S&D Universum 68 Edycja 1 [10.12.2018-10.01.2019]

  • Dyskusje

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @ Selavi na forum do S&D zgłosiłem się w czwartek nie wiem przed południem,a flotę zączałem w zasadzie budować od piątku. A jeśli chodzi o ST z BrK to się rozleciał wczoraj 08.12.2018 10:03:25 wiec miałem w sumie ze dwa dni na budowę.
    Więc nie,rozumiem nadal Ciebie.
    Nie mam zamiaru Ci się tłumaczyć z nie wiem czego.Jeśli coś jest nie zrozumiałe jeszcze to zamieniam się w słuch.
  • Witam 68!

    Widzę, że standardowo emocje rozgrzane do zenitu, tak o to w tym wszystkim chodzi. :P Jednak zapominamy, tutaj o jednej podstawowej sprawie - by to podejście było zdrowe. :]
    Klika spraw przed samym podziałem drużyn, sprawdzam każdą wątpliwość z teamem gry, więc bez obaw. Jak coś będzie nie tak, wyciągniemy konsekwencje. To samo tyczy się przyszłym niszczeń. Każde jest u mnie sprawdzane.
    Sprawa zbanowanego @KKS : ban nie przekracza regulaminowego czasu zasad S&D.
    Sprawa zgłoszenia @f4ust : nie widzę, żadnego problemu z dodaniem, więc zgłoszenie przyjmuję. ;)

    Co do kłótni, która się tu toczy od paru dni. Jestem trochę rozczarowana podejściem do rozgrywki niektórych graczy. Samym faktem zgłoszenia się do projektu potwierdzamy przyjęcie zasad S&D. A co za tym idzie, w drużynie możemy być z każdym uczestnikiem. Życzenia owszem, staram się brać pod uwagę ale nie zawsze takie życzenia da się uwzględnić. Szkoda też, że niektórzy z tego przywileju korzystają aż nadto.

    Nie chciałabym też, aby w czasie trwania rozgrywki toczono tutaj personalne jaki sojuszowe kłótnie, które miałyby na celu udowodnienie sobie czegokolwiek. Idą święta, mamy też S&D, bawmy się tym, a nie wbijajmy w siebie widelce.

    Co do podziału, musicie mi dać troszkę czasu. Jest tych zgłoszeń naprawdę sporo (najwięcej od kiedy jestem opiekunem) i chcę to zrobić naprawdę starannie i dobrze. ;) Cierpliwości.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Selavi Zygunia Bladas i FILU

    TukanLSD zglosil stan floty do S&D 6:12:2018 godz 10 :19
    ST Tukana LSD Obrona 8:12:2018 godz 10:03 :35
    A wiec prawie 48 godz bez kilku min , wystarczajaco duzo czasu by rozbudowac flote
    Pytam sie po co piszecie nieprawde i bzdury wyssane z palca ???
    Nalezalo by przeprosic
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • Podniesiono prog RW W S&D do 150 %
    Jednoczesnie wprowadzono obostrzenie
    zmieniony zostaje zapis z punktu 1 (nagroda dla akywisty )


    Obostrzenie: Średnia z wszystkich rw będzie musiała przekraczać dwu krotność progu rw wyznaczonego na danym uniwersum

