Manchester United

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Ryszy napisał(a)
      ^Zaborca63^ napisał(a)
      ... ManU nie jestem robotem, grał ostatnio trudny mecz z Interem(który wygrali), każdy ma prawo przegrać, porażki zdarzają się nawet najlepszym.


      Ale tylko najlepsi potrafią się z niej podnieść :D, a na to się nie zanosi :D


      Hmmmm, nie mozna ciągle wygrywac a co do podniesienia sie to sie przkekonasz w lidzie mistrzów, uwierz mi :)

      Man Utd ma w swoim dorobku naprawde bardzo duzo i to ciągle trwac nie moze ale w tym sezonie po cichu licze na 5 trofeów lub na poczwórną koronę :)

      A ty idz lepiej do tej swojej CFC i pana Hiddinka :) Z A L !
    • Ryszy napisał(a)
      ^Zaborca63^ napisał(a)
      ... ManU nie jestem robotem, grał ostatnio trudny mecz z Interem(który wygrali), każdy ma prawo przegrać, porażki zdarzają się nawet najlepszym.


      Ale tylko najlepsi potrafią się z niej podnieść :D, a na to się nie zanosi :D


      nie zanosi.? bo przegrali 1 mecz z Liverpoolem.? :lol: żal.pl :E
    • Yamato Damashi napisał(a)
      Poczekajmy do następnego meczu. Ja tam bym się nie zdziwił gdyby Liverpool poległ w najbliższym meczu :E


      dokładnie. ^^

      Liverpool gra u siebie z Aston Villą, a wiemy , że Aston Villa świetnie gra na wyjazdach. ^^

      Ale tutaj temat o ManU , więc zapodam znany pewnie każdemu Ranking IFFHS

      1. (1.) Manchester United (Anglia) - 302 punkty
      2. (4.) Liverpool FC (Anglia) - 267
      3. (5.) Boca Juniors Buenos Aires (Argentyna) - 263
      4. (3.) FC Barcelona (Hiszpania) - 257
      5. (6.) Chelsea Londyn (Anglia) - 254

      6. (2.) Bayern Monachium (Niemcy) - 248
      7. (7.) Estudiantes de La Plata (Argentyna) - 231
      8. (8.) Sao Paulo (Brazylia) - 223
      8. (10.) Olympique Lyon (Francja) - 223
      10. (12.) Arsenal Londyn (Anglia) - 213


      ManU króluje. :D
    • Niepatrzcie na wynik z Liver, przeciez to tylko jeden mecz.Każdej drużynie może się to zdarzyć, a jak Barca dostała z Wisłą, i co coś się stało??
      Ja osobiście lubie ManU i lubie jak w bramce stoi Edvin, jest to mój Idol piłkarskie,koleś wie jak stac i co zrobić w każdej sytuacji,oczywiście zdarzają mu sie błędy, ale to tylko dlatego,że przeciwnik źle kopnie piłke
    • Niezgodze sie tu z Toba w kwestii bronienia Holendra poniewaz ostatnia bramka dla Liverpoolu to swietne uderzenie zawodnika i wyrazny blad bramkarza.
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      Rzeczywiscie kroluje. Zaborca z łaski swojej przypomnij mi wynik ostatniego meczu z Liverpoolem ;)

      Arcy obiektywny ten ranking :lol:


      Jeden mecz a cały sezon .. :)
      Liv nie wygra ani LM ani Premiership i co mu da to zwyciestwo z Manchesterem ? chyba tylko osobistą satysfakcje ;)
    • ^Zaborca63^ napisał(a)



      ManU króluje. :D


      "ManU" nie jest określeniem, jakim nazywają siebie fani United. Jest ono używane tylko przez innych kibiców jako całkowita obraza dla naszego klubu. "U" jest używane przez fanów przeciwnych drużyn w znaczeniu "You" ("ty"). Wczesnym przykładem użycia tego jest przyśpiewka fanów West Brom: "Duncan Edwards jest gnojem, gnije w swoim grobie, jesteś gnojem, gnijesz w swoim grobie". Określenie "ManU" pochodzi z piosenki obrażającej zmarłego Duncana Edwardsa.

