Fury - hasalavamista bejbe

  • Fury - hasalavamista bejbe

    Witam wszystkich,

    w dowodzie mam wpisane Jakub, data urodzenia mi się zamazała.
    Lubię mocniejszą muzykę, whiskey i Wasze pushe ^^;
    filozofię, czytanie emocji i kłamstw, Ekmana, Cialdiniego, tatuaże czy coś tam.

    Służę pomocą i pręgierzem, także tego,

    c u next time.
  • Fury napisał(a):

    Witam wszystkich


    Wszyscy witają Ciebie :D

    Fury napisał(a):

    Służę pomocą i pręgierzem, także tego


    Ładnie to tak straszyć od samego początku, Panie Jakubie? :D

    Tak na dobry początek może...

    Skąd pomysł na Team?
    Dlaczego pomarańczowa a nie zielona lub łososiowa strona mocy? :>
    Co Ci się do tej pory najbardziej podoba w pracy w naszych szeregach?
    A co najmniej? Dlaczego? :>

    Chyba wystarczy na pierwszy raz ;)

    Edit:
    Jeszcze jedno pytanko :D
    Dlaczego taki tytuł akurat "hasalavamista bejbe" ? :>

    exModeratorka Wojen
    exModeratorka Starć Tytanów
    exModeratorka Porozmawiajmy o Ogame
    exSMOD MN
    :fa:
    exFA :fa:
  • Asiaa:

    Nie straszę nikogo, opisałem po prostu rodzaj wykonywanej pracy. :P
    -
    Chciałem zobaczyć jak jest po tej 'drugiej' stronie. Zawsze mnie to ciekawiło. Gram już trochę, wypadałoby zrobić coś dla graczy. :)
    -
    Pomarańcza, bo interesowało mnie operowanie grą i oddziałowywanie na nią. Board to forum, zdarzało się, że gdzieś tam pomagałem w moderowaniu. Za dużo czytania rzeczy, które tak naprawde nie interesują mnie aż tak. :) Jakieś mongolskie teorie itepe. Wiesz o co chodzi.
    -
    Szukanie ciekawszych przewinień. :) I dziewczyny z teamu też są fajne. Szczególnie Bozenka. ;)
    -
    Brak inteligencji mi się nie podoba.
    -
    Cytat z niemieckiego filmu Gwiezdne Jaja. :) Taki kozak, zamiast hasta la va mista, mówi hasalavamista :D Polecam.

    Mroczny:
    Czek już zrealizowany. ^^ If u know what I mean. ^^

    Ciap:
    Mam dwie ulubione. :P Jedna z sojuszu, druga z teamu. :P

    Ronin:
    Już. :)
  • Mogę mówić do Ciebie Kuba? :D
    Tak właściwie to cześć :D

    Co jest Twoją inspiracją? :D Podobno każdy ją ma.
    Co Cię uszczęśliwia? :D

    Tak na początek :D

    Bajo :D :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Możesz Madziu. ^^ A, widziałem, że też we wro studiujesz.

    Inspiracją... Ludzie, zależności między nimi. Inspirują mnie twarze, bo ujawniają to, czego ludzie ujawniać nie chcą. Do czego mi później ta inspiracja? Do pogłębiania wiedzy, filozoficznej jak i psychologiczno - behawioralnej. :) Pomaga mi to w życiu widzieć świat jakim jest, nie jakim udają go ludzie.

    Dużo rzeczy i osób. Uszczęśliwiają mnie chwile z przyjaciółmi, życie z kobietą. Uszczęśliwiają mnie gadżety typu Transformers w wersji HD podpięty do telewizora HD 50 ileś calowego. ^^ Ciekawe miejsca, sytuacje i smaki. Filozofie, książki.

    Satysfakcjonująco ? :)
  • MrocznyZew napisał(a):

    ale oszo choszi ??? ;P


    Myślisz, że mroczny coś nieświeżego zjadł, że tak dziwnie gada? :D

    Board to forum, zdarzało się, że gdzieś tam pomagałem w moderowaniu. Za dużo czytania rzeczy, które tak naprawde nie interesują mnie aż tak. Jakieś mongolskie teorie itepe. Wiesz o co chodzi.


    Warto poczytać czasem, nie jest tak źle ;) Polecam :D
    Jak już o forum... Które działy czytasz najczęściej?

    A teraz coś z innego...
    Co lubisz robić w wolnym czasie?
    Co Ci pomaga się zrelaksować?

    bye:)

    exModeratorka Wojen
    exModeratorka Starć Tytanów
    exModeratorka Porozmawiajmy o Ogame
    exSMOD MN
    :fa:
    exFA :fa:
  • Na forum czytam prawie wyłącznie działy ST i takowe nawet mógłbym moderować. ;) Gorzej z jakimiś DiDami.