    Uwazam to za niesprawiedliwe
    Wystepuje tu sprzecznosc pomiedzy rywalizacja o Aktywiste a interesem Druzyny ( nie wklejanie RW od 150 % do 300% )
    Powinno sie zaliczyc tyle RW by srednia RW przekroczyla dwu krotnosc progu RW wyznaczonego na danym uniwersum
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • @john malkowitz007 jeśli chodzi o mnie i o Tukana to mnie źle może rozumiałeś nie widzę w tym żadnego wałka jeśli tak jak napisałem. Ruda przy weryfikacji sprawdzi że stan flot się zgadzał przy zgłoszeniu to jak najbardziej jest ok, zwłaszcza że Tukan może robić flotę na tak zwanego - ;) ( nima a za kilka chwile jest ) to jak ktoś spawa i w jaki sposób flotę lub ile zużywa anty jego sprawa dla mnie w ciągu godziny może mieć i przyrost 200.000 pancy przecież to nie jest zabronione .
    Gorzej mnie drażni temat że niektóre pro floty zardzewiałe przez 11 miesięcy będą maskować swoje dziwne szczęście przez 1 miesiąc tym że kto będzie latał po aktywistę z zazdrości będą płakać to że na minus , że paliwo na minus, itp tylko jeden z drugim oszustem nie odróżni czystych rw i starań od ustawionego lotu przez x - układów gdzie leci na pewniaka że nie będzie miał przepału a później w ST opisze jak to miał natchnienie by wstać w środku nocy, puścić skana w okolice gdzie nigdy nic nie było, skana na gracza który pilnował się a akurat raz i wtedy gdy jest wypchany surką po zwózkach daje się zezłomować.
    A graczy tym SD nie brakuje
  • @ FILU hehe teraz to ja nie kumam ;D
    chodzi tobie o gracza Makunouchi Ippo ? którego trafiłem na mini ST wypchanego 1kkk surką ? ;]
    jeśli tak,to krótko mówiąc zauważyłem 1-wszy raz jego flotę juz z ta surą w południe o 12:00 jak się wylogował po 13 wysłałem stado gęsi. miał 1 planetę w 6 gali dt z surą i 1 reca musiał na pz polecieć.Rozwaliłem mu mona na falandze było to co było i tyle.pewny lot i już-tak zwany skill ;D :thumbup:
    Poza tym szukałem reszty w tych godzinach na innych monach.oczywiście znalazłem ale nie miałem czym lecieć zaprosiłem do tego lotu Grafa żeby to wyfarmił bo nie mam czym ale obrońca się zalogowął uratował drugi większy dobytek.a Grafa zaprosiłem bo akurat mnie skanował i wiedziałem ze jest. na wszystko mam RW na mona tak samo. a Makunouchi Ippo potem napisał sam ze miałem farta bo akurat raz od 3 miesięcy się nie logował w ciągu dnia. także jeśli o to chodzi masz sprostowanie,inne farmy tez CI pokazać ?;]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tukan ().

  • TUKAN po prostu chciał wygrać walecznego łowcę nie przemęczając się :) Pisałem o tym przy ostatniej edycji. Wystarczyło zgłosić mikro flotkę i dobudować w czasie trwania i wygrana w kieszeni.

    Za 4 godziny można startować, a jeszcze nie wiadomo z kim :D A co jak mam cel, trafię i za 20 minut się okaże, że jestem z nim w drużynie ? :)

    Pozdrawiam
    Wisior
  • John Ty ciagle wszystkich bezpodstawnie oskarzasz.
    Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
    kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
    ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
    Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
    Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
  • Mi to się już nie chce w tym temacie nic pisać.
    John ma sporo racji. bezpodstawnie wieszacie psy na mnie,a jeszcze nikomu nic nie zrobiłem.
    Gram Sobie po Swojemu i tyle czepiacie się nie wiem czego. Koniec tematu

    Wszystkim uczestnikom S&D życzę owocnych % :thumbsup: Tylko nie na mnie :>
  • jak zejdziesz z bana gruby i szybko nie znajdziesz się tam ponownie to pilnuj satek :D no super że już jeden pusher określił sie że nie będzie latał po rw do aktywisty zawsze to jednego kupionego skilla mniej jako konkurencja.


    ps; masz jeszcze jakieś multi by wysłać na siebie ataki co byś deksu nie musiał palić :quasi: taki żarcik XD
  • Mamy już podział: S&D Universum 68 Edycja 1 [10.12.2018-10.01.2019]
    Jeden z moich najtrudniejszych podziałów. Mam nadzieję że wszystko ok.

    Kilka spraw organizacyjnych.
    • Moony zgłaszamy 12h przed niszczeniem księżyca do mnie w wiadomości prywatnej.
    Wzór zgłoszenia:

    nick agresora
    koordynaty księżyca
    numer Uniwersum
    średnicę księżyca
    nick atakowanego.

    Przypominam, że nastąpiła zmiana w liczeniu % za niszczenia księżyców i nie jest to już średnica księżyca.

    Procent w takim wypadku liczony jest w/g wzoru:

    % za zniszczenie moona =((średnica/100)^2)/17

    • Bardzo istotną rzeczą jest wstawianie odpowiednich nagłówków w raportach.
      Poprawny nagłówek :
      2016-02-17 22:53:05 Ruda [SUMMER] - 78652%
    • Bitwy ACS rozliczane są indywidualnie przez każdego gracza biorącego w nim udział, zgodnie z Zasadami Publikacji RW.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • no proroctwo czy co :D 4 PN XD
    Kromak czyli powtórka z poprzedniego SD, nie musisz pisać pw już wiem wszystko ;)
    To taka drużyna co połowa niej grała w pin-ponga na forum odbijając piłeczkę :D Powinniśmy nazywać się Szykana ]:-D
    tak serio:
    Niby jest ok i wyeliminować że każdy będzie grał na własną rękę to takiej złej drużyny nielotów raczej nie mamy.
    No i w drużynie Tyrell ocaleją satki przede mną ]:-D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FILU ().