UniFusion

    • xLORD SITHx napisał(a):

      ciap napisał(a):

      Dziękuję za uznanie.
      Zawsze możesz wejść do teamu i zaproponować nowe rozwiązania na podstawie dostępnych logów.
      Nowe rozwiązania? Wszyscy wiemy jak wygląda składanie wam propozycji.
      Co gracz może składać nie widząc panelu? Że tak grzecznie zapytam.
      Jak chcesz dać propozycję analizowania logów nie widząc tych logów i pewnie nie wiedząc jakie logi ma do dyspozycji tGO, GO, SGO lub GA. To naprawdę bardzo ciekawe.

      Taki klasyk z innej gry. Gracz przychodzi i mówi "on gra 24h na dobę". Wchodzisz w logi i widzisz parę minut rano, z 2 godziny wieczorem. No i wielka afera na forum.

      Jako gracz niestety nie stworzysz nowych procedur, rozwiązań. Do tego trzeba panel i jeżeli tego nie rozumiesz to ja nie wiem. >_>
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • To chyba Ty nie zrozumiałeś mojego:

      "Zawsze możesz wejść do teamu i zaproponować nowe rozwiązania na podstawie dostępnych logów."

      Rozwiązania w kwestii banowania i analizowania logów. Każda osoba wchodząca do teamu ma swoje doświadczenie i nowe spojrzenie. Ale żeby złożyć jakąkolwiek propozycję trzeba być w team i wiedzieć na czym pracujemy.

      Pozdrawiam.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • :D :D :D ahh koniec dyskusji wam nawet tłuczkiem się nie wbije do głowy że jesteście dinozaurami i staneliście w ewolucji utrzymując własne podwórko z pushami gdzie boicie sie teraz że wam ktoś to wszystko zepsuł XD
      a jeszcze tu będzie dobre XD bo skill to ST XD ciekawe po odliczeniu kupionych ST ile było by tego skilla co u niektórych XD a zwłaszcza że za kimś co ma kupę ST idzie fama że pusher na uni a nie skill :ocb: i nie chodzi mi tylko na nekkar :ocb:
    • FILU napisał(a):

      :D :D :D ahh koniec dyskusji wam nawet tłuczkiem się nie wbije do głowy że jesteście dinozaurami i staneliście w ewolucji utrzymując własne podwórko z pushami gdzie boicie sie teraz że wam ktoś to wszystko zepsuł XD
      a jeszcze tu będzie dobre XD bo skill to ST XD ciekawe po odliczeniu kupionych ST ile było by tego skilla co u niektórych XD a zwłaszcza że za kimś co ma kupę ST idzie fama że pusher na uni a nie skill :ocb: i nie chodzi mi tylko na nekkar :ocb:
      Danielu proszę przestań bo się pogrążasz...

      Imperare sibi maximum imperium est



      ST#262 NEKKAR ON
      ST#2 WASSAT- OFF

      ST#87 Uni69 - OFF
      ST#67Fenrir - OFF
      ST#3 Dorado - ON
      ST łącznie - 421
    • Fuzja jak najbardziej na tak, zdecydowanie na nie wydobycie x7 (czemu nie zostawić x5) czemu nie zostawić x1 i dać u68 do nas??
      Czemu wydobycie na nie, a no temu że wybrałem x1 z pełną świadomością, gram jak gram, nie siedzę 24h 7 dni w tyg. nie mam na to czasu i nie widzę w tym sensu wolę real. Jak mam ochotę to zdejmuję urlop i gram może nie rozwijam konta ale trzymam podobny TOP juz parę lat. Przy x7 będę zmuszony grać częściej żeby utrzymać TOP
      Eko x7 wbrew pozorom i lobbystom daję korzyść tylko GF bo więcej zarabiają...
      Analogia do warcabów i szachów w ogóle nie trafiona, jak już wyjaśnił Zdobywca szachy były pierwsze. W szachy grasz dłużej (eko x1) w warcaby szybciej (eko x7)
      takie moje subiektywne zdanie ;)


