Wtyczka DuckDuckGo

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wtyczka DuckDuckGo

    Cześć, mam pytanie odnośnie wtyczki DuckDuckGo Privacy Essentials, która blockuje trackery m.in. amazona. Czy można się dzieki niej nabawić bana na ogame?
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
  • Mam nadzieję, że wypowie się ktoś z GO, czy ktokolwiek, kto zna definitywną odpowiedź, bo sam jestem ciekaw jak to jest z tymi dodatkami. Póki co, mnie osobiście wydaję się, że jeśli chodzi o Twoją wtyczkę, to jest dozwolona o ile nie jest niezwiązana bezpośrednio z ingerencją w grę. Ja sam używam dodatków kosmetycznych Stylish, które nie wpływają na mechanikę gry.
  • Teoretycznie masz racje, ale kiedyś dawno temu rzuciło mi się w oczy coś odnośnie programów zmieniających/maskujących IP, iż są niedozwolone. Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie działają trackery ani na jakiej zasadzie ww. wtyczka je blokuje/maskuje ruch w sieci.
    Swoją drogą dlaczego ogame jest przepełniony trackerami amazonu? :D
    In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
  • Jest spora różnica między wtyczką, a programem.
    Teoretycznie jest tak, że używając programu " :saint: " do farmienia powinienem dostać blokadę konta, ale tak nie jest. Z wielu powodów staram się grać na tyle uczciwie, na ile pozwala mi na to mój własny kręgosłup moralny i idąca za nią satysfakcja. Osobiście uważam, że Twój przypadek jest prostą kwestią. Bynajmniej dyskusyjną. Jeśli napiszesz o tym bezpośrednio do swojego GO na support, możesz o wiele więcej ustalić (to miłe człowieki, da się z nimi po ludzku).

    Ok, nie będę rozwijał wątku swoim i tak skąpym doświadczeniem (hahah!, czyt. dygresjami). Poczekajmy na opinię fachowca, albo kogoś, kto się nie zna, ale się wypowie :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hermes: Cenzurowy aniołek ().