Jak wyłączyć tooltipy?

  • Jak wyłączyć tooltipy?

    Rozchodzi się o te tooltipy, które pojawiają się po najechaniu kursorem na różne rzeczy. Nie wiem czy mi się zdaje, czy wcześniej tego nie było, ale gdziekolwiek poruszę kursorem tam coś mi wyskakuje i zasłania obiekt pożądania moich oczu, przy czym jako w miarę doświadczony gracz nie potrzebuję 90% z tych podpowiedzi. Oczekiwałbym np. możliwości całkowitej dezaktywacji, albo podzielenia hoverów na kategorie: część z nich pokazuje co robi dany przycisk czy jaka jest etykieta danej informacji, część rozszerza możliwości nawigacji, czy tam "ułatwia", mimo że obok są przyciski, szczególnie w widoku galaktyki, gdy się najedzie na cokolwiek. Suma wszystkich tych tooltipów sprawia, że utrudniają bardziej niż ułatwiają, irytują, wkurzają i sprawiają że mam ochotę napisać wtyczke do chrome :p
    chyba że są jakieś możliwości likwidacji tego, o których nie wiadomo mi nic?
  • O tak. Na początku myślałem, że to Antigame jest niedostosowany do nowej wersji gry, ale to sama gra tworzy te komplikacje. Po najechaniu na cokolwiek pojawia się wielka plansza, która nie chce zniknąć. Można przesunąć kursor w inny rejon i wtedy to okno znika, ale po powrocie na poprzednie współrzędne znowu się pojawia. Wystarczy przypadkiem przejechać po nicku, sojuszu, planecie i zaraz pojawia się coś, czego nie chcę ani nie potrzebuję. A wyłączyć tego również się nie da.
  • oj ciap to prawie podobne rozwiązanie jak odcięcie prawej strony monitora
    ja się nie znam na tym ale problem jest nie w samym pojawianiu się ale w tym że to nie znika gdy zejdzie się kursorem z danej planety
    Wolność własność sprawiedliwość czerwonym śmierć


    miejscem obecnej socjalistycznej "klasy" politycznej jest więzienie
  • w galaktyce najwyraźniej hover jest ustawiony na cały wiersz planety albo komórke tabelki, w każdym razie nie na sam tekst.
    do tego mnóstwo oczywistych podpowiedzi wszędzie itp itd.

    możnaby spokojnie dać opcję w ustawieniach w stylu 'wyświetlaj podpowiedzi', jedna klasa w htmlu i jedna funkcja w js.
    albo w ogóle opcje podpowiedzi, np:
    ogólne
    informacyjne
    galaktyka/nawigacyjne

    do tego opóźnienie w galaktyce, np po sekundzie, dwóch.
    z niektórymi nic nie trzeba robić, np. w ruchu flot są bardzo przydatne hovery <3
    (chociaż mogą być upierdliwe jak się zwyczajnie przejeżdża kursorem z miejsca na miejsce, po drodze uaktywniając setki blokujacych się wzajemnie tooltipów)

    btw. kliknik!