      Kobieta jest jak litr wódki - za dużo dla jednego - za mało dla dwóch :P
    • C H O J N Y napisał(a):

      Eko x7 wbrew pozorom i lobbystom daję korzyść tylko GF bo więcej zarabiają...
      Czemu?
      Znam osoby które bunkry przyspieszały a teraz na x5 samopas budują. ;P
      Badania szybciej, budynki...

      xLORD SITHx napisał(a):


      ciap napisał(a):

      To chyba Ty nie zrozumiałeś mojego:
      Nie, bo Ty mojego!
      :P
      Pff!
      :foch:
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • ciap napisał(a):

      Cicho Sza napisał(a):

      Nikt nie zwrócił uwagi na inny problem ekonomów. Wybierając unii ze speed 1 z reguły zadowalali się planetami w granicach 230-250 pól wiedząc że to im wystarczy wraz z ewentualnymi podstawowymi terraformerami do końca gry :P
      Niedawno robiłam planetę na speed x5 i zostawiłam sobie 196 pól. Z pełną świadomością!Trzeba budować z głową. ;)

      "czy laboratoria( niestety potrzebne szybkie zwiększenie technologii obronnych nie tylko za kasę) ."
      Badania będziesz robić 7 razy szybciej. Będąc na speed x1 nie uzyskasz takiego przyspieszenia robiąc MSBN lub laboratoria. Dlatego nie budując wyżej laboratoriów i tak jesteś dużo do przodu z czasem.
      widzisz bo przy tym poziomie prędkości nie potrzeba stawiać na nowej planecie zbędnych pól jak nanity i nie potrzebujesz już laboratoriów mając taki poziom badań jak ty(87mln punktów)

      Gracz, który ma już zabudowane planety będzie musiał burzyć co nie dość że przechodzi z unii o wielokrotnie niższym poziomie (nigdy dotąd przy łączeniu unii nie było aż takich dysproporcji) stawia go w sytuacji iż będzie musiał dodatkowo stracić wiele punktów na wyburzaniu tych pól aby zrobić miejsce pod kopalnie

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cicho Sza ().

    • Cicho Sza napisał(a):

      widzisz bo przy tym poziomie prędkości nie potrzeba stawiać na nowej planecie zbędnych pól jak nanity i nie potrzebujesz już laboratoriów mając taki poziom badań jak ty(87mln punktów)
      Nie oceniaj moich badań na podstawie punktów bo one kuleją. :fgrin:
      Planeta jest prawie rozbudowana jak reszta. Lab trochę niższe ale za to zamiast standardowych robotów ma 14.

      Na chwilę obecną: 13.111km (216/218) :fsmile:

      C H O J N Y napisał(a):

      Dagmaro napisz mi jeszcze że osoby które znasz nie używają do badań i budowy budynków anty.. czyli kto zarabia??
      Dziś rozmawiałam z graczem o robieniu astro 22+23. Wiem że ludzie chcieliby robić wszystko już teraz ale niestety czasem to musi trwać. Taka astro 22 robi się 74 dni. Czy to dużo? Moim zdaniem bardzo mało. Przecież to kosztuje aż 507kk, 1015kk, 507kk surki!! To musi trwać, nie ma zmiłuj. Oczywiście głupota byłoby wydawać kasę na anty żeby przyspieszyć badanie które trwa tylko 2,5 miesiąca. Przed zmianą był to już ponad rok - całkiem sporo. I tutaj powiedziałabym że bez anty raczej ciężko.

      Budynki? Serio? Ktoś przyspiesza budynki? 0_o Przed zmianą speed robiłam kopalnię metalu 8 tygodni. Tyle mi się budowała i nigdy nie przyspieszyłam. Teraz wyższy lvl robię 2 tygodnie. Dlaczego miałabym wydawać realną kasę na coś co robi się tylko 2 tygodnie?

