Mroczny [TRIADA] vs Nyah - 85405,85% - THE WORLD'S TOP 1 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • gratulacje Mroczny akcja , % powalający godny gracza top 1 ogame
    Nie wolno się bać. Strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. Stawię mu czoło. Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie. A kiedy przejdzie, obrócę oko swej jaźni na jego drogę. Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja.
  • Bigot napisał(a):

    Quoted from "MrocznyZew"



    Quoted from "Bigot"

    Quoted from "Bigot"







    Bardzo fajny % W w końcu odpowiedni dla takich flot jakie są na naszym uni a nie farmionka po 1k wrzucane.

    Tylko jakoś mnie nie dziwi że padło to konto ...cały czas dziwne przetasowania z sojuszu do sojuszu po za sojusz...

    w końcu padło, ale musiało paść skoro od dłuższego czasu nie miało przyrostów. Prywatnie obstawiałem The One że klepnie...

    Widzę jednak że nie tylko ja to zauważyłem ...Top 1 ACS takie trochę dziwne i Top 1 solo również



    Jeszcze raz gratz. Mając recki w ruchu lecące na PZ raczej bym złomu nie zwrócił i to tyle, wiadomo że takie rzeczy organizuje sie wcześniej



    haha dobry jesteś z tym tekstem o reckach haha, ale mnie rozbawiłeś ahahhahah to co miał napisać do obrońcy, że organizuje recki, więc dobrze by było jak by flotę zostawił? haha



    Rozbawiłeś mnie nie umiejętnością czytania. :* A czy ja pisałem o obrońcy ??

    Wyraźnie napisałem że odnosi się do ruchu recków Konia, które już leciały na to pz

    Widać że prszyszedles polizać pupcie mrocznemu a nie zapoznales sie z kulisami akcji.



    Panie Bigot skoro nic nie wiesz sie nie odzywaj - dostałem zapewnienie o pożyczce recków od trzech osób w razie ewentualnej udanej akcji jeszcze zanim konik wyleciał.



    A że miałem jedynie gg do jednej osoby z DP z nią na szybko ustalałem szczegóły myśląc ze ona konsultuje to z sojusznikami. I właśnie tu pojawiły się niedomówienia.



    Z tego co Koniu pisał recki miał w gorze i juz. Dokładnie ja tez jestem w tym soju o którym piszesz i może coś tam wiem jednak.

    Konik DP, Bigot tez DP jakbys nie zauwazył.
    więc jak mówie nic nie wiesz. Dogadałem się z shade co do tych recków i jeszcze po piatej miałem potwierdzenie , które wklejam za zgodą shade (żeby nie było nieporozumień że prywatne rozmowy wklejam) wiec byłem przekonany że zostalo uzgodnione u was w sojuszu.


    shade, 2012-04-20 05:04:57:
    konik poslal

    shade, 05:04:59:
    tez ponad 40k

    shade, 05:05:05:
    wiec od nas, odliczajac deu

    shade, 05:05:08:
    bedziesz mial jakies

    shade, 05:05:19:
    1600mln

    I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
    Księga Mroku roz.XII







    Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D
  • Przeciez cały czas pisałem że rozmawiałem tylko zjedna osobą bo miałem jedno gg a skoro shade zaoferował recki konika i jeszcze jednej osoby myślalem że z nimi rozmawiał -stąd to nieporozumienie i to dokładnie napisałem . Jakoś ciężko do ciebie to dociera .

    I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
    Księga Mroku roz.XII







    Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D
  • 90% ST jest dziwne, bo 90% ST to BFSy. Taka to gra. Ludzie zasypiają, zapijają, zapominają, coś zaprząta im głowę, najczęściej kobieta :D Czasem ktoś wraca do ogame po przerwie, nie jest jeszcze przyzwyczajony do codzienności z ogame, czy do warunków na uni i tak zapewne jest w tym przypadku. Aczkolwiek wszystko wyjdzie w praniu, mamy przecież bardzo dużo Rutkowskich tutaj na forum. ;)
    offline
  • Gratuluje Mroczne Top 1 :)
    Piekny %, rzadko w ACS sie takie widuje a wykrecenie go solo :O

    Co do reckow, wystarczylo by glupie PW w trakcie lotu do Konika "Dzieki za pozyczke reckow" i nie bylo by problemu.

