GameOver [3 X] vs. Papuga [KOMORNIC] ~ 1949522.99% TOP 1 OGAME.PL

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Tak tak hamer, pn nie trafiło to na bank kupione
    Wilkowi graty bo się należą, świetne wyczucie chwili, szkoda że mi takiej brakuje bo canaan i pazik jakoś nie mogą wyjść na godzinkę i zostawić floty, dużo dexu już przejaralem na nich, mogliby wreszcie wynagrodzić spalanie

    Obrońcy?
    Mniejszych okien i fsa, odbudowy

    Jedno jest pewne, jak już tyle Wilkowi złomu zabraliście to proponuję siedzieć cicho :)
  • jaki zal? nam to na reke, co zrobiles. poszla w drzazgi wroga flota komornikow, ty zarobil na waciki, bo moze z 20 mld tylko po przeliczeniu dexu. PN wsumie zgarnelo 56 mld surki. dlaczego niby mamy czegos zalowac?

    gratulacje ino top1 solo, acz kolwiek ten ban ktory wisi napewno nie jedna osobe zastanawia, poki co Ty nie masz bana, wiec chyba wszystko ok.
    pozdrawiam.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Kromak ale nie widzisz, że jak wy czegoś nie traficie to odrazu smród wokół kogoś st jest robiony? Czy ja pytałem ile ty Warce dałeś za st ? Trochę ogłady nie zaszkodzi . Dlaczego był ban pytajcie obrońcy a nie rzucacie już oskarżenia. Więcej się nie wypowiadam, co do złomu nie pamiętam ale od Wisiora też sporo wyciągnąłem, chociaż każdy myślał że to Mili :)
  • Troche uogolniasz. ja nic takiego nie napisalem. pisz, ze wisior, a nie ze my - PN. i ze nam zal sciska... bo akurat w sojuszu natroje po calej akcji u nas sa pozytywne. jak juz powiedzialem. pN zarobil nawiecej na tym ST, wiec my sa zadowoleni. tobie zostala chwala posiadania najwiekszej solowki, wiec pewnie tez nie narzekasz... chyba bo cos tam o zlomie napisales, ale tez nie chiales pisac...czy jakos tak :)
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • wilku napisał(a):

    Kromak ale nie widzisz, że jak wy czegoś nie traficie to odrazu smród wokół kogoś st jest robiony? Czy ja pytałem ile ty Warce dałeś za st ? Trochę ogłady nie zaszkodzi . Dlaczego był ban pytajcie obrońcy a nie rzucacie już oskarżenia. Więcej się nie wypowiadam, co do złomu nie pamiętam ale od Wisiora też sporo wyciągnąłem, chociaż każdy myślał że to Mili :)
    Ta Wisior się chwalił, akurat mu to ST przypomniało :) graty jak Wisior ma mniej to zawsze cieszy :P
    St jest git, procent zacny, niech kamieniem rzuci ten kto nigdy złomu nie stracił albo sam nie podskubał cudzego pz, przecież o to w tym chodzi.

    ps. Chciałbym podpytać jaki smród tutaj był robiony przez PN (poza kilkoma postami które na szczęście szybko poleciały) ? Czy lepiej nie pytać żeby nie robić kolejnego dymu.
    ps2. co do zakupu konta, chce wierzyć ze wszystkie te komentarze są lekką satyrą w stronę Grubego a nie na serio, bo tutaj się to ogóle nie klej.
    ps3. Jak już się tutaj od kur wyzywają to ja polecę jeszcze, żeby nie było personalnie to puszcze głucho w eter " ....... big black cock"- nie to nie mój ulubiony dział na PH :P
    WoW oddaj Dydka !





