Burzenie fabryki robotów

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Burzenie fabryki robotów

    Witam,

    Nie znalazłem takiego pytania a co za tym idzie odpowiedzi także. Czy jeśli mam wybudowane fabrykę nanitów na 2lvl to moge fabryke robotów z poziomu 10 zburzyć na 9 lub jeszcze niżej? Wiem że praktycznie da się tak zrobić lecz 10lvl jest wymagany do fabryki nanintów. Jak by to wyglądało ?
  • Jak zburzysz roboty to nie podniesiesz poziomu nanitów.
    Taki poziom jaki nanitów zrobisz/posiadasz w chwili burzenia taki zostanie.
    Ale uwaga roboty dużo dają. Np. kryształ 30, 10+3 = 1td 4d 7g, 4+3 = 3td 3d 22g. Roboty 5-10 mało kosztują a robi się 2 tygodnie krócej.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().

  • Truck driver
    Napisalem jak zacznie brakowac pol , czyli i juz po wybudowaniu teraformerow , oplacalnosc budowy kolejnych lev teraformera tez na swoje granice
    ciap
    Chyba korzystniej jest podniesc nanity o 4...5 leveli i wyburzyc 10 lev robotow , 5 wolnych pol pod zabudowe
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • john malkowitz007 napisał(a):

    Truck driver
    Napisalem jak zacznie brakowac pol , czyli i juz po wybudowaniu teraformerow , oplacalnosc budowy kolejnych lev teraformera tez na swoje granice
    Na planecie z duza iloscia pol i mocno rozwinietym terraformerem zostaje jeszcze troche wolnych pol do zabudowy nawet przy mocnym eko wiec wg mnie Twoja teoria sprawdzic sie moze tylko jesli ktos skolonizowal mala planete i musi kombinowac, zeby miec te wolne pola.
  • bez paniki Panowie i Panie :D pamiętajcie o alternatywnym wyjściu co daje nam anty i do kupienie 15 pól :thumbsup: nawet przy super eco i potężnie rozbudowanej planecie 15 pól na kolejne zagospodarowania poziomów kopalni na wysoki lvl nie jest łatwym bo pochłaniają takie ilości surowców że nie uzbierał się ich w miesiąc.
    No chyba że ktoś kolonizowali się po 150 pol czyli brał pierwsze lepsze zasiedlenie i wykorzystał już wszystko co było możliwe przy zdobyciu na jego poziomie z surowcami ale to tylko błąd kolonizacji na poczatku i nie szukania dużych planet zwłaszcza niezapominajmy że UF i emigracja do celowa +25 pól
  • john malkowitz007 napisał(a):

    ciap

    Chyba korzystniej jest podniesc nanity o 4...5 leveli i wyburzyc 10 lev robotow , 5 wolnych pol pod zabudowe
    Nie "zbudować nanity 4-5" ale "podnieść nanity o 4-5" czyli rozumiem zbudować dodatkowe poziomy.
    Metal 38 na 10+4 buduje się 3td 2d 6g.
    Aby takie coś uzyskać na samych nanitach trzeba 7 (4td 3d 23g). Oszczędzamy 7 pól kosztem 112M, 56M, 11M. Przy 8 oszczędność 6 pól koszt: 240M, 120M, 24M.

    Trochę nie rozumiem tej pogoni na duże planety. Mam top1 światowego wydobycia a wzięłam planetę 198 pól i to zanim w planach było dawanie 25 pól dodatkowych, z założeniem że laboratorium nie buduję. Jeżeli ktoś gra eko to lab nie są potrzebne wysoko, każdy dojdzie do takich poziomów astro i plazmy że będzie musiał przyspieszać za antymaterię, zdobytą darmowo lub kupić. Reszta badań może badać się długo - bo nie ma znaczenia dla górnika ile się robi.
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik
  • ciap napisał(a):

    Trochę nie rozumiem tej pogoni na duże planety. Mam top1 światowego wydobycia a wzięłam planetę 198 pól i to zanim w planach było dawanie 25 pól dodatkowych, z założeniem że laboratorium nie buduję. Jeżeli ktoś gra eko to lab nie są potrzebne wysoko, każdy dojdzie do takich poziomów astro i plazmy że będzie musiał przyspieszać za antymaterię, zdobytą darmowo lub kupić. Reszta badań może badać się długo - bo nie ma znaczenia dla górnika ile się robi.
    No wlasnie w tym rzecz, ze nie kazdy kto tworzy konto mysli tylko aby grac czyste eko. Sa i tacy co lubia tez troche polatac wiec po to te duze planety by zmiescic wysoko rozwiniete kopalnie, nanity, stocznie i wszystko co potrzebne by grac stylem mieszanym, eko+flota i nie bawic sie wyburzanie czegos kiedy zaczyna brakowac pol.
  • ciap
    Wszyscy przynajmniej na Unii 68 wiedza ze grasz tylko czyste eko
    Nie masz silosow, stocznie na niskim lev , po to by budowac MT i DT , tak jak piszesz brak labolatoriow
    Nanitow tez nie potrzeba , bo badania i budowle mozna skonczyc za AM
    To nawet planeta z okolo 200 polami wystarcza do bardzo wysokiego eko

    Tylko nie kazdy tak gra jak Ty i nie stac go na kupowanie takich iilosci AM by za nia skracac i konczyc
    badania / budowle czy produkcje w stoczniach
    "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
  • john malkowitz007

    john malkowitz007 napisał(a):

    ciap
    Wszyscy przynajmniej na Unii 68 wiedza ze grasz tylko czyste eko
    Nie masz silosow, stocznie na niskim lev , po to by budowac MT i DT , tak jak piszesz brak labolatoriow
    Nanitow tez nie potrzeba , bo badania i budowle mozna skonczyc za AM
    To nawet planeta z okolo 200 polami wystarcza do bardzo wysokiego eko
    Widzę że bardzo dobrze znasz rozbudowę moich planet.
    Nanity mam na 5-6, stocznie na 12-13, laboratoria 11-15, siliosy 5-7, a roboty 13. Do tego mam eko 43-44, 36, 39.


    Tylko nie kazdy tak gra jak Ty i nie stac go na kupowanie takich iilosci AM by za nia skracac i konczyc
    badania / budowle czy produkcje w stoczniach
    Nigdy nie skróciłam stoczni ani budynku za antymaterię.
    Jako jedna z nielicznych zbadałam astrofizykę na 12 planetę bez przyspieszenia i eventy 25% szybciej (czekałam ponad 1,5 roku). Przyspieszyłam tylko badanie na planety 13-14 i plazmę 17-19.
    AM raczej kolekcjonuję niż wydaję. :fgrin:
    Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
    Fuzja a temperatury > Klik