Światowe Rekordy OGame /23.5.2013/

    • Rekordy:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Originally posted by Spider
      h4nD: last posts, wchich ? This: "nie ma takiego osiągnięcia w temacie rekordów" ? - Does not have such achievement.


      I wanted to say what "nie ma takiego osiągnięcia w temacie rekordów" means ? //Chciałem powiedzieć: co "nie ma takiego osiągnięcia" znaczy?
      But I didn't understand your translation =/ //Ale nie zrozumiałem Twojego tłumaczenia.





      Originally posted by =Tox=
      Hello! I am french and I am the creator of the thread " Classification of the largest fleets in Ogame". (board.ogame.fr/thread.php?postid=7587170#post7587170) I announce you through this message that now this thread is opened to the world, thus it is possible that you expose the largest fleets of your Ogame in order to be as precise as possible.

      Thank you

      Yeah !
      Come to show us your biggest fleets \o/ //Pokaż nam Twoje największe floty.





      Originally posted by PoZeRaCz GwIaZd
      200 000 Krazownikow- I Cant Get No Sleep Uni 5 ogame pl

      Athena (uni 3.fr) has more than 205.000 krazownikow, but no validation for the moment ;) //Athena ma więcej niż 205.000 krążowników, jednak nie jest to jeszcze potwierdzone
    • h4nD napisał(a)
      Originally posted by *Zeruel*
      Aktualizacja w toku :P

      Magazyn kryształu level 17 - PeterPunk (Uni 15) - ogame.es (nie ma takiego osiągnięcia w temacie rekordów u15)
      Zbiornik deuteru level 17 - Tomone (Uni 47) - ogame.fr (nie ma takiego osiągnięcia w temacie rekordów Francji)
      Depozyt sojuszniczy level 11 - rozpruwacz1987 (Uni 17) - ogame.pl (nie ma takiego osiągnięcia w temacie rekordów Polski)

      Technologia energetyczna level 18 - Benuntei_Ger (Uni 13) - ogame.de
      (nie ma takiego osiągnięcia w temacie rekordów Niemiec)
      Napęd impulsowy level 16 - Fox sin oficiales (Uni 9) - ogame.es (nie ma takiego osiągnięcia w temacie rekordów u9)

      228.980 Ciężki myśliwiec - Mocoloco (Uni 15) - ogame.com.es (nie ma takiego osiągnięcia w temacie rekordów u15)
      105.239 Recykler- Mocoloco (Uni 15) - ogame.com.es (nie ma takiego osiągnięcia w temacie rekordów u15)

      Wyrzutnia rakiet: 2.000.000 - Max (Uni 16) - ogame.es (nie ma takiego osiągnięcia w temacie rekordów u16)



      You wanna screen ?
      Someone can sum up that you said in the last posts please ? :)


      h4nD napisał(a)
      I wanted to say what "nie ma takiego osiągnięcia w temacie rekordów" means ?


      It generally means that Zeruel didn't find these achievments written down in topics with records of the proper universes or countries.
      I guess they haven't been updated yet, apart from the record of rozpruwacz1987, which is universe 18, not 17.

      Na życzenie Hellgirl: Oznacza to, że Zeurel nie znalazł tych osiągnięć w poszczególnych tematach z rekordami.
      Podejrzewam, że nie zostały one jeszcze zaktualizowane, poza rekordem rozpruwacz1987, który jest z uni 18, a nie 17.


      //Dziękuję =),
      Hellgirl

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Cibi ().

    • Chciałabym przypomnieć, że jedynym językiem obowiązującym na całym forum OGamePL jest język polski. Jak wielu z Was zapewne zauważyło w temacie Światowe rekordy OGame pojawiają się obcojęzyczne posty. Wypowiedzi te nie były i nie będą karane pod warunkiem, że Polacy będą pisali wersje dwujęzyczne, czyli po angielsku i obok tłumaczenie na język polski zaznaczone innym kolorem. Natomiast cudzoziemcy proszeni są o pisanie wyłącznie w języku angielskim (tłumaczeniem zajmę się ja lub dowolny User, który znajdzie chwilę wolnego czasu). Niedostosowanie się do tej reguły grozi kasacją posta po upływie 7 dni. Życzę miłych dyskusji!

      _________________


      I would like to remind you, that the only language in force on the entire ogame.pl forum is Polish. Probably many of you have noticed that there are foreign language messages in the topic Światowe rekordy OGame . Authors of those speeches were not and will not be punished if, supposing they're Poles, they write versions in both languages, namely in English and Polish translation next to, marked in different colour. Foreign users of forum are asked to write only in English (translation shall be done by me or any other user with a while of free time). Refusing to obey this rule may produce the result of deletion of message after 7 days. I wish you pleasing discussions!

      [SIZE=7]Dziękuję Gravciu ;*[/SIZE]
    • Ahah, Hellgirl makes the law ! Road Killer, you're a little hooligan =P //Ahah, Hellgirl tworzy prawo ! Road Killer, jesteś małym chuliganem =P

      I think that Tuesday, I will give you the screens of the updated records ;)
      I've no time before. //Myślę, że we wtorek dam Wam screen z aktualnymi rekordami. Wcześniej nie mam czasu.
    • Hellgirl napisał(a)
      [Tu nie wiem mam to dosłownie tłumaczyć czy jak :rolleyes: ]


      Munio_Uni 1 napisał(a)
      Road killer to chyba cos na styl wlasnie huligana - sam sobie tworzy prawo.