    Agresorowi SzP, Konikowi SzP Nyah Tobie SzO o ile bedzie


    51 ST
    81`242,71%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Arshen ().

  • Gratki
    8-) 8-) 8-)


    Poważne trafienie nie bede chyba w osamotnienu jak powiem ze jeszcze takiego ST... nie widziałem no własne oczy O_O ktoś powie że mało widziałem ... ale respekt dla Atakujacego a i Obronca spora flota ... tyle GS padło ... wow O_O ... nastepnie PZ gigantyczny no tylko pozostaje życzyc pobicia 100 k w %

    Jeszcze raz GRATULACJE
    :D

    ]:-D ]:-D ]:-D

    //Nie kolorujemy całych postów.
    //Asiaa
  • zealot & dziób
    napisałem po tym co wiem, nie tylko ja zresztą, chyba że na wzrok Wam siadło...

    obiektywizm dziób powiadasz?
    miał chłopak farta, zasnąłem, poleciał z kolegą - sam mógl się ewentualnie rozbić i pozbierac, ja pogratulowałem
    tyle ze flota juz odbudowana więc nie pękaj ;)
    a wiesz co jest najlepsze - ze rano juz po rw, gdy podnioslem caly zlom, polecial chclopak raz jeszcze na moona wiekszoscia swojej floty i po prawie 2h locie wlecial w ciemno bez grama opozniania w pustego na szczescie dla niego moona
    pustego tylko dla tego ze ciezko bylo znalezc o 6-7 rano kogos do podstawki
    jesli tak samo wlecial w Webbera to sie nie dziwie, dlaczego nie chcial wczoraj oddac zlomu ;)
    z czegos trzeba zyc ;)

    nie oceniaj kogoś swoja miarką
    bez odbioru

    graty Mroczny raz jeszcze
    "Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię..."

    ___________________
    % łączny 801.771,07%
    więcej już nie będzie - koniec przygody ;)


    E.F.A. zawsze w sercu!
  • MrocznyZew napisał(a):

    Przeciez cały czas pisałem że rozmawiałem tylko zjedna osobą bo miałem jedno gg a skoro shade zaoferował recki konika i jeszcze jednej osoby myślalem że z nimi rozmawiał -stąd to nieporozumienie i to dokładnie napisałem . Jakoś ciężko do ciebie to dociera .







    Ja napisałem tylko że nie możesz miec pretensji o pożyczkę recków. Skoro prosiłes osobę trzecią... Dodałem, tylko ze ja bym złomu nie oddał (nie tylko ja tak napisałem). Więc sory że mam inne zdanie od ciebie i to chyba do Ciebie nie dociera że Koniu smiał nie oddać Ci złomu.

    Baranq słusznie zauważył


    Wrr wchodzenie z BC na forum to porażka ;}

    Edit

    I naprawdę nie interesuje mnie kogo masz w buddy, jakie % i jakie kulisy akcji były na innych uni. Ja oceniłem to to RW miarą gracza zasiadającego konto Nyaha. A na tym koncie sie dziwne rezczy działy, więc dla mnie samo rw jest trochę dziwne.(przez pryzmat lat które grałem i rw o ktorych wiedziałem że są usatwione)

    Zarowno top 1 acs PL jak i solówka są dziwne. Niektórzy mają podbne zdanie. Niektórzy piszą że są ustawione. Dla mnie są dziwne bo nie mam informacji o tym by to były wałki i tyle ode mnie. OVER

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Bigot ().

  • Graty Mroczny... Starcie jakiego nie było i pewnie kolejnego dłuuugo nie będzie... I jeszcze na plus wyszedłeś... Masakra...

    Obrońcy raczej chyba powodzenia w realu, chociaż gdyby odbudował tą flotkę to by dopiero okazał się graczem pierwszej klasy...

