Manchester United

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Beckham napisał(a)
      Przyznam, że nigdy nie umiałem się przyzwyczaić do Kuszczaka. Mam nadzieję, że na koniec kariery Edwina kupią kogoś nowego, dobrego. Nie dałbym go do pierwszego składu. Jeżeli Tomkowi idzie tak dobrze na treningach to czemu nie idzie mu na boisku tak jak powinno? Nie popisał się w meczu przeciwko Coventry City.



      co?? ja czytałem, że w meczu z Coventry City Kuszczak nie zawinił przy bramkach ;]...po drugie dobrze sobie radzi jak narazie, to czemu miałby po skończeniu kariery Edwina, nie przejąć palmy pierwszego bramkarza MU :P moim zdaniem- nie jesteście przekonani co do Kuszczaka, bo utkwił wam ten błąd jego w meczu z Kolumbią na Śląskim ;] mi też, ale sądzę, że Kuszczak jest solidnym bramkarzem i należy mu się rola pierwszego bramkarza w reprezentacji, bo Boruc ostatnio coś gafy za często popełnia :P
    • Możliwe że kupią na bramkę jakiegoś porządnego golkipera np Hildebrand byłby odpowiednim grajkiem, choć osobiście dał bym szansę np z pół sezonu Kuszczakowi żeby sprawdzić czy będzie podporą Man Utd.. narazie nie miał zbyt wielu okazji do występów..
    • Wiślak napisał(a)
      Dida jest cienki. Kuszczak dużo lepszy i mam nadzieję że van der Saar za niedługo skończy karierę i Kuszczak będzie bronił regularnie.


      Wiem że cienki dla tego chcę go wam oddać :D . A van der Saar przedłuża kontrakt chyba X(
    • Ale z was patrioci.... :D

      Tez przez dlugi czas uwazalem Kuszczaka za kompletnego ciula....Ale w wiekszosci meczow pod bandera MU spisal sie calkiem calkiem :)

      VanDerSara nie lubilem nigdy ^^ Niewiem dlaczego....Moze byl dobry w tym co robil ale nie przypadl mi do gusty :)

      Licze na Tomka ...da rade :D A jak sprowadza np. takiego Dide to ide do sklepu po rewolwer :>
    • Nie tkwi mi w pamieci bramka z kolumbia, ale i tak myśle że kuszczak nie powinien występować w pierszym składzie. O pierwszym powodzie pisałem kilka postów wyzej, drugi, całkiem obiektywny jest taki, widziałem wszystkie mecze MU z kuszczakiem w bramce, on nie jest pewny w swych interwencjach, coprawda kilka razy ładnie paradował, ale nie ma u niego tego spokoju w grze który cechuje Edwina i gdyby nie Ferdinand i Vidic w obronie wyniki nie były by takie dobre.

      W zimowym okienku transferowym bedzie do wzięcia Jens Lehman, ale osobiście myślę że można rozejrzeć się za kimś lepszym między słupki United, pozatym prawdopodobnie na lehmanie łape położy Man City.
    • Domingo_ napisał(a)
      Nie tkwi mi w pamieci bramka z kolumbia, ale i tak myśle że kuszczak nie powinien występować w pierszym składzie. O pierwszym powodzie pisałem kilka postów wyzej, drugi, całkiem obiektywny jest taki, widziałem wszystkie mecze MU z kuszczakiem w bramce, on nie jest pewny w swych interwencjach, coprawda kilka razy ładnie paradował, ale nie ma u niego tego spokoju w grze który cechuje Edwina i gdyby nie Ferdinand i Vidic w obronie wyniki nie były by takie dobre.

      W zimowym okienku transferowym bedzie do wzięcia Jens Lehman, ale osobiście myślę że można rozejrzeć się za kimś lepszym między słupki United, pozatym prawdopodobnie na lehmanie łape położy Man City.

