Top ataków rakietowych

    • Rekordy:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • hehehe, no Ariel dales mi teraz, ja siedze w Irlandii juz ponad 2 latka, i co ja co i , kto jak kto ale ja tu nie zasowam:), jedni masz racjie ryja i to osto ale inni normalnie zyja:) ale na poczatku to i ja rylem ale teraz czasu sie zmienily hehehe,

      ps. wracajac do tematu tak tak to my brygada Sun Tzu i przyjaciele i mamy zapal do rozbierania obor :)
    • ...tymczasem poprawilismy troszeczke poprzedni rekord. Zapraszam do lektury.

      Ciemna Chmura napisał
      Kto wiedział ten wie a kto nie wiedział się dowie. Dawno dawno
      temu postanowiliśmy pokonać jeden z wielkich bunkrów Uni 3.
      Akcja pod pseudonimem Blues Brothers. Akcja przygotowywana długo
      , ciężkie 3 noce strzelania, żeby wpakować w oborę 18 tys.
      rakiet. Padł rekord TOP 1. Później dyskusje na forum ze to 3
      noce, a nie ciągle strzelanie i takie tam sprzeczki. Następnie
      kilka akcji mniejszych tez ze wspaniała obsada, ciągle ta sama
      ekipa, kolejne obory padały pod ostrzałem rakiet. I nastała
      cisza. Każdy z ekipy cos robił na swoja rękę, eko, flota i czas
      lecial. Aż pewnego dnia pojawił się pomysł na forum. Akcja Tetson.
      Kiedyś ktoś na forum napisał, teraz poprzeczka jest już jedna Uni 3 Tetson. Gdy zobaczyłem ten temat wiedziałem dokładnie, jakie są warunki. Zaczęła się ogólna debata. Potrzebujemy ekipy przygotowanej o 1000 % mocniej niż do akcji, co dala nam TOP1. Daliśmy sprostowanie na forum. Akcja ma szanse ale gra jest jak w kasynie, gramy jak zawsze o Wszystko i dla zabawy, zysku nie będzie. Warunki wejścia do gry to nanity 6, stocznia jak najwyższa, minimum 10 osób. Wiedziałem ze będzie ciężko, ale po kilku dniach ekipa zaczęła się zapisywać do mega
      walki. Deklaracje nanity 6, 7 , stocznie 15, 16. Po 2 tygodniach
      lista została zamknięta i skończyła się na 12 osobach. To co
      mnie zaskoczyło, nie wiem sam dlaczego, mino ze znam już tak
      długo ludzi jak mocno są gotowi przygotować się do akcji.
      Akcie przygotowawcze trwały około 3 miesięcy ciężkiego zbierania surowców, stawiania nanitów, stoczni, walki, i pilnowania surowców. Ciągle śledzenie forum, celu, aż wreszcie wielkie rozczarowanie. Nasz cel wywęszył spisek.
      Zbyt dużo osób znanych z rozbiórki zgromadziło się w okolicy wielkiego
      zabudowania. Zaczęło być głośno. Stało się: konto poszło na urlop, a
      później na forum oddane do przekazania za inne konto. Zaczęła się walka z czasem, nuda, i podnoszenie kolejnych poziomów, stoczni i nanitów i gromadzenie paliwa. Wiadome było ze ktoś musi wziąć to konto czekaliśmy i czekaliśmy aż wreszcie urlop zdjęty i pojawił się nowy nick. Kolejna rozkminka czy nowy Władca wie, co go czeka??? Nie ważne, co ma być będzie. Kolejne strony na forum, i pierwsze terminy. I tu pojawia się problem, zebrać ludzi w ten sam dzien. Ale wreszcie udało się, termin ustalony. Surowce zebrane, kanał spotkania mirc dobrze znany, godzina zero.
      Planowanie akcji, robienie planet od początku ( nanity, stocznie),
      zbieranie surowców, walka z urlopami zajęła łącznie około 6 miesięcy. Łącznie na naszym forum sojuszowym zostało zapisanych 38 stron do samej akcji. I po co?