      Podejrzewam, że w tym wypadku chodzi po prostu o mój nick :]

      //Aaa, nie zauważyłam :E. Dziękuję za zwrócenie uwagi ^^,
      Hellgirl


    • The good link is : board.ogame.fr/thread.php?postid=8803939#post8803939 ;) //Dobry link, to: [link]

      Lord of the Death started the building, but it's to hide his resources. He's going to build some levels of fabryka robotów. Then, the time will be reduced and he will build the fifth level ;) //Lord of the Death rozpoczął budowę, ale to jest by ukryć surowce ;x. On zamierza wybudować fabrykę robotów. Wtedy czas będzie zredukowany i wybuduje piąty poziom ;)


      Magazyn Kryształu 18 :=> very nice end if I understood ! ;) //bardzo ładny koniec, jeśli zrozumiałem ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez h4nD ().

    • h4nD napisał(a)
      The French topic is managed by a new user ;)
      The link : board.ogame.fr/thread.php?threadid=863552 =)

      A formatowania to już swojego wymyślieć nie potrafił ? :quasi:

      "Je remercie aussi le créateur du sujet en Pologne qui m'a permis de prendre sa présentation qui est ŕ vrai dire trčs belle et claire."
      Ktoś to potrafi przetłumaczyć ? Mam wrażenie, że to coś o mnie :]

      //Dziękuję również twórcy tematu w Polsce, który pozwolil mi wziąć jego prezentacje ktora jest jest naprawde ladna i przejrzysta,
      Hellgirl i Angela =)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez *Zeruel* ().

    • *Zeruel* napisał(a)
      "Je remercie aussi le créateur du sujet en Pologne qui m'a permis de prendre sa présentation qui est ŕ vrai dire trčs belle et claire."
      Ktoś to potrafi przetłumaczyć ? Mam wrażenie, że to coś o mnie :]

      //Dziękuję twórcy tematu w Polsce, który pozwala mi uznać tą prezentację za prawdziwą, piękną i jasną ;x,
      Hellgirl i Angela =)
      Nie żebym się czepiał, ale nawet z głupa widać, że ten cytat mówi coś innego. Polecam chociażby googlowski translator: translate.google.com/translate_t#fr|en

      "I thank also the creator of the topic in Poland, which allowed me to take her presentation that is in fact very beautiful and clear", co znaczy mniej więcej "dziękuję twórcy polskiego tematu, który pozwolił mi użyć jego prezentacji/szablonu - blabladi etc"

      :rolleyes:

      E: bo mi się linek zepsuł ._.

      //Wiem - Angela napisała mi poprawny tekst, ale dopiero teraz wyedytowałam ^^,
      Hellgirl

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ziefik ().

    • (L)-=TOM=-(L) napisał(a)
      naj badań: Captain-Chaoz Uni3 246 pkt


      Ale jaki to Ogame? Bo na pewno nie pl.



      (L)-=TOM=-(L) napisał(a)
      naj pkt: oczywiście Total-War Uni 31 38.780.787 pkt


      Screen pochodzi z wersji 0.78c więc jest.... hmm, raczej stary. Moze jakieś nowsze dane?


      edit: odwołuję pytanie. Nowszych danych chyba nie bedzie. Konto TotalWar na uni 31 ogame.de już nie istnieje :rolleyes:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mortal ().

    • Update :

      Ekstraktor deuteru: 37 - QLance [Uni 33] | Jalkar [Uni 1] (.fr) [screen]
      Okręt wojenny: 101.564 - Yogui Records [Uni 4] (.fr) [screen]


      EDIT :
      Does someone know all the level of kopalnia metalu, kopalnia kryształu and ekstraktor deuteru of Ik17 from uni 50 ? =) //Czy ktoś zna wszystkie poziomy kopalni metalu, kryształu i deuterowni Ik17 z uni50 ?

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez h4nD ().

    • Działo Gaussa: 34.100
      Nick: C4MIL
      Sojusz: Valhalla
      UNI: 11
      (To jest już rekord ogame.world ;) ).

      W razie potrzeby mogę zrobić screena ze skanem. W końcu to mój sojusznik.
    • Originally posted by KielceTerrorSquad
      Działo Gaussa: 34.100
      Nick: C4MIL
      Sojusz: Valhalla
      UNI: 11
      (To jest już rekord ogame.world ;) ).

      W razie potrzeby mogę zrobić screena ze skanem. W końcu to mój sojusznik.


      Sorry, i didn't update.
      The record is : Działo Gaussa: 50.966 - nabu [Uni 17]
    • h4nD napisał(a)
      Does someone know all the level of kopalnia metalu, kopalnia kryształu and ekstraktor deuteru of Ik17 from uni 50 ? =) //Czy ktoś zna wszystkie poziomy kopalni metalu, kryształu i deuterowni Ik17 z uni50 ?

      - Metal: 18.957.024 (Kopalnia metalu 38 39 38 39 38 38 38 38 38)
      - Krysztal: 6.626.016 (Kopalnia krysztalu 33 33 33 33 33 33 33 33 33)
      - Deuter: 4.371.792 (Ekstraktor deuteru 34 34 34 34 34 34 34 34 34)

      Id17* :D