    No i oby się wyjaśniło wszystko z reckami...
  • nie ma czego gratulować, jedynie żal postawy Mrocznego bo sądziłem że to porządny gracz

    bitwa ustawiona, w ogóle śmiesznie Mroczny piszesz o swoim koledze Nyah, tak jakbyś go nie znał a dobrze wiem że znacie się od dawna i utrzymujecie stale kontakt

    fakt faktem zezłomowałeś kolegę i nic tego nie zmieni może faktycznie nie było go na koncie co nie znaczy że można takie świństwo robić a może po prostu tak bardzo chciałeś zrobić to top 1 solo że posunąłeś się do pushu. jaka jest prawda tego nie wiem i pewnie się nie dowiem, pisze tylko jak to wygląda w moich oczach.

    gratuluje takiego top 1 solo :quasi:
  • MrPix napisał(a):

    nie ma czego gratulować, jedynie żal postawy Mrocznego bo sądziłem że to porządny gracz

    bitwa ustawiona, w ogóle śmiesznie Mroczny piszesz o swoim koledze Nyah, tak jakbyś go nie znał a dobrze wiem że znacie się od dawna i utrzymujecie stale kontakt

    fakt faktem zezłomowałeś kolegę i nic tego nie zmieni może faktycznie nie było go na koncie co nie znaczy że można takie świństwo robić a może po prostu tak bardzo chciałeś zrobić to top 1 solo że posunąłeś się do pushu. jaka jest prawda tego nie wiem i pewnie się nie dowiem, pisze tylko jak to wygląda w moich oczach.

    gratuluje takiego top 1 solo :quasi:


    Oho, będzie dym. To chyba ostatni właściciel konta, więc robi się ciekawie. ~~
    <otwiera czipsy i kolę>
    Life less ordinary.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Better dead than red ().

  • Bigot napisał(a):

    Quoted from "MrocznyZew"
    Przeciez cały czas pisałem że rozmawiałem tylko zjedna osobą bo miałem jedno gg a skoro shade zaoferował recki konika i jeszcze jednej osoby myślalem że z nimi rozmawiał -stąd to nieporozumienie i to dokładnie napisałem . Jakoś ciężko do ciebie to dociera .




    Ja napisałem tylko że nie możesz miec pretensji o pożyczkę recków. Skoro prosiłes osobę trzecią... Dodałem, tylko ze ja bym złomu nie oddał (nie tylko ja tak napisałem). Więc sory że mam inne zdanie od ciebie i to chyba do Ciebie nie dociera że Koniu smiał nie oddać Ci złomu.
    Po raz kolejny ci piszę ze nic nie wiesz

    Starcie 2012-04-20 04:26:43

    GG, 2012-04-20 04:27:58:
    slij rece na nyaha

    shade, 04:29:19:
    mogles powiedziec wczesniej

    GG, 04:30:05:
    noswiecil

    shade, 04:34:34:
    dasz raport?

    GG, 04:34:57:
    za moment

    GG, 04:35:03:
    ile wyslaliscie?

    shade, 04:35:14:
    ja na razie chyba tylko

    shade, 04:35:19:
    ponad 40k

    shade, 04:35:24:
    bo reszte mialem rw

    shade, 04:35:26:
    pisze do konika

    shade, 04:35:31:
    i bede dzwonil do slepaka



    tuz po bitwie konik pogratulował na pw więc upewnilem się co do recy


    Od: Konik [xxxxx]
    Do: Mroczny
    Temat: RE:RE:Nie dotyczy
    Data: 20.04.2012 04:40:55

    usuń
    odpowiedz
    zgłoś

    Ja już swoje wysłałem, nie wiem jak Ślepak. Gadałeś z Pho ? Tez jest blisko tylko nie wiem czy ma już TP na 8G.

    Mroczny 20.04.2012 04:37:47

    dzieki - pożyczycie te rece?

    Konik 20.04.2012 04:33:29

    Na bogato. ;)

    Gratuluję.



    Nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie to wygladało że pożyczył TYM BARDZIEJ ŻE O ZŁOMIE I POŻYCZCE PISAŁ DO NIEGO SHADE

    i jeszcze raz wklejam potwierdzenie od shade.


    shade, 2012-04-20 05:04:57:
    konik poslal

    shade, 05:04:59:
    tez ponad 40k

    shade, 05:05:05:
    wiec od nas, odliczajac deu

    shade, 05:05:08:
    bedziesz mial jakies

    shade, 05:05:19:
    1600mln



    Więc dla mnie wszystko wygladało że konik pożyczył recki.

    I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
    Księga Mroku roz.XII







    Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D
  • MrocznyZew napisał(a):

    Bigot napisał(a):

    Quoted from "MrocznyZew"
    Przeciez cały czas pisałem że rozmawiałem tylko zjedna osobą bo miałem jedno gg a skoro shade zaoferował recki konika i jeszcze jednej osoby myślalem że z nimi rozmawiał -stąd to nieporozumienie i to dokładnie napisałem . Jakoś ciężko do ciebie to dociera .




    Ja napisałem tylko że nie możesz miec pretensji o pożyczkę recków. Skoro prosiłes osobę trzecią... Dodałem, tylko ze ja bym złomu nie oddał (nie tylko ja tak napisałem). Więc sory że mam inne zdanie od ciebie i to chyba do Ciebie nie dociera że Koniu smiał nie oddać Ci złomu.
    Po raz kolejny ci piszę ze nic nie wiesz

    Starcie 2012-04-20 04:26:43

    GG, 2012-04-20 04:27:58:
    slij rece na nyaha

    shade, 04:29:19:
    mogles powiedziec wczesniej

    GG, 04:30:05:
    noswiecil

    shade, 04:34:34:
    dasz raport?

    GG, 04:34:57:
    za moment

    GG, 04:35:03:
    ile wyslaliscie?

    shade, 04:35:14:
    ja na razie chyba tylko

    shade, 04:35:19:
    ponad 40k

    shade, 04:35:24:
    bo reszte mialem rw

    shade, 04:35:26:
    pisze do konika

    shade, 04:35:31:
    i bede dzwonil do slepaka



    tuz po bitwie konik pogratulował na pw więc upewnilem się co do recy


    Od: Konik [xxxxx]
    Do: Mroczny
    Temat: RE:RE:Nie dotyczy
    Data: 20.04.2012 04:40:55

    usuń
    odpowiedz
    zgłoś

    Ja już swoje wysłałem, nie wiem jak Ślepak. Gadałeś z Pho ? Tez jest blisko tylko nie wiem czy ma już TP na 8G.

    Mroczny 20.04.2012 04:37:47

    dzieki - pożyczycie te rece?

    Konik 20.04.2012 04:33:29

    Na bogato. ;)

    Gratuluję.



    Nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie to wygladało że pożyczył TYM BARDZIEJ ŻE O ZŁOMIE I POŻYCZCE PISAŁ DO NIEGO SHADE

    i jeszcze raz wklejam potwierdzenie od shade.


    shade, 2012-04-20 05:04:57:
    konik poslal

    shade, 05:04:59:
    tez ponad 40k

    shade, 05:05:05:
    wiec od nas, odliczajac deu

    shade, 05:05:08:
    bedziesz mial jakies

    shade, 05:05:19:
    1600mln



    Więc dla mnie wszystko wygladało że konik pożyczył recki.


    Mroczny nie wysilaj sie bo niektorzy albo maja problemy z logicznym mysleniem albo sa uposledzeni ile raz ymozna tlumaczy c 1 i to samo?

    jak mozna poslac recki na pz ktorego jeszcze nie bylo? co zrobil konik(tak pisal) bigot) ze juz rece mial w gorze ;p hahah jak mogl miec w gorze jak cynk o wyslaniu dostal od shade odrazu z wiadomoscia pozyczki a nie szaberstwa , wiec konik ty tez sie chlopie ogarnij , chyba ze surka zrobila ci bloto z mózgu

    a co do St to :graty: Mroczny bardzo sie ciesze ze trafiles tego akurat gracza , bo on ze swoim kumplem kozaczyl zasiadali 1 konto an uni 29 i jechal po ludziach top 200 i chwalil sie farmingami;p noobek na 300osob na uni
    takze milego przetopu i kolejnych wocnych STekow

    obroncy kredek
  • Maaaateczko!!! Flota masakryczna. Panie Mroczny-respect. Co za flota. TAk czekam na jakieś akcje Legionu ale widzę, że po ostatnich złomach chyba pod ziemię się zapadli jak ta cała legenda Provo. Szczerze nie wróżę Wam tu żadnej przyszłości, chyba tylko na Naszym uni mogliście latać bezkarnie. Ahaha. Tak więc Mroczny akcja wspaniała!!!

