B1TTOR [RedBaron] vs. Gejzer [BoSS] - 14930%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • B1TTOR [RedBaron] vs. Gejzer [BoSS] - 14930%


    Dnia 22-11-2017

    Stało - nie stoi.


    Bilans strat byłby lepszy ale liczył się czas więc wyszło jak wyszło :)

    Szczególne pozdrowienia dla Wiosny, nie zardzewiej mi na tej "emeryturze"! Oraz dla wszystkich Khz-tów :E i Czerwonych Baleronów =)


    Agresor B1TTOR [RedBaron]
    ________________________________________________

    Krążownik 82.535
    Pancernik 13.879
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca Gejzer [BoSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 12.140
    Duży transporter 3.297
    Lekki myśliwiec 30.972
    Ciężki myśliwiec 84
    Krążownik 11.754
    Okręt wojenny 3.807
    Recykler 24.921
    Sonda szpiegowska 470
    Bombowiec 333
    Niszczyciel 684
    Gwiazda Śmierci 3
    Pancernik 5.422
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor B1TTOR [RedBaron]
    ________________________________________________

    Krążownik 65.632 ( -16.903 )
    Pancernik 13.693 ( -186 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )
    _________________________________________

    Obrońca Gejzer [BoSS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!
    Agresor przejął:
    12.800.503 Metalu, 77.485 Kryształu i 13.376.241 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 505.998.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.837.526.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 960.453.900 metalu i 533.341.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 26.254.229 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 629.614.403
    Kryształ: 407.656.685
    Deuter: -23.219.759
    agresor zyskał łącznie 1.014.051.329 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.041.237.503
    Kryształ: -636.231.485
    Deuter: -186.311.241
    obrońca stracił łącznie 1.863.780.229 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4
  • ładnie rąbnęło na Uniwersum Bicior :D
    Trochę latajek spadło, ale zysk i tak miodzio, no i frajda tym bardziej :D
    Przetapiamy i lecimy dalej [;
    Khz-ty też pozdrawiają :E
    Edit: Kopsnij trochę tego metalu, bo mi się skończył jak Pance odpalałem :E
    Nie, to nie jest żart :E :E :E

    Best Win 107.510,48%
    Best Lost 120.069,42%
    Best ACS 107.510,48%
    Best Solo 12754%
    Zniszczyłem już ~~258? GŚ

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Reaver ().

  • Kupić konto od Wiosny wraz z jego moonówką/multi/pushówką zezłomować te konto i cieszyć się jak dziecko. Bit zero szacunku dla ludzi którzy nie wypracowali swojego statusu - gdybyś sam doszedł do poziomu turborecków Astro 19 Top eko flota badań bylbyś ktoś ale nadal jesteś nikt.

    Z innej beczki, niektórzy dostaną top konto i nadal nie potrafią nim grać, czas pokaże czy dobrze skorzystasz z danej Ci szansy.
  • Krucjo, gdybyś widział wiadomość jaką obrońca wysłał po starciu do bita to byś był tez święcie przekonany tak jak ja, ze to nie push, a przynajniej bekę z obrońcy teraz mam i nie życzę SzO.
    Coś typu:
    "Lepiej odsyłaj złom i to czym prędzej, bo zgłoszę że to push :E "
    No ludzie, jakby każdy tak robił to każde RW byłoby "pushem".
    Jeszcze niedługo farmingi każą odsyłać sobie, bo push pasywny zgłoszą... ||

    Best Win 107.510,48%
    Best Lost 120.069,42%
    Best ACS 107.510,48%
    Best Solo 12754%
    Zniszczyłem już ~~258? GŚ
  • @Krucjo, dostałem to konto, moje oddałem. Gdybym chciał się puszować floty mojego starego konta już by nie było, co więcej, nikt z Was by o tym nie wiedział ale puszerka to nie moja bajka, a to że z Ciebie taki lotnik jaki "poeta", to nie moja wina. Nigdy nie twierdziłem i nie będę twierdził że coś na nim osiągnąłem, bo mój top to ok Top50, całe konto to zasługa Wiosny, począwszy od eko po badania i flotę. Postaram się utrzymać poziom, może się uda, może nie.
    Co do samej akcji, to zgłoś to proszę do GO, niech całe miniory zgłaszają. Akcja czysta, stało 2 układy obok, zobaczyłem minutki i lot. Dorobiłem jeszcze 10k recy w trakcie wiosłowania i poskracałem za anty żeby zebrać złom. Gejzera nie znam i nie mam pojęcia kto to jest. Jedyną wiadomość którą od niego otrzymałem to info że mam oddać złom bo coś tam zrobi, co? nie mam pojęcia. I tak, cieszę się cholernie, bo po raz pierwszy udało mi się wykręcić taki zysk solo, a Ty tam sobie myśl co chcesz i lataj na te swoje procenciki, tyle Ci pozostało :)
    Bez pozdrowień.

