Atakowanie kont miesięcznych przez Topkę

  • odwieczne prawo ogame brzmi jakJest zysk to się leci. A co do skila, atakowania topki lub nie, latanie na bezbronnych i takie tam to sprawa drugorzędna i nie ma on znaczenia. Sam zaczynalem grę gdy top 1 miał 70kk punktów i jakoś dalem rade. Co do @Truck driver na u 68 brzmi ciekawie tez chetnie bym go zobaczył na tym uni. Daga licze ze znajdziesz jakies konto. Moze Ciernika zapytać?? :D
    Bla, bla, bla, bla
  • Musze zgodzic sie z autorem tematu, zeby jednak troche odpuszczac tym duzo, duzo slabszym, o ile nie sa irytujacy w jakis sposob, rażąco bezczelni, itp. Nawet ich nie skanuje. Moze jeszcze jakby sie nie pilnowali i wchodzili na konto co kilka dni przy braku obrony na planecie, to wtedy - moze tak... Ale nawet wtedy: jesli poziomy wydobycia byly by niskie, to nie wiem czy by mi sie chcialo leciec (pisze o aktywnym graczu, a nie idlerze), w przeciwienstwie do Zefira i jego przykladzie ze zbieraniem 4kk cegiel na zamek, to wlot po "1 cegle", liczac 50 wlotow dziennie, 365dni w roku, to mi wyszlo, ze ten zamek w Malborku bym po 219 latach zbudowal... Dziekuje bardzo ;) . Latac przy eko x5 po 150k surowcow? Nawet na idlera po tyle bym nie lecial ^^ ... Kontynuujac ten przyklad: Po co w ogole wysylac te "50 atakow" dziennie po 150k kazdy (7,5kk w sumie) , jak Zefir ma z wydobycia na oko 100kk dziennie?

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Calipso napisał(a):

    Po co w ogole wysylac te "50 atakow" dziennie po 150k kazdy (7,5kk w sumie) , jak Zefir ma z wydobycia na oko 100kk dziennie?
    Tam gdzie jeszcze gram czyli na draco sa tacy co wysylaja nawet po 50mt aby tylko flota nie stala. Ja z kolei jak mam puscic 70 mt na idlaka to wole zrobic fs i sie wylogowac z gry. Ludzi nie zmienisz i ich nawykow.
    [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Usunięto offtop

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Truck driver ().

  • Calipso napisał(a):

    przeciwienstwie do Zefira i jego przykladzie ze zbieraniem 4kk cegiel na zamek, to wlot po "1 cegle", liczac 50 wlotow dziennie, 365dni w roku, to mi wyszlo, ze ten zamek w Malborku bym po 219 latach zbudowal... Dziekuje bardzo . Latac przy eko x5 po 150k surowcow? Nawet na idlera po tyle bym nie lecial ... Kontynuujac ten przyklad: Po co w ogole wysylac te "50 atakow" dziennie po 150k kazdy (7,5kk w sumie) , jak Zefir ma z wydobycia na oko 100kk dziennie?

    @Calipso, ja i moje konto nie jesteśmy dobrym przykładem ;P
    Gram w Ogame inaczej niż większość pozostałych graczy. Inwestuję na potęgę w badania. Dość często używam rakiet międzyplanetarnych. Rozwijanie eko i floty zakończyłem dawno temu, od lat nie stawiam więc nowych kopalń ani nie buduję kolejnych statków. Przez ponad 10 lat gry nigdy nie aktywowałem urlopu. Od początku też swojej przygody z Ogame nigdy nie handlowałem (i nadal nie handluję) z innymi graczami. Od czasu wprowadzenia eko x5 przestałem latać na ekspedycje. Jak również po zwiększeniu prędkości na uni całkowicie wyłączyłem swoje eko na wszystkich koloniach.

    Nie będę się rozpisywał nad przyczynami tej ostatniej decyzji. Powiem tylko, że z perspektywy czasu wyłączenie wydobycia sprawdziło się w moim przypadku. Nie oznacza to, że taki krok byłby odpowiedni dla innego gracza. Ma on swoje plusy i minusy. U mnie plusy przeważyły.