      Tylko po to żeby cos, kto budował cały okres gry w ogame około 3 lat nam udało się rozebrać w 8 h. Żeby nikt nam nie zarzuci teraz ze było długo.
      Akcja przygotowana profesjonalnie przez ludzi zgranych i dla których gra
      ogame to zawsze zabawa, czas spędzony przy piwku cala noc. To tyle z
      małego wprowadzenia, zapraszam na akcje Tetson o nowym nicku.


      Na akcje nazwana kryptonimem 'Tetson' (na czesc nick'a wlasciciela konta w czasie kiedy zrodzil sie pomysl owej akcji) przygotowywalismy sie bardzo dlugo. Pomysl zrodzil sie w sierpniu 2008 roku. Akcja zostala przeprowadzona 24 stycznia 2009 roku, tak wiec przygotowania do niej trwaly 6 miesiecy.
      Czas ten byl nam potrzebny na kolonizacje, rozbudowe planet i zbiorke surowcow na rakiety, gdyz bunkier nie nalezal do najmniejszych.
      Na dlugi okres przygotowan skladaly sie takze czeste urlopy owczesnego wlasciciela. Od powstania pomyslu do jego realizacji, konto kilkakrotnie swojego wlasciciela zmienialo.
      Dluzszy czas zajelo nam tez dogranie w czasie i przestrzeni zespolu ktory mial akcje przeprowadzic.
      Wyniki ktore za moment zobaczycie swiadcza o tym, ze nie trzeba nalezec do jednego sojuszu by umiec sie dogadac i przeprowadzic super zespolowa rozgrywke. A taka wlasnie ona byla :)

      W czasie akcji wlascicielem konta byl: Izual.
      Gracz aktywny, czesto obecny - co najwazniejsze - obecny w czasie przeprowadzania akcji.
      Izual zachowal sie bardzo profesjonalnie.
      W czasie trwania akcji - nie utrudnial jej. Nie dobudowywal PR, nie uciekl na urlop. Spokojnie poczekal do jej zakonczenia. Szacunek dla Ciebie Izual.

      Przejdzmy zatem do naszego bunkierka.

      Bunkierek przed akcja wygladal tak:
      WR: 530.000
      LDL: 260.687
      CDL: 26.249
      Gaussow: 23.500
      Jonowek: 100
      Plazm: 2.915
      Mala i duza powloka oraz 100 PR


      Wg RakSima do zniszczenia bunkra potrzebne bylo:
      (przy zalozeniu tech. bojowej lvl: 15, wiadomo ze nie wszyscy taka mieli)
      - 26.357 RM -

      Akcja rozpoczela sie o 24 stycznia o godzinie 0:14
      Izual byl na miejscu 65 i mial okolo: 5.500.000 punktow
      Akcja zakonczyla sie o 10:37 tego samego dnia czyli trwala: 10h 23min

      Z bunkra nie zostalo nic.

      Izual jest obecnie na miejscu 366 i ma okolo: 1.550.000 punktow
      Spadl o 301 miejsc i stracil 3.950.000 punktow

      Akcja pochlonela: 27.358 RM
      co kosztowalo:
      341.975.000
      metalu,
      68.395.000 krysztalu,
      273.580.000 deuteru
      (nie liczac kosztow rozbudowy planet)

      W akcji wzieli udzial - (nick/ilosc RM/czas strzelania/nanity/stocznia)
      Abusajew: 1325 RM(8h 19min) (N:6/S:15)
      Darth Dres: 3893 RM(9h 44min) (N:7/S:16)
      Korba: 2900 RM(10h 00min) (N:7/S:15)
      Ariel Bury: 1400 RM(10h 00min) (N:6/S:15)
      Mario: 1960 RM(9h 00min) (N:7/S:12)
      Another: 900 RM(7h 49min) (N:6/S:14)
      Chmura: 3900 RM(10h 23min) (N:7/S:16)
      uuuuu: 3800 RM(10h 23min) (N:7/S:14)
      ciap: 1692 RM(5h 46min) (N:7/S:14)
      Samotny Wilk: 1435 RM(6h 08min) (N:7/S:13)
      KON: 4153 RM(10h 23min)
      (N:7/S:16)
      w powyzszym gronie wspieralismy sie, uzupelniajac niedobory surowcow oczywiscie zgodnie z obowiazujacymi zasadami.