      LOL malo wiesz...
      co do tego ze Kuszczak nie stoi tak pewnie w bramce jak Edwin to popatrz na ilosc meczy..myslisz ze Edwin jak zaczynał karierę to był oazą spokoju?:P z nikim tak nie bylo i z nim tez nie. Kuszczak zagra kilka meczy,oswoi sie z sytuacja i bedzie wymiatał:D

      a co do lehmana to juz żeś całkiem wyskoczyl :E
      jednen dziadek pojdzie i przyjdzie drugi..albo ten wyzej z Dida :quasi:

      Kilka meczy w 1składzie Kuszczaka i chłopak jest już prawie Edwinem:P
    • eooo napisał(a)
      Domingo_ napisał(a)
      Nie tkwi mi w pamieci bramka z kolumbia, ale i tak myśle że kuszczak nie powinien występować w pierszym składzie. O pierwszym powodzie pisałem kilka postów wyzej, drugi, całkiem obiektywny jest taki, widziałem wszystkie mecze MU z kuszczakiem w bramce, on nie jest pewny w swych interwencjach, coprawda kilka razy ładnie paradował, ale nie ma u niego tego spokoju w grze który cechuje Edwina i gdyby nie Ferdinand i Vidic w obronie wyniki nie były by takie dobre.

      W zimowym okienku transferowym bedzie do wzięcia Jens Lehman, ale osobiście myślę że można rozejrzeć się za kimś lepszym między słupki United, pozatym prawdopodobnie na lehmanie łape położy Man City.

      LOL malo wiesz...
      co do tego ze Kuszczak nie stoi tak pewnie w bramce jak Edwin to popatrz na ilosc meczy..myslisz ze Edwin jak zaczynał karierę to był oazą spokoju?:P z nikim tak nie bylo i z nim tez nie. Kuszczak zagra kilka meczy,oswoi sie z sytuacja i bedzie wymiatał:D

      a co do lehmana to juz żeś całkiem wyskoczyl :E
      jednen dziadek pojdzie i przyjdzie drugi..albo ten wyzej z Dida :quasi:

      Kilka meczy w 1składzie Kuszczaka i chłopak jest już prawie Edwinem:P


      Tak no to postaw w pierwszym składzie niedoswiadczonego kuszczaka... Dla mnie bramkarz to nie jest pozycja z którą można sobie do woli eksperymentować, to musi być ktoś pewny. Niech sie kuszczak oswaja, pewnie, ale dla mnie nigdy nie bedzie odpowiednim bramkarzem nr1 dla manchesteru.

      Nigdzie nie pisałem że chce widzieć Lehmana na Old Trafford. I nie mówi mi prosze że mało wiem, OK?
    • Beckham napisał(a)
      No i dobrze :) Jakby co najpoprawniej pisze się - Van der Sar.


      Jak już jesteś taki dokładny to pisze się - Edwin van der Sar.

      A ja myślę że Kuszczak już się oswoił i od przyszłego sezonu (albo najlepiej już w tym) powinien się znaleźć w podstawowej jedenastce
    • A jak sprowadza np. takiego Dide to ide do sklepu po rewolwer :>


      Dida jest za cienki na MU :D nawet w cieniutkim Milanie go nie chcą bo słyszałem że ma odejść ;)

      edit/
      poprawione >_>

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Fefi FX ().

    • Black Rider napisał(a)
      A jak sprowadza np. takiego Dide to ide do sklepu po rewolwer :>


      dida jest za cienki na MU :D nawet w cieniutkim milanie go nie chcą bo słyszałem że ma odejść ;)