    Próg 30 MT, o którym wspomniałem, oznacza tylko tyle, że poniżej tej ilości zysku w moim subiektywnym odczuciu nie opłaca mi się już lecieć. Czyli to jest minimum. Zazwyczaj jednak znajduję cele nieco większe.

    A co do 50 ataków dziennie przez 365 dni w roku, to niech za odpowiedź posłuży ten screen -> images84.fotosik.pl/1074/b84d8071534fe9ca.png :E


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • Panowie i Panie witam to mój pierwszy wpis. Ja uważa, że takie wloty to tylko po tod publikę. Każdy lubi jak mu kadzą i oklaskują wyśpiewując pochwalne hymny. Ale zgadzam sie ze ZDOBYWCA 1 , zę to anichluba, ani zysk ale najłatwiejsze do trafienia. Natomiast John Malkowitz007 wyjaśniam; - W Sojuszu '"Kukri" Kazdy nowy gracz otrzymauje od pozostałych członków duze wsparcie, aby mógł się szybko rozwiąć, stad tez moze to wygladać, ze rozwija się nadmiernie do swoich mozliwości.
  • @Krol Julian nie tylko w sojuszu o ktorym wspomniales jest tak jak piszesz. Kiedy ja zaczynalem przygode z ogame bylem zielony w te klocki. Nawet fs-a nie umialem zrobic jak nalezy i nie wiedzialem po co mi ksiezyc - uwazalem wtedy, ze jest mi w ogole niepotrzebny. Dopiero jak trafilem na takich ludzi jak Seth czy Goku i inni, nauczylem sie grac. Byl nawet taki ktos kto wysylal mi sure a na moje pytanie dlaczego mi pomaga odpowiedzial krotko: "mi kiedys na innym uni ktos tez pomogl wiec wiem co to znaczy jak sie zaczyna od zera wszystko". Wszystko zalezy z kim sie gra i na kogo sie trafi. Jeden bedzie taki "do rany przyloz" a drugi bedzie polowal na jak najlatwiejsze cele czyli na te konta z najnizszego top. Jeszcze inni nawet za farmienie idlakow czy za przegrywane aukcje beda nekac :D taka gra, jak komus za bardzo odbija w bani od tych cyferek to juz nic nie poradzisz :P
  • Truck driver napisał(a):

    @zefir przy 125 rw dzienny zysk na poziomie 46kk wyglada slabo biorac pod uwage jakie masz eko. Ciekawy jestem co miales na mysli lub czym sie kierowales wylaczajac wydobycie na wszystkich koloniach? Skoro to zrobiles to jaki byl sens inwestowac mocno w badania?

    @Truck driver
    Badania rozwijam od zawsze - to właśnie tylko i wyłącznie dla nich klikam. Reszta się nie liczy!

    A jeżeli chodzi o to, czym się kierowałem wyłączając wydobycie, to powiedzmy, że głęboko zastanowiłem się nad tym, co mi się podoba w Ogame, co lubię, a czego nie lubię robić w tej grze. Gra ma przecież sprawiać mi radość. To jest najważniejsze. Inaczej jaki byłby sens grania? Na to wszystko nałożyłem kryterium czasu, jaki mogę poświęcić dla Ogame.
    Następnie wyszczególniłem sobie elementy, z których mogę zrezygnować, aby nadal cieszyć się z klikania. I tak wyszło to, co wyszło.

    46kk zysku wygląda słabo? Oczywiście. Ale to był jeden z warunków kompromisu, jaki musiałem zawrzeć. Powiedzmy, że surowce, które sam wydobywam, nigdy nie cieszyły mnie tak, jak te które zdobywam latając. A że zarabiam niewiele, przez co powoli w statystykach wyprzedzają mnie kolejne konta górnicze (przez te 5 miesięcy od uruchomienia eko x5 spadłem o 6 miejsc, a wkrótce wyprzedzą mnie kolejni gracze) - trudno, jestem w stanie to zaakceptować :)

    Zastanów się nad czymś takim: po przyśpieszeniu eko x5 mogłem zredukować wszędzie wydobycie do 20% i byłbym dokładnie w tym samym momencie, co przed zwiększeniem prędkości, gdy moje ekonomia pracowała normalnie. A jednak wyłączyłem je całkowicie. Ciekawe, nie? Można by na tej podstawie podejrzewać, że eko x5 było tylko zaledwie impulsem do tej decyzji, a jej głównej przyczyny trzeba by szukać gdzieś indziej... Może już wcześniej o tym myślałem?