      Prędzej bym wydała antymaterię na speed x1 niż na speed x5.

      PS. Zrobiłam astro 21+22 na speed x1 bez wydawania antymaterii. Trwało to ok 160 dni + 270 dni. Pamiętam dobrze bo lvl 22 dokładnie leciał 9 miesięcy. :fgrin:
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • Siemka. dodam cos od siebe w tym temacie, jezeli mozna... wsumie za chwile bedziemy grac razem ;)
      Nie powiem ze Filu ma racje, bo argumenty ktorych uzywa i sposob w jaki to robi jest zenujacy :huh:
      zgadzam sie ze gra na parametrach takich jakie macie czyli x1 jest fajna sprawa i sam bylem poczatkowo przeciwny wprowadzeniu x5 u nas, ale gdyby sie nad tym glebiej zastanowic to trzeba sobie zdac sprawde ze tendencja wlasciciela do podnoszenia ekonomi na starszych serwerach jest bardzo duza i faktycznie zostanie przy konfiguracji x1 spowoduje, ze za chwile to co sobie tutaj wypracowaliscie bedzie slabiutkie po fuzjach ze spedami, a to jest przeciez nie uniknione. Mysle ze bledem bylo nie wprowadzenie tego ekox5 u was, bo faktycznie w tym czasie mogliscie troszke bardziej "urosnac" co by wam dawalo lepszy start na UF. naszczescie ta roznica obecnie nie jest az tak duza, wiec powinno byc ok :) nie rozumiem glosow ze jestescie za UF, ale nie za podniesieniem eko. no to z kim chcecie sie laczyc, jak wszedzie podnosza eko? hmm. patrzmy realnie. wlasciciele maja w nosie to co wy chcecie na swoim uni, wiec proponuje wlaczyc myslenie i odpowiednio sie nastawic na zmiany ktore wejda. po co sie denerwowac czyms nad czym sie nie ma wplywu? :P inna opcja zakonczyc granie. osobiscie powiem ze z tym eko poniesionym nie jest tak zle. zauwazylem wieksza aktywnosc graczy przy tym podniesieniu eko i jest to swego rodzaju plus:) no i nawet flociaze mniej na urlopach przesiaduja z powodu wydobycia i jest jakas wieksza rywalizacja z tego powodu.

      podsumowując rozumiem wasze pretensje, ale moim zdaniem lepiej byc sprytnejszym jesli chce sie dalej grac i sprobowac zastanowic sie jak sobie to poukladac w nowych relaliach by jak najlepiej na tym wyjsc ;) pozdrawiam ;)
      Kromak[P N]&CelestialGeneral[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Van[P N]vs.obserwator[BOSS]~1855466.62%
      kruchy[P N]&Kromak[P N]&Selene[P N]&Mallory[P N]&Andre[P N]vs.Bociek(wojtekreal)[3 X]~2407655.4%
      ancymon[P N]&Kromak[P N]&Andre[P N]&Hamer[P N]&Lzk kupie dex[PZWP]vs.Mili[3 X]~369787.52%
      Selene[P N]&Andre[DoF]&Kromak[P N]vs.wilku[MISIE]~102650.3%
      Mallory[DoF]&Warka[COMA]&fnk[P N]&Kromak[P N]vs.dziob[3 X]~98143.53%
    • W dniu wczorajszym pojawiła się ankieta dotycząca tego jaką konfigurację powinno mieć nowe uniwersum.
      Oczywiście nic ciekawego nie wnosi. Znowu speedy.
      Ciekawsze jest jednak to, że najpierw planujecie fuzję obecnych serwerów, a teraz zamierzacie otworzyć kolejny (kolejne) nowe? Widać totalny brak logiki i niemałą ignorancję.