    I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
    "Van the Kamikadze"
    "AŁ" [A4"P"-4 ''14]
  • miałem się nie wpisywać;
    ale przejść obojętnie koło TAKIEGO st to grzech - niezależnie kto w nim wystąpił;

    Aduch - to kara BOGA WIKINGÓW wiesz za co;
    jeśli to Ty tam siedziałeś to i tak mi szkoda tego st bo skilla miałeś i cokolwiek w grze podpowiedziałeś, ale .... myślę że wiesz o co mi chodzi;
    chociaż podejrzewam że Ty tam już nie siedziałeś

    tylko teraz patrzeć jak.... (my wiemy kto i co...)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez RYBKA79 ().

  • A dla czego nie zapytałaś do czego się odnosiło słowo, PN to kury od KKS, a może ty też nie lubisz prywatnie PNu
    ale raczej dobrze wiedziałaś do czego to nawiązywało ale i tobie się podobało<ty i twoja koleżanka nie lubicie też PNu

    Wilku mnie nie interesuje jak te starcie zrobiłeś ja tylko odpisałem temu pseudo graczowi KKS za to że nam ubliżał (nie wiem dla czego) tak to bym w ogóle się tu nie wpisywał bo od kąt oszukaliście YesMana od tamtej pory nie wpisuje się w wasze starcia bo jesteście dla mnie zwykłymi oszustami 3xy

    PN złomujcie dalej i trwajcie dalej , jak znajdę czas to wrócę i nie dam spać nikomu :)

    Sojusz PN
    Best solo - 155576.19% :tratata: GS-5133 :tratata:
    Best ACS - 369787,52% :tratata: :top1:

    Łącznie Solo - 487061,37 %
    Łącznie ACS - 413673,18%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -hamer- ().

  • Temat ponownie lekko przeczyszczony z offtopu. Antharas i EncePencee jak sami zauważyliście nie jest to miejsce na omawianie Waszych zakupów. Jeżeli zostało jeszcze coś do wyjaśnienia to możecie to dokończyć na prv.

    A dla czego nie zapytałaś do czego się odnosiło słowo, PN to kury od KKS, a może ty też nie lubisz prywatnie PNu
    ale raczej dobrze wiedziałaś do czego to nawiązywało ale i tobie się podobało<ty i twoja koleżanka nie lubicie też PNu
    NIE ZNAM i nie znałam nigdy nikogo z PNu, Komorników, 3Xów (wstaw dowolnie). Naprawdę Wy uważacie, że jestem w stanie zapamiętać tyle osób co się udziela na forum, kto jest z jakiego sojuszu? Mimo tylu lat na forum nadal mi się myli kto z kim przystaje. Nie wiem o jakiej 'mojej koleżance' mowa bo widzę, że kogoś poniosła ułańska fantazja. Jedyna osobą o której mógłby ktoś tak pomyśleć jest ciap, ale po 1 nawet nie wiem w jakim jest sojuszu, po 2 daleko nam do koleżanek.

    Wiem, że ciężko Wam w to uwierzyć ale cenie sobie KONSTRUKTYWNĄ krytykę i pozwalam nieraz na odrobinę luzu w działach które moderuję (zwłaszcza w porównaniu do innych, bardziej restrykcyjnych moderatorów ;)), ale nie toleruje chamstwa, prostactwa i rzucania mięsem/błotem w innych. Ale niektórzy chyba nie wiedzą czym jest argument słowa i wolą od razu przechodzić do czynów ubliżając innym. Po namyśle stwierdziłam, że słowa Grubego były bardzo prowokacyjne i można je interpretować na wiele sposobów i zostały ocenzurowane, a jego osoba upomniana.

    Szanujmy się i niech te osoby co ubliżają innym się zastanowią czy chciałyby aby ktoś używał tych słów w stosunku do nich.

    Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • Oho - zaczyna sie ;)



    Co do całej dyskusji - ostatnimi czasy dało sie zauważyć delikatne spijanie sobie z dziubków przez Wilka z Komornikiem, a że Ci nie raz i nie dwa różne przewały robili w tym dziale to chyba nie dziwota że jak tylko pojawił się BAN na papudze to pojawiło sie zaintersowanie i spekulacje czy RW zrobione na czysto ;)

    Szczególnie że Wilku oddawał juz po swoich ST po interwencji GO złom - i o ile dobrze się nie myle nie raz, ale zdarzało się to częściej ;) Niemniej graty - pewnei chwile bedzie nie do pobicia - a czy czyste czy nie, możnabyło wyciągnąc na tym Starciu wiecej, mam podobne zdanie do Kromki dobrze się stało :)


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez priesten ().

  • Nie bardzo rozumiem po co się Poziom wpisujesz do mojego st zarówno ty jak i Kromak, nigdy mnie nie szanowaliscie jako gracza ani jako człowieka, i vice versa ale ja się u was jakoś nie wpisuje i nie wypisuje bzdur, przechodzę obok waszych starć obojętnie i wy moglibyście zrobić to samo. Podkradliscie złom i tyle, ja wam też dwa razy zajumalem, lecz pisanie pana Kromaka, że będzie na waciki ( przy jego starciach na stojące floty i oczywiście po godzinie 3) jest moim zdaniem nie na miejscu. Chciałbym napisać , że Gruby miał rację ale są u was kulturalni ludzie, którzy poprostu pogratulowali , wiec proszę o zamknięcie tematu, bo znając życie zaraz jakiś nocny stróż będzie się znów udzielał 8o
  • Nie powiedziałbym że Cie nie szanuje, owszem straciłeś swego czasu dużo w oczach, ale gadaliśmy o tym - nawet przeprosiłeś, więc dla mnie temat zamknięty.
    Nie rozumiem trochę dlaczego się unosisz, zadałem tylko kilka pytań i przedstawiłem inny pkt widzenia, w związku z tym banem obrońcy. Ja bym chciał się dowiedzieć jaki był powód tego bana i jeżeli miałoby to coś wspolnego z tym RW uważam że nie powinien być zaliczany - ja pytam, bo nie wiem. Swoją drogą kolego zawsze miałeś słabą psychikę, zmiany nicków, co chwile kończenie z grą - nikt Ciebie jakoś nie atakuje wiec nie rozumiem tego obruszenia, chyba gra to jedyne co Ci wychodzi - może to jest powód :) Miłej niedzieli


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • % miazga. Pewnie długo ciężko będzie go pobić. Zysk w takich starciach jest raczej drugorzędną sprawą, choć wiadomo, że lepiej jak jest go więcej niż mniej. Gratulacje Wilku. Można w sumie powiedzieć, że w końcu wykorzystałeś potencjał floty. Zacięcie w skanowaniu masz, więc pewnie to nie ostatnie słowo z Twojej strony.
  • 3X złomuje Komornika, ale to PNy są te najgorsze... Wiem, że wielu z Was boli, że mamy tyłu fajnych graczy, nawet z dawnych Misiów (co niektórych boli podwójnie). Wiem że na tym starciu to akurat PN zarobił najwięcej, ale serio. Cały świat nie kręci się wokół PN :)
    Jeszcze raz gratulacje wilku. Nie płacz, że Ci złom zwinęli bo jak sam pisałeś to też mi nieraz kradles :) Nie płaczcie tez, że Kromak złomuje bfsy bo co niby ty tutaj zrobiłeś?

