Death of Rats vs. jamnik187 [B_B] ~ 21406.7%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Głównie, to tu chodzi o to samo co ze mną, jak pro grajki ( W ich mniemaniu) się pushuja a ktoś robi ładne zyski to też jest pusher..
    Kurufir, wasz nadworny bajkopisarz ma sporą fantazję, powiem szczerze że czasem wolałem sobie spędzić czas na czytaniu postów niż pooglądać jakiś ciekawy film :E W swoim top miałem nawiązać do "poziomu statysty" bo co mi będzie baran pisał jak sam żadnego konta nie zbudował, dwa/trzy konta na samym nekkar stracił.. zrób sobie może statystyki otrzymanych złomow, albo sobie statystyki zniszczonych pkt z różnych kont dodawaj..

    Co do samego szczurka.. ta stara menda :P kiedyś na mnie polowała, WIDZIAŁEM! jak poluje.. Nie ważne czy teraz czy 10 lat temu, zna mechanizm tej gierki i bawi się z wami tak samo jak ja :D on obserwuje i typuje dogodną okazję a nie stęka na forum jak nasi strażnicy Teksasu..

    Tak że Andzeju nie denerwuj się, rób swoje i zamiast ogólnych dedykacji rób imienne jak Susełek, tego mi najbardziej brakuje.. :( Ty wiesz o czym mówię :P
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Chciałem na początku odpowiedzieć tekstem na Twoim poziomie pt "baran to Cię robił" ale stwierdziłem, że byłoby to obraźliwe w stosunku do baranów...
    Oj boli widzę prawda zawarta w tych moich "statystykach" :) Co do moich niepowodzeń i miernej gry to oczywiście, że statystyki mam ;) 3 złomy na 2 kontach, pierwszy jeszcze przed UF z Nekkar, każdorazowo flota odbudowana do stanu przed wtopą. Nigdy nie uważałem się za jakiegoś pro złomiarza czy flociarza, jestem rzemieślnikiem, powoli i metodycznie zmierzam do swoich celi. Kont zbudowałem od 0 bądź prawie od 0 cztery sztuki, 2 z nich dalej są i aktywnie rozwijają się w Veto ;) Na tym koncie, otrzymanym od Pyśka zbudowałem już 90mln pkt więc prawie 2 razy tyle ile konto miało w momencie jego przejmowania. W sumie zastanawiam się czemu tłumaczę to wszystko gościowi, który w życiu do niczego uczciwą grą nie dotarł i poza niskim poziomem wypowiedzi i ciągłym trollowaniem nic nie pokazał. Stwierdzam, że robię to dla całej reszty, która po wpisie ww pana mogła by się zacząć zastanawiać ;)
    Co do samego szczurka.... widać, że uczęszczaliście do tej samej, miernej i łatwej do zaobserwowania szkoły pushu, pewnie nawet w tej samej ławce siedzieliście ;)
    I amar prestar aen.
  • Boli a raczej irytuje mnie brak obiektywuzmu i to, że jako osoba publiczna, walisz takie farmazony na ogólnie dostępnym forum.. Z tonu wypowiedzi wnioskuje że nie wiesz nawet kto gra na tym koncie..
    Może gdybyś więcej pytał niż wiedział to widział byś więcej ;)

    Szczyt hipokryzji.. galopującej :E
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • Uważam się za jedną z bardziej obiektywnych osób tutaj ;) W każdym razie na pewno umiem oddzielić grę od życia prywatnego, nie szukam informacji o graczach, guzik mnie to interesuje czy ktoś jest spawaczem, kierowcą, policjantem czy bandytą. Ważniejsze pytanie od tego nt wiedzy o tym, kto tam gra to to dlaczego nie chce się ujawić i grać pod prawdziwym nickiem? Czyżby miał coś do ukrycia?
    I amar prestar aen.
  • A może po prostu nie chce żeby inni wiedzieli? Może używa tego jako elementu zaskoczenia? W reszcie może gdybyś go najpierw zapytał zamiast wzywał od pusherowto sam by Ci powiedział?

