OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nowe uni - nowe możliwe opcje

4,641

buleon

szajka [KOMORNIC] vs. BardockPL [Phoenix] ~ 2559.3%

0

Piort [Minionki] vs. PAN JENDRULA ~ 2134.34%

5

abraaa

derp [Minionki] vs. BABY STAR ~ 18175%

5

abraaa

Lucky [NFZ] & KRAKEN [NFZ] vs. Oddam_AdirtsA [TOP1] ~ 28194.47% TOP 2 ACS

68

Aniolek

Recent Activities

• buleon -

Replied to the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Porównujesz Quantum (8,2 k graczy, 7,5 k idlaków i 280 aktywnych graczy + prędkość flot x 5 i eko, które było x 5 tuż po redesignie, jakieś hmm 8-9 lat temu) i Xanthus (2,5 k graczy, 2,1 k idlaków, 337 aktywnych graczy + prędkość flot x1,…
  • Munio_Uni 1 -

" Rekord godzinowy z idlaków (bez żadnych wlotów po czyimś złomie czy z porzuconej błędnie lotki) to niecałe 300 kk, ale znacznie częściej trafia się 100-150 kk. I to jest taki przeciętny wynik. Ten wynik robi się farmiąc od 100 do 250 US.…
  • buleon -

Quote from Mirmir: “Twarde dane na to wskazują. ” Tylko Ty żadnych danych nie podajesz :) Nie punktujesz, tylko sobie piszesz, że to bzdura. Na argumenty odpowiadam :) Quote from Mirmir: “Nie zrozumiesz jednego prostego faktu ,Tobie może i pasuje takie…
  • Bunny -

Liked Pseudo Eko’s post in the thread ZAPISY Amatorski SaD uni Fenrir Edycja 1.

Like (Post)
    Miracle [GORNICY] 6374 Krążowniki: 381 Okręty Wojenne: 529 Niszczyciele: 4724 Gwiazdy Śmierci: 99 Pancerniki: 381
  • Mafia Wietnamska -

Posted the thread szajka [KOMORNIC] vs. BardockPL [Phoenix] ~ 2559.3%.

Thread
    TU a Nie Tam AMAV sorki za te RW pozdro dla Pomidorków i Komorników czas na urlop Obrońcy życzę wszystkiego dobrego youtube.com/watch?v=U07ce35H1YQ Dnia 20-07-2019 12:47:56 następujące floty spotkały się w walce: Agresor szajka [KOMORNIC]
  • litek. -

Liked Mirmir’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    No i wypunktował Jeden Buleon ma rację reszta się myli Twoje punktowanie to bzdura na bzdurze,ja teraz wypunktuje Ciebie Ty mnie i tak w kółko ,a i tak nic nie zrozumiesz.Nie zrozumiesz jednego prostego faktu ,Tobie może i pasuje takie granie ,ale…
  • Mirmir -

No i wypunktował Jeden Buleon ma rację reszta się myli Twoje punktowanie to bzdura na bzdurze,ja teraz wypunktuje Ciebie Ty mnie i tak w kółko ,a i tak nic nie zrozumiesz.Nie zrozumiesz jednego prostego faktu ,Tobie może i pasuje takie granie ,ale…
  • ^BrzydaI^ -

Liked MisiuGD’s post in the thread MisiuGD [P N] vs. powertom [HQ] ~ 4013.18%.

Like (Post)
    Jako że Gazprom zakręcił kurek na dostawy paliwa, ;} A shop Makrela XD ma na mnie focha, za nieudane transakcje, których nigdy nie było O_O postanowiłem pofatygować się osobiście, po jakże drogocenne paliwo :evil: Pozdrowienia lecą dla PN , wszystkich
  • ciap -

Liked Munio_Uni 1’s post in the thread Nowe uni - nowe możliwe opcje.

Like (Post)
    Buleon - nie będzie farmienia sondami kiedy masz na to ochotę bo sondy muszą być na FS. Ja farmię MTkami kiedy chcę bo nie muszą być na FS. Sondy tu sie nie nadają. - nie nafarmisz więcej bo idlaki będą przefarmione już przez 10 innych…
  • abraaa -

Replied to the thread Piort [Minionki] vs. PAN JENDRULA ~ 2134.34%.

@Piort, chopie, jak ty mi zaimponowałeś tymi niszczarami. Wszyscy piszą, że to przereklamowane statki, a ty tak latasz. Uważaj, żebyś ich nie stracił, bo szkoda by wielka była.