      Sam jesteś cieniutki.
    • Sorry ze tak powiem ale Dida to sie tylko nadaje do tego zeby rzucac w niego racami i symulowac.To jest bramkarz do nieczego.Jakie on szmaty puszczał to juz lepiej nie mowic.Po za tym po co on komu w ManU ??
      Głupi i chory pomysł :P
    • Black Rider napisał(a)
      dida jest za cienki na MU :D nawet w cieniutkim milanie go nie chcą bo słyszałem że ma odejść ;)


      ciekawe jaki Ty jesteś grubiutki ?? A nie da się pisać nazw klubów z dużej litery ?? Taki z ciebie "fan" MU ??
    • Domingo_ napisał(a)
      eooo napisał(a)
      Domingo_ napisał(a)
      Nie tkwi mi w pamieci bramka z kolumbia, ale i tak myśle że kuszczak nie powinien występować w pierszym składzie. O pierwszym powodzie pisałem kilka postów wyzej, drugi, całkiem obiektywny jest taki, widziałem wszystkie mecze MU z kuszczakiem w bramce, on nie jest pewny w swych interwencjach, coprawda kilka razy ładnie paradował, ale nie ma u niego tego spokoju w grze który cechuje Edwina i gdyby nie Ferdinand i Vidic w obronie wyniki nie były by takie dobre.

      W zimowym okienku transferowym bedzie do wzięcia Jens Lehman, ale osobiście myślę że można rozejrzeć się za kimś lepszym między słupki United, pozatym prawdopodobnie na lehmanie łape położy Man City.

      LOL malo wiesz...
      co do tego ze Kuszczak nie stoi tak pewnie w bramce jak Edwin to popatrz na ilosc meczy..myslisz ze Edwin jak zaczynał karierę to był oazą spokoju?:P z nikim tak nie bylo i z nim tez nie. Kuszczak zagra kilka meczy,oswoi sie z sytuacja i bedzie wymiatał:D

      a co do lehmana to juz żeś całkiem wyskoczyl :E
      jednen dziadek pojdzie i przyjdzie drugi..albo ten wyzej z Dida :quasi:

      Kilka meczy w 1składzie Kuszczaka i chłopak jest już prawie Edwinem:P


      Tak no to postaw w pierwszym składzie niedoswiadczonego kuszczaka... Dla mnie bramkarz to nie jest pozycja z którą można sobie do woli eksperymentować, to musi być ktoś pewny. Niech sie kuszczak oswaja, pewnie, ale dla mnie nigdy nie bedzie odpowiednim bramkarzem nr1 dla manchesteru.

      Nigdzie nie pisałem że chce widzieć Lehmana na Old Trafford. I nie mówi mi prosze że mało wiem, OK?


      nie ok.
      dla Ciebie nie musi byc bo malo wiesz.
      doswiadczenia duzego nie potrzebuje,bo ma talent,wiare w siebie,zdolnosci wystarczy z 3 mecze i bedzie ogranie ktore juz mu pozwoli zastapic Edwina.


      a wedlug twojego rozumowania to on nigdy nie bedzie doswiadczony tak?
      to skad sie w takim razie biora doswiadczeni gracze?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez eooo ().

    • eooo napisał(a)
      Domingo_ napisał(a)
      eooo napisał(a)
      Domingo_ napisał(a)
      Nie tkwi mi w pamieci bramka z kolumbia, ale i tak myśle że kuszczak nie powinien występować w pierszym składzie. O pierwszym powodzie pisałem kilka postów wyzej, drugi, całkiem obiektywny jest taki, widziałem wszystkie mecze MU z kuszczakiem w bramce, on nie jest pewny w swych interwencjach, coprawda kilka razy ładnie paradował, ale nie ma u niego tego spokoju w grze który cechuje Edwina i gdyby nie Ferdinand i Vidic w obronie wyniki nie były by takie dobre.

      W zimowym okienku transferowym bedzie do wzięcia Jens Lehman, ale osobiście myślę że można rozejrzeć się za kimś lepszym między słupki United, pozatym prawdopodobnie na lehmanie łape położy Man City.

