Alex

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Witam wszystkich. Od 3 tygodni jestem w Teamie, dziś stałem się moderatorem pełną gębą. :P Tak więc na początek podstawowe informacje:

    Imię: Bartek
    Wiek: 18
    Zainteresowania: przeróżne - komputery, ciekawostki naukowe, dobre filmy, płeć piękna :P
    Obecnie jestem w klasie maturalnej w LO.

    Wystarczy na razie. :P
  • dlugo to poejcie wzgledne bo przez prawie tydzien forum bylo wylaczone :D

    Jak podoba Ci sie smodka nad Toba ?:P lubisz jej marudzic na priv ?^^

    Jak bys mogl cos zmienic na swiecie/w swoim zyciu to co by to bylo :>

    Wlasciwie czemu modek a nie GO?:>
    Ulubiony kolor ? (pomaranczowy jest moj!!!)

    :*
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • kasai napisał(a):

    dlugo to poejcie wzgledne bo przez prawie tydzien forum bylo wylaczone :D No właśnie :P

    Jak podoba Ci sie smodka nad Toba ?:P lubisz jej marudzic na priv ?^^ No szuper jest ;P I żadnego marudzenia ni ma! :P

    Jak bys mogl cos zmienic na swiecie/w swoim zyciu to co by to bylo :> Dodałbym z 5 godzin do doby, tak dla siebie - bo trochę nie wyrabiam w ostatnich dniach. :P A co do zmian na świecie, hmm... żeby największe klęski żywiołowe były do okiełznania przez człowieka, i by jednak prawa ludzi były szanowane wszędzie - bo obecnie to z tym problem jest.

    Wlasciwie czemu modek a nie GO?:> Pilnowanie forum jest jak dla mnie fajniejsze niż pilnowanie gry. :P I ogólnie bycie GO wydaje się o wiele bardziej odpowiedzialne, czasochłonne - a pomyłki mają bardziej spektakularne, hmm, efekty. :P No i będąc na forum jest się bliżej użytkowników. :P
    Ulubiony kolor ? (pomaranczowy jest moj!!!) Jednego najlepszego nie mam - ale lubię brązowy, zielony, ciemny niebieski i pomarańcz. :P No i ff6600 rządzi ;P

    :* :* :*
  • Mirela napisał(a):

    trochę się obijasz tutaj, wiec kilka pytań :P
    zmiana nauczycieli odkręcona? Tylko z angielskiego, połowicznie - i sam nie wiem, czy to dobrze :P
    nieustanne ględzenie o maturach Ci sie podoba ? Jak jest w tonie optymistycznym, pocieszającym to tak - a jak przedstawia realia, to już gorzej. :P
    nadal nie lubisz 'tej' emotki? Nadal, nedobra jest i już :P
    :* :* :* :*


    Ulquiorra Schiffer napisał(a):

    a taki głos z za grobu
    co tam u ciebie słychać? Nowy rok szkolny rozpoczęty, klasa maturalna - i związana z tym po prostu m a s a k r a. :P Ledwo ledwo wyrabiam. :P

    Ulubiona muzyka? Nie mam ulubionej - słucham praktycznie wszystkiego, no, oprócz techno - tego nie trawiłem i nie trawię. :P A z takich co mi ostatnio fajnie w ucho wpadły, to Love The Way You Lie Eminema i Rihanny (i I m Not Affraid tegoż pierwszego), ale i Let The Bodies Hit The Floor Drowning Pool i New Divine Linkin Park. :P

    oglądasz anime? Nienawidzę tego, i z całych sił unikam. :P

    postawisz piwo za to, że zdałeś egzamina u mnie( jako jedyny z wszystkich co u mnie zdawali;p)? Jak na jakim zlocie będzie okazja, to z pewnością się coś wypije. :P Z Mirelcią rzecz jasna. ]:-D
  • a taki głos z za grobu
    co tam u ciebie słychać?

    Ulubiona muzyka?

    oglądasz anime?

    postawisz piwo za to, że zdałeś egzamina u mnie( jako jedyny z wszystkich co u mnie zdawali;p)?
  • Shax napisał(a):

    ]:-D czy :E ]:-D?

    Co reprezentuje nick 'Alex Mercer' ? To, że takowy mam, to w sumie zbieg okoliczności - nie było pomysłu, a akurat w Prototype grałem. :P Ale niech będzie, że reprezentuje upartość w dążeniu do celu, chęć zaprowadzenia porządku, choć nie za wszelką cenę. :P

    Lubisz żółwie ? Fajne zwierzątka, nawet jednego kiedyś miałem. :P

    A misie ? Z tych pluszowych to już daawno temu wyrosłem. :P A te duże to też ciekawe zwierzaki, choć własnego bym jednak nie chciał mieć. :P

    i do kiedyś tam
  • Cześć. :)

    Alex... Nie wiem dlaczego ale na wszystkie moje znajome Aleksandry mówię Alex... :P mniejsza z tym... :)

    1. Dlaczego masz Wally-E'go w avku i sig? :)
    2. Lubisz kostkę rubika?
    3. Grasz na kompie?

    To tyle może na początek. :)
  • Quauli napisał(a):

    Cześć. :) Witam :P

    Alex... Nie wiem dlaczego ale na wszystkie moje znajome Aleksandry mówię Alex... :P mniejsza z tym... :) Na szczęście to tylko nick, hah :P