    Ale to tylko może.. z resztą co ja tam wiem, przecież ja to taka ogejmowa patologia i tylko obrażać potrafię :quasi:
    A tak nawiasem mówiąc sam robisz identycznie :P
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • "Drodzy gracze,

    Po aktualizacji gry do wersji 7.x pojawił się problem w wyniku którego konwerter Ogotcha błędnie oblicza % w generowanym tytule. Problem ten występuje jednak wyłącznie w przypadku starć w których Rozpruwacz zbiera część pola zniszczeń. W takich przypadkach % który jest obliczany przez konwerter jest pomniejszony o ilość surowców zebranych przez Rozpruwacze. Dlatego podczas wstawiania starć w ST, miniST w DiD, czy w S&D prosimy o sprawdzanie poprawności %, bo jeśli te statki były używane to prawdopodobnie będzie trzeba obliczać właściwy % samodzielnie."

    To teraz już wiadomo dlaczego Pogromca Jamnika187 nie wkleił kolejnego starcia... Nos do deuteru nie zawiódł, flotka w miarę stała, recki doleciały, 6 wlotów siadło.... Ogotcha zawalił :D

    :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E

    Fest plecy musicie mieć ;)

    do czasu... ;)
  • Więc dziś zobaczyliśmy jak wygląda prawda.
    Dlaczego tak byłem atakowany i oskarżany.? Otóż konta Apeiron i JamaisVu (drugie konto jamnika które na urlopie było od czasu złomu od topone i matiqa) bany.
    JamaisVu od jakiegoś czasu schodził z urlopu, przetapiał flotę na 2.92 a następnie transy na planetę , surka na pusty moon i w 1 ataku niknęły grube miliardy.

    i tak jeszcze na pohybel oszczercom:)

    ogotcha.universeview.be/en/rep…c1-502f-ab9b-97df3f6f632f


    ogotcha.universeview.be/en/rep…4e-55c0-9b70-38bd7e79f73f

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez deathofrats ().

  • Następny detektyw co strzela na ślepo i liczy, że może któraś kula trafi. Szkoda tylko, że to stek bzdur. Czemu tylko wmawiasz wszystkim, że zobaczyliśmy? Chyba tylko Ty zobaczyłeś bo tak Ci pasowało. Apeiron jest czysty, a że jakaś faja wlepiła mu niesłusznego bana to tylko dowód na to, że GO nic nie mogą. Znaczy mogą . Mogą nie dać bana tam gdzie należy (najczęściej) lub dać tam gdzie się nie należy.
    THEY WILL BE NO MATCH FOR YOU. - Darth Sidious
  • akurat nie na ślepo :)


    Raport szpiegowski z Leonardo Kulka [2:92:4]22.12.2019 16:38:49
    Od: dowódca floty
    Gracz JamaisVu(ph)
    Klasa: Generał
    Szansa na przechwycenie sond: 0 %
    Skan planety wykazał zaburzenia atmosfery, co sugeruje aktywność w ciągu ostatnich 15 minut.
    Surowce
    4,29Mld1,349Mld270,654Mln0
    Floty
    Obrona
    Wyrzutnia rakiet86Lekkie działo laserowe107Ciężkie działo laserowe

    2:92:4 9min. 25sek. JamaisVu (15) 0 0 464.000 GA - 9 min potem - drobny złom przy moonie, obrona mniejsza surki brak
    2:92:4 1g 18min. 26sek. JamaisVu (15) 0 478.920.000 19.562.000 GA - wszystkie transy na planecie
    2:92:4 1g 18min. 27sek. JamaisVu (15) 5.910.000.000 0 598.000 - stan na moonie godzinę z hakiem po skanie (ok półtora po zejściu konta z urlopu i przetopieniu floty)
  • taa
    Obstawiam swoje moony tym kontem jeszcze :P
    A surka przetopiona i zostawiona 120 układów ode mnie i 6 od zbanowanego.
    I to nie pierwszy raz w ciągu kilku tygodni.

