#18 [Top1 SOLO] Ziuteklol2017 [MNS] vs. kuziemek [AFGM] ~~ 4.999,68% WOJNA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• #18 [Top1 SOLO] Ziuteklol2017 [MNS] vs. kuziemek [AFGM] ~~ 4.999,68% WOJNA

Pozdrowienia dla Sierotka, Chery, Nighta, Devio i reszty wariatów co graja w tą sprzedana gierkę...
    Zawsze OLD SCHOOL!!!

...był pochmurny ranek, kiedy kapitan El Sierot oraz La Najt dostali pilny rozkaz od swego władcy, aby podążyć za kolumna wojsk lorda saskiego. Już od długiego czasu nadzorował on obserwacje przeciwnika i dziś nadszedł dzień niecierpliwie oczekiwanej konfrontacji. Walka - to był żywioł dla którego Ziutek został stworzony tak jak i jego podwładni. Byli oni Galaktycznymi Rolnikami, elitarnym oddziałem niosący śmierć i spustoszenie w szeregach wroga. Dziś nadszedł dzien jego chwały, dzień który zapisze się złotymi zgłoskami w historii Rhea...
    Zawsze pierwsze uderzenie należało do Rolników jednak dziś taktyka została zmieniona. Ponieważ zamek Don Kuzimka był dobrze uzbrojony w Niszczarki oraz ogromne ilości krążowników, dowództwo postanowiło wypróbować dziwna technikę walki... Kapitan rozkazał wysłaniem lotników kamikadze na przody wojska. Były one zestrzeliwane setkami co chwilę i wybuchały w deszczu iskier i dymu... jednak jedna rzecz zawiodła... Don Kuzim wydał miliony na opancerzenie swojego wojska... Nagy wrzask pękającej stali i krzyków nie dobitych przebudziły jeszcze zaspanego Ziutka. Wydał rozkaz
    - Sierot zbierz swoich najlepszych rolników... wprowadź ich przed lotników kamikadze na duża wysokość i będąc nad planetom Don Kuzia
    przystąpcie do ataku, najlepiej na dużej prędkość opadania aby dać krążownikom jak najmniej czasu na strzelanie do was... oby wasze straty był jak najmniejsze... lekkie oddziały kamikadze uderza od frontu w resztki wojska by nie zdążyły wystartować do boju .
    - Tak jest sir
    Odchodząc usłyszał jeszcze rozkaz Lorda Devio...
    - Kapralu proszę natychmiast aresztować rolników odpowiedzialnych za transport i recykling... czeka ich sad, a ja pomogę w recyklingu jak tylko się da.

Walka nie trwała długo... jednak była strasznie wyniszczająca dla obu stron... przewidywania dowództwa były inne... mówiły o znikomych stratach...o totalnym zwycięstwie... życie pokazało jednak co innego... Ziutek stracił wielu wspaniałych Rolników, posłanych na szaleńczy atak przeciwko tysiącom wybornych krążowników... rozmyślając nad przyczyna porażki planu dowództwa, kapitanowie pokiwali tylko powoli głową i wymruczeli pod nosem
    - Miliony na opancerzenie...

Po całym zamieszaniu chciałem się dowiedzieć czy będzie odbudowa... ale niestety chyba nie, urlop i odejście z soja wiec życzę Ci Kuzimku wszystkiego najlepszego w realu i gratulacje za wytrwałość.

HAIL MNS !!!

W tym ST jest wiecej zebranego złomu niz bylo w RW xD!

Dnia 19-03-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:

Agresor Ziuteklol2017 [MNS]

Mały transporter 7.341
    Lekki myśliwiec 30.724
    Krążownik 7.790
    Okręt wojenny 2.674
    Pancernik 1.443
    Sonda szpiegowska 1

Obrońca kuziemek [AFGM]

Lekki myśliwiec 28.204
    Ciężki myśliwiec 126
    Krążownik 9.071
    Okręt wojenny 164
    Recykler 7.745
    Niszczyciel 171
    Pancernik 280

Po bitwie...

Agresor Ziuteklol2017 [MNS]

Mały transporter 434 ( -6.907 )
    Lekki myśliwiec 1.846 ( -28.878 )
    Krążownik 4.574 ( -3.216 )
    Okręt wojenny 2.546 ( -128 )
    Pancernik 1.424 ( -19 )
    Sonda szpiegowska 0 ( -1 )

Obrońca kuziemek [AFGM]

Lekki myśliwiec 46 ( -28.158 )
    Ciężki myśliwiec 0 ( -126 )
    Krążownik 680 ( -8.391 )
    Okręt wojenny 60 ( -104 )
    Recykler 142 ( -7.603 )
    Niszczyciel 159 ( -12 )
    Pancernik 200 ( -80 )

Bitwa zakończyła się remisem.