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • Idac tym tokiem myslenia to eko sobie wylaczyles ale idlaki, na ktore latasz juz nie wiec surowce na nich wydobywaja sie proporcjonalnie do zwiekszenia eko na calym uni.


    zefir napisał(a):

    Próg 30 MT, o którym wspomniałem, oznacza tylko tyle, że poniżej tej ilości zysku w moim subiektywnym odczuciu nie opłaca mi się już lecieć. Czyli to jest minimum. Zazwyczaj jednak znajduję cele nieco większe.
    Ze tez chce Ci sie na uni x5 eko puszczac te przykladowe 30 MT to serio szacun. Owszem widzialem juz takich co i po 40-50 MT puszczaja i sa w czolowce topki ale dla mnie to juz sa desperaci. Ja bym na takie ochlapy nie polecial. Chyba, ze bylby to aktywny gracz, ktory dziala mi na nerwy to wtedy inna sprawa :P
  • Truck driver napisał(a):

    Idac tym tokiem myslenia to eko sobie wylaczyles ale idlaki, na ktore latasz juz nie wiec surowce na nich wydobywaja sie proporcjonalnie do zwiekszenia eko na calym uni.
    Brawo, trafiłeś :D
    Należy się nagroda dla tego Pana ;)
    Argument, że teraz przywożę z ataków 5x tyle surowców co wcześniej, był jednym z kilku, które przemawiały właśnie za wyłączeniem ekonomii.
    Wg moich szacunków obecnie na samych farmingach (bez eko) zarabiam o 40% więcej surowców niż zarabiałem przy pracujących kopalniach i lotach na cele podczas wydobycia x1.
    Zdobywam więc surowce szybciej, niż robiłem to wcześniej. I ten 40% wzrost zupełnie mi wystarczy. A że reszcie uni wzrosło o 400%, to już jest ich zmartwienie ;P


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • zefir napisał(a):

    Brawo, trafiłeś
    Należy się nagroda dla tego Pana
    Argument, że teraz przywożę z ataków 5x tyle surowców co wcześniej, był jednym z kilku, które przemawiały właśnie za wyłączeniem ekonomii.
    Wg moich szacunków obecnie na samych farmingach (bez eko) zarabiam o 40% więcej surowców niż zarabiałem przy pracujących kopalniach i lotach na cele podczas wydobycia x1.
    Zdobywam więc surowce szybciej, niż robiłem to wcześniej. I ten 40% wzrost zupełnie mi wystarczy. A że reszcie uni wzrosło o 400%, to już jest ich zmartwienie
    hahah nie do konca to mialem na mysli :D gdybys zostawil kopalnie na poziomie 100% wydobycia plus farmingi po idlakach to bys mial wiecej niz te 40-50kk dziennie surowca ale wybrales taki styl a nie inny wiec Twoja sprawa, nie wnikam :P jak to mowia - nie moj cyrk, nie moje malpy :D
  • jak w kazdej spolecznosci mamy tu roznych ludzi i rozne charaktery.pojecie uczciwosci jest w zasadzie tylko jedno ale nie wszyscy sa zainteresowanni tym zeby grac fer.no nic to wiadomo ze tak juz zawsze bylo i dalej bedzie.nie ma sensu lamentowanie i proszenie o litosc.tacy ludzie doskonale wiedza o tym ze to co robia nie do konca jest fajne ale beda to robic dalej poniewaz tacy sa z natury.sam jestem bandyta i zyje z tego co komus zrabuje.z kont miesiecznych naprawde niewiele da sie wywiezc wiec w sumie nawet ich nie skanuje ale czesto atakuje graczy slabszych od siebie jezeli ilosc surowcow jest zachecajaca do tego by wystartowac atak.w sumie juz chociazby ze wzgledow czasowych ataki na jakies ochlapy sie nie oplacaja za bardzo poniewaz lot tam i z powrotem trwa okolo 2h.wole wiec skanowac w tym czasie niz niepotrzebnie blokowac sobie sloty.no coz juz tak jest i inaczej nie bedzie.bawcie sie dalej bo to tylko zabawa i fajne spedzanie wolnego czasu.do tego mozna pogadac z ciekawymi ludzmi.amen
  • W sumie ciekawy temat. Sam staram się nie latać na graczy poniżej pewnego poziomu, kiedyś to było powyżej top 1000, teraz czasy sie trochę zmieniły. Z założenia na skanuje zupełnie planet ani za bardzo mnie to nie interesuje, lece głownie moony. Nie rozumiem również tych rzemieślników farmiących cały czas - ale może dlatego że sam jestem na tyle leniwy że nie bawiłoby mnie to. Dla mnie to temat szanowania swojego czasu - ale jeżeli ktoś lubi to też nie będe oceniał.