    "Z innej beczki, niektórzy dostaną top konto i nadal nie potrafią nim grać, czas pokaże czy dobrze skorzystasz z danej Ci szansy."
    Konto mam tydzień i wykręciłem niemal 15k%, myślę że jednak potrafię na nim grać :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez B1TTOR ().

  • Skoro tak twierdzicie... Nie ma podstaw by nie wierzyć w to rw. Co innego kwestia konta. Cieszę się że publicznie stawiasz kawę na ławę. Zdania nie zmieniam. Jakbyś osiągnął na swoim koncie taki poziom lotnictwa byłbyś Pan Bittor.

    A jeszcze niedawno pisaliśmy o pushu browara na minionkach bo ten chciał się u nas zezlomować. Wiosna nie chciał już grać? To opcja urlop albo skasuj konto albo rozbij się i pożegnaj ale jak tam nero woli, każdy ma prawo do czego sobie chce ją już nie wnikam.

    Wkurza mnie tylko to bo gramy sobie razem mniej więcej równy poziom punktacji a nagle z dnia na dzień bit to nie bit tylko tam powiedzmy Paweł a bit to teraz ścisłe top topki poza zasięgiem zwykłego nobka.


    To nie jest fair w stosunku do nikogo i nie zmieniam zdania że podobno bit nie lata bo nie ma czym. Liczą się zbyt mocno cyferki i obrazki.

    Bez pozdrowień. Tutaj raczej nie będzie reguły konto oddane konto zezlomowane, choć po każdego z nas kiedyś przylecą recyklery.
    Cisza w eterze.
  • Krucjo słuchaj to był push, wszystko sie zgadza tylko że Bit nie poinformował obrońcy że go odwiedzi xD także piszcie co chcecie i róbcie co chcecie :)

    Może mnie wkońcu zezłomujecie ?? bo już i tak nie gram :D

    Bit gratulacje bo sie należa :) czekam na więcej ode mnie nie oczekuj więcej St bo wydaje mi sie ze juz nie bedzie pozdrawiam
    GrA bEz FaRtA nIc NiE wArTa :):)
    -----------------------------------------------
    To juz jest koniec :)
  • ^KaMiKaZe18^ napisał(a):

    Krucjo słuchaj to był push, wszystko sie zgadza tylko że Bit nie poinformował obrońcy że go odwiedzi XD także piszcie co chcecie i róbcie co chcecie :)

    Może mnie wkońcu zezłomujecie ?? bo już i tak nie gram :D
    Ej ja nie napisałem i nie twierdzę że to push, co myślę to inna sprawa i dla siebie zachowam. Rosyjski zwiadowca mówił mi że Gejzer wybuchł na polecenie MasterChefa. Jakbym miał jakieś ale to bym napisał do supportu ticketa. Dziś w biały dzień można zrobić wałki takie że masakra... ja się odnoszę do systemu a tego nie zmienimy. Cieszę się że bit nie ściemnia z kontem Wiosny i niech sobie gra, trzeba pogodzić się z faktem dokonanym i grać dalej.

    Kami nie kuś nie kuś no ale jak to nie grasz? że Ci się nie chce? no weź polataj trochę... na kim się rozbijesz jak nie na mnie, a ja na kim jak nie na Tobie? :]
    No i 80 tys krążków robi swoje :D
  • Och tatku pięknie wleciałeś ;)

    Niczego innego jak gównoburzy od Miionków nie można było się spodziewać, to się już nudne robi, że muszą wtrącić swoje 3 grosze, ot tak chyba już tylko dla zasady.