      LOL malo wiesz...
      co do tego ze Kuszczak nie stoi tak pewnie w bramce jak Edwin to popatrz na ilosc meczy..myslisz ze Edwin jak zaczynał karierę to był oazą spokoju?:P z nikim tak nie bylo i z nim tez nie. Kuszczak zagra kilka meczy,oswoi sie z sytuacja i bedzie wymiatał:D

      a co do lehmana to juz żeś całkiem wyskoczyl :E
      jednen dziadek pojdzie i przyjdzie drugi..albo ten wyzej z Dida :quasi:

      Kilka meczy w 1składzie Kuszczaka i chłopak jest już prawie Edwinem:P


      Tak no to postaw w pierwszym składzie niedoswiadczonego kuszczaka... Dla mnie bramkarz to nie jest pozycja z którą można sobie do woli eksperymentować, to musi być ktoś pewny. Niech sie kuszczak oswaja, pewnie, ale dla mnie nigdy nie bedzie odpowiednim bramkarzem nr1 dla manchesteru.

      Nigdzie nie pisałem że chce widzieć Lehmana na Old Trafford. I nie mówi mi prosze że mało wiem, OK?


      nie ok.
      dla Ciebie nie musi byc bo malo wiesz.
      doswiadczenia duzego nie potrzebuje,bo ma talent,wiare w siebie,zdolnosci wystarczy z 3 mecze i bedzie ogranie ktore juz mu pozwoli zastapic Edwina.


      a wedlug twojego rozumowania to on nigdy nie bedzie doswiadczony tak?
      to skad sie w takim razie biora doswiadczeni gracze?


      Tak, 3 mecze wystarczą zeby zastąpić wieloletnie doświadczenie Edwina, czytasz czasami co piszesz? gratuluje rozumowania... I kto tu mało wie... Prawda jest taka że jesteś jednym z tych "patriotów" którzy zobaczą "tomusia" i już myślą ze trzeba go wychwalać i bronić za wszelką cenę choćby nie wiem co... Troche obiektywizmu nie zaszkodzi...

      Jakbyś z uwagą przeczytał mój post to może zauwazyłbyś ze nie napisałem ze kuszczak nigdy nie bedzie doswiadczony. Napisałem że dla mnie nigdy nie bęzie odpowiednim bramkarzem dal United. Moje osobiste zdanie, zabornisz mi tak myśleć?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Domingo_ ().

    • Kosmo napisał(a)
      Niech zostanie Kuszczak, a jak nie to może Dida :D

      Nie,za tą tania ąktorzyne dziekujemy.

      Ja sie ciesze z kontuzji palucha u EVS(chociaż nie do końca) bo Kuszcak troche pogra.
    • Wiślak napisał(a)
      Black Rider napisał(a)
      dida jest za cienki na MU :D nawet w cieniutkim milanie go nie chcą bo słyszałem że ma odejść ;)


      ciekawe jaki Ty jesteś grubiutki ?? A nie da się pisać nazw klubów z dużej litery ?? Taki z ciebie "fan" MU ??


      możesz sie nie czepiać wielki "fanie" Wisły ?? to była tylko zwykła literówka i tyle, którą zresztą poprawiłem więc nie wiem po co to czepianie sie?? >_>
    • ponczo12345 napisał(a)
      Bramka jest tylko wtedy bezpieczna gdy na obronie stoją Vidic i Ferdinand :D A Kuszczak jest tak samo dobrym fachowcem jak van der Sar tylko z mniejszym doświadczeniem...
      Zgadzam się z całą surowością.ManU wygra LM,co powinien w tamtym roku zrobić. ]:-D
    • No z Villą nigdy nie mieliśmy łatwych przepraw ;) Ale jestem dobrej myśli , Owen wraca prawdopodobnie do gry, Garry też, martwi mnie tylko kolejna kontuzja Sahy :( Ale z tego co widać - Carlos Tevez powoli się "wczuwa" w klimat na Old Trafford.

      Glory Glory Man United!!! 8)
    • Eszaj napisał(a)
      No z Villą nigdy nie mieliśmy łatwych przepraw ;) Ale jestem dobrej myśli , Owen wraca prawdopodobnie do gry, Garry też, martwi mnie tylko kolejna kontuzja Sahy :( Ale z tego co widać - Carlos Tevez powoli się "wczuwa" w klimat na Old Trafford.

      Glory Glory Man United!!! 8)


      Owen nie zagra, Garry też na 90% nie.

      Mój typ 1:2