Całkowity brak sensu grania na serwerze Wezn.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Całkowity brak sensu grania na serwerze Wezn.

    Witam serdecznie.

    Od momentu powstania tego uniwersum minęło już dobre kilka miesięcy, liczba graczy z prawie 7 tys. obecnie zmalała do ok. 1900 aktywnych graczy.
    Liczba punktów graczy z top 50 rośnie w tempie geometrycznym i raczej nic nie jest w stanie ich zatrzymać.
    Będąc w top 150, sytuacja na chwilę obecną wygląda tak że człowiek zostawiając flotę na dosłownie 15 minut może liczyć się z tym że wracając już nic z niej nie zostanie.
    Budowanie jakiejkolwiek obrony na planetach faktycznie może odstraszyć potencjalnych graczy z poza top 300, jednak top 100 nic nie powstrzyma.

    Tu pojawia się moje pytanie. Po kilku miesiącach gry, wydaniu dobrych kilku dziesiątek złotych na antymaterię jaki jest sens dalszego kontynuowania "rozrywki"?
    Jedyną opcją do dalszego rozwoju jest całkowite podporządkowanie swojego życia do ogame, innej opcji uchronienia się przed atakiem który może nastąpić nawet do 8 minut?! :S nie widzę.
    Rozumiem że można puszczać FSy, ale przy obecnej skali rozwoju głupie wzięcie prysznica w międzyczasie jest już potencjalnym zagrożeniem straty zainwestowanego czasu w "rozrywkę".

    Pozdrawiam
  • Nie rozumiem wypowiedzi gracza ktory gra chwile wydał tyle pieniędzy i juz mu się nie chce.
    Na takim Uni ruch flot jest szybki, jak nie chcesz floty stracić biorąc ehh... prysznic, wysyłaj FS-y.
    Zanik graczy jest to niestety omen każdego uni. Piszesz że jest 1900 graczy aktywnych. Błąd jest 1900 graczy z czego 60 % aktywnych może mniej.
    Ja nie wydałem do tej pory ani złotówki a gram i coś próbuje działać. już nie chodzi o to aby być nie wiadomo jakim to graczem, gram dla przyjemności aby w wolnych chwilach pogadac i pożsartowacz kumplami z sojuszu.
    Dostane złoma trudno zdarza się dostałem w karierze nie jednego i dostane zapewne jeszcze kilka.
    Z mojego zdania Twoja wypowiedź kolego jest zupełnie bez sensu, nie chcesz grac oddaj konto lub je skasuj i tak jak poprzednik powiedział przenieś się na wolniejsze uni, tam będziesz mógł flotę na godzinę zostawić zanim ktoś do Ciebie doleci oczywiście spoza układu.
    Pozdrawiam
    PB SOLO Uni Rhea:

    Sony [BANKSTER] vs. riddick76 [Abordaz] ~ 9244.89%



    PB SOLO Uni Wezn:

    Sony [BANKSTER] vs. Scarface [RND] ~ 4023.11%
  • każdy chyba rozumie parametry i konfiguracje danego uniwersum zanim otworzy konto ?
    Zawsze przez support można zamienić się na konto na unie x1 flo lub poszukać na uni i także przez support zgłosić przekazanie już rozbudowanego konta ( nie trzeba zaczynać od zera , stare kilkuletnie unie niech nie odstraszają pkt. można znaleźć też gracza co przekaże konto juz dość z dobrymi pkt. nawet z topki )
  • zamiast ładować kase w antymaterie wystarczy się rozejrzeć ile kont jest do oddania w top 100 x_x
    primo ultimo załóż sobie konto z konfiguracją x1 i po problemie...
    Electra/Quantum - OFF aggressive
    45.251% 54.267% 85.196% 97.465% 101.063% 133.225%
    301.518%
    465.888%
    936.675 % exTOP 1 WORLD
    WEZN - OFF R32 [WSNR]
    21.336 %
    111.331 %
    82.675 %
    EUROPA - OFF R32 [LUMP]
    NORMA - ON ;] [LUMP]
  • najlepiej z x0 tam nie ma atakow flota leci z predkoscia 0 i nigdzie nie dolatuje i nie ma atakow - nowe uni powinno miec taka konfiguracje eko x234 flo x0
    i milion dodatkowych pol:) + geolog na milion lat
  • chlopie postaw taki bunkier ze glowa mala i kij z tym tylko trza pamietac ze kazdy bunkier do zdjecia jesli jest na nim za duzo towaru xD chocc osobisie uwazam ze obrona to strata surowca idz na x1 to bylo oczywiste ze tak bedzie kazde uni x2 i wyzej zaczyna sie zabawa w czestsze zagladanie xDDD
    Ganimed OFF Sojusz DarkBlue
    Libra OFF Sojusz Pac-Misie
    Rhea ON Sojusz DarkBlue

    TOP SOLO 66934.72%
  • krzych129 napisał(a):

    chlopie postaw taki bunkier ze glowa mala i kij z tym tylko trza pamietac ze kazdy bunkier do zdjecia jesli jest na nim za duzo towaru XD chocc osobisie uwazam ze obrona to strata surowca idz na x1 to bylo oczywiste ze tak bedzie kazde uni x2 i wyzej zaczyna sie zabawa w czestsze zagladanie xDDD
    Krzychu i Ty tutaj? :D


    Żeby nie było, że spam. Chcesz to napisz do kogoś z nickiem oddam na grze i odda ci :D
    Wcześniejszy nick: Manamanah

    PB Solo - 1.531,25%

    PB ACS - 5959,,01%

    u42 top 9, u60 top 60, uKallisto top 30, uRhea top 20...
    Urlopik 02.2018

  • A ja oddałem tu/tam konto(na Wezn), bo strasznie ślamazarnie statki latały.
    Nie mam czasu siedzieć dniami i nocami czekać na powrót recków.

    I nie wiem co ma speed flot do ilości czasu spędzanego na grze, właśnie na szybkich uni można krócej siedzieć. W godzinkę dwie wieczorkiem można zrabować tyle co za dwa dni na tych dennych, ślamazarnych uniwersach.

    A że światy się wyludniają to zasługa tego że młodzi ludzie nie są przyzwyczajeni do porażek i ciągle otwierają się nowe uniwersa, które reklamowane są +- nie poszło Ci tu, spróbuj tu, tu wygrasz, będziesz wygrańcem ;)
    Ale co się dziwić jak przyzwyczajeni są do grania w gry w których nie da się przegrać (farmerama, FoE itd itp) , liczą na to że tu też tak można.
    s(p)ort to zdrowie

  • umpa napisał(a):

    x1 była fajne w latach 2005-2010:) potem jak zaczęły się pojawiaę speed unii x1 tracił na wartości :) wyjątkiem jest u 68 gdzie od długich lat tam grają ci sami gracze co mają we krwi x1 ale obecnie nie ma praktycznie chętnych na x1
    no powiem ci z masz racje :D po 10 latach nie chciało by mi się iść na fajkę i jak za szkolnych czasów kilkoma machami ją wypalić bo nauczyciel idzie :D a tak to sobie kilka minut po delektuje się dymkiem i nawet kawke zrobię i wypije ale też gram i speedem ale tam to gra ufs-em teraz została