    Lataj Bicior, baw się grą :) To tylko cyferki dla urozmaicenia, zabawy rozrywki. Stworzyłes super sojusz, z niezłą ilościa khz-etów :D Ja się bawię świetnie, więc gra w baleronkach spełnia swoją funkcję ;)
    Khz-ety pozdrawiają i czekają na więcej St :)
    Buziaki w pysiaki :fkiss: <:

    <3
  • To i ja zaśmiecę Twoje ST, bo do takiego ST warto dorzucić swoje trzy grosze. Dziwią mnie te zazdrosne komentarze. Jeżeli ktoś ma dowód, że to na 100% push to niech to zgłosi w odpowiednim miejscu, a jeżeli tylko na 99% to niech lepiej nie pisze nic. Ja osobiście nie uważam, że to push, a nawet jeśli to bardzo efektowny więc gratuluję :) Obrońcy oczywiście życzę SzO :)
  • Konto Wiosny przeszło z BOSS do Redków i niedługo później następne konto BOSS pada. Znamienne, nieprawdaż?

    Ale zaraz zaraz, przecież to nie może być push! Zapytacie dlaczego? Albowiem gracz zezłomowany napisał wiadomość. Podkreślę: napisał wiadomość! Dla każdego powinno być jasne, że jeśli gracz pisze bzdurne wiadomości do agresora, to automatycznie nie może być to push.

    Reaver napisał(a):

    Krucjo, gdybyś widział wiadomość jaką obrońca wysłał po starciu do bita to byś był tez święcie przekonany tak jak ja, ze to nie push, a przynajniej bekę z obrońcy teraz mam i nie życzę SzO.
    Coś typu:
    "Lepiej odsyłaj złom i to czym prędzej, bo zgłoszę że to push "
    No ludzie, jakby każdy tak robił to każde RW byłoby "pushem".
    Jeszcze niedługo farmingi każą odsyłać sobie, bo push pasywny zgłoszą...
    Bekę to będę miał z Was, jeśli zgłosiliście tę wiadomość do GO jako coś w rodzaju alibi. Szczęśliwie GO mają na tyle wyobraźni, żeby domyślić się, że autor pisał sam do siebie, względnie w cenę za to starcie wliczone było publiczne zrobienie z siebie idioty przez obrońcę.

    Lwica jest boska :)
  • [ciach]

    buleon napisał(a):

    Konto Wiosny przeszło z BOSS do Redków i niedługo później następne konto BOSS pada. Znamienne, nieprawdaż?

    Ale zaraz zaraz, przecież to nie może być push! Zapytacie dlaczego? Albowiem gracz zezłomowany napisał wiadomość. Podkreślę: napisał wiadomość! Dla każdego powinno być jasne, że jeśli gracz pisze bzdurne wiadomości do agresora, to automatycznie nie może być to push.
    Bekę to będę miał z Was, jeśli zgłosiliście tę wiadomość do GO jako coś w rodzaju alibi. Szczęśliwie GO mają na tyle wyobraźni, żeby domyślić się, że autor pisał sam do siebie, względnie w cenę za to starcie wliczone było publiczne zrobienie z siebie idioty przez obrońcę.
    Pewnie większość graczy ma identyczne zdanie co Ty na ten temat i sądzę że powiedziałeś to czego inni nie chcieli powiedzieć. Nie trudno przejść obok takiego st obojętne.

    Moderator Neferet:
    skasowano skoszowany cytat
  • buleon napisał(a):

    Konto Wiosny przeszło z BOSS do Redków i niedługo później następne konto BOSS pada. Znamienne, nieprawdaż?

    Ale zaraz zaraz, przecież to nie może być push! Zapytacie dlaczego? Albowiem gracz zezłomowany napisał wiadomość. Podkreślę: napisał wiadomość! Dla każdego powinno być jasne, że jeśli gracz pisze bzdurne wiadomości do agresora, to automatycznie nie może być to push.

    Reaver napisał(a):

    Krucjo, gdybyś widział wiadomość jaką obrońca wysłał po starciu do bita to byś był tez święcie przekonany tak jak ja, ze to nie push, a przynajniej bekę z obrońcy teraz mam i nie życzę SzO.
    Coś typu:
    "Lepiej odsyłaj złom i to czym prędzej, bo zgłoszę że to push "
    No ludzie, jakby każdy tak robił to każde RW byłoby "pushem".
    Jeszcze niedługo farmingi każą odsyłać sobie, bo push pasywny zgłoszą...
    Bekę to będę miał z Was, jeśli zgłosiliście tę wiadomość do GO jako coś w rodzaju alibi. Szczęśliwie GO mają na tyle wyobraźni, żeby domyślić się, że autor pisał sam do siebie, względnie w cenę za to starcie wliczone było publiczne zrobienie z siebie idioty przez obrońcę.
    Nie obchodzi mnie czy wierzysz czy nie, widzę grono takich co są poza RB a wiedzą najlepiej co się u nas dzieje się powiększa :E + oczywiście trzeba się wypowiedzieć na forum, że "push".
    Tak, bo lepiej kupować deuter po 1:1 za kris z deuterówek, bo legalne to....