Agresor stracił łącznie 245.700.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 508.625.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 355.584.600 metalu i 144.383.400 kryształu.

Szansa na powstanie księżyca 20%.

Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    15.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    8.300.000 Metalu i 8.300.000 Kryształu
    28.000.000 Metalu i 28.000.000 Kryształu
    73.944.800 Metalu i 34.735.200 Kryształu
    90.620.000 Metalu i 90.620.000 Kryształu
    1.560.000 Metalu i 0 Kryształu
    14.400.000 Metalu i 0 Kryształu
    34.780.000 Metalu i 0 Kryształu
    60.000.000 Metalu i 0 Kryształu
    5.460.000 Metalu i 0 Kryształu

Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    332.064.800 Metalu i 161.655.200 Kryształu

Podsumowanie zysków/strat:

Podsumowanie agresor

Metal: 160.966.800
    Kryształ: 93.770.200
    Deuter: -6.717.000
    agresor zyskał łącznie 248.020.000 jednostek.

Podsumowanie obrońca

Metal: -336.880.000
    Kryształ: -138.377.000
    Deuter: -33.368.000
    obrońca stracił łącznie 508.625.000 jednostek.

Powered by Konwerter RW OGotcha 4.1.4

Rhea:
    Solo: 4.999,68%
    ACS: 11.063,28%

Złom to pasja

The post was edited 4 times, last by lolek2006 ().

• kuziemek wrote:

kuziemek13.03.2017 13:01:29Za dużo surki mam i nie wiem na co wydać :D Ale spokojnie 1 dzień i flota będzie

Chyba: spokojnie, 1 dzien i floty nie bedzie

kuziemek wrote:

kuziemek13.03.2017 13:09:11Już więcej pkt nie zyskacie ;)

I zas niedobry Ziutson sie wylamal...

kuziemek wrote:

kuziemek13.03.2017 13:17:41Teraz jest was więcej Ale po kolei was wylapiemy

Czekamy :)

Ziutson jak zwykle z przytupem. Gdyby bylo 5k % nawet bym pogratulowal, a tak to zwykle ST :D
    Kuziemu chyba nie ma co zyczyc SzO, urlop i po za AFGM juz.
    No chyba ze w poniedzialek pojdzie po zaliczke... :D
    Zlatan - MNS
  • Wow masz tupet, bo starcie jest mocne. Przy takich stratach trzeba liczyć się, że akcja może być niezyskowna, ale jednak udało się Ci wyjść na + i to spory plus.
    Tych zbiórek to tyle było, że chyba nawet iderki zaczeli wozić Ci surkę :P. Tak się rozpędzili, że przywieźli więcej krychy niż latało na orbicie.
    Gratulacje i przetapiaj przetapiaj

Obrońcy SzO
    Oberon - piwofil [OLD]
    Spice - piwofil [SITH]

Przed RW: youtube.com/watch?v=CfI3eGXkZH8
    No i jak znowu się spartoliło atak: youtube.com/watch?v=6yOboz1rN8M
  • Gratulacje za mega Solo :) moim zdaniem taki topwy gracz po raz kolejny raz w reckach oznacza ze to jest gracz grajacy gora z rok dwa..noobek totalny majacy geszeft na anty nic wiecej ale Szo.. poczekaj zas na wyplatke albo odrazu plac z konta
    Moje 1 konto na forum Rocketman46 (04.12.2005) (Zbanowane)

POCZATEK OD UNI 5 SOJUSZ OCTOG
    UNIA 32/34/RHEA SOJUSZ SMURFS JAK NIE WIECEJ BO NIE PAMIETAM :D

OBECNIE SERWER Xanthus i Fenrir SOJUSZ SMURFS:D :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
  • no gratki gratki chociaż wiesz co uważam o tych stratach..w sumie to nie pomyślałem że jakbyś leciał z sierotkiem to % nie byłby do wojny więc trochę zmieniłem zdanie i dlatego gratki są :P niemniej straty biją w oczy no ale po przemyśleniu sprawy chyba o to chodzi w tej sprzedajnej gierce by się bawić co nie ? ;]
    % kosmos wiadomo czekam na 10 k % w Twoim wykonaniu teraz
    kuziemu SZO nie życzę bo raczej nie bedzie
    dzieki za dedy
    Ex członek Yakuza na uni44.
    uni Capella - off
    uni Hydra - off
    uni Wasat - off
    uni Betelgeuse - off
    uni Japetus - off
    uni Merkur - off
    uni Rhea - ON
  • Gratki szmatki :) ładne RW, nieźle to wyszło, a jednak ktoś przebił top 1 Santanicopandemonium... Aż ten z wrażenia sprzedaje konto :D

