ważna jest prędkość flot.
      Jak ktoś całe życie gra i chce grać na x1 to nie można go przenosić na siłę na większą prędkość. Niech ma wybór.


      powyginany drucik napisał(a):

      Powiedz mi co się liczy jeszcze poza suchymi faktami?

      powyginany drucik napisał(a):

      Powiedz mi co jeszcze wpływa na serwer? Czego osoba z boku nie jest w stanie ogarnać?

      Przykład z obecnej fuzji.
      Ludzie z Himalii byli zadowoleni z prędkości flot x6.
      Teraz ich prędkość zmaleje x5. Nie mają wyboru, to nie ludzkie traktowanie. :D
      Dla wielu graczy taka prędkość była wybrana a teraz muszą wejść do x5
      Tak nie powinno być.
      Oba uni x6 flot można połączyć razem i nie byłoby spowolnienia.
      Pozostałe uni Bellatrix i Norma muszą przyśpieszyć a można je było połączyć z pozostałymi uni x4 flot.
      Ludzie nie chcą spowolnienia ani przyśpieszenia bo taką prędkość sobie wybrali. :D

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Apofis ().

    • Apofis napisał(a):

      powyginany drucik napisał(a):

      speed floty
      dlatego że ten parametr najbardziej wp
      Dla niektórych ważna jest prędkość flot.Jak ktoś całe życie gra i chce grać na x1 to nie można go przenosić na siłę na większą prędkość. Niech ma wybór.


      powyginany drucik napisał(a):

      Powiedz mi co się liczy jeszcze poza suchymi faktami?

      powyginany drucik napisał(a):

      Powiedz mi co jeszcze wpływa na serwer? Czego osoba z boku nie jest w stanie ogarnać?
      Przykład z obecnej fuzji.
      Ludzie z Himalii byli zadowoleni z prędkości flot x6.
      Teraz ich prędkość zmaleje x5. Nie mają wyboru, to nie ludzkie traktowanie. :D
      Dla wielu graczy taka prędkość była wybrana a teraz muszą wejść do x5
      Tak nie powinno być.
      Oba uni x6 flot można połączyć razem i nie byłoby spowolnienia.
      Pozostałe uni Bellatrix i Norma muszą przyśpieszyć a można je było połączyć z pozostałymi uni x4 flot.
      Ludzie nie chcą spowolnienia ani przyśpieszenia bo taką prędkość sobie wybrali. :D
      Tak jak juz ktos napisal, bodajze @umpa. Nie ma fuzji to zle i pytania o to kiedy w koncu fuzja. Zrobia fuzje to tez zle bo cos komus nie pasuje. A po fuzji to juz bedzie calkiem dramat jak wyjda bledy przy okazji i nie bedzie sie dalo w ogole grac :D
    • I moje marzenie o idealnej fuzji legło w gruzach... Liczyłem, że będą dwa docelowe uniwersa, tj 68 i quantum. Liczyłem, że będzie można wybrać, gdzie się chce kontynuować grę..

      Powtarza się sytuacja z ostatniej fuzji, wrzucili nas na siłę, do tych najsilniejszych, zwiększyli prędkość floty i tak zostawili...




      Moim zdaniem nie powinno być wrzucania na siłę graczy do konkretnych worków, tylko otworzenie kilku worków i pozwolenie, aby gracze sami wybrali gdzie mają trafić.
    • Ale z was marudy niesamowite. Jak komuś nie odpowiada serwer docelowy to niech wrzuci urlop na minimum dwa miesiące i sprawdza kiedy będzie cmentarz a potem sobie wróci tam gdzie chce :E albo jeszcze lepiej spodoba mu się życie bez Ogame i na tym zakończy się ta historia.
      U 68 nie pójdzie na większy speed...prędzej większość graczy zakończy grę :)
      Wprowadzenie klas - narzekanie...zmiana balansu - narzekanie...kolejna fuzja - znów narzekanie :) nic się nie zmienia na Ogame
      Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
    • cichah2o napisał(a):

      Moim zdaniem nie powinno być wrzucania na siłę graczy do konkretnych worków, tylko otworzenie kilku worków i pozwolenie, aby gracze sami wybrali gdzie mają trafić.
      Właśnie tego brakuje w tej fuzji bo nikt nie liczy się z opiniami graczy.


      Koloc napisał(a):

      68 nie pójdzie na większy speed...prędzej większość graczy zakończy grę
      Wprowadzenie klas - narzekanie...zmiana balansu - narzekanie...kolejna fuzja - znów narzekanie nic się nie zmienia na Ogame
      Właśnie uni x1 chcą grać x1 a nie zmieniać na szybszą bo część graczy pójdzie na urlopy.


