UniFusion - zmiana forum - zamknięcie forum

    • Forum

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • UniFusion - zmiana forum - zamknięcie forum

      Drodzy gracze!

      Nasze forum już dawno powinno być zaktualizowane do najnowszej wersji, jednak z powodów technicznych nie jest to możliwe. Firma udzielająca nam oprogramowanie do forum nie wspiera już naszej wersji forum i aby zagwarantować Wam bezpieczeństwo na odpowiednim poziomie jesteśmy zmuszeni zmienić forum. Histori nie da się odbudować ale mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda się stworzyć nową.

      Prawdopodobnie już dziś nowe forum zostanie udostepnione do pisania. Na starym forum zostaną ZAMKNIETE wszystkie dzialy, procz tych ktore dotyka unifusion. Uniwersa które jeszcze nie biorą udziału w UF beda nadal otwarte. Te, ktore sie połączą będą miały swoje miejsce na nowym forum.
      Bedziemy Was informować na bieżąco.

      Nowe forum korzysta z globalnego konta gameforge, wiec aby móc z niego korzystać nalezy zalozyc konto na:
      gameforge.com/pl-PL/sign-up.


      Link do nowego forum wkrótce.

      PS. Forum po całkowitym zamknieciu bedzie jeszcze dostepne do odczytu przez dluzszy czas.

      Edit. Jezeli ktos juz ma konto na portalu gameforge, ale nie pamieta hasla, to w tym miejscu mozna uzyc przypomnienia gameforge.com/pl-PL/sign-in
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Drodzy gracze!

      Miło jest mi ogłosić, że rejestracja została już naprawiona :)

      Tak więc zapraszamy na nowo otwarte forum: forum.pl.ogame.gameforge.com/forum/. Aby móc korzystać z forum należy założyć konto na portalu Gameforge: gameforge.com/pl-PL/sign-up.

      Jak wygląda nasz plan zamykania aktualnego forum? Będzie on wieloetapowy, gdyż część uniwersów jest aktualnie w fazie Łączenia Uniwersów, a druga część czeka na swoją kolej.

      • Część ogólna forum (wszystkie działy prócz Z Życia Uniwersów) zostanie zamknięta 6.03. ok godz 10:00
      • Podfora uniwersów Docelowych zostaną zamknięte 6.03. ok godz 10:00
      • Podfora uniwersów Exodusowych zostaną zamknięte 13.03. ok godz 10:00
      • Podfora uniwersów nie biorących udziału w UF ( Octans, Pasiphae i młodsze) zostaną zamknięte 6.03. ok godz 10:00
      • Daty zamknięcia podforów uniwersów nie biorących jeszcze udziału w UF zostaną podane, jak tylko pojawi się kolejny plan łączenia.
      Czasy te są podyktowane tym, że Regulamin ST pozwala na wstawianie RW do 72h od jego powstania. Skorzystajcie więc z możliwości i napiszcie swój własny kawałek historii.
      Jeżeli ktoś zrobił już RW na serwerze docelowym to zachęcamy do wstawienia tego RW na nowym forum.

      Zachęcamy także do przenoszenia dyskusji w częściach ogólnych na nowe forum. Wszak to jedynie tam niedlugo będzie można pisać.

      Edit: Jeżeli ktoś ma jakaś wygraną rangę lub grupę proszę napisać pw na starym forum do mnie lub Toadie podając link do nowego konta. Zostanie to przeniesione.
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Informacje dotyczące działu Wojny:

      W związku z przenosinami na nowe forum, przy uwzględnieniu informacji dostępnych pod tym adresem, niniejszym informujemy o wpływie tychże zmian na trwające wojny:
      1. wojny na uniwersach docelowych zostaną zamknięte po dacie 6.03. ok godz 10:00 i będą się toczyć na nowym forum - moderator założy temat ze skopiowaną deklaracją wojenną, w którym wojna dalej się może toczyć, z podaniem linku do tematu na starym forum - edytowanie wyniku wojny, tytułu tematu czy dokonywanie jakichkolwiek innych zmian w pierwszym poście tematu będzie wykonywane przez moderatora na prośbę użytkowników.
      2. wojny na uniwersach migrowanych, czyli Exodus, zostaną zakończone z datą 13.03 ok godz 10:00 - z wynikiem aktualnym w dacie zamknięcia danego podforum.
      3. wojny na uniwersach nie biorących udziału w UF ( Octans, Pasiphae i młodsze) będą kontynuowane na nowym forum zgodnie z zasadami z punktu 1.
      4. wojny na pozostałych uniwersach toczą się na starym forum - do momentu uzyskania informacji na temat dalszych łączeń uniwersów.

      Pytania prosimy kierować do @wakat.
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Jest nam przykro, że z powodu przeciągającej się fuzji część graczy musi korzystać jeszcze ze starego forum. Nie widzimy sensu, aby przenieść te podfora na nowe forum, po czym zaraz je zarchiwizować. Stare forum będzie swoistym archiwum i chcielibyśmy aby wszystkie przedfuzyjne historie tam się pojawiały. Nie jest znana nam data kolejnej fuzji, ale liczymy, że wraz z reanimacją cmentarza będzie to możliwe jak najszybciej.

      Proszę uzbroić się w cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość.
      Jestem i mnie nie ma ^^
    • Drodzy gracze!
      Z powodu braku informacji o nadchodzącej UF zdecydowaliśmy się zamknąć te forum, a wszystkie podfora 'przenieść' na nowe forum.

      Forum zostanie zamknięte w niedziele, 29.08.2021 (godziny wieczorne).


      Podfora wszystkich jeszcze otwartych tutaj uniwersów znajdują się już na nowym forum.
      Dział ST 'starych uniwersów' zostanie otwarty wraz z zamknięciem tego forum, które odbędzie się w niedziele wieczorem. Zachęcamy do przenoszenia TOPek. Jeżeli Wasze RW znajduje się aktualnie w topce, zezwalamy aby przeniosło się także na nowe forum! Taki temat zostanie zamknięty, bez możliwości komentowania go. W przypadku problemów ze skopiowaniem kodu RW zapraszamy do kontaktu na nowym forum, pomożemy ;)

      Zapraszamy więc do 'nowych działów' ;) Instrukcje jak założyć konto i jak się zalogować znajdziecie dwa posty wyżej.

      Na nowym forum powstał dział HoF(Hall of Fame).
      Wszystkie RW które znajdują się w TOPce OGame.pl ale zostały na tym forum mogą zostać przeniesione w te właśnie miejsce. Tematy nie będą mogły być komentowane. RW powstałe na uniwersach docelowych np. Xanthus także muszą trafić do HoF (nie do nowego podforum Xanthus) - forum.pl.ogame.gameforge.com/forum/board/199-hof/.

      Nie wiemy jak długo te forum będzie nadal dostępne 'do odczytu' dlatego zalecamy zapisanie sobie wszelkich ważnych/ciekawych informacji.

      Wasz Team OGame.pl
      Jestem i mnie nie ma ^^