    Teraz jeszcze ładnie opowiedz jak to cudownie złomujesz konto keniak. Konto buduje flote na St wysyła na długi fs z planety na transportuj, ( jak np. przy s&d gdy fs poszedł moment po twojej rejestracji i ustawienie powrotu floty 30 min po zaczęciu zabawy) złom i za kilkanascie godzin ponownie taki fs i bez przerwy to samo od wielu miesięcy :)
  • Normalnie.
    keniak to dzban, który widać nie do końca wie jak grać.
    A ja go uczyć gry nie będę.
    Mi jego styl gry pasuje.
    Możesz go poedukować.
    Jednak skoro widziałeś wszystko na fali, mogłeś lecieć i wbić przede mnie.

    Dawaj kolejne przykłady, detektywie.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • Ale pójdźmy krok dalej przyjmując Twoją pokrętną logikę, bo to ciekawy przypadek jest. Rzec można, że kliniczny.

    Chomika z jumkiem zdjąłem.
    I pytanie... A właściwie dwa:

    Dlaczego trzymał flotę tak blisko nas?
    Dlaczego wyłapał złoma po zdjęciu urlopu?

    To nie są przypadki detektywie.

    Możesz to połączyć w logiczną całość.

    Dalej, dalej detektywistyczny zestaw "Gadżeta"!


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • Wiedziałem, że przy pierwszym, lepszym banie w Veto zaraz się tu zacznie od nowa... cóż jak się ma swojego dość za skórą to się nie przepuści żadnej okazji by się próbować wybielić kosztem innych.
    To akurat co napisał Death of Rats to stek bzdur wyssanych z palca a Aperion dostał bana bo.... mógł.
    Czekam teraz kiedy ja jakiegoś wyłapie, nie jestem na żadnym ani na urlopie więc mogę nie? :D
    I amar prestar aen.
  • Kurufir napisał(a):

    Wiedziałem, że przy pierwszym, lepszym banie w Veto zaraz się tu zacznie od nowa... cóż jak się ma swojego dość za skórą to się nie przepuści żadnej okazji by się próbować wybielić kosztem innych.
    To akurat co napisał Death of Rats to stek bzdur wyssanych z palca a Aperion dostał bana bo.... mógł.
    Czekam teraz kiedy ja jakiegoś wyłapie, nie jestem na żadnym ani na urlopie więc mogę nie? :D
    O jak fajnie że się przyznałeś:)
    Gram na unii od wielu wielu lat i nie mieszałem się w spory veto z innymi .Grałem spokojnie i nigdy nie miałem za nic bana .Olewałem wklejanie St by nie robiło się bagno aż kilku znajomych namówiło mi bym powklejał bo unii umiera i forum. No i jak się spodziewałem wkrótce zostałem zaatakowany na forum właśnie przez was bo już nie było nikogo innego by odwrócił uwagę od tego co niektórzy z Was wyczyniają. Popatrzmy ostatnie miesiące -Veto ban za banem -więc kto tu stara się wybielić -gracz który nigdy nie był na pręgierzu czy ci ,którzy co chwile tam lądują????
  • Zaatakowany zostałeś bo te RW lekko mówiący były "wątpliwe". Wiele osób z przeciwnej strony barykady wkleja/wklejało swoje RW do których nie miałem najmniejszych zastrzeżeń, ba zdarzyło mi się nawet pogratulować. Tobie natomiast brakuje odwagi, żeby grać pod prawdziwym nickiem ale na rzucanie oskarżeń na lewo i prawo to już masz śmiałość. Co tu dużo pisać, ostatni czas w ogame obfituje w dziwne decyzje teamu. Bany dla graczy, którzy wychwycili luki w nowych zmianach, by móc tu zaznaczę specjalnie LEGALNIE generowac przyrosty surowców, bany dla graczy, którzy zrobili "za dobre" RW i bez udowodnienia winy banuje się "bo to za dobre żeby mogło być legalne", znikające z forum posty, czy bany kont, bez złamania żadnego z pkt regulaminu. Daleki jestem obecnie do bezkrytycznego przyjmowania czyjegokolwiek bana, nawet starych "wyjadaczy" pręgierza.
    I amar prestar aen.