Wtyczka DuckDuckGo

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • Wtyczka DuckDuckGo

  Cześć, mam pytanie odnośnie wtyczki DuckDuckGo Privacy Essentials, która blockuje trackery m.in. amazona. Czy można się dzieki niej nabawić bana na ogame?
  In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
 • Mam nadzieję, że wypowie się ktoś z GO, czy ktokolwiek, kto zna definitywną odpowiedź, bo sam jestem ciekaw jak to jest z tymi dodatkami. Póki co, mnie osobiście wydaję się, że jeśli chodzi o Twoją wtyczkę, to jest dozwolona o ile nie jest niezwiązana bezpośrednio z ingerencją w grę. Ja sam używam dodatków kosmetycznych Stylish, które nie wpływają na mechanikę gry.
 • Teoretycznie masz racje, ale kiedyś dawno temu rzuciło mi się w oczy coś odnośnie programów zmieniających/maskujących IP, iż są niedozwolone. Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie działają trackery ani na jakiej zasadzie ww. wtyczka je blokuje/maskuje ruch w sieci.
  Swoją drogą dlaczego ogame jest przepełniony trackerami amazonu? :D
  In a closed society where everybody's guilty, the only crime is getting caught. In a world of thieves, the only final sin is stupidity.
 • Jest spora różnica między wtyczką, a programem.
  Teoretycznie jest tak, że używając programu " :saint: " do farmienia powinienem dostać blokadę konta, ale tak nie jest. Z wielu powodów staram się grać na tyle uczciwie, na ile pozwala mi na to mój własny kręgosłup moralny i idąca za nią satysfakcja. Osobiście uważam, że Twój przypadek jest prostą kwestią. Bynajmniej dyskusyjną. Jeśli napiszesz o tym bezpośrednio do swojego GO na support, możesz o wiele więcej ustalić (to miłe człowieki, da się z nimi po ludzku).

  Ok, nie będę rozwijał wątku swoim i tak skąpym doświadczeniem (hahah!, czyt. dygresjami). Poczekajmy na opinię fachowca, albo kogoś, kto się nie zna, ale się wypowie :D

  The post was edited 1 time, last by Hermes: Cenzurowy aniołek ().