    //Na forum nie używamy takich słów.
    //Asiaa
    Mess with the best die like the rest
  • MrPix napisał(a):

    nie ma czego gratulować, jedynie żal postawy Mrocznego bo sądziłem że to porządny gracz



    bitwa ustawiona, w ogóle śmiesznie Mroczny piszesz o swoim koledze Nyah, tak jakbyś go nie znał a dobrze wiem że znacie się od dawna i utrzymujecie stale kontakt



    fakt faktem zezłomowałeś kolegę i nic tego nie zmieni może faktycznie nie było go na koncie co nie znaczy że można takie świństwo robić a może po prostu tak bardzo chciałeś zrobić to top 1 solo że posunąłeś się do pushu. jaka jest prawda tego nie wiem i pewnie się nie dowiem, pisze tylko jak to wygląda w moich oczach.



    gratuluje takiego top 1 solo :quasi:

    zealot napisał(a):

    Gratuluje Ci % wykręconego,to nie był wałek jak już tutaj teoria powstała o odejściu z soja i po 2 dniach pada flota.Konto oddał Nyah spowrotem z tego co mi się cały czas obija o uszy a z 16nastki jestem to albo siedział Mustang Albo MrPix.Nick tylko został po Nyahu,tak w ogóle z tego co wiem to był nap między Mrocznym a Nyahem a,że go już nie było na tym koncie to Mroczny zrobił swoje ot co cała filozofia teorii wałka którejś tam osoby na boardzie nie będę wytykał.
    Mr. Pix z tego co piszą na forum gracza będacy w temacie nyah oddał konto tobie lub mustangowi . Patrząc na próbę oczerniania to widzę że raczej ty zlamiłeś na tym koncie.

    ps. wyglada na to że juz zadnego wiekszego St nie mozna zrobić bo zaraz ustawka. Problem w tym że gdyby nie info na gg to nawet bym nie wiedziałże stoi bo po pólnocy wysłałem tylko gsy na atak i zajałem sie czym innym - nawet nie skanowalem na unii -co latwo może sprawdzić obsługa gry.

    I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
    Księga Mroku roz.XII







    Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MrocznyZew ().

  • Albo ja jestem slepy. i masz napisana wiadomośc od konia że Ci pożyczył. Czy napisał na bogato co znaczy ze ladne RW zrobiłeś i skąd wiesz ze recki konia nie były w locie juz przed informacją od shade ??Mi to lotto ja i tak złomu bym ci nie oddał na miejscu Konia.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bigot ().

  • Anima Libera napisał(a):

    shade, 04:35:26:
    pisze do konika

    shade, 04:35:31:
    i bede dzwonil do slepaka


    tuz po bitwie konik pogratulował na pw więc upewnilem się co do recy


    Od: Konik [xxxxx]
    Do: Mroczny
    Temat: RE:RE:Nie dotyczy
    Data: 20.04.2012 04:40:55

    usuń
    odpowiedz
    zgłoś

    Ja już swoje wysłałem, nie wiem jak Ślepak. Gadałeś z Pho ? Tez jest blisko tylko nie wiem czy ma już TP na 8G.

    Mroczny 20.04.2012 04:37:47

    dzieki - pożyczycie te rece?

    Konik 20.04.2012 04:33:29

    Na bogato. ;-)


    Gratuluję.



    Tak jak pisałem Mroczny, ani Szejdowi ani Tobie nie napisałem, że pożyczam recków. Jesteśmy umówieni na poniedziałek, więc [ciach] bo nie wiedziałem co chłopaki ustaliły między sobą.