    Best Win 107.510,48%
    Best Lost 120.069,42%
    Best ACS 107.510,48%
    Best Solo 12754%
    Zniszczyłem już ~~258? GŚ
  • Ludzie a zgłaszajcie to gdzie chcecie, ile chcecie i twórzcie sobie swoje teorie spiskowe ile Wam się podoba.
    Nagle wypowiadają się tutaj jakieś bulbozaury, krupnioki i Bóg wie kto jeszcze, jak Was aż tak bardzo kuklok pali
    że B1T klepnął ładny procent to już Wasza sprawa :) Więcej tutaj pisał nie będę, dalszych sensacji szukajcie u
    sojuszników Gejzera, albo u niego samego, choć chłopina na urlopie wisi :)
  • Reaver napisał(a):

    Nie obchodzi mnie czy wierzysz czy nie, widzę grono takich co są poza RB a wiedzą najlepiej co się u nas dzieje się powiększa + oczywiście trzeba się wypowiedzieć na forum, że "push".
    Tak, bo lepiej kupować deuter po 1:1 za kris z deuterówek, bo legalne to...
    Nie obchodzi mnie, co Cię nie obchodzi. Temat jest publiczny, a forum to jedna z niewielu możliwości reakcji na grę niezgodną z regułami.

    Nie tylko u Was. Tak jest po prostu wszędzie. Gracze metodą prób i błędów dowiedzieli się, na co mogą sobie pozwolić, a na co nie. Jeśli ignorancja, przesadne zaufanie lub pazerność danego gracza nie zgubi, to raczej nie popełni błędu.

    Przestrzeliłeś z deuterówkami, spróbuj kąśliwych uwag z antymaterią, a nuż Ci jakaś wyjdzie.

    Lwica jest boska :)
  • buleon napisał(a):

    Reaver napisał(a):

    Nie obchodzi mnie czy wierzysz czy nie, widzę grono takich co są poza RB a wiedzą najlepiej co się u nas dzieje się powiększa + oczywiście trzeba się wypowiedzieć na forum, że "push".
    Tak, bo lepiej kupować deuter po 1:1 za kris z deuterówek, bo legalne to...
    Nie obchodzi mnie, co Cię nie obchodzi. Temat jest publiczny, a forum to jedna z niewielu możliwości reakcji na grę niezgodną z regułami.
    Nie tylko u Was. Tak jest po prostu wszędzie. Gracze metodą prób i błędów dowiedzieli się, na co mogą sobie pozwolić, a na co nie. Jeśli ignorancja, przesadne zaufanie lub pazerność danego gracza nie zgubi, to raczej nie popełni błędu.

    Przestrzeliłeś z deuterówkami, spróbuj kąśliwych uwag z antymaterią, a nuż Ci jakaś wyjdzie.
    Nie na miejscu jest oczernianie, rzucanie mięsem dopóki domniemana wina nie zostania udowodniona( chociaż sprawa jest oczywista), do tego momentu są to czyste Wasze domysły i spekulacje, które zachowajcie dla siebie , macie sposobność zgłoszenia - więc po co zaśmiecać wątek, dziwie się czemu moderator nie reaguje na takie odbieganie od tematu..Pewnie ma tutaj znaczenia, że ktoś jest ex członkiem teamu i kasuje wybrane posty.

    Pozdro

    [Ronin] U12
    Solo - 8686%

    ACS - 10218%

    u12- 45 ST- 91300%
  • W końcu i ja znalazłem chwile żeby się wpisać, cieszy mnie fakt że konta się nie marnuje z drugiej strony na byłym sojuszniku ale oddając konto napisałem w sojuszu że oddaję i na pewno w nim nie zostanie no cóż obrońca się nie upilnował

    Bit brawo że wykorzystałeś jego potencjał i że zacząłeś latać :)

    dla szukających teorii spiskowych wszystkie konta należą do Wiosny :),