Przywrocenie w Tabeli Kar Bana bez Urlopu

    • Witam
      Rozumiem Twoja frustrację,ale ban bez urlopu to jednak przesada.Fakt jednak zostaje faktem ,że obecne banowanie graczy jest guzik warte ,pierwszy ban drugi ,czwarty szkoda ,że nie dziesiąty.
      Za push odsyła towar do GO ,a kij tam co to za kara tydzień ,dwa urlopu a se zaryzykuję najwyżej oddam towar. Powinno być za pierwszy push oddaje towar razy trzy a przy drugim pushu razy sześć(czyli tak jak u francuzów tylko ostrzej)
      Za multi w zależności jak długo istnieją multi konta i ile ich jest- kasacja części floty lub kopalń wszak powstały z nielegalnego zysku itp itd
      Tak gracz traci sporo ,ale traci to co nieuczciwie zyskał ,a przy banie bez urlopu wielu straciłoby prawie wszystko ,a to gruba przesada.
      Pozdrawiam ja:)
    • john malkowitz007 napisał(a):

      @ ciap
      Teoretycznie tak , w praktyce inaczej to wyglada
      Jaka tabela kar ? Gdzie ona jest ?
      Wszystko tajne , pregieza brak , nikt nie wie za co i na ile ban ?
      Zalezne od humoru GO i znajomosci z graczem ???
      Tabela kar jest dostępna tylko dla GO.
      Jakbym zbanowała kogoś zależnie od mojego humoru lub po znajomości to za pierwszym razem dostałabym mega dywan z GA. Za drugim pożegnano by się ze mną w team. Oczywiście moje decyzje zostałby cofnięte.
      GF daje wytyczne pracy GO. Nie jest tak że można sobie robić co się chce. Wytyczne pozwalają różnym GO pracować podobnie na różnych serwerach. Żeby różni gracze byli tak samo oceniani i banowani.
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez powyginany drucik ().