    1. Dlaczego masz Wally-E'go w avku i sig? :) Miałem zestawik bardziej powiązany z nickiem, i taki mroczny był, ciężki. :P A złapało mnie na tworzenie sygnaturek, i takiej jednej pani zrobiłem (:* dla niej ;P), no i mnie zebrało, żeby i sobie zmienić. I wymyśliłem, żeby kontrast zrobić taki, i IMO nawet fajnie mi wyszło. :P
    2. Lubisz kostkę rubika? W gimnazjum się trochę nią bawiliśmy - nauczycielka od matmy szarpnięta, i robiła zajęcia specjalne z nią. :P Ale z taką zwykłą mi nie bardzo szło - rekord to bodaj 2 ściany. :E Za to trójkątną ładnie całą układałem. ;P
    3. Grasz na kompie? Obecnie mało, z braku czasu - ale pograć lubię. :P

    To tyle może na początek. :)
  • Hej :fkiss:

    Czego nie tolerujesz w zachowaniu ?

    Czego nigdy bys nie wybaczyl ?

    Czego nie lubisz ?

    Ulubione zajecie ?

    Dobranoc :fgrin:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • DreamWalker napisał(a):

    Gdzie się wybierasz na Studia ? Jeszcze dokładnie nie wiem :P
    Ulubiona wódka ? Może żołądkowa ? Najbardziej to lubię Finlandię limonkową, ale żołądkowa na drugim miejscu. :P
    Ulubiony Serial ? Hmm, Prison Break.


    marcik napisał(a):

    Hej :fkiss: Hello :*

    Czego nie tolerujesz w zachowaniu ? Obrażania, prowokowania, "śmiesznych" docinków, i ogólnie takich wrednych rzeczy. :P

    Czego nigdy bys nie wybaczyl ? Hmm, zdrady, zawiedzenia się na kimś, komu bym ufał bezgranicznie, w ogień za nim skoczył.

    Czego nie lubisz ? Dwulicowości, fałszu, perfidii, pokemonowatego stylu bycia, jaki można zaobserwować na naszej klasie na przykład. Błeee. :P

    Ulubione zajecie ? Nie potrafię wskazać takiego jednego. :P Ale dużo czasu spędzam na rozmowach z ludźmi, więc można to pod ulubione zajęcie podciągnąć, bo nie czuję się przez to jakiś poszkodowany. :P

    Dobranoc :fgrin: branoc :*

    Quauli napisał(a):

    Świetny pomysł z tym CT mirelci... :P gratz! Oby tylko coś z tego wyszło :P

    Laptop czy Komputer Stacjonarny? Laptop, stacjonarnego używam dość rzadko ostatnio - bo tylko do grania. :P
    Zaoczne czy Dzienne? Raczej dzienne.
    Praca czy Nauka? :) Praca, praca, praca. ;P

    Zdrawim. I ja również. :P
  • Mirela napisał(a):

    Alex Mercer napisał(a):

    Quoted from "Quauli"
    Świetny pomysł z tym CT mirelci... :P gratz! Oby tylko coś z tego wyszło :P

    pfff ! to jest spisek! Żaden spisek, tylko słuszna akcja. :P
    Co będziesz robił w weekend? Raczej nic szczególnego - ze względu na to, że mnie jakieś choróbsko znów bierze. :P
    Czego na pewno nie zrobisz w weekend? :P Na pewno to, hmm, dziecka. :P
    buziolki ^^ :*:*



    cruella napisał(a):

    Alex Mercer napisał(a):

    Mirela napisał(a):


    Co Ci tak na moim CT zależy? ]:-D Ty już dobrze wiesz ;P

    ale ja nie wiem, a chętnie się dowiem :P Po prostu miałbym gdzie męcyć Mirelcię, a ona nie chce. :(

    ulubiona pora roku Wiosna :P
    ulubiona potrawa Nie mam ulubionej. :P Ale bardzo lubię lasagne, pizzę z jakimiś normalnymi składnikami, pomidorową zupę. :P
    Twój ideał kobiety Inteligentna, miła, ciepła, o ciekawym typie urody, która by mi potrafiła wybaczyć błędy. Ogólnie fajna taka. :P
    <: :*:*
  • Quauli napisał(a):

    Pizza z NORMALNYMI składnikami? Czyli że co? 7 serów świata czy 8 mięs europy? :P To znaczy. że bez rewelacji w stylu owoce morza, małże jakieś czy ośmiornice - co to nie wiadomo, czy to jeszcze się nie rusza przypadkiem. :P No i np. nie powinno być grubej warstwy cebuli. :P
    Dlaczego mirelcia NADAL nie ma CT? Bo nie chce. :P
    Czy mogę jej już założyć sam? :P Nie wiem, zapytaj cruelli. ;P
  • Quauli napisał(a):

    Nie zapytam cruelli bo się jej boję... :P E, przecież nie jest taka straszna. :P
    Coś jeszcze poza pizzą z włoskich dań? Lasagne i spaghetti. :P
    Odpoczywasz czy wypoczywasz? Raczej odpoczywam, choć nie tak dużo jakbym chciał. :P
    A ile pytań Ci na raz pisać? :) Nie ma limitu, ile wlezie. :P

    Zdravim! I nawzajem. :)