      Fani Liverpoolu i Leeds przerobili przyśpiewkę tak, by obrażała wszystkich, którzy zginęli w katastrofie w Monachium. "Hej wy (Man U), hej wy, lecieliście samolotem, hej wy, hej wy, nigdy nie wrócicie z powrotem"
      i
      "Hej wy, nigdy nie będzie wam dane wrócić do domu (jeśli weźmiemy pierwsze litery angielskich słów, otrzymamy słowo MUNICH - Monachium).



      To tak na przyszłość ;)
    • Rassija napisał(a)
      Niezgodze sie tu z Toba w kwestii bronienia Holendra poniewaz ostatnia bramka dla Liverpoolu to swietne uderzenie zawodnika i wyrazny blad bramkarza.


      piszesz tak jakbyś się nie znał na piłce, a nie wyglądasz mi na takiego. ;) myślisz, że każdy może wygrywać bezbłędnie wszystkie mecze.? podaj chociaż jedną drużynę, która wygrała WSZYSTKIE swoje mecze w lidze, dam Ci konto top 150 na u55. :E



      mblumek napisał(a)

      "ManU" nie jest określeniem, jakim nazywają siebie fani United. Jest ono używane tylko przez innych kibiców jako całkowita obraza dla naszego klubu. "U" jest używane przez fanów przeciwnych drużyn w znaczeniu "You" ("ty"). Wczesnym przykładem użycia tego jest przyśpiewka fanów West Brom: "Duncan Edwards jest gnojem, gnije w swoim grobie, jesteś gnojem, gnijesz w swoim grobie". Określenie "ManU" pochodzi z piosenki obrażającej zmarłego Duncana Edwardsa.

      Fani Liverpoolu i Leeds przerobili przyśpiewkę tak, by obrażała wszystkich, którzy zginęli w katastrofie w Monachium. "Hej wy (Man U), hej wy, lecieliście samolotem, hej wy, hej wy, nigdy nie wrócicie z powrotem"
      i
      "Hej wy, nigdy nie będzie wam dane wrócić do domu (jeśli weźmiemy pierwsze litery angielskich słów, otrzymamy słowo MUNICH - Monachium).



      To tak na przyszłość ;)


      Aha.? xD

      Dobra, dobra spokojnie, zawsze piszę 'ManU' , bo nie chce mi się pisać całej nazwy :P w zasadzie to mogę pisać MUFC . ^^
    • Yamato Damashi napisał(a)
      To trzeba być [wstaw obraźliwe słowo] żeby naśmiewać się z katastrofy samolotowej. :|


      No.. Takich ludzi to nic tylko... Szkoda gadać.

      Kibice bywają 'inni' , ale większość jest tych normalniejszych(nie mówię tu o polskiej lidze xD)
    • Ryan. napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      Rzeczywiscie kroluje. Zaborca z łaski swojej przypomnij mi wynik ostatniego meczu z Liverpoolem ;)

      Arcy obiektywny ten ranking :lol:


      Jeden mecz a cały sezon .. :)
      Liv nie wygra ani LM ani Premiership i co mu da to zwyciestwo z Manchesterem ? chyba tylko osobistą satysfakcje ;)


      Ryan, jeżeli Ty tak przewidujesz przyszłość to chyba nieźle zarabiasz :lol:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Isladelos Alcatraces ().

    • ^Zaborca63^ napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      Niezgodze sie tu z Toba w kwestii bronienia Holendra poniewaz ostatnia bramka dla Liverpoolu to swietne uderzenie zawodnika i wyrazny blad bramkarza.


