Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

  • Uni 68

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ja wiem że jest event ale dzieląc to co znalazłem przez 9 wychodzi nowy rekord

    Od: dowódca floty

    Nasza ekspedycja dokonała pierwszego kontaktu z wyjątkową rasą. Wyglądała jak postać zrobiona wyłącznie z energii, nazywał sie Legor. Przeleciał przez statki naszej ekspedycji i postanowił pomóc nam, prymitywnej rasie. Skrzynia zawierająca Antymaterie zmaterializowała się na mostku naszego okrętu.

    Zrabowano: 16.155 Antymateria.
  • aduch, przebijam ;P

    Obrona na moonie :
    • Lekkie działo laserowe 1.504.500 - zefir


    ;)

    EDIT:

    To dorzucę jeszcze to:


    Obrona na moonie (symarycznie):
    • Lekkie działo laserowe 3.432.000 - zefir


    8-)


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • Wynik ekspedycji [X:XXX:16] 09.07.2019 09:45:27
    Od: dowódca floty
    Spontaniczna deformacja nadprzestrzeni pozwoliła Twojej ekspedycji zebrać dużą ilość Antymaterii!

    Zrabowano: 1.716 Antymateria.

    Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • szdom1 napisał(a):

    Gdzie prowadzone są jakieś światowe rekordy ogame uni x7? Może ktoś zapodać link?

    Jeżeli chodzi Ci o wyszczególnienie konkretnych badań na rekordowych poziomach, to z tego co się orientuję, to nigdzie nie ma rzetelnego tematu z takimi rekordami.

    Na pewien, podkreślę - dość znacznie ograniczony sposób, można by rozpatrywać temat rekordów z francuskiego forum: Records du Monde | World Records | Swiatowe Rekordy | Records Mundiales
    Dlaczego ograniczony? Z trzech powodów.
    Pierwszy jest taki, że aktualizacja tamtego tematu padła początkiem 2019 roku.
    Drugim jest fakt, że autorzy nie nadążali za zmianami konfiguracji uni. Jakiś czas temu przez wszystkie społeczności Ogame przelała się fala zmian parametrów istniejących wszechświatów, a wraz z nimi powinno też zmieniać się zaszeregowanie danego uni do konkretnej grupy szybkości. Niestety przykładowo nasze uni68 nadal figuruje tam jako x5, choć od października zeszłego roku mamy prędkość zwiększoną do x7.
    Trzeci powód - najważniejszy - 99,9% wpisów tam zawartych opierało się na wtyczce TopRaider. Tzn. że temat zawierał niemal wyłącznie tylko wpisy osób, które z tej wtyczki korzystały. Wyników tam zawartych nie można brać więc za rzeczywiste rekordy (choć mogą nimi być) - po prostu jest duża szansa, że jakiś gracz może mieć lepszy wynik, a przez fakt nie korzystania z TopRaider'a, nie być uwzględniony we rekordach. Jak widać, wpisy w tym temacie mogą posłużyć tylko i wyłącznie jako swoiste punkty porównawcze - jeżeli masz wynik gorszy niż wpisany w tym temacie, to na pewno nie masz rekordu. Jeżeli jest lepszy, to niestety nie wiadomo, czy jest to rekord, czy nie :-/

    Jeżeli chodziło Ci o ilość punktów badań, to tabelkę topki możesz znaleźć tutaj: Top świata world - all
    Klikając w tabelce z punktami badań na "Kompletna lista" zobaczysz cały światowy top, a robiąc to samo po zmianie nad tabelkami parametru z "all" na "x7 x1" (pierwsza jest prędkość eko, druga floty) możesz podejrzeć listę graczy z uni o takich samych parametrach jak nasze.

    Mam nadzieję, że pomogłem :)


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • Zaktualizowane.



    Ja od siebie dodam:

    Statystyki
    --Gracz
    ----Liczba badań: 301 Chemik
    Gameforge mnie nienawidzi! Sprawdź czemu...
    Pokaż spoiler
    Nigdy nie kupiłem antymaterii


    Virtual_ManPL [Anime] <= Shadar Logoth [Mordeth] <= locaLeDonkey [LeD] - U10 - TOP60 - "Moralnie nawet nie Top 1000"
    Virtual_ManPL [Anime] - U26 - TOP15
    => Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF1) - TOP56
    ==> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF2) - TOP74
    ===> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF3) - TOP55
  • Kolejne śrubowanie metalu z ekspedycji.

    Vermin [EGN]

    Wynik ekspedycji [x:xxx:16] 13.07.2019 17:47:03
    Od: dowódca floty

    Ekspedycja donosi o znalezieniu ogromnego wraku obcego statkukosmicznego. Nie udało się poznać ich technologii ale zdołano podzielić statek na podstawowe elementy i odzyskać z nich surowce.

    Zrabowano: 4.900.000 Metal.

    Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.
  • Wynik ekspedycji [X:XXX:16] 14.07.2019 13:40:08
    Od: dowódca floty
    Ekspedycja natknęła się na planetę niemalże całkowicie zniszczoną przez wojny. Różne statki krążą na orbicie. Technicy starają się naprawić niektóre z nich. Może uda się również uzyskać informacje, co się tu wydarzyło.