    Nie wierze w teorie spiskowe dotyczace zakładania nowych kont pod przyszłe farmienie czy też złomowanie, predzej takie konta są już w topce i predzej uwierze że są wykorzystywane do handlu po przelicznikach niż do zbierania sury a potem wyfarmiania - zakładanie takiego konta to dla mnie absurd. To dość typowe że ludzie którym nie wychodzi w tej grze w każdej wiekszej aktywności dopatrują sie kombinatorstwa, albo oszustwa.

    John po rozmowach na pw w grze zauważyłem że chyba zbyt serio bierzesz tę gre.

    Nie wierze też w to że flociarze graja na innych kontach tylko po to żeby budować statki które potem niszcza, taka teorie przedstawił "człowiek dżdżownica"

    [ciach]

    Moderator kruszynka:
    Usunięto offtop


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez priesten ().

  • Pisalem juz nie raz o tym
    Nowo zalozone konta blyskawiczny rozwoj , czyli przez kogos sponsorowane
    4 ..5 koloni zbadane grawitony , budowa GS
    Oszczedzac takich nowych i nie atakowac ich ???
    Wiadomo ze to czyjes GS.owki i obserwatorzy
    A potem zdejmuje taki grajacy UFS.em urlop i robi ST
    I jeszcze bezczelnie pisze , ze tylko kilka skanow i jest ST i do zobaczenia kiedys , taki to ma skila i wszyscy mu gratkuja
    Takich nowych to trzeba tepic zanim zbyt mocno sie rozwina
    A po ataku na takiego gracza od razu skany od graczy ktorzy nigdy nie skanowali
    Przypadek ???
    Oczywiscie wszystko zgodne z regulamnem i zasadami gry
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • john malkowitz007 napisał(a):

    Pisalem juz nie raz o tym
    Nowo zalozone konta blyskawiczny rozwoj , czyli przez kogos sponsorowane
    4 ..5 koloni zbadane grawitony , budowa GS
    Oszczedzac takich nowych i nie atakowac ich ???
    Wiadomo ze to czyjes GS.owki i obserwatorzy
    A potem zdejmuje taki grajacy UFS.em urlop i robi ST
    I jeszcze bezczelnie pisze , ze tylko kilka skanow i jest ST i do zobaczenia kiedys , taki to ma skila i wszyscy mu gratkuja
    Takich nowych to trzeba tepic zanim zbyt mocno sie rozwina
    A po ataku na takiego gracza od razu skany od graczy ktorzy nigdy nie skanowali
    Przypadek ???
    Oczywiscie wszystko zgodne z regulamnem i zasadami gry
    Kiedy zaczynalem gre tez szedlem w statach jak rakieta od czasu kiedy ktos mi wytlumaczyl jak grac by szybko sie rozwijac. Grac nie umiesz wiec pierdzielisz glupoty jak wyzej. Naucz sie w koncu na czym ta gra polega (nie tylko na farmieniu na miniST) i nie siej fermentu na forum, ze kazde nowo zalozone konto to przekret.
  • Graczy ktorzy upieraja sie przy farmieniu aktywnych nowych, czy starych weteranow ktorzy wrocili do gry po wieloletniej przerwie (jak ja) - nie rozumiecie ze zwyczajnie nie oplaca sie farmic aktywnego gracza dla 1,5 kk zysku i przebijac przez jego obrone, bo na planetach nie aktywnych bardzo czesto gesto lezy sporo wiecej? I to bez koniecznosci spalania deu na podnoszenie floty bojowej. Wystarcza same transportery.
  • Witam wszystkich nie zagłębiałem się dokładnie w wasza dyskusje lecz na to o czym pisze @ZDOBYWCA1 jest proste rozwiązanie z podobnej gry mianowicie DesertOperations Gracze nowi do top 1000 maja ochronę słabego gracza i top 100/200 ich atakować nie może chyba ze taki gracz dokona pierwszy ataku na gracza z topki to wtedy wygasa jest to fajne rozwiązanie bo sporo kont zanim osiągnie top 1000 może rozwijać się na swoim poziomie latając na podobne floty