      piszesz tak jakbyś się nie znał na piłce, a nie wyglądasz mi na takiego. ;) myślisz, że każdy może wygrywać bezbłędnie wszystkie mecze.? podaj chociaż jedną drużynę, która wygrała WSZYSTKIE swoje mecze w lidze, dam Ci konto top 150 na u55. :E


      jezeli ripostujesz to ripostuj na temat albo wcale ;)
      A takiego zespolu poszukam, gdzies w jakies nizszej lidze zagranicznej kiedys widzialem takie cos... nie obiecuje ze znajde ale jesli tak to o konto sie upomne hah :XP:
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • ^Zaborca63^ napisał(a)
      jutro losowanie drużyn do meczów w LM . ;)



      ooooo .... fajnie :D ciekawe kogo Man Utd dostanie :D:D <lol2>
      i tak jestem pewnien że Man Utd dotrze do finału i go zwycięży :)
      ]:-D

      fajnie jakby trafili na Bayern i udowodniliby że zwycięstwa ich nad Sportingiem pokazaly tylko iż portugalski klub jest w słabiutkiej formie :P a Bayern aż takiej formy niema ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D
    • Losowanie 1/4 Ligi Mistrzów:

      Manchester United vs FC Porto
      Villareal vs Arsenal
      Liverpool vs Chelsea
      Barcelona vs Bayern


      No nie jest zle, szczerze mowiac to chyba dobrze a nawet bardzo dobrze :)
      Chelsea ma cięzki mecz tak samo jak bayern :)

      Polfinaly beda wedlug mnie takie:

      Manchester United vs Arsenal

      Liverpool vs Barcelona

      Finał:

      Manchester United vs Barcelona

      Zwycięzca : Manchester United :D





      aaa, tam takie swirowanie :) fajnie jakby sie to okazalo prawda
    • No to ciekawie będzie . ;)
      Modliłem się dzisiaj by ManUtd trafił się klub z Hiszpanii(Villareal) :D
      Trafiło się Porto co też jest dobrym wynikiem losowań . :P
      Myślę, że powinni na luzie zagrać i zwyciężyć oba mecze. ;)

      Ja już widzę ten mecz : Wielki Finał - Manchester United vs Barcelona , do 120 minuty 1:1 i karne, 5:4 w karnych ostatni karny dla Barcy strzela Eto, broni Van der Sar, Manchester zwycięża LM... sorki poniosło mnie. :P
    • Yamato Damashi napisał(a)
      Osobiście wolałbym nie. Gdy Terry strzelił w słupek rok temu te 10 sekund przed strzałem omal nie dostałem napadu padaczkowego z niecierpliwości :P.


      Hehe . :P Ale takie mecze przechodzą do historii, zarówno piłki jak i samego Manchesteru(przykładowo) :)
    • Msciwy Gosc napisał(a)
      Ja to sie ustro usmiałem jak sie terry poslizgnal przy strzale trafiajac w slupek
      ... i jeszcze potem anelka, nowy zakup :P hehe :P Glory Glory MAN UNITED


      Pewnie, lepsza Krystyna która ma żel na włosy (nie włosy na żel), robi rozkrok taki że spodenki prawie się rozrywają, strzela na dwa tempa i na dodatek trafia w bramkarza :E
      Nie naśmiewaj się, bo tamte zwycięstwo Manchesteru nie było wcale przekonywujące i nikt nie może powiedzieć że w pełni ManUtd na nie zasłużył. Oba zespoły na nie ciężko pracowały przez cały mecz i walka była wyrównana.
    • 2:0 od Fulham + dwie czerwone kartki dla ikon tego klubu.

      Tak jak porażka z Liverpoolem to nic strasznego, tak ten wynik to już jednak poważna wpadka i zagrożenie utraty dobrego morale i pozycji w tabeli.

      Miejmy nadzieję że się chłopaki pozbierają do następnego meczu bo w przeciwnym wypadku będzie krucho...
    • sytuacja wygląda coraz gorzej, nie wiem co się z nimi dzieje, w poprzednim meczu czerwona kartka Vidic , dzisiaj Rooney i Scholes..

      na szczęście CFC przegrało z Tottenham 0-1 .

      Oby jutro LFC przegrał z Aston Villa albo chociaż zremisował.

      Sytuacja w tabeli wygląda tak :

      1. Manchester United (M) 29 49:18 65
      2. Chelsea Londyn 30 49:17 61
      3. Liverpool FC 29 49:21 61
      4. Arsenal Londyn 29 45:26 52
      5. Aston Villa Birmingham 29 43:31 52
      6. Everton FC 30 40:32 48
      7. West Ham United 30 35:35 41
      8. Fulham Londyn 30 30:26 40

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().