      Koloc napisał(a):

      ak komuś nie odpowiada serwer docelowy to niech wrzuci urlop na minimum dwa miesiące i sprawdza kiedy będzie cmentarz a potem sobie wróci tam gdzie ch
      Nawet lepiej bo będzie item do przenosin i nie trzeba będzie czekać tylko od razu trafisz na uni prawie jakie chcesz.



      Nie(L)ot napisał(a):

      dystans 2m i nie zapomnieć o obowiązku noszenia maseczek
      Teraz jest 1,5 m a obowiązek maseczek ale nie określono jakie maseczki to mają być. Może regeneracyjne. :D :cisza:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Apofis ().

    • cichah2o napisał(a):

      I moje marzenie o idealnej fuzji legło w gruzach... Liczyłem, że będą dwa docelowe uniwersa, tj 68 i quantum. Liczyłem, że będzie można wybrać, gdzie się chce kontynuować grę..

      Powtarza się sytuacja z ostatniej fuzji, wrzucili nas na siłę, do tych najsilniejszych, zwiększyli prędkość floty i tak zostawili...




      Moim zdaniem nie powinno być wrzucania na siłę graczy do konkretnych worków, tylko otworzenie kilku worków i pozwolenie, aby gracze sami wybrali gdzie mają trafić.
      Wspominało się już przy fuzjach zagranicznych o przedmiocie przenosin między uniwersami.
      Nie wiem jak w tym momencie to funkcjonuje, może po naszym scalaniu coś ruszy w temacie.





      [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

      :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
    • Nie rób nic, źle, zrobią coś też źle, typowe narzekanie Polaków :D zamiast się cieszyć, że będzie trochę więcej aktywnych ludzi i będzie jeszcze można coś porobić to wiecznie problem, jak ktoś jest ogarnięty to się dostosuje i nie będzie narzekał, nie da się dogodzić każdemu, a dla tych ludzi z himali co tak narzekają to powinni się cieszyć bo z x6 na x5 zmiana pozowli im wyjść do kibla się odlać bez telefonu :D
    • Tadzio Norek napisał(a):

      Nie rób nic, źle, zrobią coś też źle, typowe narzekanie Polaków :D zamiast się cieszyć, że będzie trochę więcej aktywnych ludzi i będzie jeszcze można coś porobić to wiecznie problem, jak ktoś jest ogarnięty to się dostosuje i nie będzie narzekał, nie da się dogodzić każdemu, a dla tych ludzi z himali co tak narzekają to powinni się cieszyć bo z x6 na x5 zmiana pozowli im wyjść do kibla się odlać bez telefonu :D
      Bo akurat mogliby to zrobić LEPIEJ, i narzekania są słuszne. Naprawdę mógłby być wybór, czy chcę iść na szybsze, czy na wolniejsze, nawet jeśli w zakresie +-1.
    • Hahohe napisał(a):

      Naprawdę mógłby być wybór, czy chcę iść na szybsze, czy na wolniejsze, nawet jeśli w zakresie +-1.
      Ogame idzie do przodu i coraz to bardziej przyspiesza. Kiedys bylem przeciwny eko x7 grajac na eko x2. Teraz nie wyobrazam sobie zmniejszenia eko. Do wszystkiego wiec mozna sie przyzwyczaic. Do floty x3, x4 tez bym sie dopasowal grajac teraz na x2. Na wiekszym speed floty grac czy bym dal rade to juz nie wiem. Tak wiec, jak ktos chce grac to musi przywyknac do zmian lub odpuscic gre jesli cos mu nie pasuje i nie potrafi zmienic stylu gry.
    • I am back napisał(a):

      Hahohe napisał(a):

      Naprawdę mógłby być wybór, czy chcę iść na szybsze, czy na wolniejsze, nawet jeśli w zakresie +-1.
      Ogame idzie do przodu i coraz to bardziej przyspiesza. Kiedys bylem przeciwny eko x7 grajac na eko x2. Teraz nie wyobrazam sobie zmniejszenia eko. Do wszystkiego wiec mozna sie przyzwyczaic. Do floty x3, x4 tez bym sie dopasowal grajac teraz na x2. Na wiekszym speed floty grac czy bym dal rade to juz nie wiem. Tak wiec, jak ktos chce grac to musi przywyknac do zmian lub odpuscic gre jesli cos mu nie pasuje i nie potrafi zmienic stylu gry.
      Gościu, weź mi przestań odpisywać, bo już ci mówiłem, że z takim przychlastem jak ty dyskutować nie będę.
    • No to raczej nie ty będziesz o tym decydował czy ktoś będzie odpuszczał grę czy nie. Na speedach większych niż x2 aktywnie grać mogą tylko osoby, które poza graniem nie mają wiele do roboty. Więc będzie presja i narzekanie ze strony graczy z wolniejszych speedów, żeby ich nie wrzucać na szybsze.