    A latanie na 1.5kk zysku jest o tyle śmieszne ze nie cenicie swojego czasu lot trwa 1h palicie TP szukajcie celów na swoim poziomie chyba ze wasz poziom to 1.5kk

    pozdrawiam
  • Jest tutaj podobne rozwiazanie, acz nie od miejsca top tylko ilosci pkt. Kwestia taka ze jak tylko wychodzisz z tego to Cie skania rozni nazwijmy to.... malo sprytni flociarze :D Na moim przykladzie, majac 4.101.168 pkt, jestem szpiegowany przez 700.000.000+ (zeby nie wskazywac konkretnie o kogo chodzi) i on jest w stanie wleciec w moje 1,5k satelit slonecznych (50% pz uni) bez zadnego powodu. Mam wtedy wieksze straty w obronie niz on zysk....
  • Mając 250kk pkt, regularnie pilnuję nielicznych już graczy, którzy niedługo opuszczą zieloną strefę. Jak statystyki mówią, że może tam być zysk, to z reguły jest. Np 8k satelit, które ktoś taki trzyma dalej po grawitonach - fajny zastrzyk krisu. Nie wspominając o leszczach, którzy przekraczając 500k pkt mają 200k we flocie stojącej na planecie. To już są śliczne zyski :)
    Generalnie jak już tu wcześniej było pisane - każdy ma wyznaczony jakiś próg opłacalności. Dla mnie to 10kk zysku i nie robi mi różnicy, czy przywiezie mi je flota farmingowa, czy GSy rozwalające przy okazji jakieś bunkierki :)
  • Na swoim przykładzie powiem tak, gram w tą grę już około 12 lat. Kiedyś grałem dla zysków, nie dla procentów, orałem bunkry dla zwrotu wahy i minimum 5-10kk zysku. Teraz gram dla zabawy, mam swoich pupili których trzepie dla zasady przez to co sobą reprezentują a nie dla zysków. Z reguły nie reaguję co niesie plotka ale zemsta, odwet, vendetta musi być słodka ;) Nie ma znaczenia top lecz podejście danego gracza, jeśli nie nauczyli go kultury w domu ja nauczę go manualnie tu :P
    Kardynała Richelieu sekret wam dziś zdradzę
    Od przyjaciół Boże strzeż z wrogami sobie poradzę
  • zefir napisał(a):


    [...]
    Zastanów się nad czymś takim: po przyśpieszeniu eko x5 mogłem zredukować wszędzie wydobycie do 20% i byłbym dokładnie w tym samym momencie, co przed zwiększeniem prędkości, gdy moje ekonomia pracowała normalnie. A jednak wyłączyłem je całkowicie. Ciekawe, nie? [...]
    Że się tak wtrącę - tu nie ma nic ciekawego, tu są same głupoty... Jak, ale to JAK można uznać, że zwożenie surowców raz dziennie jest bardziej uciążliwe niż pierdyliard ataków na 30 MT?! Posłużę się anegdotą - po co komu 4-metrowy dmuchany paw? Po to żeby mówili o 4-metrowym dmuchanym pawiu. Nie ma tu nic z ekonomii i racjonalizmu - jest chęć zabłyśnięcia. W sumie tak samo jak nasty pozom laserowej - nic nie robi, ale dla fejmu jest.

