OGame Polska

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Ładowność sond

120

Mirmir

Artel [Partizan] vs. Exilus [IMPERIUM] ~ 918.13%

1

Juninho

ciap

44

ciap

szajka [KOMORNIC] vs. BardockPL [Phoenix] ~ 2559.3%

6

dziuniek1

KONCZE GRAC [OMA] vs. pekin [RETRO] ~ 200.83%

0

Recent Activities

• Mirmir -

Replied to the thread Ładowność sond.

Quote from buleon: “No właśnie, ja Tobie nie bronię grać MT, nie bronię grać sondami, graj jak sobie chcesz i pozwól innym też grać jak chcą ” Przeczytaj mój punkt ze zrozumieniem,napisałem wyraźnie ,że nie chce grać na unii z…
  • Juninho -

Replied to the thread Artel [Partizan] vs. Exilus [IMPERIUM] ~ 918.13%.

Odbudujecie pushowki to szczescie wroci :E :E takie starcia to szczyt braku twoich umiejetnosci. Ladnie sie rozbijasz ostatnio. Gratuluje spedzonego lata przed komputerem tobie i sojusznikom. Wyszedlbys do ludzi a nie. A sorry zapomnialem ze nie masz z…
  • ciap -

Replied to the thread GO ciap.

Bardzo często handluję sama ze sobą jak zasiadam konta. Jeżeli regulamin tego nie zabraniał i miałam zgodę osoby której zasiadam więc w czym problem? Czasem robię komuś grawitony na zasiadaniu (bo mam tyle czasu żeby przypilnować), czasem…
  • dziuniek1 -

Replied to the thread szajka [KOMORNIC] vs. BardockPL [Phoenix] ~ 2559.3%.

graciocy pieknie dzis surci przyfarmiles :piwko:
  • magento -

Posted the thread KONCZE GRAC [OMA] vs. pekin [RETRO] ~ 200.83%.

Thread
    Skany, skany, kolega ma gwiazdkę, ale ja jak to ja lece, bo wszedzie ma minutki. Wleciało, choć Obrońca zebral 70% zlomu, wiec bedzie mial na odbudowe latawców, a mialo byc 20kk zysku..
    Dnia 21-07-2019 13:24:39 następujące floty spotkały się w
  • dziuniek1 -

Liked Mafia Wietnamska’s post in the thread szajka [KOMORNIC] vs. BardockPL [Phoenix] ~ 2559.3%.

Like (Post)
    TU a Nie Tam pozdro dla Pomidorków i Komorników czas na urlop Obrońcy życzę wszystkiego dobrego youtube.com/watch?v=U07ce35H1YQ Dnia 20-07-2019 12:47:56 następujące floty spotkały się w walce: Agresor szajka [KOMORNIC]
  • Truck driver -

Replied to the thread Ładowność sond.

Dostrzeglem jeszcze jedna idee w tym co piszesz @buleon. Ty chcesz w bardzo szybkim tempie stawiac flote, sam to przyznales. Czy to nie przypadkiem alternatywna droga dla multikanciarzy? Niech wejdzie tylko kilku dobrych graczy i zacznie farmic sondami,…
  • Gadzilla -

Liked podglaznik’s post in the thread podglaznik [REC] vs. LORD BANAN [GEN] ~ 2449.9%.

Like (Post)
    Obserwowałem od rana i udało się wstrzelić między odświeżaniem, obrońca zalogował się tuż po starciu więc dofarming tylko częściowo się udał. 1400recków podebrał na odbudowę więc życzę Sz/O
    Dnia 21-07-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w
  • dziuniek1 -

Replied to the thread szajka [KOMORNIC] & koparka [KOMORNIC] vs. markob2 [UNITED] ~ 19008.3%.

graty nielocie ladnie zarobione :thumbup:
  • Ładnie szajkowy :D Troche surki wpadło na wydanie :D Gratki