Zgłaszam ochydny totalnie przykry błąd-UWAGA NA SKRACACZE[NEWTRON] ZRESETOWAŁ BADANIE Z 2 DNI DO KOŃCA ...--->NA 13 TYGODNI!!!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zgłaszam ochydny totalnie przykry błąd-UWAGA NA SKRACACZE[NEWTRON] ZRESETOWAŁ BADANIE Z 2 DNI DO KOŃCA ...--->NA 13 TYGODNI!!!

    Witam, chciałem zgłosić błąd który pojawił się dzisiaj pomiędzy 21:55 a 22:00 a dotyczy on Newtron złoto i Brąz, miałem dwa dni do końca badania baaardzo baaardzo dawnoooo włączonego już, po skracaczu Newtronie ze zdziwieniem zauważyłem,że na powrót mam nie dwa dni do końca badania a 13 TYGODNI!!!! Jestem po prostu w szoku i nie dowierzam jeszcze, proszę się zająć tematem, zgłoszone już do Support - ewentualnie przelanie mi 108000 antymaterii w celu zakończenia badania, lub innej metody abym mógł planowo zakończyć badanie.
    Błąd wystąpił bez nakładek typu Antigame, skracanie na planecie na której było badanie rozpoczęte, serwer Nekkar.
    Przed rozpoczęciem badania użyłem eventu krótszy czas badań i technokratę.

    Moderator kruszynka:
    Proszę nie pisać Caps Lock'em. Czcionka zmieniona. Upominam

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez SUNSHINEuniNEKKAR ().

  • Darmowy poziom jednego badania w sensie włączenia go i zakończeniatak jak były w konkursach różnych tak powinni się zrekompensować, zbierałem na astro 25 lvl a 24 się wykrzaczyło-w tym czasie spadłem w statystykach kiedy zbierałem surowiec, nikt mi nie zwróci czasu ale jeden darmowy lvl badania to mi się należy.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez SUNSHINEuniNEKKAR ().

  • @SUNSHINEuniNEKKAR

    Błąd znany - ale do wielkanocy go nie naprawia.

    Prosta rada - wrzuć techkokratę (jak nie masz uruchomionego) - i użyj dowolnej dopałki do czasu badań. Powinno pomóc. Na forum możesz doczytać dlaczego tak jest - ale oficjalnie nikt nie przyznał, że obejście zawsze zadziała. :D

    Gorzej, jak uruchomiles badanie jak było promo -25% + techkokrata - a teraz masz inną klasę niz Odkrywca ...
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • Jak nie masz wrzuconego technokraty - to możesz i tak spróbować go wrzucic i uzyc dopałki. Ale jak masz klasę inną niż Odkrywca - to i tak nie powróci do poprzedniego czasu. Pisz ticket. Dwa tygodnie czekania na odpowiedź - ale może dostaniesz anty na ukonczenie badania.
    (za anty też wcale nie jest pewne, że przyspieszanie zadziała prawidłowo :D hehehe)
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • roermond napisał(a):

    Ja dostałem 108k anty na zakończenie badania.Chociaz swoje odczekałem na rozpatrzenie sprawy.
    A czemu nie piszesz ile zostało Ci do konca badania po użyciu przycisku zakończ za 108k Anty?
    I co badałeś?

    Ja dałem"zakończ i zostało mi do końca astro 24 ...4 tygodnie 5 dni-po prostu [ciach]
    zdechłą rybą w pysk...

    Moderator kruszynka:
    Upominam za wulgaryzm

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SUNSHINEuniNEKKAR ().

  • roermond napisał(a):

    Ja dostałem 108k anty na zakończenie badania.Chociaz swoje odczekałem na rozpatrzenie sprawy.
    Ja też dostałem na skrócenie anty bez żadnych dyskusji, wystarczy screeny wysłać. Chociaż nie powiem bo trafiłem na okres urlopowy i trochę się ciągła sprawa ale mimo to jest ok ;)
    Mam ogromną nadzieję, że szybko pozbędą się tych wszystkich :D błędów
    "Amor Patriae Nostra Lex"
  • Ja zamin dostałem odpowiedz (wiecej niż tydzień ) to badanie samo sie skończyło ,z tygodniowym opóźnieniem ale jednak
    nasz Team to po śmierć wysłać
    Ważne tickety ,odwołania , zgłoszenia i tydzień czekania

    Kolejna sprawa, kiedy zostanie naprawiony błąd z wyświetlaniem ACSów !! wystarczy zrobić acsa i przeciwnik nie widzi czy leci 1mln mtków czy owiec a może sond
    nie widać też ilośći atakujących nas rakiet międzyplanetarnych
    Falanga sie zepsuła! itd itd

    jednym słowem nie da się grać flotą !!może poza lataniem na idlerów