brak zwrotu surowców z rynku

  • 7.4.0-pl7
  • Zgłoszone

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • brak zwrotu surowców z rynku

    Wystawiając ZAPYTANIE o jakiś surowiec i robiąc jakąkolwiek tolerancję nie dostaje się zwrotu nadpłaconych przeze mnie surowców, w momencie gdy ktoś mi sprzeda CAŁĄ kwotę, NIE po maksymalnym przeliczniku, na którą mam wystawione zapytanie. I nie ważne, czy poprzez jednorazowe kliknięcie w dane zapytanie, czy poprzez wystawienie oferty na konkretną liczbę.
    Jeśli całe moje zapytanie pójdzie w jednym slocie, to zwrotu nie ma. Jeśli zaś zostanie jakkolwiek podzielone, to coś tam zwraca

    A druga sprawa to taka, że ostatnio zwrot z rynku po zakończeniu aukcji został przypisany od razu do konta a nie tak jak było wcześniej, że sama odbierałam kiedy mi pasuje


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Ecc0 napisał(a):

    O to widzę że się jeszcze pogorszyło :E Chyba trzeba się pogodzić ze stratą wynikająca z tolerancji, lub przestać być "tolerancyjnym człowiekiem" :/

    Art napisał(a):

    Błąd zgłoszony pod koniec kwietnia... :|
    link do zgłoszenia
    w pewnym sensie wtedy to naprawili, ale wraz z którąś aktualizacją się znów po....psuło ;]
    GJ GF :E


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • Takie to czasy - ciągłe problemy z tolerancją :)

    Pomijając błędy ze zwrotem (niestety, muszę potwierdzić - mimo, że to bezużyteczny metal był) to nie rozumiem dlaczego wartość 0 nie jest domyślną. Czyli wystawiasz zawsze na 0 tolerancji, a jak chcesz inaczej - to masz możliwość. Przecież (licząc od grudnia) taka mała zmiana by uchroniła wiele osób przed błędami. I projektując taki system nigdy bym się nie zgodził na domyślną wartość tolerancji - bo to jest niezgodne z zasadami UX.

    PS. Ja z zasady zawsze wystawiam jako 0% tolerancji -bo uważam, że jednak potrafię policzyć, ze jaką cenę mi się opłaca transakcja. I wolę policzyć to sam, niż ma policzyć przeciwnik. I takie podejście polecam każdemu. Jedyne transakcje które wystawiam z tolerancją to na przechwytywanie pushy :D czyli jakieś minimum metalu za cenne rzeczy :)