Brak zwrotu zapytania z rynku cd.

  • 7.3.2
  • Zgłoszone

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Brak zwrotu zapytania z rynku cd.

    Widzę że moje ostatnie zgłoszenie zostało odrzucone, a błąd dalej występuje. @Shade mieliście się skontaktować i coś się Was nie doczekałem. Nie wiem czy powód odrzucenia był podyktowany decyzją Niemców czy Waszą ale fajnie by było coś więcej w tamtym temacie napisać - tak więc zgłaszam jeszcze raz:

    1. Wysłałem na prawie pustego moona 125j kryształu.

    2. Wystawiam zapytanie że kupię 100j metalu za 100j+-25% kryształu.

    3. Stan surki po wystawieniu zapytania

    4. Wołam kumpla żeby kliknął ten zielony przycisk w spisie zapytań

    4. I się pytam gdzie moje 25j kryształu które powinienem dostać za 1j kryształu w postaci zwrotu?
    Pokaż spoiler
    Handel z godziny 10:24:12 został przeprowadzony na szybko w ramach testów. Dla czytelności powtórzyłem zabieg


    Po odebraniu surki, stan na moonie wygląda następująco


    Nie podoba mi się jak jestem ruchany z każdym zapytaniem z tolerancją na rynku, i jeszcze bardziej nie podoba mi się jak Wy mnie wyruchaliście odrzucając moje ostatnie zgłoszenie. O zwrocie już nawet nie marzę bo i tak nie ma o co prosić. Zabieranie Wam wychodzi najlepiej, ale żeby coś oddać to już kładziecie lachę na to. Gram na uLeda - nie testowałem na uni z handlarzem. A może powinienem dostać perm bana za bugusing?
  • Halo team? W nowszych wątkach widzę odpowiedzi typu "zgłoszony", lub chociaż jakiekolwiek odpowiedzi świadczące o przeczytaniu tematu. Rozumiem, że ta (dosyć rażąca, nie sądzicie?) kwestia nie jest jakąś paląca, żeby ją zgłosić jak najszybciej? Macie pełny opis niedopatrzenia z możliwością jego powtórzenia - nie rozumiem, skąd ta olewka.
  • Limonoleum napisał(a):

    Halo team? W nowszych wątkach widzę odpowiedzi typu "zgłoszony", lub chociaż jakiekolwiek odpowiedzi świadczące o przeczytaniu tematu. Rozumiem, że ta (dosyć rażąca, nie sądzicie?) kwestia nie jest jakąś paląca, żeby ją zgłosić jak najszybciej? Macie pełny opis niedopatrzenia z możliwością jego powtórzenia - nie rozumiem, skąd ta olewka.
    Nie jesteś sam kolego, moje zgłoszenia również zostały olane - zamknięte bez nadania tytułu "odrzucone", "zgłoszone".
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…i-statk%C3%B3w-w-stoczni/
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…jsze-op%C5%82aty-rynkowe/

    + jeszcze jeden błąd z odbiorem surowców z rynku i zapełnieniem magazynu, który zgłaszałem ticketem - również OLANY
    Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
  • No cóż, tydzień mija a odpowiedzi brak. Mimo że są już minimum 3 zgłoszenia tego błędu, 1 zostało odrzucone bez podania powodu, a 2 kompletnie olane. @Kasia321 ostatnie inne zgłoszenia sprawdziła, odrzuciła lub stwierdziła że za mało informacji zawierają, podczas gdy w tym zgłoszeniu jest jak dla debila wyjaśnione co należy zrobić aby do tego buga doprowadzić. Do tej pory nawet Was próbowałem bronić, że taki stan rzeczy to wszystko wina GF, ale nie widzę żadnego racjonalnego wyjaśnienia dlaczego ten błąd został tak bardzo olany. Dziennie mi znika pewnie równowartość wydobycia z mojego konta, ale widocznie to nie problem. Panie @Art bądź tak łaskaw zgłosić ten błąd skoro na Twój team nie mogę liczyć. I weźcie się zastanówcie po co tą szopkę kontynuujecie skoro macie tyle na głowie że nawet dobrze opisanych błędów w grze nie możecie zgłosić. Nie pozdrawiam i w poważaniu <X

    Edit:Jak już macie na to wywalone to chociaż dajcie znać...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ecc0 ().