      W akcji pomagali dodatkowo:
      Imperator Foit - wsparcie surowcowe/obserwacja
      Locker - wsparcie surowcowe oraz logistyczne - ksiezyce
      Grewa - wsparcie logistyczne/obserwacja
      czlonkowie SunTzu - wsparcie ogolne
      Eleret - przygotowany lecz tylko obecny duchem gdzies tam - nie dotarl na akcje jednakze uczestniczyl w jej przygotowaniu.


      Wszystkim uczestnikom akcji dziekuje za super zabawe i oczywiscie gratuluje sukcesu.


      Pare slow od uczestnikow:

      KON napisał
      Dla Izuala dodatkowo cieple slowo - Witamy na Uni3, baw sie conajmniej tak dobrze jak my ;]
      Chcialbym tez pozdrowic Dahake, ktory czesto skutecznie uniemozliwial mi rozbudowe. ;] Szacunek dla Ciebie za te pare, parenascie dni, kiedy musialem zawracac transporty. Bywalo tez, ze nie zawsze ich dopilnowalem.
      Jeszcze raz dziekuje wszystkim za super zabawe ;]


      mario napisał
      fajnie sobie nocke spedzilem... floty sie pozbylem ;p pozdrawiam caly RESPECT


      uuuuu napisał
      W tym miejscu chciałbym podziękować moim wszystkim dostwcom deu: Kalipso (sorry Ty wiesz za co), szkodnikom Jeleniowi i osskowi, Hanowi Antillies i jego sojuszowi Galactic za zrzute ogólnosojuszową.

      Graty dla sojuszników Sun Tzu za udaną akcję, za całe zgranie i swietną zabawę

      Tą akcję dedykuję mojej współlokatorce miłości mojego życia, kotek dziękuję za wyrozumiałość i za to że jesteś <3


      Ariel Bury napisał
      pozdrowienia dla: NG, CARLOS, SG, Arbuz
      chłopakom z Sun Tzu i ekipy dzieki za swietna zabawe
      żegnam u3


      Another napisał
      <tu nic nie ma>


      Darth Dres napisał
      ode mnie prosze nic nie pisac, ja zawsze cichy jakis taki bylem ...


      ciap napisała
      Chciałam podziękować Dav`owi Wicher`owi i Eno za surowce
      Buska Wam ;*

      Pewnie to jedyna okazja (ST raczej nie zrobie) więc pozdrowie "pare" ludków....
      Agatka, ams, Amstafek, Ancient, Arciu, Billek, Black Grucha, BLADY, bloomen, Brzydki Zly Szczery, Byczek Fernando, dalajlama, Darth Chmiel, Dav, DOCK, Dziub, eL Camillo, Felix Gaeta, Imperator Marcin Huk, its, joks, kamix, Kane, KoTaO, Krychu, Laza, Madrid 7 ;*, matis1987, Mielmir, MrKolos, Niewidoczny, no name, noy, Osia, Panoramix, Pijany, procesor87, Rash3r, Rauta Rehki, Rossi, Samo zlo, Shadi, Sienio, SpaceHeTTo, Stivi, szalony duszek xP, Szeliga, szmajka, Szprajcik, v4mp1r3, Witcher, Zakuś
      ...i sojuszy:
      IVA, exMORGOTH, exToJOaca, IMP, Korp.X, 3 X, L.H., TGR, STATOIL, VALDO,

      Hilsen til ZybeR og Paladin [;

      Provokator - 5

      Sun Tzu dziękuje za zabawę :)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez maxkon ().

