Propozycja do zmiany EVENTU relokacji planety

    • Ale sie mnie uczepili masakra!!!

      Pozwolenie na przenoszenie z all pozycji na 15 nie będzie bardziej nieuczciwe niż inne zmiany które wprowadza GF w czasie rozgrywki. Zmiana wzoru wydobycia deuteru, rakietowanie obrony, zakrzywienie układów, galaktyk i można tak wymieniać godzinami ponieważ...

      PRAWIE KAŻDA WPROWADZONA ZMIANA DLA JEDNYCH JEST OK DLA INNYCH JEST NIE OK. Jeżeli jedynym argumentem byłoby "nieuczciwość w stosunku do kogoś" to żadna zmiana by nie mogła zostać wprowadzona.

      I tym oto sposobem argument "bo to nieuczciwe" przepada. Uczepili się tylko mojego wydobycia i tego ze mnie nikt nie dogoni. To jeden gracz tylko na serwerze jest?
      PS. Nie przeniosłabym koloni na 15 pozycję jeżeli taka możliwość by była.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

    • ciap napisał(a):

      Ale sie mnie uczepili masakra!!!

      Pozwolenie na przenoszenie z all pozycji na 15 nie będzie bardziej nieuczciwe niż inne zmiany które wprowadza GF w czasie rozgrywki. Zmiana wzoru wydobycia deuteru, rakietowanie obrony, zakrzywienie układów, galaktyk i można tak wymieniać godzinami ponieważ...

      PRAWIE KAŻDA WPROWADZONA ZMIANA DLA JEDNYCH JEST OK DLA INNYCH JEST NIE OK. Jeżeli jedynym argumentem byłoby "nieuczciwość w stosunku do kogoś" to żadna zmiana by nie mogła zostać wprowadzona.

      I tym oto sposobem argument "bo to nieuczciwe" przepada.
      przepraszam Daga jeśli moje porównania Cię uraziły, teraz będziesz mieć spokój.
      Zgadzam się z tobą w 100%.