Usunięcie planety wchodzącej w skład MSBN

  • Rozwiązane
  • Bez względu na to czy i gdzie masz laboratoria, podczas trwania badania możesz robić z budynkami co chcesz. Podobnie jest z badaniem napędów - fakt ich ukończenia przed osiągnięciem celu misji floty, nie przyspiesza lotu. Tutaj czas kolejnych badań, bądź tego samego badania (jeśli je anulujesz i ponowisz) wydłuży się tylko w przypadku, gdy zredukujesz lub wyzerujesz poziomy laboratoriów wchodzących w skład MSBN.

    Obrazowo dla MSBN na poziomie 2
    Planeta 1
    Planeta 2
    Planeta 3
    Planeta 4
    Lab. poziom 14Lab. poziom 13Lab. poziom 12Lab. poziom 11
    MSBN TAKMSBN TAKMSBN TAKMSBN NIE

    Domyślam się, że podany przeze mnie schemat i tak jest Ci wiadomy, ale zostawiam dla potomnych takie info, że serwer dobiera najwyższe poziomy labo ze wszystkich planet (chyba że się mylę, niech mnie ktoś poprawi).
  • Hmm

    Widzę "prowadzące badanie" więc rozumiem jako że aktualnie badasz badanie.

    Jeżeli badanie już badasz to nie zostanie wydłużone jednak nie skasujesz planety na której badanie włączyłeś. Możesz jedynie skasować planetę która tylko wchodzi w skład sieci badań.



    Aurora Borealis napisał(a):

    Bez względu na to czy i gdzie masz laboratoria, podczas trwania badania możesz robić z budynkami co chcesz.
    Nie może ponieważ poza blokadą kasowania, o której wspomniałam wyżej, jest jeszcze blokada rozwalania budowania/rozwalania laboratorium na całe konto.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • powyginany drucik napisał(a):

    Hmm

    Widzę "prowadzące badanie" więc rozumiem jako że aktualnie badasz badanie.

    Jeżeli badanie już badasz to nie zostanie wydłużone jednak nie skasujesz planety na której badanie włączyłeś. Możesz jedynie skasować planetę która tylko wchodzi w skład sieci badań.



    Aurora Borealis napisał(a):

    Bez względu na to czy i gdzie masz laboratoria, podczas trwania badania możesz robić z budynkami co chcesz.
    Nie może ponieważ poza blokadą kasowania, o której wspomniałam wyżej, jest jeszcze blokada rozwalania budowania/rozwalania laboratorium na całe konto.
    Potwierdzam, właśnie to sprawdziłem. Dzięki