OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Nowa/Stara moda na spamowanie.

355

Yossar

Warka [COMA] vs. Anakin Solo [UNITED] ~ 9.047 %

3

pit

Akcelerator [SWISTAKI] vs. Kronag ~ 5233.65%

3

Feniu

Zapalskyy [B-S] & Zuy sen [B-S] & Zyla [B-S] vs. afusdom & Raven [SUICIDE] ~ 463076.74%

41

sorro03

Amatorskie SaD Raporty 26.07-23.08

134

Gonzo

Recent Activities

• Yossar -

Replied to the thread Nowa/Stara moda na spamowanie..

Ja widze Artek, że Ty to polityk jesteś: When attacking sitting fleets, you are allowed to spy within 6 seconds before the attack, however even then no mass espionage/attack/transport missions are allowed. To jest ostatni akapit w poście, który…
  • Iszya -

Liked halszka’s post in the thread Judyta [LHiP] vs. Chief Aries ~ 2.23%.

Like (Post)
    Z pozdrowieniami dla moich Lumpów, Pijoków i Lamek a zwłaszcza dla Fakiura :evil:
    Dnia 17-08-2019 21:19:13 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Judyta [LHiP] ________________________________________________ Krążownik 9
  • pit -

Replied to the thread Warka [COMA] vs. Anakin Solo [UNITED] ~ 9.047 %.

Jak na twoje możliwości to nieźle ale mogło by być o wiele lepiej. Zysk napewno cieszy i procent pewnje też. Jsk juz pisalem wielokrotnie zainwestuj w astro lub techy Obrońcy odbudow. Pozdrawiam
  • litek. -

Liked Dobrygracz’s post in the thread Nowa/Stara moda na spamowanie..

Like (Post)
    Quote from new_mateuszgg: “Jak jestes w stanie zorganizowac skany co 1s przez 5 minut to zorganizujesz 10s przerwy czy za trudne? ?( ” Widać że nie klikałeś nigdy zatrzymaj i nie wiesz w ile sekund da się uciec z moona. 10 sekund to strzał w…
  • litek. -

Liked justvroum’s post in the thread Nieoficjalny discord ogame.pl.

Like (Post)
    Cześć i czołem wszystkim! Jako, że powstaje coraz więcej discordów unijnych wychodzę na przeciw waszym oczekiwaniom i stworzyłem... Nieoficjalnego discorda polskiej społeczności ogame! Jeden discord, dla wszystkich uni z dedykowanym czatem dla
  • Feniu -

Replied to the thread Akcelerator [SWISTAKI] vs. Kronag ~ 5233.65%.

Gratulacje ładnie usmażony stejk oby więcej takich. Świstaki w natarciu Orońcy oczywiście szybkiej odbudowy.
  • widze ze nam sie tu wiersze i wierszyki tworza :D a mowia ze to zle starcie a tu tyle talenow :D Raven widze ze usilnie probujesz znalesc jeszcze jedno dno tej akcji ! Ten dex o ktorym wspominasz trofił pozniej do mnie bo jak dobrze kojaze(albo pamietam :D )…
  • Graty Bladas kolejnego ST do kolekcji. Przy weekendzie to i można polatać 4 fun a nie dla zysku :P Obrońcy spokojnej odbudowy.
  • @Piciu -

Liked WARKA_COMA’s post in the thread Warka [COMA] vs. Anakin Solo [UNITED] ~ 9.047 %.

Like (Post)
    Agresor Warka [COMA] ________________________________________________ Pancernik 100.000 Sonda szpiegowska 3 _________________________________________ Obrońca Anakin Solo [UNITED] ________________________________________________ Mały transporter