Rynek - dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • [ciach]
      Patrząc na rynek to obecnie 2.5 / 1.5 / 1 jest dość trzymane. Dziwnie wygląda tylko przelicznik deu na kr (1.2 - 1.8) - widełki 30% ale dzięki temu ładnie handlarz działa.

      Co do info - Ruda wrzucała na discorda - ale tak około godziny po zmianie, bez tłumaczenia. Czyżby nawet nie dostali informacji o planowanej zmienie?

      Super Moderator Ruda:
      offtop
      Rentier
      TOP1 Wezn (po UF)
      TOP1 Oberon
    • Nie no ja nie wiem o co wam chodzi przecież 3:2;1 dawal podstawy do naruszeń w handlu dexem rynek to wszystko naprawił proszę poniżej przykład z przed chwili;
      Od: Statek handlowy
      Przybył statek handlowy.


      Możesz odebrać następujący towar na planecie

      : 2.850.280 Deuter.


      Zapłacona cena: 13.105.644 Metal

      Jak ktoś nie wie jak coś spierdzidlic to piszcie do GF oni mają głowę pełną pomysłów;) a co do braku reakcji ze strony administracji cóż można by powiedzieć że to chyba norma więc nie wiem skąd zdziwienie;D już UF pokazało że gracz to śmieć więc czemu tu miało by być inaczej?;p jak się nie podoba to nie grajcie to ich recepta na wszystko;)
      Personal best: 2660%
      ACS:17122,97%
    • Poly napisał(a):

      Dziś zrobiłem 3 oferty i wszystko bylo dobrze myślę ze naprawili buga po cichu

      Ze tak napiszę - mylisz się pan:

      prnt.sc/qjmjf0

      I tak - ktoś próbuje dalej generować milijony (i mu się pewnie udaje).
      @Art
      Jedyna rada - póki co wyłączyć autozapytania / autooferty - a jak się nie da - to cały rynek - inaczej nigdy nie dojdziecie do ładu z tym, co się pogeneruje. Każdy dzien zwiększa tylko burdel, który zrobił rynek.
      Rentier
      TOP1 Wezn (po UF)
      TOP1 Oberon
    • A mnie to juz obojetne czy bugi sa czy nie tak ze pushujcie sie dalej

      "Twoje konto zostało zablokowane do:wtorek, 19 stycznia 2038, 04:14
      Powód: Naruszenie OWK"

      Odwolywanie nic nie da. Wykorzystalem bug na rynku i tyle. Na jednym autozapytaniu wystawionym za 10 DT i autoofercie za 10k DT mozna bylo 100kk surowcow zrobic na jeden slot rynku. Czyli ponad 1kkk sury na jednej wymianie. Na kazdym unii jakis koziol ofiarny musi byc zeby bylo sprawiedliwie :E O bugu dowiedzialem sie w piatek. Wiec w sumie wiele nie zarobilem. Nawet nie zdazylem wydac. Praktycznie mozna powiedziec ze bylem "nowy w temacie". Mam szukac po tematach na forum czy to legalne czy nie ? Pffff - mam gdzies ta gre. Ogame juz nie jest tym co bylo wczesniej. :(

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez LordOfLights ().

    • Apofis napisał(a):

      Duch Szerszenia napisał(a):

      backup. Więc sprawa nadal otwarta.
      To by była tragedia oby nie kosztem innych graczy co za beznadziejaAbsolutnie się nie zgadzam na to. To jest absurd. Niech naprawiają to i pokrzyku lepiej ile poszło sury to poszło trudno aby nie mnożyć tego dalej.
      to jest jedyna najlepsza opcja, wsadzilem w gre nie licze nawet, bez różnicy, ale dla dobra starych uniwersów i graczy jest to jedyna dobra decyzja... Wolę stracić 500 zł niż pewnego ranka całą flotę na wypuszowanej flocie z rynku, dodam że nie robię fsów od kilku miesiecy a kasa i tak stracona...
      Quantum x5 - Top 2/2 END (BOSS, newLK, DobrySen)
      Eridanus x5 - Top 5/2 END (Klinika, ZŁY SEN)
      Himalia x5 Top 1/1 END (REC,EVIL)
    • ale cios antynazista napisał(a):

      no i padlem sam ofiara sabotazu o ktory prosilem ... rynek otwarty dalej to rozumiem ze sura legal ? jeszcze sie zedytuje apropo tego co wyzej napisane