Ty to potrafisz ludzi załamać... 8|

Pozdr
    Inner Demons [InnDem]. The story of a Wolf...
    Łowca księżycowego zmierzchu...

"WILKI NIE PRZEJMUJĄ SIĘ TYM, CO SĄDZĄ O NICH BARANY"
  • witam internetowi napinacze, jeśli człowiek ma dużo spraw w życiu to tak się zdarza że zasypia w ubraniu z telefonem w łapie no ale wiedziałem że tak będzie jak obudzilem się rano.
    Ziutkowi gratuluję gdyż ładnie go spushowalem i nie mam mu za złe.
    Za to...
    1.Night jesteś c*elem i każdy to wie
    2. Kaladin c**j wie kim Ty jesteś Ale za próby pocisniecia mi c**j ci w ryj
    3. Rocketman nie znasz mnie a Twój wpis świadczy tylko o twojej zazdrości do niewiadomo czego
    A co do reszty których pominalem, zastanawiam się czy życie mi pozwoli na odbudowę
    P.S. To już 7. złom jeśli dobrze liczę a wszystkie za sprawą cukiereczkow moich kochanych

Edit na prośbę Ziutka

The post was edited 1 time, last by kuziemek ().

• ladnny wlocik
    opisik hmmmm nienajgorszy wenne miales :)
    po raz kolejny szkoda mi kuzimka bo mimo ze go nienawidze w grze to w swiecie realnym go cenie
    roznimy sie w stylach gry ale z charakteru jestesmy podobni

bawi mnie ze jak kuzi zlomowal to takie lizanie paleczki bylo a tu teraz te samme osoby takie pocisku mu robia
    naprawde zabawne :)
    az milo becie sluchac wasze hejty jak ja padne :)

tobie ziutek gratuluje % do wojny
    dobra robota
    wru wru

tobie kuzi poukadania realu kauflanda i lidla a pozniej spokojnego powrotu do gry

Nie lękam się sukcesów wroga, lecz błędów naszych
  • night ja tam wole paleczek nie lizac w tym ty akurat jestes dobry wiec zostawiam ta dziedzine tobie
    szybko sie pochytales ze ten tekst dotyczyl ciebie :)
    brawo ty za spostrzegawczosc

to chyba dlatego ze jak byles w AFGM wchodziles kuziemu bez wazelinki
    to samo pozniej LoF
    i to samo MNS jak starales sie do nas dolaczyc

kazdy kto czyta forum od dluzszego czasu przyzna mi racje :)
    gratuluje ci wiec stabilnosci w utrzymywaniu realcji partnerskich z sasiadami oraz wytrwalosci w sztuce wazeliniarstwa :noob:

• buehehehe ok
    niechaj ci bedzie

a tak przy okazji to kupie konto

czekaj czekaj top 1 przeciez "oddal" ciekawe komu hmmmm
    ja wiem a ty ? :D

przemysl swoje slowa jeszcze raz lub popytaj sojusznikow o info :*

wiec choc spushuj mnie farma raz idlem a raz bandyta niech magazyny mi sie zaplenia surowcami twymi
    lala nananana :D

night idz lepiej przeleciec jakis bunkier a mi tu nie bredz
    sam osobiscie sie mnie pytales czy mozesz do nas dolaczyc ja dla beki nawet ci odpowiedzialem ze tak
    tak nam kija lizales jak freezerowi i ziutkowi teraz

ale ok masz racje
    jestem pusher
    tak jak pisalem kupie konto bo slabo mi sie pushuje ostatnio
    sprzedam tez akty buddy i sojusznikow jak zawsze po pisiont groszy edit a czekaj to znow twoja mocna strona nie moja
    kurde nic nie zostawiasz dla mnie :P

The post was edited 1 time, last by Sledz ().

