Przyklejony Nowe Filmy

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Dystrykt 9 cudo , poprostu film jak z bajki xD , ogladalo sie strasznie przyjemnie , massa efektow bardzo ciekawy
      kac vegas - średnia ta komedia , zapowiadalo sie na cos lepszego
      harry potter ksiaze polkrwi - fajny ; ] ale troche malo akcji , tez nie jestem pod wrazeniem
    • Parnassus.
      Sama nie wiem.
      Na pewno niepowtarzalny klimat, świetna jak dla mnie obsada, dobre teksty, wiele przeciekawych scen, ale... pani obok mnie chrapała, ktoś inny "żałował wydanych pieniędzy" a ja do nie końca kumam 8-/
      Przemyślę i... obejrzę jeszcze raz.
      Polecam, ale nie każdemu.
      Multikonto megalomania 1/2 z b4el
      Multikonto 2/2 z Denior


      [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
    • kyzio napisał(a):

      Polecam
      z komedii: Kac Vegas
      z przygodowych: Władca pierścieni, Piraci z Karaibów
      z dokumentów: Efekt Motyla (mój ulubieniec)
      Kac Vegas - spodziewałem się troszkę więcej, ale i tak było całkiem wporzo.
      LOTR i Piraci to raczej nie nowe filmy ;]
      Efekt motyla czym nowsza część, tym gorsza. Jedynka była całkiem spoko, ale kolejne już gorsze...

      Dla ludzi z "odpowiednim" poczuciem humoru polecam Bruno XD Wielu ludzi na pewno powie "po***walone jak lato z radiem w zimie" ale jak dla mnie to dobra chora komedia. Minister Zdrowia ogłasza, że jeśli nie śmieszy Cię film "Bruno", to podczas jego oglądania miałeś za mało promili lub byłeś za mało ujarany. Bądź jedno i drugie :XP:

      Bękarty wojny - dobry film. Prawie spadłem z fotela (razem z fotelem) jak była akcja z Hugo Stiglitzem, jak wyskoczył ten napis a do tego ta genialna muza XD coś pięknego.

      Yesterday, upon the stair,
      I met a man who wasn’t there
      He wasn’t there again today
      I wish, I wish he’d go away...
    • Wczoraj wybrałem się na Parnasussa ...
      Bardzo interesujący i ciekawy film. Wciągający. Poziom absurdu do zaakceptowania i ładnie podany . Obsada rzeczywiście "mocna" - Ledger świetny , tak samo jak Deep . Za Farrelem nie przepadam specjalnie ale tez dał radę , jedyna postać, która mnie w pewien sposób rozczarowała do Jude Law ..
      Film warto zobaczyć ale uprzedzam tak jak koleżanka wyżej - to nie jest film dla każdego . Na pewno nie jest kolejna "fantastyczna opowieść dla całej rodziny" - na filmie trzeba trochę pomyśleć ^ ^ Muzyka też dawała radę .
    • polecam wszystkim film "Sherlock Holmes". ;]
      dobra gra aktorska, fabula, klimat mrocznego Londynu - pelen wypas ]:-D
      do tego wszystko wskazuje na 2 czesc z czego niezmiernie sie ciesze :)
    • Również polecam "Sherlock Holmes".
      Efekty specjalne robią wrażenie, bardzo fajnie jest oddany klimat Londynu tamtych czasów .
      Gra aktorska Downey'a i Law'a wyśmienita ! Jeżeli miałem jakieś wątpliwości odnośnie gry Juda w Parnasusie to po tym filmie wróciła moja wiara w tego aktora .
      Genialne dialogi pomiędzy głównymi bohaterami + bardzo przyjemny angielski akcent tworzą niesamowity klimat.
      Można powiedzieć , ze szykuje się nam coś na kształt "Piratów z Karaibów" tylko w innym wydaniu. Kolejne części powstaną na pewno i już nie mogę sie doczekać .
      Jedyna rzecz, która mi przeszkadzała ... to niedoświetlenie niektórych ujęć ... ale to jest chyba wynik tworzenia "mrocznego" klimatu Londynu :)
      Warto jest wydać kasę na bilety i pójść na ten film .
    • Ja z nowszych filmów ostatnio oglądałem:
      "Bękarty wojny"- według mnie film fajny, można się czasami pośmiać. Ogólnie polecam.
      "Avatar"- 2 dni temu bylem w kinie i zrobił na mnie wrażenie, efekty i 3D są na prawdę dobre, fabuła może trochę mniej, ale też nie jest najgorsza.
      "Gamer"- z filmu pooglądałem jakieś 10min. Przez praktycznie cały czas była jedna wielka rozwalanka. Stwierdziłem, że to nie ma sensu i wyłączyłem :P Może jakbym pooglądał więcej, to nie było by tak źle, ale kumpel był na tym w kinie i mówił, że tak jest prawie przez cały film...
    • Księga ocalenia, czyli jak z kiepskiego scenariusza i jeszcze gorszej realizacji zrobić cholernie nudy i bezwartościowy film. Na króla Jakuba, o co chodziło w tym filmie wie chyba tylko sam scenarzysta.
      Mniejszy absurd goni absurd większy, by na samym końcu przyłożyć nam po łbie ciężkim, ołowianym absurdem. Daremne jest szukanie sensu lub spójności w tym filmie. Nie znajdziemy w nim również klimatu, który jest równie jałowy co ziemia po której dzielnie kroczy Eli. Brak też w nim akcji. Ciekawe są może 2 sceny, choć słowo ciekawe jest chyba za mocne w tym kontekście. Gra aktorska jest średnia, bo jest dobrze grający Washington i jest kiepski Oldman, który dobrze zagrał ostatnio (chyba) w Harry Poterze. Jest też nijaka do szpiku kości Mila Kunis. Ostatnia scena jest przaśna sakramencko - dzikusy z Avataru zwyciężające ludzi się przy niej chowają.
      Muzyka jest dobra, musze przyznać, że pasuje do filmu i przyjemnie sie jej słucha. Prócz Danzela jedyny plus filmu.
      2/10, bo jednak wytrwałem do końca(jak?!).
    • Bad Religion napisał(a):

      Księga ocalenia, czyli jak z kiepskiego scenariusza i jeszcze gorszej realizacji zrobić cholernie nudy i bezwartościowy film. Na króla Jakuba, o co chodziło w tym filmie wie chyba tylko sam scenarzysta.
      Mniejszy absurd goni absurd większy, by na samym końcu przyłożyć nam po łbie ciężkim, ołowianym absurdem. Daremne jest szukanie sensu lub spójności w tym filmie. Nie znajdziemy w nim również klimatu, który jest równie jałowy co ziemia po której dzielnie kroczy Eli. Brak też w nim akcji. Ciekawe są może 2 sceny, choć słowo ciekawe jest chyba za mocne w tym kontekście. Gra aktorska jest średnia, bo jest dobrze grający Washington i jest kiepski Oldman, który dobrze zagrał ostatnio (chyba) w Harry Poterze. Jest też nijaka do szpiku kości Mila Kunis. Ostatnia scena jest przaśna sakramencko - dzikusy z Avataru zwyciężające ludzi się przy niej chowają.
      Muzyka jest dobra, musze przyznać, że pasuje do filmu i przyjemnie sie jej słucha. Prócz Danzela jedyny plus filmu.
      2/10, bo jednak wytrwałem do końca(jak?!).



      ....Film kiepski i próżno się tam doszukiwać jakiegoś sensu, no chyba że jest się Amerykaninem i katolikiem, choć i tu miałbym problem...
      Muzyka?
      Raczej udźwiękowienie.... ;) pasowało do obrazu. Plus to odbarwienie filmu.
      Największe minusy, brak sensu no i "mega" efekt specjalne w scenie dopływania do celu kłaniają się lata 50? :E
      To co można twierdzić bez dowodów, można także bez dowodów odrzucić - C. Hitchens
    • Kołysanka.

      "I szczęśliwie w czasach desantu amerykańskiego kina wampirycznego (nie tylko ostatniej sagi „Zmierzchu” o zakochanych wampirach -nastolatkach, ale także kina akcji z „Underworld” i „Blade” na czele) Machulskiemu udaje się z dystansem i typowo polskim humorem, stworzyć swoistą odtrutkę na te zachodnie produkcje, przedstawiając po raz pierwszy wartą uwagi historię o wampirach made in Poland."

      Byłam nastawiona bardzo sceptycznie... ale się nie zawiodłam.
      Świeże to to, oryginalne, zręczne i z klimatem...
      Polecam ;]
      Multikonto megalomania 1/2 z b4el
      Multikonto 2/2 z Denior


      [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
    • Ogladalem wczoraj nowy film bracki Wachowskich (teraz w sumie brata i siostry ^^ ) "Assassin Ninja". Moje wrazenia sa mieszane - ogolnie litry krwii i porzepalawiane, pocwiartkowane ciala ludzi, duzo walki i w miare przyzwoita fabula. Z drugiej strony zapewnie nie skierowany do wszystkich ogladajacych tylko tych o mocnych nerwach i lubiacych takie klimaty. W sam raz na sobotni wieczor :)
    • Jeszcze nie wiele brakuje do premiery Alicji...Chętnie wybiorę się na ten film ze względu na Deppa...
      Bardzo lubię też Bartonowski klimat, a więc czekam z niecierpliwością...
    • Legion.
      Totalne pomieszanie- film zaczyna się jak SF, później jest kolejnym odcinkiem świtu żywych trupów, a w efekcie kończy jako wielka kupa.
      Nudny i głupi.
      Nawet nie obejrzałam do końca x_x
      Nie polecam.
      Multikonto megalomania 1/2 z b4el
      Multikonto 2/2 z Denior


      [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pijany elf ().

    • pijany elf napisał(a):

      Legion.
      Totalne pomieszanie- film zaczyna się jak SF, później jest kolejnym odcinkiem świtu żywych trupów, a w efekcie kończy jako wielka kupa.
      Nudny i głupi.
      Nawet nie obejrzałam do końca x_x
      Nie polecam.
      ogladalem juz jakis czas temu - po zwiastunach spodziewalem sie jakiegos hitu - zobaczylem kit :E . Film bez ladu i skladu, fabula kiepska i moze zachwycic tylko amerykanow ^^ . Ja obejrzalem do konca i powiem tylko tyle - dno!!! Aniol Michal, ktory uzywa broni i armia Aniolow, ktorzy wchodza do ludzkich cial i zachowuja sie przy tym jak zombie :lol:
    • czekalem wlasnie na jakas opinie na temat nowego dziela Polanskiego. Europejskie kino ma to do siebie, ze nie stawia na fajerwerki, a fabule :D . Amerykanskie kino wrecz na odwrot. To co zareklamuje nie jest swieze ale polecam "Milenium:Mezczyzni, ktorzy nienawidza kobiet" - norweskie kino z wypasiona fabula ]:-D
    • A ja bym polecił nowy polski film emitowany w kinach mianowicie: Kołysanka
      Jest pomieszanie komedi z horrorem (szczerzę nie było żadnych strasznych scen ;))
      Film szczególnie polecam po ciężkim tygodniu by móc się przy tym filmie wyluzować.
      Osobiście film mi się bardzo podobał i serdecznie zapraszam do obejrzenia go.
      EDIT://
      Jeszcze bym chciał polecić film dokumentalny dołączony do gazety wyborczej o katastrofie Gustlofa
      Film bardzo dobry i trzyma w napięciu po mimo ,tego, że wiemy co się stanie.
      kertoip company
      przekręty to nasza specjalność.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MichałK ().

    • **PIMP** napisał(a):

      "Święci z Bostonu 2" - komu podobala sie pierwsza czesc powinien zapoznac sie z druga :)

      ten sam klimat, aktorzy, duzo dobrego humoru :E


      Klimat podobny(niestety gorszy), aktorzy Ci sami, dużo hamerykańskiego humoru. Druga cześć Świetych jest średnia. Czy film jest godny polecenia? Na pewno, jeśli ktos oglądał część pierwszą.

      Ja dzisiaj byłem na Kołysance i muszę powiedzieć, że film trzyma poziom. Dawno nie uśmiałem sie tak na polskim filmie. Dobra robota.
      Szczerze polecam.
    • Określenie drugiej części "Świętych z Bostonu" średnią jest niepotrzebnym eufemizmem. Niewątpliwe robiona na siłę i co gorsza ... końcówka nie jest rozstrzygająca czy to była już ostatnia część.
      10 lat robi swoje i na początku miałem problem rozpoznać czy to ci sami aktorzy grają w tym filmie ... Fabuła naciągana tak, że słów brak. Jedyny promyk nadziei to "szalony meksykaniec" , który bardzo dobrze zastąpił Rocco....
      Jednym słowem - tylko dla fanów.
    • "To skomplikowane" - dobra komedia, lekkostrawna. Polecam obejrzenie rodzicami i przyglądaniu się jak reagują i co będą robić po filmie :E

      "Autor widmo" - bardzo dobry film według mnie. Ciekawa historia, pomysł i wykonanie. Bardzo podobało mi się, że w filmie nie ma efektów specjalnych, pościgów, strzelanin itp. Dzięki temu można obejrzeć "film" a nie możliwości komputerów.

      Uwielbiam zapach stokrotek o poranku...