    W wolnym czasie gram na gitarze. Tak od 6 lat jakoś. Czytam książki, oglądam filmy. Poetyzuję, pijam trunki, spaceruję. Lubię spacery po mieście. :) Gdzieś tam czasem bawię się grafiką. Nawet z przyjemności uczę się tego co mnie interesuje.

    Zrelaksować... coś głupiego zawsze. Jakiś tępy film, gra komputerowa. Coś gdzie nie trzeba myśleć. :)
  • Fury napisał(a):

    Możesz Madziu. ^^ A, widziałem, że też we wro studiujesz.

    Inspiracją... Ludzie, zależności między nimi. Inspirują mnie twarze, bo ujawniają to, czego ludzie ujawniać nie chcą. Do czego mi później ta inspiracja? Do pogłębiania wiedzy, filozoficznej jak i psychologiczno - behawioralnej. :) Pomaga mi to w życiu widzieć świat jakim jest, nie jakim udają go ludzie.

    Dużo rzeczy i osób. Uszczęśliwiają mnie chwile z przyjaciółmi, życie z kobietą. Uszczęśliwiają mnie gadżety typu Transformers w wersji HD podpięty do telewizora HD 50 ileś calowego. ^^ Ciekawe miejsca, sytuacje i smaki. Filozofie, książki.

    Satysfakcjonująco ? :)


    Na początek może być :D

    Co jest w życiu dla Ciebie istotne, co sobie cenisz w nim najbardziej? (dlaczego)
    Co skłoniło Cię do gry na ogejmie? :D

    Rozumiem, że lubisz filmy typu Transformers :D Co zatem powiesz na ekranizacje filmowe komiksów Marvela? Np Kapitan Ameryka, Iron Man, czy Avengers?

    ;> :*

    Best Uni: Xalynth - Bonnie, Ursa - Madzia - Off 2012r.
    Best Sojusze: [GEN], [N-A], [SMURFS], [BlackSheeps], [JEDI], [YAKOOZA], [Black-Moon]
    Uni JaJnic - On - top 8 - Obsesja [BDSM] - najgorsze uni..
    Uni Norma - Off - top 32 - dramat [DZBANY]
  • Istotne jest bycie szczęśliwym. Wszelkimi sposobami można do tego dojść. No i cenię szczerość i prawdę. :)

    Nie pamiętam co mnie skłoniło, ale pamiętam w czym się zakochałem. Uniwersum 8, wojna OGN przeciwko nie pamiętam komu. Czytam na forum ludzi... skąd ta wojna, teksty typu "wypowiadamy wojnę sojuszowi x, bo sprzedaje deuter OGN". OGN się dołączył. Po prostu takie małe a cieszy... :D Pamiętam te teksty, bo wyglądały tak... Politycznie.

    Lubię ostatnie filmy marvela za całokształ historii, to jak się łączą. Dla mnie to bajki, ale ja lubię bajki. Lubię przyglądać się technice z jaką są tworzone. Światła, cienie, modele, tekstury, concept arty. Oprócz tego lubię w ogóle animacje: Megamocny, Klopsiki i inne zjawiska pogodowe itepe. :)
  • Gdybyś mógł wybrać dowolne miejsce na ziemi w którym mógłbyś żyć gdzie by to było?
    Czego chciałbyś się nauczyć?
    Ulubione zwierzę - uzasadnij.
    Ulubiona zabawka z dzieciństwa.
    Bywasz okrutny?
    I w końcu - jak Ci się podoba goowanie?
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • 1. Nie mam takiego miejsca. Gdzieś, gdzie jest spokój i nie brakuje niczego. :] może być Wrocław.
    2. Matematyki, fizyki kwantowej, psychologii Ekmana od a do z, być dobrym człowiekiem i kochanym mężem. ;P
    3. Kot, bo robi co chce.
    4. Lalka, pamiętam, jak robiłem jej z koleżanką pogrzeb w dzieciństwie.
    5. Tylko w łóżku.
    6. Czasem coś ugotuję, upiekę. Kurczak czy coś. Lubię, aczkolwiek nienawidzę później myć naczyń. :)
  • Fury napisał(a):

    6. Czasem coś ugotuję, upiekę. Kurczak czy coś. Lubię, aczkolwiek nienawidzę później myć naczyń. :)

    :E
    To był dowcip, nieświadomość, czy też moje kolorowe gwiazdki wysłały do Ciebie przekaz, że zaczęłam posługiwać się userskim językiem i to co napisałam nie jest tym co miałam na myśli, a Ty zdążyłeś już to przewidzieć i dostosować odpowiedź do mojej intencji? :D Jeśli to ostatnie to gratuluję - zrobiłeś sporo ticketów. :D
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!