AntiGameReborn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ja też katowałem wczoraj Chrome i żadnego problemu z tooltipsami nie zaobserwowałem:

      screenr.com/aAVs

      żadne okienka mi nie znikały i mogłem bez problemu wybrać transportuj czy atakuj. inny temat to że ja chrome nie używam na co dzień stąd czysta instalacja i tylko jeden skrypt antigame. być może używacie kilku skryptów i taki problem jakiś z nich powoduje. aha testowałem z tampermonkey i bez w obu przypadkach mam dobrze, nie mogłem więc wywołać waszego błędu.
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • ciap napisał(a):


      Joksik
      Na czystej chrome tylko z antigame mam ten sam problem...
      Ja używam Chrom z najnowszym anti od joksik i mi wszystko śmiga, wczoraj aktualizowałem ;)


      @joksik słuchaj mam do ciebie pytanie a mianowicie zauważyłem że ty masz w podglądzie pokazany ruch flot
      pod okienkami z budynakmi/badaniami/stocznią jak to zrobiłeś?
      bo nie mogę do tego dojść grzebałem dziś trochę w opcjach anti ale bez większych rezultatów ;/

      "Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię..."
    • @Joksik mam taki dziwny problem z Chrome :E Przy takim działaniu jak klikanie w podgląd, surowce czy też poruszanie się po koloniach i moonach ... odświeża mi całą stronę, jakby ponownie wczytywało stronę i grafikę od nowa.
      Widziałem jak chrome działa znakomicie pod tą grą, ale dziwne że u mnie przy dobrym sprzęcie zachodzą takie sytuacje,
      Jak temu zaradzić ?
    • BuShMaN napisał(a):

      @Joksik mam taki dziwny problem z Chrome :E Przy takim działaniu jak klikanie w podgląd, surowce czy też poruszanie się po koloniach i moonach ... odświeża mi całą stronę, jakby ponownie wczytywało stronę i grafikę od nowa.
      Widziałem jak chrome działa znakomicie pod tą grą, ale dziwne że u mnie przy dobrym sprzęcie zachodzą takie sytuacje,
      Jak temu zaradzić ?

      Bushu ja mam podobnie
      Jakos poradzisz coś???

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FurionQ ().

    • FurionQ napisał(a):

      BuShMaN napisał(a):

      @Joksik mam taki dziwny problem z Chrome :E Przy takim działaniu jak klikanie w podgląd, surowce czy też poruszanie się po koloniach i moonach ... odświeża mi całą stronę, jakby ponownie wczytywało stronę i grafikę od nowa.
      Widziałem jak chrome działa znakomicie pod tą grą, ale dziwne że u mnie przy dobrym sprzęcie zachodzą takie sytuacje,
      Jak temu zaradzić ?

      Bushu ja mam podobnie
      Jakos poradzisz coś???

      Nie rozwiązałem tego problemu -_- 4GB ramu + szybkie łącze a takie klocki :quasi: momentami mam białą stronę :E
    • Po wczorajszej aktualizacji antigame do wersji 2.09.0 w wiadomościach brak jest informacji o składzie floty , tylko info o surowcach. Ktoś ma taki problem ????
      Przeglądarka FF.
    • Ja tez uzywam najnowszej wersji ale mi normalnie pokazuje pkt honoru w rw

      EDIT:
      ja mam za to inny problem, po najechaniu kursorem na PZ nie pokazuje sie ilosc recyklerow ktore trzeba wyslac aby je zebrac.
      FF 3.6.24

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Zarad ().

    • wiekszosc zglaszanych tu problemow to nawet nie bledy antigame :E antigame nigdy nie ingeruje w podpowiadanie ile potrzeba recyklerow do zebrania pz czy w punkty honoru itd. w nowej wersji naprawiono w raportach powracających flot informacje o statkach.

      joksik.ugu.pl/antigame.user.js

      co do chrome przez te klika dni mialem mozliwosc potestowania na kilku komputerach (2 domowe, w pracy, u znajomego) i jakos blad z tooltipsami w zyciu nie wystepuje :E sprawdzcie czy po wylaczeniu antigame nadal nie mozecie z ksiezyca wybrac misji bo wyglada mi to na jakis inny dodatek ktory robi takiego psikusa.
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joksik ().

    • Również nie widzę ile pkt honoru dostałem, mam rangę w tym miejscu, chrzanią się także raporty szpiegowskie, obok ikony rangi jest jej nazwa i się sypie. No i nadal sypie się layout falangi.
    • Witam mam pewien problem , którego nie potrafię rozwiązać , szukałem ale nigdzie nie znalazłem rozwiązania problemu .
      Używam przeglądarki Mozilla Firefox kiedyś działał mi antigame skończyłem grę usunąłem wtyczkę , gdy wróciłem do gry po dłuższym czasie chciałem znów mieć antigame problem w tym , że nie da się go zainstalować jestem na stronie : userscripts.org/scripts/show/58952 klikam install i zamiast się instalować wyskakuje biała strona i bardzo długie linijki tekstu podam malutką jego , początkową cześć :

      // ==UserScript==
      // @name AntiGame
      // @namespace antikiller
      // @description A couple of Neogame functions for Ogame Redesign - v1.29.9
      // @version 1.29.9
      // include http://*.ogame.*/game/index.php?page=*
      // @include http://*
      // ==/UserScript==

      // Recent changes:

      /*
      12.11.2011 v1.29.9
      * New version server and script url

      04.08.2011 v1.29.8
      - Phalanx in ogame 2.2.6 repaired

      19.07.2011 v1.29.7
      * Updated to work with ogame 2.2.6 (changed resource boxes)

      23.06.2011 v1.29.6
      - Quick fix

      23.06.2011 v1.29.5
      * Updated to work with ogame 2.2 (changed resource boxes)

      16.06.2011 v1.29.4
      - Fix to allow work in Chrome since 12.0.742.100

      03.06.2011 v1.29.3
      + Event List: Show full date/time on mouse over
      + Event List: Show mission name
      + Event List: Refresh button
      - Event List: change time to local fixed
      - Event List: Show player name fixed

      30.05.2011 v1.29.2
      - Checking for updates fixed
      - Event list: Hide fleet details when the fleet row is hidden

      28.05.2011 v1.29.1
      * Event list options changed
      * Show player name in the new event list
      - 'Kill tooltips' feature in Galaxy repaired
      - Event list fixes

      27.05.2011 v1.29.0
      * Fixes for ogame 2.1 started.
      * Show ships and cargo in the new eventlist
      * Dim returning fleets in the eventlist
      */


      Wie ktoś jak rozwiązać problem ? Dodam jeszcze , że Na przeglądarce Chrome Antigame instaluje się bez problemu i działa problem występuję tylko na Firefoxie na którym wcześniej też działało .
      Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam .
    • z kazdym skryptem ci sie tak dzieje czy tylko antigame 1.29? moze problem lezy w skrypcie? sprobuj zainstalowac antigame joksika wersja 2.10, jesli bedzie to samo to masz jakis problem z przeglaraka, usun ciastka, jak nie pomoze to odinstaluj wszystko i zainstaluj ponownie najnowsze wersje, no musi chodzic
      PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


      *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

      NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

      I SEE YOU MAN...
    • Mam taką sugestie. W nowej wersji Antigame 2.12.0 pokazuje nam informacje o recyklerach i dofarmieniu tuż pod ilością surowców, może można to przenieść na sam dół? Ciężko się czyta taki raport gdy np. mamy 100 skanów i szukamy celów :)