    Pozdrawiam
    Wisior
  • Wisior ja nie płacze, tyle że jakbyście to wy wykręcili taki procent nie byłoby wogole powyższej dyskusji. Owszem to też bfs i co ? Problem jak dla mnie jest w tym, że w przeciwieństwie do ciebie, Kromaka czy Poziomki ja wam nie robię pyskówek, ani nie umniejszam zasług, bo wiem że Kromak akurat skanuje, zarywa noce i zasłużył na swoje starcia, jednak jak wyżej pisałem nie urządzam wam zbędnych insynuacji pod starciami i poprostu proszę żebyście się też do mnie nie wpisywali. Nie macie nic sensownego do napisania nie piszcie i problem będzie z głowy. To że akurat dostał bana to już nie moja sprawa, należy zapytać obrońcę za co jak wróci a nie pisać bzdury, za złomem nie płacze bo sam tobie mnóstwo zakosilem wiec luz. Podsumowując poprostu nie ogaladajcie rw i nie będzie tych bezsensownych dyskusji . Dobranoc :)
  • Niewiele brakło do 2 baniek %, ale i tak starcie robi wrażenie. W sumie pogratulować można obu stronom flot bo cyferki robią wrażenie. BAN u obrońcy jest dziwną sprawą bo skoro pogratulował atakierowi to ciekawe skąd ten ban, ale skoro atakujący go nie dostał to reszta zostaje tylko w kwestiach domysłów. Ja się w to nie bawię bo nie ma na to czasu - też jak to bywa przy większych STkach w tym dziale - zawsze się pojawi jakaś gównoburza - push, kupowanie kont. Normalnie jakby przenieść wiejską na forum :P

    Tak czy siak przetopu wilkowi, obrońcy - wyjaśnienia tematu, a reszcie spokojnego niedzielnego wieczoru i wrzućcie na luz - to tylko cyferki :)
  • Graty Wilku! Fajny % :) Dobrze ze było komu to na szybko przeseemować bo nie jeden lapek by się spocił przy takich liczbach :P

    Zysk jakiś tam jest, szkoda że całości nie ma ale Mili zawsze powtarzał że brakuje recków na tym koncie :P

    Ktoś tam pisał że Wilku złom odsyłał kiedyś do GO, jedyną taką sytuację pamiętam jak wystartował przed blokadą ataków lub też jakiś błąd był że mimo blokady mógł polecieć i ot cała historia z powodem odsyłania złomu...

    @Wisior to teraz analogicznie trzeba zapytać ile dołożyli Twoi koledzy z sojuszu do tego konta skoro to u Was większość zysku :E
    Nie chce się wdawać w zbędą dyskusję ale jak by konto było kupione to logiczna sprawa że by nie dzwonił po fakcie do sojuszników kto ma recki tylko by się przygotował i poleciał z LMami ;) takie na logikę...

    Szkoda że brakło do przekroczenia 2mln :)

    Wyjdą na słońce ludzie cienia, powstrzymaj nas... nie mamy nic do stracenia...


    :fa: :fa: :fa: free <: <: <:


    Best Solo 5941,13% Top 6 Solo Uni28
    Best ACS 9834,6% Top 5 ACS Uni28

    1 410 177.05% Top 4 ACS u68
  • Leonidas napisał(a):

    69DemoN69 napisał(a):

    Szkoda że brakło do przekroczenia 2mln :)
    Jakby było kupione to by nie brakło :E
    To zostało specjalnie tak zrobione, ciiii :D
    Graty wilku potężnego %, miał być milion na yes manie, a tu prawie 2 na jakiejś papudze :P
    no i klasycznie psy szczekają, a karawana jedzie dalej :)
    u4 - 10669% - 14 ST - średnia 762%
    u7 - 18291% - 34 ST - średnia 537%
    u35 - 53941% - 43 ST - średnia 1254%

    "Honor nie szpeci godnego, ani godny honoru."
  • Nie każdy obrońca pisze pod swoim starciem , widzę że wilku wrzucił kawałek rozmowy z Papuga , ale zapewne tutaj też obrońca powinien zaklaskać uszami

    Antharas [KOMORNIC] & szajka [KOMORNIC] vs. Kain [PZT] ~ 148646.31% PB podbite
    dużo mniejszy procent ale w tym st dziwi mnie
    1 - że właściciel konta - obrońca nie zabiera głosu odnośnie tego starcia - daje to dużo do myślenia...
    2 - że ban po tym st wyłapał obrońca