    Następujące statki dołączyły do floty:
    Niszczyciel: 4
    Ciężki myśliwiec: 2
    Mały transporter: 2

    Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Koloc:

    Budynki sumarycznie:
    • Fabryka nanitów: 113 Koloc [P N]

    • Stacja księżycowa: 160 Koloc [P N]
    • Falanga czujników: 141 Koloc [P N]
    • Teleporter: 42 Koloc [P N]
    Sumarycznie planety plus księżyce
    • Fabryka robotów: 280 Koloc [P N] (pewnie ktoś ma więcej ale się nie chce nikomu liczyć :P)
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
  • @aduch, no to rekord LL na księżycu przechodzi w nowe ręce. Gratulacje dla posiadacza.
    U mnie kolejne lasery spawa stocznia zaledwie na 8 lvl, więc raczej go nie dogonię :)


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • Vermin [EGN]

    Wynik ekspedycji [x:xxx:16] 25.07.2019 22:25:49
    Od: dowódca floty

    Spontaniczna deformacja nadprzestrzeni pozwoliła Twojej ekspedycji zebrać dużą ilość Antymaterii!

    Zrabowano: 1.728 Antymateria.

    Wpis
    z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rotxeh ().

  • Zaktualizowane.



    Ja od siebie dodam:

    Flota
    --Statki bojowe
    ----Okręt wojenny: 300.002 Fat Boy [KOMORNIC] (źródło: Fat Boy [KOMORNIC] vs. Ilusioon [MISIE] ~ 8295.89%)
    ----Niszczyciel: 500.000 FILU [MISIE] (źródło: FILU [MISIE] vs. geder ~ 2806.27%)

    [ciach]


    Super Moderator Ruda:
    komentarz do usuniętego posta ciach
    Gameforge mnie nienawidzi! Sprawdź czemu...
    Pokaż spoiler
    Nigdy nie kupiłem antymaterii


    Virtual_ManPL [Anime] <= Shadar Logoth [Mordeth] <= locaLeDonkey [LeD] - U10 - TOP60 - "Moralnie nawet nie Top 1000"
    Virtual_ManPL [Anime] - U26 - TOP15
    => Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF1) - TOP56
    ==> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF2) - TOP74
    ===> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF3) - TOP55
  • Vermin [EGN]

    Wynik ekspedycji [x:xxx:16] 02.08.2019 18:11:41
    Od: dowódca floty

    Pierścienie minerałów wokół nieznanej planety zawierają niezliczone ilości surowców. Statki wracają z pełnymi ładowniami.

    Zrabowano: 4.950.000 Metal.

    Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.
  • Zaktualizowane.




    Ja od siebie dodam:


    Budynki (planety sumarycznie)
    --Budynki wydobywcze
    ----Kopalnia metalu: 720 Dagusia
    ----Kopalnia kryształu: 583 Dagusia
    ----Ekstraktor deuteru: 656 Dagusia


    Obrona
    --Systemy obronne (planeta)
    ----Wyrzutnia rakiet: 14.893.199 HELLRAZOR [CShopSc]
    ----Lekkie działo laserowe: 13.292.149 Leto II [ANGELS]
    ----Ciężkie działo laserowe: 12.166.666 falgor
    ----Działo Gaussa: 500.000 seba_ag [CShopSc]
    ----Działo jonowe: 1.290.000 Leto II [ANGELS]
    ----Wyrzutnia plazmy: 349.810 HELLRAZOR [CShopSc]
    Gameforge mnie nienawidzi! Sprawdź czemu...
    Pokaż spoiler
    Nigdy nie kupiłem antymaterii


    Virtual_ManPL [Anime] <= Shadar Logoth [Mordeth] <= locaLeDonkey [LeD] - U10 - TOP60 - "Moralnie nawet nie Top 1000"
    Virtual_ManPL [Anime] - U26 - TOP15
    => Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF1) - TOP56
    ==> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF2) - TOP74
    ===> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF3) - TOP55
  • Wynik ekspedycji [X:XXX:16] 09.08.2019 17:43:44
    Od: dowódca floty
    Natknęliśmy się na pozostałości po poprzedniej ekspedycji. Nasi technicy postarają się uruchomić część statków.

    Następujące statki dołączyły do floty:
    Bombowiec: 7
    Lekki myśliwiec: 22
    Duży transporter: 1

    Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Zaktualizowane.



    Ja od siebie dodam:

    Budynki (planeta)
    --Budynki wydobywcze
    ----Kopalnia metalu: 47 grant [GORNICY]

    Budynki (księżyce sumarycznie)
    --Budynki stacji
    ----Stocznia: 144 Virtual_ManPL [Anime]

    Budynki (planety księżyce sumarycznie)
    --Budynki stacji
    ----Stocznia: 300 Virtual_ManPL [Anime]
    Gameforge mnie nienawidzi! Sprawdź czemu...
    Pokaż spoiler
    Nigdy nie kupiłem antymaterii


    Virtual_ManPL [Anime] <= Shadar Logoth [Mordeth] <= locaLeDonkey [LeD] - U10 - TOP60 - "Moralnie nawet nie Top 1000"
    Virtual_ManPL [Anime] - U26 - TOP15
    => Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF1) - TOP56
    ==> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF2) - TOP74
    ===> Virtual_ManPL [Anime] - U68 (UF3) - TOP55

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Virtual_ManPL ().