      UNI 39: OFF
      UNI 40: OFF
      UNI 69: OFF
      UNI Nekkar: ON
    • xLORD SITHx napisał(a):

      W dniu wczorajszym pojawiła się ankieta dotycząca tego jaką konfigurację powinno mieć nowe uniwersum.
      Oczywiście nic ciekawego nie wnosi. Znowu speedy.
      Ciekawsze jest jednak to, że najpierw planujecie fuzję obecnych serwerów, a teraz zamierzacie otworzyć kolejny (kolejne) nowe? Widać totalny brak logiki i niemałą ignorancję.
      Nowe uni dla ludzi, którzy widząc jak bardzo są w [ciach] po uf chcą zacząć od nowa ;)


      Super Moderator Ruda:
      pseudocenzura
    • Kto normalny mając już jakieś konto chciałby zaczynać od nowa mając świadomość, że za jakiś czas i tak go połączą ze starymi uni?

      Edit
      @xLORD SITHx i jeszcze te propozycje prędkości - zróbmy sobie ekox5 bo jak nas połączą ze starymi uni które teraz będą miały x7 będzie większy fun.
      ilość ST - 0 (przynajmniej po stronie zwycięzcy)
      ilość zwycięskich RW - prawie 0
      skill - 0
    • hasseu1 napisał(a):

      Kto normalny mając już jakieś konto chciałby zaczynać od nowa mając świadomość, że za jakiś czas i tak go połączą ze starymi uni?
      W sumie to nikt normalny.
      Zapewne team w swej wielkiej mądrości i niekończącej się wspaniałomyślności okazał łaskę i postanowił dać szansę właśnie tym, o których @szpic napisał, że są w dupie po UF.


      UNI 39: OFF
      UNI 40: OFF
      UNI 69: OFF
      UNI Nekkar: ON
    • Witam ,nie ma tu co gdybać i debatować ,prawda jest po obu stronach medalu ,błąd ze nie było od razu u nas x5 ,ale ludzie chcieli spokoju i taka prawda ,a jak piszecie to nie zmieni decyzji o UF do spidu ,wiec najlepiej teraz zrobić to jak najszybciej żeby mniej bolało i tyle.

      Selena masz rację jednak się spotkamy :P Ale kto by się spodziewał takiego obrotu sprawy :) I znów kłótnie ehh
    • ciap napisał(a):

      Team nie decyduje o takich sprawach.

      Sama w 2016 roku pytałam o taki nowy pusty serwer.
      Jaką odpowiedź wobec tego otrzymałaś?
      Dziwi mnie to trochę, ponieważ Art jako Community Manager jest łącznikiem (przynajmniej w teorii) między graczami, a Gameforge - fuzja ma być czymś co graczy zadowoli - Ci chcą uni ze speedem x1, technicznie jest możliwe utworzenie takiego uniwersum, dlaczego zatem nie da się go utworzyć?

      Emerytowany lotnik - 856.607,43%

      " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
    • Więc takim problemem było zrobienie z Nekkara docelowego x1/1? I danie go jako drugą z opcji dla wszystkich innych uniwersów, które muszą przejść. Na x1 nie zrobi Ci aż takiej różnicy, czy dojdzie do topki konto 500kk Eko czy też 350kk floty. A x1 by pozostał...
    • Pytanko: czy inne kraje też stracą serwery x1 czy tylko u nas taka rewolucja?

      Były ankiety i serwery popodnosiły wydobycia ale przecież nie 100% społeczności tych serwerów takie rozwiązanie się spodobało. Wiec przecież można by zrobić Nekkar serwerem docelowym dla innych i byście Wszyscy byli zaskoczeni ilością osób przybyłych na ten nasz serwerze.
      I jedyny serwer z konfiguracją x1 byłby uratowany
      "A teraz chodź tu do mnie, (ja muszę żyć)
      będę opowiadał czary Ci
      I tylko siądź koło mnie, (ja muszę żyć)
      takich rzeczy nie usłyszał nikt
      Zamienię Cię O-o-o,
      w koraliki które zawsze mam.
      I nie bój się O-o-o,
      nie zostawię cię w ciemnościach złych."