    @Thrall: tak jak napisałeś nie było nikogo w okolicy do podstawki w tamtej sytuacji. ;)

    //Proszę bez takiej agresji i prowokacji.
    //Asiaa
  • Gratki

    uczciwe nie uczciwe nie wnikam

    na u16 się dogorywało i leniwilo.

    na u67 postanowiłem ze moje konto albo urlop albo aktywny gracz pogra w czasie mojej nie dyspozycji, i tak się stało.

    Nyah polecony przez MR Pixa i mający znajomości z Mrocznym zaczyna grac na moim koncie. Finał widzimy wyżej.

    uczciwość Polakow sam Mroczny widzi co do recykow :)

    życzę miłego przetopu

    pozdrawia
    pedzacy mustang

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez robertpnsw ().

  • ~Konik~ napisał(a):

    Anima Libera napisał(a):

    shade, 04:35:26:
    pisze do konika

    shade, 04:35:31:
    i bede dzwonil do slepaka


    tuz po bitwie konik pogratulował na pw więc upewnilem się co do recy


    Od: Konik [xxxxx]
    Do: Mroczny
    Temat: RE:RE:Nie dotyczy
    Data: 20.04.2012 04:40:55

    usuń
    odpowiedz
    zgłoś

    Ja już swoje wysłałem, nie wiem jak Ślepak. Gadałeś z Pho ? Tez jest blisko tylko nie wiem czy ma już TP na 8G.

    Mroczny 20.04.2012 04:37:47

    dzieki - pożyczycie te rece?

    Konik 20.04.2012 04:33:29

    Na bogato. ;-)


    Gratuluję.



    Tak jak pisałem Mroczny, ani Szejdowi ani Tobie nie napisałem, że pożyczam recków. Jesteśmy umówieni na poniedziałek, więc [ciach] bo nie wiedziałem co chłopaki ustaliły między sobą.


    no właśnie to próbuje im wytłumaczyć że nie wiedzialeś prawdopodobnie bo w nocy to sobie powyjaśnialiśmy ale czasem ktoś wie lepiej od nas.

    Panie Pędzacy Mustang przecież na pw pisał pan że siada na koncie i planuje rozbicie kilku flot. nie wiem czy byl to pan ,czy mister pix faktem jest ze nayh dwa dni temuu napisalł w soju że oddaje wam konto a na drugim koncie co pan grał i z którego pisał o nicku "prosiaczek" był już urlop więc mam pewność konto zostało przejęte i że siedział ktoś z was. Nayaha znam tak jak wiekszośc graczy latalem na niego zarówno na u 5 jak i 50 - bylismy przeciwnikami lecz p pisalismy ze soba równiez na gg jak pisze z wiekszoscia ludzi.


    Od: prosiaczek [xxxxxx2]
    Do: Mroczny
    Temat: RE:RE:RE:RE:Nie dotyczy
    Data: 17.04.2012 20:12:41

    usuń
    odpowiedz
    zgłoś

    oczywiście :) na razie muszę dokładnie ogarnąć temat z chłopakami ale wstępnie ciebie się musiałem zapytać

    tylko uprzedzam ze może to być gruba sprawa z Bum

    Mroczny 17.04.2012 20:10:07

    ale złom po odliczeniu do GO lub slabszego gracza

    prosiaczek 17.04.2012 20:08:53

    pomoc w duzym bum pewna ekipa by chciala skonczyc z ogame jest taka możliwość pomocy ??

    Mroczny 17.04.2012 20:07:47

    ?

    prosiaczek 17.04.2012 20:02:43

    siemka


    //Edit by Asiaa

    I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
    Księga Mroku roz.XII







    Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez MrocznyZew ().

  • jeszcze raz gratki dla mistrza ^^ może poszkodowany rozwieje wątpliwości i będzie po temacie :) po co rozbijać g.....no na drobne ^^ w każdym razie stawiam skrzynkę krombachera dla mistrza za to RW :) nie wiedziałem,że tylu jest zazdrośników :) Pzdr.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez LIMES52 ().