UNIVERSA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • @Fixmor
      Piszesz tak jakby to tylko topka atakowała. :O
      Nawet jeżeli zablokujesz ataki top 100 to zawsze się znajdzie ktoś kto będzie na tyle silny obok Ciebie w top żeby Cie zaatakować. Jeżeli nie umiesz zrobić FS, zniechęcić innych do wysłania ataku będziesz atakowany... :fsmile:

      Jestem top 1 i mam tyle układów że nie wyrażam zgody na takie coś! Będę musiała dużo osób gryźć jak zaczną latać po mnie! I krzyczeć... Na tabletki na gardło mi nie starczy. :fgrin:
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • Starrk napisał(a):

      Ty na prawdę nie umiesz w tę grę :D
      Te tak zwane "układy" to sojusz,albo znajomość z danym graczem z innego uni lub nawet z reala, zatem przez proponowaną przez ciebie zmianę wcale nie skończą się "układy", ale za to rozprzestrzeni się push
      Sojusz ? Dwie ekipy - oficjalna wojna na UNi między nimi ogłoszona - Atakuje gość z sojuszu X piszesz do wrogiego dla niego sojuszu Y o wsparcie w zezłomowaniu typa lecącego - co odpisuje ? - nie bo mu obiecałem, że nie będę jego floty złomował. - Przypominam dwa sojusze z ogłoszoną wojną między sobą OBAJ w TOP 100.

      Noob protection dla TOP 100 jest tu konieczny i nie ma co z tym dyskutować ( na niektórych UNI drugi w TOP 50)

      Jak pazerni na kasę administratorzy tak bardzo chcą zarabiać to włączcie noob protection, a zobaczycie aktywnosc na serwerach, a nie tak jak teraz 200-300 graczy średnio.

      I zacznijcie szybko łaczyć serwery, aby ich było jak najmniej.

      • CIAP - grałeś w ogame jak powstawało 10-15 lat temu? - BASH to więcej jak 3 ataki, - zmieniliście bo to PUSHUjącym przeszkadzało! Ale tak (ciach)już tę grę, że i nawet Regulamin pozmienialiście żeby tylko "kasa się zgadzała".
    • Fixmor napisał(a):

      CIAP - grałeś w ogame jak powstawało 10-15 lat temu?
      Po pierwsze @ciap to kobieta wiec juz sobie grabisz :D

      A po drugie gracz top 100 czy gracz top 200-300 roznia sie tylko iloscia punktow na koncie. Jesli ten gracz z top 200-300 jakims cudem sie uchowal i zdolal dojsc do top 100 to swiadczy tylko o tym, ze ma mega farta i los mu sprzyja. Mozna byc noobem z taka topka ale na nowym uni, na starych uni gracze z duza slabsza topka potrafia sie upilnowac i ciezko wtedy trafic takiego gracza wiec @Fixmor poczytaj sobie wszelkiego rodzaju poradniki i naucz sie grac jak nalezy a dopiero pozniej oczekuj wprowadzenia noob protection tak by Tobie pasowalo.
    • Nie chodzi o upilnować :/

      Jeżeli chcesz to nauczę cię grac w ogame :/ jak grałem w tę grę to jeszcze w pieluszki robiłeś :/


      Noob protection obowiązywał za "starych czasów" i dzieki temu na każdym UNi było 2000-3000 aktywnych graczy bo mieli szanse "nauczyć się grać" - teraz tej szansy nie mają bo pojawi się taki z TOP 100 i zniechęci gracza do dalszej gry.

      Noob protection jak zostanie włączone to przynajmniej "układy" w TOP-kach przestaną obowiązywać i zaczną się wzajemnie złomować co pozwoli na wyrównanie szans dojścia do TOP 100 każdemu nawet "noobowi" w tej grze :/
    • Fixmor napisał(a):


      • CIAP - grałeś w ogame jak powstawało 10-15 lat temu? - BASH to więcej jak 3 ataki, - zmieniliście bo to PUSHUjącym przeszkadzało! Ale tak (ciach)już tę grę, że i nawet Regulamin pozmienialiście żeby tylko "kasa się zgadzała".

      Wchodzisz w mój profil a tam > Użytkownik od 23 Lut 2006
      Moje konto > ciapka.cal24.pl/index.php?pd=gracz&k=pl&s=68&j=pl&id=164727
      Przez 4 lata miałam top1 wydobycia światowego speed x1, przez 5 lat czołówka światowego OGame (top2-10) speed x1. :fsmile:

      Bash nigdy nie wynosił 3 ataki. Kiedyś na początku OGame zasada bash brzmiała:
      "Więcej niż 3 ataki na planetę w ciągu 24h liczonych od każdego ataku będą definiowane jako Bash i są niedopuszczalne. Kazdy atak moze sie skladac z maksymalnie trzech fal, o ile przybycie flot na planetę (księżyc) następuje w przeciągu 30 minut."
      Czyli dozwolone było 9 ataków (odpowiednio zrobione).

      Zasada ta została zmieniona między 21.07.2006 a 22.08.2006. Od 22 sierpnia 2006 roku (czyli zaraz będzie 12 lat) dozwolone jest 6 ataków bez podziału na fale. Zostało zmienione ponieważ gracze mieli problem z liczeniem tych fal. Wszystko zostało odpowiednio ogłoszone.


      Fixmor napisał(a):

      Jak pazerni na kasę administratorzy tak bardzo chcą zarabiać to włączcie noob protection, a zobaczycie aktywnosc na serwerach, a nie tak jak teraz 200-300 graczy średnio.
      Administracja gry pracuje na wolontariacie. Nie dostaje ani grosza tak jak reszta teamu OGame.pl (GO, mod, SGO, SMod).


      Noob protection obowiązywał za "starych czasów" i dzieki temu na każdym UNi było 2000-3000 aktywnych graczy bo mieli szanse "nauczyć się grać" - teraz tej szansy nie mają bo pojawi się taki z TOP 100 i zniechęci gracza do dalszej gry.
      Moim zdaniem sam sobie zaprzeczasz.

      Stara ochrona graczy była do 5k punktów. Każdy kto przekroczył ten próg mógł być atakowany przez każdego. Teraz nowy gracz przez top na starych uni może być dopiero atakowany w chwili przekroczenia 500k punktów. Do 500k punktów mogą go atakować graczy tylko którzy mają mniej niż 5kk punktów.
      Top 1 na Zibal (uni które powstało jako przedostatnie) ma już 8.407.851 punktów. Więc nowa ochrona graczy już chroni tam więcej graczy niż stara ochrona. Nowe uni (pierwsze tygodnie) to każdy ma nowe konto więc ochrona słabo działa ale... Ty podajesz system ochrony słabego gracza jakby zabijał stare uni. Nowa ochrona lepiej chroni nowe osoby, dłużej nie mogą być atakowani przez czołówkę, więcej czasu mają na naukę gry, rozwinięcie konta niż oferowała stara ochrona. Dlatego ten system nowy nie zabija serwerów.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().