Ronaldo graczem roku na Wyspach!
Cristiano Ronaldo został uznany najlepszym piłkarzem bieżących rozgrywek przez Zawodowe Stowarzyszenie Piłkarzy (PFA). Tym samym Portugalczyk po raz drugi z rzędu został uhonorowany tym wyróżnieniem. W poprzednim sezonie skrzydłowy Manchesteru United otrzymał dwie nagrody zawodnika roku oraz zawodnika roku młodego pokolenia. Tym razem drugą z wymienionych nagród otrzymał piłkarz Kanonierów Cesc Fabregas.
Tekst został napisany przez redakcje devilpage.pl
Ale szczerze nalezało mu sie za tak wysmienita gre w lidze i lidze mistrzów bodajże 28goli na 28 meczy ligowych gdzies to przeczytałem. No nic tylko mu gratulowac tak wysmienitej grywalnosci w pilke i formy :).
Tak poza tym dzisiaj ManU pokaze na co ich stac w LM. Radze nie obstawiac ze Barcelona wygra i przejdzie bo to jest niemozliwe
bo nie widze w programie
zalamka 



teraz tylko skuteczność i przy takiej grze jak ostatnio to pewny puchar