• night poziom kuzimka jest po nizej normy ale twoj?? z kuzimkiem chociarz mozna bylo normalnie pogadac ale z ciebie to jedynie lacha bylo krecic???? od 1 acs na tym uni jak ci sie ktos pytal co sie stalo niewiem nie ogarnolem / lepsze pytania jak zawracasz flote to wystarczy ta 1 kliknac z czerwona strzalka??? / ciesz sie ze wklepales tej anty i tak padniesz prawda jest taka ze sam dobrze nawet floty ubic nie potrafisz latasz po jakis bunkrach albo po idlach i jedynie czekasz az ktos moze zrobi cos za ciebie ... zreszta mozna by tu ze 100 screnow wrzucić jak połowie uni wylizales do czysta

Bo wilki poluja noca ...

My Nie Spimy (MNS) - uni ursa ,leo ,rhea ,wezn

Ponyclub - uni hyperion
    United Nightmares (NTM) - uni 33
    Wataha (WTH) - uni 62 , 63
  • kuziemek wrote:

witam internetowi napinacze, jeśli człowiek ma dużo spraw w życiu to tak się zdarza że zasypia w ubraniu z telefonem w łapie no ale wiedziałem że tak będzie jak obudzilem się rano.
    Ziutkowi gratuluję gdyż ładnie go spushowalem i nie mam mu za złe.
    Za to...
    1.Night jesteś c*elem i każdy to wie
    2. Kaladin c**j wie kim Ty jesteś Ale za próby pocisniecia mi c**j ci w ryj
    3. Rocketman nie znasz mnie a Twój wpis świadczy tylko o twojej zazdrości do niewiadomo czego
    A co do reszty których pominalem, zastanawiam się czy życie mi pozwoli na odbudowę
    P.S. To już 7. złom jeśli dobrze liczę a wszystkie za sprawą cukiereczkow moich kochanych

Edit na prośbę Ziutka
    Kuziemek powinieneś wiedzieć co Cię czeka mając rudego w awatarze i zachowując się tak jak on przed pierwszą walką z Diazem :D On nie kozaczył już tak bardzo po tym jak wyłapał łomot i wygrał drugą walkę. Ty dostałeś od Ziutka po raz pierwszy, odgrażałeś się i ... znowu dostałeś. No po prostu niektórzy teraz muszą Ci to wypomnieć ;) Ja Cię rozliczać nie będę, luźno tą grę traktuję - mam nadzieje że wrócisz do gry i jeszcze parę razy będę mógł się uśmiechnąć jak mi się zalogujesz w środku nocy :D A i sam pewnie przez cukierki padnę XD

Billie the kid wrote:

sledz ja nigdy nie chcialem dojsc do MNS i mi tutaj nie pierdziel farmazonow szkoda ze przekrecasz fakty ... NIGDY do MNS nie dojde bo z Was pusherzy i ogole nie jestescie dla mnie sojuszem mam duzo lepszy teraz ... a od noobow mozesz nazywac swoich a nie mnie
    Jesteś największą zakałą tego uni. Sprzedawanie aktywek, podstawianie się pod buddy, naprzemienne podlizywanie się i obrażanie tych samych graczy w zależności od sytuacji - z tego jesteś tutaj znany. Lecisz na te wirtualne punkty jak małolata na kasę robiąc z siebie totalne pośmiewisko bo każdego tygodnia jesteś w innym "najlepszym" sojuszu a ludzi przed którymi wcześniej się żałośnie płaszczyłeś teraz obrażasz. Nigdy do MNS nie dojdziesz bo nam taka szumowina która sprzedałaby własną matkę (bo o kolegach nie wspomnę) za trochę poklasku i cyferek zupełnie nie potrzebna, żałosny hipokryto.

PS. Ziutek, jeszcze raz mega gratulacje - % kosmiczny (chociaż mogło być 5k xD), no i po raz kolejny ten szczególny AFGM spakowany przez Ciebie :D Mega szacun.
  • NieLubiePatryka wrote:

Ohohohoohooooooo, chwilę mnie na forum nie było a tu wszyscy jadą po Patysiu.
    Dajcie mu już spokój bo za chwile skończy grać i tyle z tego będzie.

Freez napisał(a):

Freez wrote:

No Ziutek :D ładnie siadło ! ładnie! szkoda Kuziego super facet i licze ze jeszcze z nami zostanie!
    Oj tam Freez, każdy kiedyś odchodzi :)
    Pozdro,
    B1
    No nie wrocil!
    Rhea:
    Solo: 4.999,68%
    ACS: 11.063,28%

Złom to pasja