      Zresztą - można sytuację odwrócić. Niech gracze z wyższych speedów się dostosują albo odejdą...
    • Dla każdego jest ważne co innego. Już raz pytanie padło, ale odpowiedzi nie widziałem od @Rudej w sprawie łączenia Bellatrix (154), Norma (166), Janice (162) połączą się z Himalia (160) - a mianowicie ładowności sond, 2 z 4 uni taką ładowność posiadają, a w zmianach ustawień Himalia nie ma o tym słowa, jak to zostanie rozwiązane. Dziś poniedziałek, zobaczymy co z tymi informacjami.

      Jak tak patrzę, to fuzja ma taki paradoks (czy jak to inaczej nazwać), że ma być niby więcej graczy, ale jednocześnie fuzja traci dużo graczy, bo jakieś ustawienia nie będą pasowały i zaprzestaną rozgrywki.
    • Gumipoliku napisał(a):

      Dla każdego jest ważne co innego. Już raz pytanie padło, ale odpowiedzi nie widziałem od @Rudej w sprawie łączenia Bellatrix (154), Norma (166), Janice (162) połączą się z Himalia (160) - a mianowicie ładowności sond, 2 z 4 uni taką ładowność posiadają, a w zmianach ustawień Himalia nie ma o tym słowa, jak to zostanie rozwiązane. Dziś poniedziałek, zobaczymy co z tymi informacjami.

      Jak tak patrzę, to fuzja ma taki paradoks (czy jak to inaczej nazwać), że ma być niby więcej graczy, ale jednocześnie fuzja traci dużo graczy, bo jakieś ustawienia nie będą pasowały i zaprzestaną rozgrywki.


      ogólnie janice jest martwe, bellatrix słyszałem że też, zatem myślę ze fuzja 4 uni również będzie martwa :E

      a za 2 lata wrzucą nas na quantum połączone z virgo, bo innego wyjścia nie ma, perspektywy są marne długoterminowo, moze jakby dołączyli nam europe czy fenrir jeszcze, moze pasiphae i quasar..?

      być może dołożenie łądownych sond na himalię jest poza zasięgiem możliwości Arta, ale moze w takim razie zmienić docelowe uni na bellatrix/janice, dobić derbis do 80% i zmniejszyć liczbę galaktyk do tych 6/5 (w zupełności wystarczy nawet przy fuzji 5-6 uni)

    • Gumipoliku napisał(a):

      Dla każdego jest ważne co innego. Już raz pytanie padło, ale odpowiedzi nie widziałem od @Rudej w sprawie łączenia Bellatrix (154), Norma (166), Janice (162) połączą się z Himalia (160) - a mianowicie ładowności sond, 2 z 4 uni taką ładowność posiadają, a w zmianach ustawień Himalia nie ma o tym słowa, jak to zostanie rozwiązane. Dziś poniedziałek, zobaczymy co z tymi informacjami.
      Serwery przenoszone dostają parametry tam gdzie się przenoszą z ewentualnymi zmianami wypisanymi w temacie.

      Co do ładowności jak teraz nie ma to po łączeniu możecie poprosić Arta o ankietę na serwerze. :fsmile:
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • powyginany drucik napisał(a):

      Gumipoliku napisał(a):

      Dla każdego jest ważne co innego. Już raz pytanie padło, ale odpowiedzi nie widziałem od @Rudej w sprawie łączenia Bellatrix (154), Norma (166), Janice (162) połączą się z Himalia (160) - a mianowicie ładowności sond, 2 z 4 uni taką ładowność posiadają, a w zmianach ustawień Himalia nie ma o tym słowa, jak to zostanie rozwiązane. Dziś poniedziałek, zobaczymy co z tymi informacjami.
      Serwery przenoszone dostają parametry tam gdzie się przenoszą z ewentualnymi zmianami wypisanymi w temacie.
      Co do ładowności jak teraz nie ma to po łączeniu możecie poprosić Arta o ankietę na serwerze. :fsmile:

      możemy, choć mi się wydaje że skoro żadne nowe uni tego nie ma to wypadło to z wachalrza dostępnych opcji, myślę że właśnie ze względu na boty

      ale mam też inny pomysł, jeśli nie mozna dać sobie rady z botami, to sondy mogłyby tylko transportować surowce bez możliwości atakowania :)

    • powyginany drucik napisał(a):

      Jak widać w innych krajach gdy była robiona fuzja w tamtym roku konta trafiały na cmentarz.
      Niektóre konta miały "i" więc logowały się w 7-28 dni.
      Wszystkie miały urlop.
      a te które miały urlop, ale jeszcze nie mialy (i) tez wyleciały na cmentarz?


      'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

      S. King