    • Niesamowita akcja, ilosc RMP, ogromny bunkier zniszczony, miejsce top 1 pobite przez tą samą ekipe...

      Jedno pytanie: co jeszcze rozwaliliscie Tetsonowi, ze stracił 3,95 mln pkt ? Bunkier był wart 3,04 mln. Czyli gdzies znikło mu jeszcze 900k pkt.
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • To juz nie my ;] mial tam jeszcze flote i kilkanascie tysiecy satek. Musial ktos go puknac ;] Satki rozbil Renter, flote namierzono jak rozbija sie prawdopodobnie misja samobojcza na jakiejs ustawce... ale to juz OT ;]
      My tylko RMki nawet satek nie zestrzelilismy z wrazenia hehehe ale przeciez nie to bylo celem ;]
    • No to z konta nic nie zostało...jeszcze raz gratuluje akcji. Wychodzi z tego, ze uni 3 nie jest od budowania bunkrow. Dobrze, ze nie jestescie na uni 1 :-]

      Pozdro i dalszych sukcesow, ale nie macie juz mozliwosci pobicia tego rekordu ;)
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk
    • Munio_Uni 1 napisał(a)
      No to z konta nic nie zostało...jeszcze raz gratuluje akcji. Wychodzi z tego, ze uni 3 nie jest od budowania bunkrow. Dobrze, ze nie jestescie na uni 1 :-]

      Pozdro i dalszych sukcesow, ale nie macie juz mozliwosci pobicia tego rekordu ;)

      nie mamy możliwości pobicia rekordu na unii3 ale mamy mozliwośc rejestracji na unii 1, i do zera :P ;)

      Pozdro
    • lukaszksk napisał(a)
      Robie aktualke
      i nowy kod


      Może nie za często tu bywam, ale moderator jeszcze mniej :)
      Ja tą stronkę robiłem w 3 dni (tylko dlatego, że musiałem się nauczyć jak to robić ;p ). Póki co nasz moderator już 4 miesiące robi "nowy kod" :) no cóż pozostaje tylko wierzyć, że za rok skończy.

      Pozdrawiam wszystkich co są na odwyku i tych to już nie są uzależnieni od tej gry.

      Powodzenia dla całej reszty :)
    • Ze względu na dłuższy brak aktualizacji tematu jestem zmuszona poprosić Was o wysyłanie do mnie zgłoszeń w związku z prowadzeniem tego tematu.

      Jeśli ktoś ma czas i ochotę, to zapraszam na PW/IRC.

      Kocham spie :O :E
    • napisze tutaj jeszcze raz :)

      gratuluje rozwaly bunkra, byl naprawde potezny i w pojedynke nikt by sie w niego nie pchal

      nawet w acsie malo kto by dalo mu rade (malo kto albo nikt, w ofercie wymiany napisalem ze nikt :) )

      swego czasu jak mialem to konto to zastanawialo mnie po co budowac cos takiego ?

      eko, srednie, flota niewielka (cos kolo 50 gsow bylo jak mialem to konto i troche owiec) jedynie zaje..., bardzo duzy bunkier.

      bez niego konto nic nie znaczylo, a ze czytalem o akcjach na bunkry dlatego od razu wbilem urlop i wymienilem to konto na inne

      przeczucie mnie nie mylilo :)

      okolo miesiaca po wymianie konto nie jest juz nic warte :)


      rada dla innych

      sa gracze ktorzy bez zysku i ze stratami w wlasnym surowcu rozwala kazdy bunkier dla czystej satysfakcji :)

      w pelni to popieram, najbardziej w sumie ogien jaki w Was plonie, zeby rozniecać taka akcje :)

      bylo juz raz w jednym temacie w DiD, bedzie i w tym

      WIELKIE GRATULACJE WSZYSTKIM :)
      BUNKROWNIKOM MOWIMY NIE !!!
    • miło mi ciap jestem i mam przyjemność prowadzić ten temat
      (kolejny z ciap 8-/)

      dla odmiany nie będzie różowy (a na pewno na razie :D)

      trochę marudzenia:

      Brak ograniczenia w top
      Wpisowe od 3.000 RMP (może się zmienić)
      Podajemy nicki, sojusze (strzelających i posiadacza bunkra), ile rakiet, procent, datę, uni i linki do tematu.
      Wszystkie dane maja być w jednym widocznym miejscu! Nie będę szukać po całym opisie akcji (to tak szczególnie odnosi się do tych lam z uni3 ;*)
      Brak wzoru (piszcie jak chcecie, ale z wszystkimi danymi...)

      możliwe błędy
      jak coś wołać
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • ciap napisał(a)
      miło mi ciap jestem i mam przyjemność prowadzić ten temat
      (kolejny z ciap 8-/)

      dla odmiany nie będzie różowy (a na pewno na razie :D)

      trochę marudzenia:

      Brak ograniczenia w top
      Wpisowe od 3.000 RMP (może się zmienić)
      Podajemy nicki, sojusze (strzelających i posiadacza bunkra), ile rakiet, procent, datę, uni i linki do tematu.
      Wszystkie dane maja być w jednym widocznym miejscu! Nie będę szukać po całym opisie akcji (to tak szczególnie odnosi się do tych lam z uni3 ;*)
      Brak wzoru (piszcie jak chcecie, ale z wszystkimi danymi...)

      możliwe błędy
      jak coś wołać


      lol, znowu ty... :D
      Powodzenia w prowadzeniu :P
      I błagam, nie rob tego tematu rozowego... :D

      :*
    • Obi Wan Ben Kenobi1 napisał(a)
      Obi Wan Ben Kenobi & niw [Revolts] vs bberet [BIG BEND]

      5150 RM


      w temacie:

      Obi Wan Ben Kenobi1 napisał(a)
      Suma wystrzelonych RM:

      Niw wystrzelił 2502 RM
      Obi Wan Ben Kenobi wystrzelił 2600 RM

      co daje łącznie 5102 RM !!!!


      hmmm ;)
      i jak to było? któż to wie ;o

      __________________________________

      uni50/60 może sie zgłaszać
      tak jak w rekordach będzie osobno ;)
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • Gratulacje ostatniej akcji, prawie 30k RMP robi wrażenie, zapewne zdziwienie posiadacza bunkra musiało być "sowite". No a wasza satysfakcja bezcenna, życzę więcej takich spontanicznych rakietowań. :D
    • No to akcja z trochę młodszego Uni. Wpisowe jest, rakietowanie jak na nasze możliwości chyba całkiem sprawne tym bardziej, że niezbyt długie :)
      Wlot bez zysku ale bunkier Nas po prostu skusił.

      Pozdrowienia z u51.

      Zgłoszenie:

      Strzelający rakietami: KRISSof, Devil Doll - sojusz: Hazy Ether [Ether],
      El Muerto - sojusz Czekoladowe MMSy lecą w kulki [MMS], Grimmjow - sojusz Fallen Angels [F.A.]
      Właściciel bunkra: Belejard [Pulsar]

      Floty atakujące: KRISSof, Devil Doll, Atas, Wafeleq, Dziadek - sojusz [Ether]

      3066 RMP

      1806,93 %

      Data starcia : 25.04.2009r.

      [Ether] KRISSof, Devil Doll, Atas, Wafeleq, Dziadek vs [Pulsar] Belejard 1806,93 % ROCKET TEAM :)
      Onegdaj Kaczka (u32).
      U51> 113132 %, liga 67660% (uni off)
      PB 15k %
      Max topka: 2/1/1 przez Sola :) :P
      u69... jeszcze ON :D