      @ciap masz miec dosc bo masz najwiecej rozumu zeby odejsc z GF
      Chłopie czy ty wstydu nie masz ???
      Dex od wielu miesiecy mielisz DEX z konta Vegi za minimal a teraz odstawiasz bohatera czystosci zasad gry ?
      Gdzie byłeś kiedy Silent pod Twoim nosem klonował sure i flote z "ekspedycji" ?
      Twoj bełkot z kasacją konta to nie udana zasłona dymna,wobec tego co sam czyniles i czynisz do tej pory na koncie.
      Ty ofiarą...........normalnie spadłem ze stołka.
    • DrZgon napisał(a):

      to jest jedyna najlepsza opcja, wsadzilem w gre nie licze nawet, bez różnicy, ale dla dobra starych uniwersów i graczy jest to jedyna dobra decyzja... Wolę stracić 500 zł niż pewnego ranka całą flotę na wypuszowanej flocie z rynku, dodam że nie robię fsów od kilku miesiecy a kasa i tak stracona...
      Najgorsza decyzja ever
      dla mnie to jakiś horror tyle rw badań porobionych statków czasu
      mam płacić za czyjeś błędy w dupie to mam, niech se robią co chcą

      żadnego buck up nie może być @Art nie dopuść to tego bo to najgorsze co można zrobić w ciula graczy załadować bo ktoś trochę surowców przemielił a ja mam to gdzieś niech se mają to nie ich wina

      naprawić to tak jak jest i będzie dobrze albo niech sobie na innych uni robią to.
    • A mnie bawi fakt, ze niektorzy i tak nie dostana zadnego bana mimo to ze robili akcje typu kupienie czegos na licytacji za 1.3kkk surowca u handlarza O_O Ktos nawet sie nie czail specjalnie. No ale coz screenow nie robilem to dowodow nie mam. Ja to przynajmniej nie robilem takich "jawnych akcji" :> Niektorzy chwala sie na forum o tym ze robia przekrety na rynku, a ich konta dalej funkcjonuja w grze bez bana >_> Taka wlasnie jest tutaj sprawiedliwosc...
    • Myślę, że te promocje to tak na prawdę z automatu idą. Słyszałem, że 10 stycznia miałby być backup. Nie wiem ile w tym prawdy.

      Ja też się tym emocjonowałem. Ale dla mnie poziom absurdu sięgnął już takiego szczytu, że teraz mnie to śmieszy. Jak nie będzie backupu to będzie więcej sury do sfarmienia. Drugie dobrze;P. Niektóre konta będą jak zbyt silny boss w grze solo. Podpakujesz się to może go położysz. Ja jestem z siebie zadowolony bo gram fair. Jak ktoś chce mieć super konto bo zrobił wała to jego problem.
      To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

      WRÓCIŁEM

      Kynyky

      Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...
    • no jak od kogo przeciez od arta bo ma z nim besposredni kontankt na skajpie . :E :E :E
      haha backup:) badzcie realistami , ktos wyzej pisal jak niby zwrocicie
      antymaterie wydana w tym czasie a promo bylo sporo , sam ten fakt sprawia ze zadnego backupu nie bedzie (moglby byc jakby to dotycyzlo jednego czy 2ch dni a nie takiego okresu.
      moze zrobmy back up do 2015 roku?
      podziel sie ta tajna informacja , kto CI ja przekazal czy byl to Zenek pasazer poloneza?
      poprawka:
      rynku ktory sprawia problemy nie umieja zamknac a zrobia backup z miesiac wczesniej.
      OF KORS. :E
    • Słyszałem od znajomego z gry, który ma jakieś dojścia. Więcej nie wiem. Chyba ma kontakt z kimś z teamu angielskiego. Nie mam potwierdzonych informacji. Jedynie chcę wam trochę nadziei zasiać.

      Problemu z antymaterią wydaną nie ma. Backup zwróciłby ją automatycznie. Problem jest jedynie z antymaterią kupioną. Ale myślę, że to też jest do rozwiązania.
      To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

      WRÓCIŁEM

      Kynyky

      Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...
    • Taki jest sens czekania, że to nie jest aż takie proste. Backup musiałby dotyczyć wszystkich uniwersum na całym świecie. To trzeba porządnie przygotować. Tym bardziej, że teraz już nie mogą tego schrzanić, prawda? Możliwe, że to wszystko bzdury i żadnego backupu nie będzie. Myślę, że dowiemy się czegoś we wtorek.
      To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

      WRÓCIŁEM

      Kynyky

      Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...
    • Duch Szerszenia napisał(a):

      Taki jest sens czekania, że to nie jest aż takie proste. Backup musiałby dotyczyć wszystkich uniwersum na całym świecie. To trzeba porządnie przygotować. Tym bardziej, że teraz już nie mogą tego schrzanić, prawda? Możliwe, że to wszystko bzdury i żadnego backupu nie będzie. Myślę, że dowiemy się czegoś we wtorek.
      Każdy dzień zwłoki to kolejny stracony dzień gry dla gracza... myślę, że z punktu zarówno biznesowego jak i wizerunkowego dodatkowe opóźnienie to zbyt ogromna tragedia, by móc sobie pozwolić na dokładne analizy. Ja osobiście aktywowałbym wieczny urlop... nie mam zamiaru powtarzać dwóch tygodni gry.
      Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°