    Ciap pisze że przeszła OGame eko, Ty jesteś lepszy - przeszedłeś w badaniach i absurdach.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • @Keyra ewidentnie nie zrozumiałeś moich motywów ani przesłanek, które mną kierowały. Ja z jednej strony nie chcę, a z drugiej nie mogę Ci ich podać w bardziej zrozumiały sposób, bo musiałbym Ci wyjaśniać jak robię fs'y, kiedy mogę, a kiedy nie mogę logować się do gry i ile czasu mogę na nią dziennie poświęcić. Ekonomia nie ma tu nic do rzeczy...
    "Jeżeli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie" ;)


    Zdziwisz się, ale nasty poziom technologi laserowej też może być potrzebny.
    Długo nie ruszałem bezużytecznej czwórki badań, ale w końcu musiałem zacząć rozwijać (jak na razie) 3 z nich. Jaki był powód?
    Nie posiadam dostatecznie dużo ładowności, aby wozić miliardy surowców potrzebnych do odkrywania kolejnych poziomów badań. A ponieważ totalnie olewam rozwój ekonomii, nie mam też drogich w budowie kopalni, w których mógłbym chomikować surowce. Rozwiązaniem jest albo powiększyć flotę transportową (co jest bezsensowym wyrzucaniem w błoto surowców, które można by wydać na badania) albo operować tym, co się posada, czyli badaniami. Dlatego od lat układam długofalowe plany kolejności takiej ich rozbudowy, aby różnice w koszcie ich wybadania umożliwiły mi stopniowe przełączanie się z tańszego na coraz to droższe badanie. W tej chwili np. zbieram surowce na astrofizykę, konkretnie 25 poziom. Nie muszę chyba pisać, że jest on potwornie drogi. W jaki sposób go wybadam? Zacznę od uruchomienia 11 poziomu MSBN, który przełączę na 21 poziom spalinowego, który z kolei zamienię na 24 poziom technologii laserowej. Laserową przełączę na 21 poziom szpiegowskiej, a tą z kolei na 20 poziom plazmowej. Plazmowa zamieniona zostanie na 24 poziom bojowej, bojowa na 21 poziom napędu impulsowego, a impuls na technologię nadprzedstrzenną na 21 poziom. Nadprzedstrzenna zamieni się w 24 poziom technologii jonowej, jonowa w 25 poziom opancerzenia, a z opancerzenia już tylko rzut beretem do astrofizyki. Bez laserowej, jonowej i nadprzedstrzennej rozwiniętych na odpowiednio wysokie poziomy nie udało by mi się z pozostałych badań ustawić odpowiedniej drabinki rozwoju. Chcąc nie chcąc niestety muszę je rozwijać.


    Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

    Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
  • Keyra napisał(a):

    Ciap pisze że przeszła OGame eko,
    Raczej zrobiłam wszystko co było do zrobienia. Miałam najwięcej planet na x1 (jako druga) i zrobiłam top 1 światowego wydobycia. Nigdy nie napisałam że przeszłam OGame eko, raz chyba tylko wspomniałam że ktoś mógłby o tym tak napisać.
    Mogę umierać! Może kiedyś napiszę pożegnanie i dam w tytuł "przeszłam OGame" jak robią to inne osoby. Choć mam nadzieje że wtedy nie wrócę po tygodniu jak np. matiq. :fgrin:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • ciap napisał(a):

    Raczej zrobiłam wszystko co było do zrobienia. Miałam najwięcej planet na x1 (jako druga) i zrobiłam top 1 światowego wydobycia. Nigdy nie napisałam że przeszłam OGame eko, raz chyba tylko wspomniałam że ktoś mógłby o tym tak napisać.
    Mogę umierać! Może kiedyś napiszę pożegnanie i dam w tytuł "przeszłam OGame" jak robią to inne osoby. Choć mam nadzieje że wtedy nie wrócę po tygodniu jak np. matiq.
    Ja bym naTwoim miejscu poszedl za ciosem i z tego top 1 eko postawil teraz flote top 1 :)
  • ciap napisał(a):

    Wiem że jak zmieni się speed to moje rekordy będą niczym i wypadnę z kategorii "standardowe".
    Ale obecnie doszłam do takiego momentu że na jedną kopalnie zbieram surowce ponad 45 dni. Astro kosmiczne ceny, plazma osiąga powoli maks. Można powiedzieć że przeszłam grę eko na speed x1.

    Prędzej czy później każdego ekowca to czeka.
    Hmmm... 8 Gru 2017
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "