TS Wisła Kraków.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ale jak się patrzyć na cały mecz to nie tylko dla Jagi karnego nie dał ale też dla Wisły.
      Cieszy mnie to że Genkow wrócił po kontuzji i strzelił bramkę mam nadzieje że będzie już wiele lepiej z grą Wisełki i czwartek pokażą się z dobrej strony.
    • Mecz zakończyłby się inaczej zapewne gdyby sędzia nie podarował 1 bramki Wiśle w prezencie. Takie moje zdanie. To nie byłby wynik 3:1 dla Wisły...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Icetouch ().

    • Sedziowie jak na zawolanie byli nie w formie i wypatrzyli jak na moje 2 wyniki meczow, ktore byly tego dnia rozgrywane.
      I tak najlepszy jest trener Wisly, ktory publicznie robi z siebie idiote...
    • W meczu z Odense w podobnej sytuacji tez sedzia nic nie gwizdnal i Wisla stracila bramke, takze nie tylko Polacy tak sedziuja. Jaga mogla spokojnie dograc z 1:1 do konca i tez bylby to dla niej dobry rezultat. Szkoda, ze Bunoza musial zejsc, mam nadzieje, ze nic groznego mu sie nie stalo. Pierwsze badania nie wykazaly zlamania, wiec moze szczegolowe tez beda pomyslne.

      @Pimp

      Nie obstawiaj polskiej ligi, to nikt nie wypaczy kuponow :) Choc na zachodzie tez sie trafiaja "ciekawi" sedziowie, np uwielbiany przez polakow Webb, ktory lubi pokazac kto rzadzi na boisku.
    • Nie zostal potraktowany lokciem, tylko wepchniety do bramki, to dosc spora roznica :) Gdyby oberwal z lokcia, to bylaby jeszcze kartka dla Holendra. Zreszta, bramkarz w polu bramkowym jest nietykalny, wiec wtedy z Odense tez sedzia powinien byl gwizdnac, podobnie jak w tym meczu z Jaga. A Maaskant? Poczekajmy do zimy. Nie jest super, ale kontakt z czolowka jest, wiec paniki nie ma.
    • !Pete napisał(a):

      Zreszta, bramkarz w polu bramkowym jest nietykalny, wiec wtedy z Odense tez sedzia powinien byl gwizdnac, podobnie jak w tym meczu z Jaga.

      Nie, myślę że nie powinien. Z Odense to Pareiko się wpierniczył na stojącego zawodnika, tu gruby Holender siłą rozpędu wtłacza wątłego Ptaka do bramki.
      Co oczywiście nie zmienia faktu że bramkarz Jagi jest brocha i tyle. Z Borucem by ten motyw nie przeszedł ;)
      zgniły liberał/podły ateista
    • Karlik popatrz z kamery ustawionej za boczna linia. Ewidentnie widac, ze lokciem nie dotknal (z innego ujecia widac, ze machnal kolo twarzy), za to uwiesil sie i wepchnal bramkarza. Sam bramkarz twierdzi, ze zostal pchniety i nic nie mowi o uderzeniu. On chyba lepiej wie od Ciebie. Zreszta nie wiem czemu sie tak domagasz tego uderzenia. Wszyscy sie zgadzaja do faktu, ze byl faul, a Ty na sile chcesz wmowic, ze bylo zagranie na kartke.

      Thorgoth, blokowanie bramkarza w polu bramkowym tez jest niedozwolone

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez !Pete ().

    • Wielokrotnie sedziowie gwizdali za stanie przed bramkarzem, pilkarze czesto specjalnie sie tak ustawiaja, liczac, ze sedzia nie zagwizdze. W tym przypadku wykorzystali to i tyle.


      Ale to juz przeszlosc. Mnie bardziej martwi, ze klub na clakowite otwarcie stadionu nie obnizyl cen biletow, zeby sciagnac wiecej kibicow. Jest caly stadion, wiec moznaby nauczyc ludzi chodzic na mecze, a np na kolejna runde podwyzszyc ceny. Nie to, ze teraz jest wyjatkowo drogo. Po prostu fajnie byloby sciagnac wieksza liczbe kibicow, ktorzy moze zostaliby na dluzej, nawet po podniesieniu cen. Choc wiadomo, ze po drugiej stronie Blon nawet niskie ceny nie pomagaja :E
    • I w końcu padło przełamanie oczywiście trochę pomógł nam sędzia tą kartką ale i tak Wisła grała w miarę swoich możliwości dobrze.
      Liderem Wisełki był Iliev parę razy groźnie strzelał mam nadzieje że się w końcu przebudzili i zaczną grać jak powinni
    • 2:1 z LKS, ale koncowka meczu nie za dobra. Troche wiecej dokladnosci i mozna bylo spokojnie wygrac dwoma badz trzema golami po kontrach. O sedziach nie warto chyba nawet mowic, wszyscy widzieli, ze nie bylo spalonego i Lodzianie mieliby sam na sam. Nawet jesli boczny byl zle ustawiony i nie widzial dobrze, to przeciez maja to swoje "preferowanie atakujacego". Ale jak widac nikt z tego nie korzysta. A gdyby wtedy wykorzystali ta sytuacje, to moglo byc ciezko, bo niekoniecznie LKS by dalej atakowal, a Wisla tez nie byla zbyt dokladna. I inna sprawa, ze pilkarze Maaskanta nie powinni pozwalac na tak chaotyczna gre. LKS byl strasznie niedokladny (Wisla byla czasem tak zagubiona ze wieksza dokladnosc Lodzian i zdobyliby z 2 gole wiecej) i tacy doswiadczeni zawodnicy spokojnie mogli opanowac sytuacje.
    • I kolejne 3 pkt dla Białej Gwiazdy oczywiście nie mogło zabraknąć błędów sędziów to się robi powoli żałosne.
      Martwi mnie też słaba obrona Wisły no i późne zmiany przez Masskanta .
    • A czemu? Wisla powinna sie starac z kilku powodow: 1. kasa, 2. punkty do rankingu, 3. doswiadczenie, 4. wieksza renoma klubu (dla sponsorow czy przychodzacych zawodnikow to wazne, zeby druzyna nie byla beznadziejna w Europie), 5. jest jeszcze szansa na awans. Jesli mnie pamiec nie myli, to Twente ma 7 punktow, Fulham 4 i Odense z Wisla po 3. Bedzie ciezko, ale remis i zwyciestwo moglyby dac awans. Holendrzy poza zasiegiem, pewnie skoncza z duza przewaga (jak nie oleja meczow po zapewnieniu awansu, to obstawiam komplet punktow w 3 kolejnych spotkaniach), takze wszystko rozegra sie miedzy Wisla, Fulham i Odense. Jesli tylko obrona przestanie tracic koncentracje w kazdym meczu, to awans jest mozliwy. Z przodu zawsze cos sie trafi, tylko zeby te tyly lepiej zagraly....
    • Oceniam to na podstawie ostatniego meczu z Fulham - nie oszukujmy sie, oni mysleli o meczu w lidzie i dla tego gral praktycznie rezerwowy sklad. Jesli Wisla miala taki problem i w przewadze 1 zawodnika ugrali 1-0 to ja ich nie widze w rewanzu, gdzie Fulham wystawi swoj najbardziej optymalny sklad by wyjsc z grupy na 2 miejscu. Ktos pewnie z "inteligentnych" napisze, ze ostatnio Lech tez gral z rezerwami City w LE - moze i tak ale Ci rezerwowy gracze poradziliby sobie w kazdym powaznym klubie w Europie, a w Fulham to na bank graliby w podstawowym skladzie. Dla mnie Wisla nie ma obrony by cos ugrac w europejskich pucharach, gdzie kazda druzyna grajaca na 100% wykorzysta najdrobniejszy blad - chyba, ze macie inne zdanie na ten temat? Ja wiem, ze Biton to klasowy zawodnik ale on w obronie niestety nie gra ;) .

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez **PIMP** ().

    • Mecz słaby, zasługa asystenta Małka, że wygraliśmy no ale cóż poziom sędziowania jaki jest taki jest, w Anglii też mają tak źle (patrz dzisiejsze derby Londynu). Bez Bitona to nie istniejemy, a to co wyprawiała defensywa w końcówce prowadziło do zawału. Nie wiem skąd ta nagła panika, ale trzeba się przyzwyczajac.

      PIMP, we Włoszech też byli tacy jak ty, co myśleli żeby odpuszczac LE i koncentrowac się na lidze. Efektem tego jest to, że teraz plują sobie w brodę, bo Niemcy im odebrali jedno miejsce w LM. My nie musimy awansowac nawet, ważne żeby zdobyc np 5 pkt w tych 3 meczach, Legia niech zdobędzie 6-7 i już mamy lekki wzrost w rankingu.
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Majchrowski domaga sie (w prasie) od Wisly podpisania umowy na stadion :D Ciekawe jak on sobie wyobraza zalatwienie tego do 4 listopada (do tego terminu dal Wisle ultimatum), skoro teraz idzie dlugi weekend :) Jesli sie nie uda, to Wisla znowu bedzie grala u siebie na wyjezdzie :) Parodia.
    • Najwyższy czas wysłac kogoś na dywanik...
      Grojek pokroju Kirma nie powinien miec miejsca w pierwszej jedenastce. O Boguskim nawet szkoda mówic, chłop pojęcia o grze nie ma i tyle.
      No ale po patałachach gwizdac nie można co nie??

      E: Byłbym zapomniał, chyba ustanowiliśmy rekord w bezproduktywnym utrzymywaniu się przy piłce, naprawdę świetne efekty przynosi kopanie piłki od zawodnika do zawodnika an własnej połowie...
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Igła ().

    • Ten mecz to jedna wielka kompromitacja kibicuje Wiśle a po dzisiejszym meczu wstydzę się że nie mogli pokonać beniaminka.No cóż najwyższy czas wzięcia się do pracy i odzyskania zaufania kibiców bo tak dalej nie może być.
    • Nareszcie wynik w pelni ukazuje aktualna forme Wisly. Ostatnie 4 mecze byly troszke zaklamane - 1 strzal celny aktualnego MP z beniaminkiem. Najemnicy jak dla mnie sporo sobie nagrabili teraz u kibicow swoim zaangazowaniem.
    • Pimp, a w ktorym klubie nie ma "najemnikow"? Jedynie Legia, dzieki Urbanowi ma wiecej mlodych Polakow, ktorzy potrafia co mecz dobrze grac (w innych klubach 3-4 dobre mecze mlodych, potem tyle samo slabych). Nie mam zamiaru tlumaczyc Maaskanta kontuzjami, bo zmiennicy powinni spokojnie sobie dac rade z Podbeskidziem. Ale po sezonie chyba sporo kontraktow nie bedzie przedluzonych.