B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

  • Hej

    Jak radzisz sobie z problemami ?

    Czym jest dla Ciebie prawda?

    Uwazasz, ze jestes niezawodny ? Dlaczego ?

    Mati napisał(a):

    -czy to prawda, że Żubery rozmnażają się przez pączkowanie?
    marciki rozmnazaja sie przez paczkowanie i to tylko w tlusty czwartek :E



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Ha!

    Jak wiadomo wielką konkurencją dla żubra zawsze był bizon. Wiadomo, większy, lepszy, ładniejszy i z importu. Jak polskie żubery mają zamiar powstrzymać bardziej wydajny i (jak mówią najnowsze badania) płodny gatunek zza oceanu? :>

    Jak wiadomo żubry chodzą najczęściej na czterech łapach. Ale to tak na sucho trudno. Czym najbardziej lubisz się doprowadzać do stanu umożliwiającego takie chodzenie?

    Czytam, że: Żerowanie zajmuje mu 50-80% czasu od wschodu do zachodu Słońca. Odliczając czas na moderkę i zaloty do samic, co klasyczny żubr robi przez resztę tegoż czasu? :P
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • @marcik

    - Radzę sobie z problemami jak większość ludzi, czyli na wiele różnych sposobów. Każdy problem to osobny wątek, każdy wymaga innych środków na jego przezwyciężenie, bądź pogodzenie się z nim. Najlepiej podobno stawiać im czoła, co też staram się robić. Lubię także czasami podzielić się swoimi zmartwieniami z osobami bliskimi, chociaż nie zawsze należy przez to rozumieć rodzinę. Czasami jednak wolę zdusić wszystko w sobie, zacisnąć zęby i zrobić co trzeba. Najbardziej preferowanym przeze mnie rozwiązaniem jest dobre piwko ze znajomymi i wyruszenie następnego dnia z nowymi siłami.

    - Czy prawda może być czymś innym jak przedstawieniem faktów takimi jakie są? Opinie mogą być rożne, zazwyczaj subiektywne. Jednak prawda jest tylko jedna i nie może być czymś innym niż to co było naprawdę.

    - Nikt nie jest niezawodny, bo nikt nie potrafi przewidzieć tego co się stanie w przyszłości. Możemy starać się być słowni, możemy dawać dowody oddania i sumienności. Jednak każdemu z nas kiedyś podwinie się noga, czy to ze względu na zrządzenie losu, czy poprzez działalność innych. Wolę mieć świadomość, że w przypadku tego co ważne, tego i tych na których mi zależy daję z siebie wszystko. Niezawodność to domena maszyn.


    @Mati

    - Bizon Psze Pana, to robił albo za dywanik u Indianina, albo służył do określenia wielkości ego jakiegoś kowboja, który jego poroże sobie powiesił nad kominkiem. Jakoś niezbyt zazdroszczę mym braciom zza oceanu. Gdyby Żubry szły na ilość, nie na jakość, to dzisiaj być może nie zmagałyby się z problemem przedłużenia gatunku, ale za to stałyby na równi z jeleniem.

    - Jak Mati myślisz, od czego pochodzi mój nick? Mam tutaj na myśli zarówno rodzaj męski o słabszym kalibrze, jak i żeński, czyli paliwo wysokooktanowe. Czasami jednak wystarczy posiedzieć z Wami na IRC i też nie wiem już wtedy którędy do przodu :D.

    - Jeśli w żerowanie wliczamy żerowanie w ACS z innymi żubrami przy jakimś wodopoju, to zostaje sen. Chociaż należy tutaj postawić warunek "o ile samica nie zaplanuje akurat mycia okien, tudzież innych atrakcji".
  • Dzień Dobry Żubrzyku :)

    Czy chciałbyś zdetronizować lwa na stanowisku króla zwierząt?
    w czym futrzaki są lepsze od niefutrzaków?
    jak przebiega codzienna pielęgnacja futra?
    czy wierzysz w zielone aniołki ?
    co/kto daje Ci największego motywacyjnego kopa w chwilach zwatpienia ?
  • Zgodnie ze starą prawdą głoszoną przez australijskich górali z Chin dobrze jest posiedzieć przy żubrze :P

    Czy uważasz,że przy Tobie dobrze posiedzieć ?

    Jeśli tak to dlaczego i jakie są z tego bonusy ? :D

    Co daje najlepszy połysk Twojemu ufutrzeniu ? :D

    I na koniec powiedz mi ile dostałeś za wypożyczenie swojego wizerunku do puszek i butelek z piwem ? ;>

    Mając na myśli ile myślę o kasiorce :D
  • @Angela

    o/ hejo Andżi.

    Nikogo nie muszę detronizować. Jestem zbyt leniwy na jakiekolwiek bitwy o dominację, itd. Żubr jest doskonały jako twór matki natury. Lew pół dnia ugania się za antylopą, która najprawdopodobniej i tak mu ucieknie (nie mówić już o supporcie jego pobratymców), a Żubr stanie sobie pod drzewkiem, pomruczy, trawkę przeżuje, zapije produktem własnej marki i jest ustawiony. Ba, płacą mu jeszcze za to, w końcu reklama za darmo :D.

    Futrzaki nad niefutrzakami dominują głównie futrem, jak sama nazwa wskazuje. Zalety posiadania kłaczków są oczywiste i wszystkim znane. W zimę zawsze ciepło, w lato odjazdowy szpan powiewającą czupryną w samochodzie, no i jak się nudzi,to zawsze można sobie loczki kręcić :D.

    Pielęgnacja futra polega na regularnych odwiedzinach na dywaniku u Mireli i kasai, gdzie przechodzę zabiegi pielęgnacyjne.

    Jak zielone aniołki zaczną spełniać moje życzenia, to mogę nawet nową religię zapoczątkować ]:-D .

    Szczerze mówiąc,to największe chęci do działania mam, jeśli to komuś bliskiemu pomagam coś zrobić, osiągnąć. Jeśli chodzi o moje sprawy, to wiem co muszę załatwić i wiem też, do czego nie muszę aż tak dużej wagi przykładać. Więc powoli, byle do celu i nie na złamanie karku :).


    @Shax

    Zależy co zjadłem wcześniej na obiad :D. Poza tym chyba warto, w końcu zagrożony gatunek, te sprawy. Jednak opinię w tej sprawie wolę pozostawić innym.

    Połysk ufutrzeniu? Zdecydowanie duże dawki rodzinnego, kapslowanego specjału oraz częste czochranie kobiecymi dłońmi :D.

    Nic nie dostałem za użyczenie wizerunku. W końcu byłoby zbrodnią, tak szlachetne i okazałe oblicze, jak to żubrze chować przed światem :D.
  • Od kiedy to za 1 obraze daje się ostrzeżenie ?

    Lubisz jak Ci userzy wchodzą w tyłek ?
    (w sumie nie odpowiadaj na to bo znam odpowiedz)

    Czy nigdy nie myślałeś żeby zamiast żubrzyk wziąć sobie za nick inne zwierze ? Na przykład osioł ?
  • @gonzi

    Wątpię gonziorku. Żubry jak już dają występy, to tylko na własnej scenie z trawy i mchu. Poza tym stateczność i lenistwo to cechy dominujące u tego gatunku, więc już samo pomrukiwanie w puszczy jest sporym wysiłkiem :D.


    @aduch

    Podobno wszystkiego trzeba w życiu spróbować, a jednocześnie wszystko, czym będziemy się cieszyć w zbyt dużych dawkach może spowodować niestrawność. Dlatego z umiarem mój drogi, z umiarem, jednak należy cieszyć się esencją i rozkoszować momentami :D.


    @Raven

    Odpowiedź względem truskawek nie różni się zbytnio od tej, którą otrzymał aduch. Jednak mogę dodać, że w związku z tym, że mamy lato, pot zalewa oczy i inne części ciała, a włochatym zwierzętom wcale nie jest do śmiechu, truskawki można zastosować celem zrobienia zimniutkiego "szejka". To jest ta rzecz, dla której rogacze są w stanie raz na ile odstawić swój markowy produkt :D.


    @DreamWalker

    Od kiedy w puszczy zieleni się trwa, od kiedy liście szeleszczą na drzewach, a jeże stękają tuptając po łące. Zawsze jest jednak szansa na "odżubrzenie" wyroku u kasai ;).
    Skoro znasz odpowiedź, to po co zadajesz pytanie? Czyżbyś chciał zadać inne pytanie, ale zabrakło Ci śmiałości :D?
    Osiołki to bardzo sympatyczne zwierzątka, trzymamy sztamę, jak chcesz, to przyślę podkówkę z pozdrowieniami ^^.

    Btw, jak dam Ci sysunie to złość minie :D?
  • @[Raven]

    Graczem jestem okazjonalnie, jak mi się przypomni, że mi bunkier rdzewieje :D. Dlatego większość wysiłku ogamowego wkładam jednak w moderkę.
    Czasami poszczypią mnie po zadku, ale ja perwers jestem, więc jak najbardziej mi to pasuje :D. Poza tym uni Jupiter ma wiele ciekawych osobistości, jak choćby pojawiający się tutaj ostatnio DreamWalker.
    Gracze nie wiedzą na jakim uni gram, a już tym bardziej pod jakim nickiem. Jestem raczej samotny górnik i bunkrownik. Aktywniejszą grą - złomowaniem profili, zajmuję się na forum :D.
    Czy to jako moderator, czy jako gracz w innych zabawach online, gram uczciwie. Nie będę tutaj sobie autoreklamy robił, ale po prostu powiem, że to, co się osiągnie grając uczciwie, daje większą satysfakcję :).
    Przez team jestem traktowany ulgowo tylko na zlotach, jak się zalecam do jetha :D.


    @DreamWalker

    Nadanie ostrzeżenie nie jest znakiem stronniczości Dream. Jesteś kontrowersyjną osobą na Jupim, ale jednocześnie wyrazistą i ukazującą momentami tę lepszą naturę (chyba prawdziwą :D). No ale możemy uznać, że z naszej 2, to ja jestem ten gorszy.
    Co do Tyskiego, to ujdzie w futrze, jednak nie ma kozaka nad Żubra :D.


    @Al Ganonim

    Al - mordeczko Ty moja :*. Powiem Ci szczerze stary przyjacielu, że tak. Dałbym wiele za notatnik, który pamiętałby wszystkie ważne dla mnie daty, a także przypominał mi o sprawach błahych, bo te najczęściej z między rogów mi wylatują. Wybacz moje milczenie w ostatnim czasie, ale tym bardziej się cieszę widząc Cię tu. Poza tym, czy Ty nie miałeś czegoś robić na początku lipca ]:-D ?
  • Tak, miałem kończyć sesję. No i kończy mi się w połowie lipca. A potem wyjeżdżam na Słowację. Generalnie cały grafik mam co do dnia już zajęty aż do połowy września.

    Miałeś mnie o coś molestować w maju chyba, ale najwyraźniej i Tobie i mnie wyleciało to z głowy :).

    I żeby trzymać sie regulaminu, jakieś pytanie...
    O, wg Ciebie które szybciej i skuteczniej działa: Saridon, czy Ibuprofen?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Al Ganonim ().

  • Dzięki za odpowiedzi ;P
    Jesteś jeden z niewielu modów uczciwych i życzliwych :)
    Faktycznie jesteś aktywny na forum i nie "kozaczysz",że jesteś modem.
    Tolerancyjny itd....Więcej takich modków prosimy.Nie tam żebym się podlizywał.
    Serio piszę;P
    CDN pytań już wkrótce.
    Ps.muszę przygotować kolejny zestaw level 3 .
    Pozdrawiam.
  • Dawno mnie tu nie było, a trzeba o sobie przypomnieć co niektórym ;P

    No to leciem bracie :

    1. tęskniłeś za mną ?

    2. w skali od 1 do 10, jak bardzo tęskniłeś ?

    3. Czemu jeszcze jesteś modkiem ?

    4. Nie znudziła cię ta nudna funkcja ? :>

    5. Czy zebra jest czarna w białe paski, czy biała w czarne paski ? 0_o

    6. odezwij się na gg, bo chyba po ostatnim formacie nie mam wszystkich kontaktów [ wiem wstyd się przyznać ]

    7. kawa czy herbata ?

    8.Na pytanie 7 proszę o szersze wyjaśnienie

    9. na pytanie 5 proszę o dowody

    10. tęskniłeś ? :E
  • Dlaczego każdy swój post kończysz zwrotem:
    "Pozdrawiam Żubrzyk"?
    Pozdrawiam sisko :]
    Moderator Handlu, Spamu i Hydeparku(Wydarzenia i Polityka,Rozrywka i Hobby,Humor)


    "Człowiek jest złym zwierzęciem. I to jest zasada. Żaden człowiek, kiedy jest silny, nie jest dobry.''
    Marek Edelman